Početna stranica Početna stranica > Vrt - Forum o vrtovima > Moj vrt u slikama
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Zagorje zeleno ....
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Zagorje zeleno ....

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 3738394041 94>
Korisnik
Poruka
 Ocjena: Ocjena teme: 3 Glasova, Približno 3,00  Tema Pretraga Tema Pretraga  Opcije teme Opcije teme
gute Fee View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 23 Lipanj 2010
Lokacija: tu i tam
Status: Offline
Bodovi: 7699
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje gute Fee Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Svibanj 2013 u 22:15
Mali jorgovan je pun cvijeta a mirisiiiiiiiii !


Na drugoj stran dar od Anabistrice :


pakujac


ova plava boja je i u prirodi takva :


potocnice takodjer (ovo staro korijenje sam u medjuvremenu maknula !)


Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
gute Fee View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 23 Lipanj 2010
Lokacija: tu i tam
Status: Offline
Bodovi: 7699
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje gute Fee Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Svibanj 2013 u 22:20
Cvijece cvijeta ......

i ovo (sa voluharicom se jos uvijek borim)


turski klincici ce uskoro cvasti ......


Ruj se lijepo primio i dobio listove

Volim ljude koji su kroz slucaj usli u moj zivot i odlucili u njemu ostati !
Na vrh
Andina View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar
Najljepši vrt pod kišom 2014

Pridružen: 31 Srpanj 2011
Lokacija: Zagreb
Status: Offline
Bodovi: 3306
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Andina Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Svibanj 2013 u 23:09
Kako ti je sve lijepo, uredno i napredno! Vidi se s koliko pažnje njeguješ svoj vrt.  Clap
Hvala ti što misliš na mene. smile78
“Cvijeće su riječi koje čak i malo dijete može razumjeti”.
Artur C. Coxe (američki svećenik i pjesnik)
Na vrh
Camellia View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 23 Siječanj 2012
Lokacija: Dugo selo
Status: Offline
Bodovi: 6620
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Camellia Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Svibanj 2013 u 23:14
Kod tebe je sve lijepo i uredno posađeno,jako mi se sviđa.Ono posijano bi ti mogao biti Clerodendron.
Mislim na drugu sliku gdje si napisala Judino drvo.
Na vrh
gute Fee View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 23 Lipanj 2010
Lokacija: tu i tam
Status: Offline
Bodovi: 7699
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje gute Fee Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Svibanj 2013 u 23:20
Draga Andina , da samo znas kako mi je bilo tesko kad nisam mogla ispuniti obecano onako kako sam si zamislila , ali zaboraviti ? Ne , to stvarno ne mogu !

Camellia , tvrda je zagorska zemlja i tesko ju je obradjivati . Dajem (o) si truda ! Vjerujem draga , da kasnije , kad odsetam u tvoj vrt , da cu opet imati sta vidjeti !
Na vrh
gute Fee View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 23 Lipanj 2010
Lokacija: tu i tam
Status: Offline
Bodovi: 7699
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje gute Fee Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Svibanj 2013 u 23:29
Ovdje se vidi da je voluharica jaca od mene :


Uspomena MM na kavu u Licu od Nataly (njegovo Lieblings-drvce)


i bambus od Anabistrice

Na vrh
gute Fee View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 23 Lipanj 2010
Lokacija: tu i tam
Status: Offline
Bodovi: 7699
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje gute Fee Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Svibanj 2013 u 23:38
Glicinija se probudila :


i tekoma takodjer


sljivica lijepo napreduje


i mala marelica


i oskorus

Na vrh
anabistrica View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar
4. Najljepši vrt - prijatelj životinja

Pridružen: 09 Studeni 2011
Lokacija: Marija Bistrica
Status: Offline
Bodovi: 4011
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje anabistrica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Svibanj 2013 u 23:43
Pitala si me jel treba bambus zalijevati prije nego je padala kiša, a ja sam malo u zaostatku. Da nije pala kiša, trebalo bi ga zaliti jer bambus voli vlagu, a ima plitko korijenje.  Vjerujem da ti se bude bambus brzo proširil i da buš imala dosta štapova za vrt.
Sad sam vidjela da si mislila na oxalis, moj je u teglici na prozoru, ne ufam ga se preseliti u vrt.
Lepe ti je Zagorje zelene
Na vrh
gute Fee View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 23 Lipanj 2010
Lokacija: tu i tam
Status: Offline
Bodovi: 7699
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje gute Fee Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Svibanj 2013 u 23:44
Pogled sa nase zagorske strane prema Sljemenu :


i drugi mali jorgovan je spreman pokazati svoju ljepotu i miris


forzicija se pretvara u zelenu oazu


magnolija se jos nije umorila


a i grozdje cvijeta

Na vrh
gute Fee View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 23 Lipanj 2010
Lokacija: tu i tam
Status: Offline
Bodovi: 7699
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje gute Fee Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Svibanj 2013 u 23:47
Radi se o ovom grmicu sa zutim cvijeticima : to je jos od doba moje mame , ja ga neznam svrstati !?


ovdje se bollje vidi

Na vrh
gute Fee View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 23 Lipanj 2010
Lokacija: tu i tam
Status: Offline
Bodovi: 7699
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje gute Fee Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Svibanj 2013 u 23:49
I oraha ce izgleda biti ove godine ; prosle nije bilo jednog jedinog !



