Početna stranica Početna stranica > Hobistika - Forum za hobi > Decoupage tehnika – salvetna tehnika > Decoupage galerija radova
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - JASSI_moja galerija
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


JASSI_moja galerija

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 3738394041 58>
Korisnik
Poruka
jassi View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 10 Studeni 2008
Status: Offline
Bodovi: 1545
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje jassi Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Siječanj 2009 u 10:47
hehe kad je sam kitio kao veliki, neg kak
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
proljeće View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 29 Veljača 2008
Status: Offline
Bodovi: 7005
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje proljeće Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Siječanj 2009 u 11:03
Originalno poslano od člana jassi jassi napisao:

neg kak, imam salvetu ako trebas draga, spremim ti, vec je vrijeme da dojdes
 
Ma stvarno mi je više bad i dogovarati se, kad uvijek nešto iskrsne!!!
To bi jednostavno trebalo napraviti ovaj vikend!!!Wink
Salveticu čuvaj svakako moj sinek će se oduševiti...Wink
Na vrh
gortyna View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 04 Studeni 2008
Lokacija: Sweden
Status: Offline
Bodovi: 173
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje gortyna Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Siječanj 2009 u 11:07
Toncica je presladak... a ja mu zelim sve ono sto mu i ti sama zelis...
 
klinci ce biti prezadovoljni sa slikama
 
svjecnjaci su super... di se mogu nabaviti ti kalupi
Na vrh
hippy View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 18 Lipanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 0
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje hippy Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Siječanj 2009 u 11:08
Originalno poslano od člana gortyna gortyna napisao:

Toncica je presladak... a ja mu zelim sve ono sto mu i ti sama zelis...
 

klinci ce biti prezadovoljni sa slikama

 

svjecnjaci su super... di se mogu nabaviti ti kalupi


Imam ja
Na vrh
jassi View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 10 Studeni 2008
Status: Offline
Bodovi: 1545
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje jassi Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Siječanj 2009 u 11:12
proljece cuvam
 
hippy -spremi mi horoskop da izlijem pls
Na vrh
hippy View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 18 Lipanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 0
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje hippy Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Siječanj 2009 u 11:19
Originalno poslano od člana jassi jassi napisao:

proljece cuvam
 

hippy -spremi mi horoskop da izlijem pls


Naravano...čeka te

Sam da ga nađem
Na vrh
jassi View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 10 Studeni 2008
Status: Offline
Bodovi: 1545
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje jassi Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Siječanj 2009 u 11:21
joj ti.......antisklerin i persen i se bum kupila
Na vrh
hippy View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 18 Lipanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 0
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje hippy Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Siječanj 2009 u 11:29
Originalno poslano od člana jassi jassi napisao:

joj ti.......antisklerin i persen i se bum kupila


Nekaj ti ne štima u ovoj rečenici

Vjerovatno si mislila: " joj ti.....antisklerin i persen SI BUM kupila !"   
Na vrh
jassi View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 10 Studeni 2008
Status: Offline
Bodovi: 1545
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje jassi Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Siječanj 2009 u 11:40
smile104
Na vrh
Gogs View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 11 Studeni 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1484
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Gogs Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Siječanj 2009 u 13:57
Žemske , a da vi malo ohladite pa bacate nas u bed, barem mene. Raditi ovako 1000 na sat pa to ne radi ni naš B. Prekrasni sviječnjaci, .... a tek japankica...
Na vrh
jassi View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 10 Studeni 2008
Status: Offline
Bodovi: 1545
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje jassi Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Siječanj 2009 u 13:59
hihihi, kad me ulovi to je to...a da japanke su krasne, ovo je radna fotka, sad su upakirane u celofan i jako su lijepe
 
svijecnjaci su i meni za pet
 
no vila na panju mi je favorit moj
Na vrh
bubamara22 View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 01 Rujan 2008
Status: Offline
Bodovi: 1149
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje bubamara22 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Siječanj 2009 u 15:19
vičeš na mene da pogledam radove a ja to već sve vidla, misla sam da ima nekaj novo, al sve mi je mrak!!! ja ne znam koliko tvoj dan traje, moj je meni prekratak.......
Na vrh
leonarda View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 28 Travanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 1121
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje leonarda Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Siječanj 2009 u 16:06
turbo jassi......ma bravo...divim ti se kak se samo sjetis i kak stignes sve to napraviti......smile93
The best an most beautiful things in the world cannot be seen or even touched. They must be felt with the heart. by leon@rda
Na vrh
kaća43 View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 26 Lipanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 3004
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kaća43 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Siječanj 2009 u 18:03
jassi sve pohvale..stvarno si turbo zena,cini se, u svakom pogledu..smile141
Na vrh
SunceRi View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 14 Studeni 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 891
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje SunceRi Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Siječanj 2009 u 19:11
Originalno poslano od člana kaća43 kaća43 napisao:

jassi sve pohvale..stvarno si turbo zena,cini se, u svakom pogledu..[IMG]smileys/emot25.gif" align="absmiddle" alt="smile141" />


hej koke, super mornarići, super japanka...ma sve je više nego slatko...odličan poklon uzvanicima
Na vrh
jassi View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 10 Studeni 2008
Status: Offline
Bodovi: 1545
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje jassi Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Siječanj 2009 u 22:00
joj da vidite kaj sad delam.......punooooooooooooo, no slikam kak zavrsavam, ne ove radne faze,,,malko cete jos pocakatiiiiiiiiiiii
 
moj dan traje 24 sata, od toga spavam cca 5 sati, ostalo je moje dijete, sljakica i naravno salvetice i bojeeeeeeee
Na vrh
Gogs View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 11 Studeni 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1484
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Gogs Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Siječanj 2009 u 08:58
ma normalno, kad imaš bedinericu, kuharicu, bebisitericu i onog kaj te perom po......mazi. Cure, ugledajmo se na nju      
Na vrh
jassi View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 10 Studeni 2008
Status: Offline
Bodovi: 1545
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje jassi Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Siječanj 2009 u 09:11
joj jedno od toga bi me spasilo mila moja, evo dizem fotke pa stavim za koji munut...nekaj malo od nocno jurarnje smjene....ne pitajte kad sam isla spavati i kad sam ustala,,,
Na vrh
jassi View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 10 Studeni 2008
Status: Offline
Bodovi: 1545
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje jassi Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Siječanj 2009 u 09:33
 
Na vrh
jassi View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 10 Studeni 2008
Status: Offline
Bodovi: 1545
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje jassi Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Siječanj 2009 u 09:36
eto boce jos moram polakirati i jos imam mislim jednu bocukaj zavrsavam i ceka lakiranje
 
i da, jos nekolikoplatna zapocetih , ali ne stihnem vise
 
 
dakle moj favorit je curka i decko-ak klimteka ne racunam, uspjela sam hippy, si vidla moj tzv pitorico...ili kak se ve c piseEmbarrassed
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 3738394041 58>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,188 sekundi.