Na vrh
maris40 View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 21 Studeni 2011
Status: Offline
Bodovi: 3958
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje maris40 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Svibanj 2013 u 00:18
Prekrasno,rascvjetano kod tebe draga Gute smile64
Na vrh
gute Fee View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 23 Lipanj 2010
Lokacija: tu i tam
Status: Offline
Bodovi: 7699
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje gute Fee Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Svibanj 2013 u 23:15
Draga Ancica , sad barem znam kako se to zove ! MM me vec spota , veli mi da svakih 5 minuta hodam oko cvijeca u nadi da je za milimetar naraslo !     Blumen Gif 6273

Maris moja , nadam se da si dobro , dugo se nismo vidjele , ali , makar se u nasim vrtovima susrcemo ! Dodji mi opet draga !    Blumen Gif 6307
Na vrh
anabistrica View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar
4. Najljepši vrt - prijatelj životinja

Pridružen: 09 Studeni 2011
Lokacija: Marija Bistrica
Status: Offline
Bodovi: 4011
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje anabistrica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Svibanj 2013 u 23:24
A grmek iz doba tvoje mame je Mahonija. Prekrasno miriši kad cvate, a poslije ima lijepe plavkaste bobice. Nadajmo se da će biti oraha ove godine, ja sam lani imala tri komada.
Lepe ti je Zagorje zelene
Na vrh
SlavujVk View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Najljepši vrt - Ljeto 2013

Pridružen: 13 Studeni 2012
Lokacija: Slavonija
Status: Offline
Bodovi: 5466
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje SlavujVk Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Svibanj 2013 u 23:38
draga gute svega ima na tvom gruntu!
uskoro će to biti pravi raj a ti ćeš nam , kao i uvijek, omogućiti da u njemu uživamo.

medvjedići rastu, hvala ti još jednom!
Na vrh
Retriver Sara View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 06 Lipanj 2009
Lokacija: Zagreb
Status: Offline
Bodovi: 8979
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Retriver Sara Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Svibanj 2013 u 23:41
Sjećaš se,  draga moja,  kak si se osjećala kada si se vratila s puta? A pogledaj sada!
...ja volim brege zelene, na njima kleti drvene, ja volim Zagorje moje, najlepše na svijetu...

zagreb
Na vrh
gute Fee View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 23 Lipanj 2010
Lokacija: tu i tam
Status: Offline
Bodovi: 7699
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje gute Fee Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Svibanj 2013 u 23:43
Ancica , hvala ti za ime tog grmica. On stvarno nosi kasnije te bobice koje ti opisujes. Njega je posadila jos moja mama i ja ga ne diram i ako je na jako nezgodnom mjestu: direktno kod korijena stare magnolije!

Slavujcica draga , i tebi puno hvala , i tebi ! Ove godine cu ja naspremati sjemena , pa ako bude trebalo ....... reci ces mi !
Na vrh
gute Fee View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 23 Lipanj 2010
Lokacija: tu i tam
Status: Offline
Bodovi: 7699
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje gute Fee Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Svibanj 2013 u 23:51
Znam Sarice , znam , plakala sam od zalosti i jada koliko mi je toga uginulo dok me nije bilo ! Nisam ti rekla da jos uvijek spasavam heuheru koju sam dobila od tebe za rodjendan. Svi listovi su joj se bili posusili , ostalo je samo malo "srce" u sredini ! Uz moju punu paznju pokazuje konacno znakove zivota !   Hug
Na vrh
gute Fee View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 23 Lipanj 2010
Lokacija: tu i tam
Status: Offline
Bodovi: 7699
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje gute Fee Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Svibanj 2013 u 23:58
U medjuvremenu je jabuka odcvjetala; mala pcelica na radnom zadatku !
 

tu sam posijala tikvice , u medjuvremenu je kisa dobro namocila


a ovdje "Rettich" neznam kako se to zove kod nas; moze se jesti na salatu ili s ostalim povrcem dinstati



Na vrh
anabistrica View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar
4. Najljepši vrt - prijatelj životinja

Pridružen: 09 Studeni 2011
Lokacija: Marija Bistrica
Status: Offline
Bodovi: 4011
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje anabistrica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Svibanj 2013 u 00:02
Rettich mi se čini da je daikon, odnosno japanska repa. Jel znaš da mu je i lišće fino za jesti. Skuha se zajedno s korijenom.
Lepe ti je Zagorje zelene
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 3738394041 94>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,266 sekundi.