Početna stranica Početna stranica > Vrt - Forum o vrtovima > Moj vrt u slikama
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Senini ukrasni grmovi i stabalca
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Senini ukrasni grmovi i stabalca

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 3738394041 42>
Korisnik
Poruka
stefica.n View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm


Pridružen: 09 Ožujak 2012
Lokacija: Sl.Brod
Status: Offline
Bodovi: 1443
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje stefica.n Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Lipanj 2012 u 19:38
seni,nemoj biti razoćarana jer lantane su ti prekrasne
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
josipa View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 13 Prosinac 2008
Lokacija: Bosnia Hercegovina
Status: Offline
Bodovi: 992
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje josipa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Lipanj 2012 u 22:30
ovo je moj jedini komentar za cijeli vrt smile93
Na vrh
lilie View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 10 Ožujak 2010
Lokacija: Belišće
Status: Offline
Bodovi: 2319
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje lilie Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Lipanj 2012 u 23:19
Predivno smile94!!!!!!!!
znati mnogo ne znači biti mudar
Na vrh
seni View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 25 Ožujak 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 626
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje seni Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 30 Lipanj 2012 u 23:39
Evo da se javim sa nekoliko novih sličica.
U jednoj su mi tegli niknule dvije različite lantane i obje mi se dopadaju. Kad ih budem orezivala pokušat ću ih razdvojiti, staviti u dvije tegle.

Na vrh
seni View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 25 Ožujak 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 626
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje seni Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 30 Lipanj 2012 u 23:41
Evo plavog i bijelog balončića.



Na vrh
seni View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 25 Ožujak 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 626
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje seni Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 30 Lipanj 2012 u 23:43
Procvjetala je monarda koju sam dobila od Free.

Na vrh
seni View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 25 Ožujak 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 626
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje seni Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 30 Lipanj 2012 u 23:44
Karitostigma

Na vrh
seni View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 25 Ožujak 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 626
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje seni Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 30 Lipanj 2012 u 23:46
Počeo je cvjetati jasminoliki solanum koji je jedva preživio zimu.

Na vrh
seni View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 25 Ožujak 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 626
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje seni Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 30 Lipanj 2012 u 23:48
Pojavio se prvi ovogodišnji cvjetić na crvenoj lagerstroemiji.

Na vrh
seni View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 25 Ožujak 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 626
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje seni Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 30 Lipanj 2012 u 23:50
Evo malo kućnog cvijeća.



Na vrh
Free View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 18 Travanj 2010
Lokacija: Međimurje
Status: Offline
Bodovi: 5914
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Free Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Srpanj 2012 u 15:08
Originalno poslano od člana seni seni napisao:

Procvjetala je monarda koju sam dobila od Free.

Tvoja monarda procvijetala prije moje, tvoje alstromerije već cvatu a moje nisu ni nikle,a ako nisu do sada bojim se da ni neće !!

A tvoje lantanice kod mene lijepo rastu, cvijetića nema na vidiku ali ako budu takvi kakvima ti nisi zadovoljna, ja ću skakati od sreće !!

Lijepi pozdrav ti ostavljam !!!smile219
Međimurje - Marijin cvetjak med dve vode



Na vrh
seni View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 25 Ožujak 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 626
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje seni Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Srpanj 2012 u 15:34
Free, ako ti lantanice rastu onda će biti i cvjetića. Moja tvoja metlica raste i ima pupiće. Sve što si poslala se primilo. Uskoro će cvjetati još nešto što si poslala. Vidjet ću što je kad procvjeta.
Na vrh
dadinica View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 24 Travanj 2012
Lokacija: Baranja
Status: Offline
Bodovi: 5177
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje dadinica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Srpanj 2012 u 15:55
Ajme, ljepote li i divote!!!
Lantane ne mogu biti ljepše, a ona nezadovoljna, c-c-c! Seni, upućujem sve pohvale koje se mogu izgovoriti.
Na vrh
dadinica View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 24 Travanj 2012
Lokacija: Baranja
Status: Offline
Bodovi: 5177
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje dadinica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Srpanj 2012 u 15:59
Nadam se da mi nećete zamjeriti na drskosti, ali pitala bih mogu li se predbilježiti ako budete skupljali sjeme ili bi imali reznicu viška?
Na vrh
belica View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 14 Ožujak 2012
Lokacija: Zagreb
Status: Offline
Bodovi: 2763
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje belica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Srpanj 2012 u 17:17
uskoro ti stižem... u zg je pakao na zemji. Jedva čekam, sad ce biti još lijepše popiti kavicu kad je sve ovako lijepo rascvijetano. Brojim dane 
belica,zagreb
Na vrh
seni View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 25 Ožujak 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 626
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje seni Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Srpanj 2012 u 19:48
Dadinica, javi mi se u 12. mj. pa ću ti poslat nešto.

Belica, drago mi je da skoro dolaziš. Uz more je ipak izdržljivije. Upravo smo svi troje došli s plaže. U moru je super.
Na vrh
belica View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 14 Ožujak 2012
Lokacija: Zagreb
Status: Offline
Bodovi: 2763
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje belica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Srpanj 2012 u 05:48
Uh mogu si misliti, u zg je lijepo disati samo evo ovako rano ujutro, a kasnije je pakao na zemlji.

smile46
belica,zagreb
Na vrh
Belina View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 26 Siječanj 2011
Status: Offline
Bodovi: 3901
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Belina Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Srpanj 2012 u 06:31
Originalno poslano od člana seni seni napisao:

Nije cvijet ali je meni najdraži cvjetić.
Ovaj ti je cvijetić presladak,a lantaneClap
"Mića rožica" sa otoka Krka - Omišalj
Na vrh
seni View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 25 Ožujak 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 626
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje seni Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Srpanj 2012 u 17:35
Evo da se malo javim. Sunce i vručina uništavaju sve što pokušava cvjetati. Travu sam pokušavala održati ali je prosto nemoguće. Ako se koji pup ruže pokuša otvoriti, sunce ga isprži. Jedino lantane podnose ovo vrijeme, naravno uz puno vode. Lagerstroemije su počele cvjetati.
Najprije da vam pokažem kako napreduje moja lantana stablašica u nastajanju. Cvjetne pupove joj kidam da brže raste.

Na vrh
seni View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 25 Ožujak 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 626
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje seni Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Srpanj 2012 u 17:39
Evo jedne lantane koju nisam pokazivala. Boja mi se čini pretamna. Nije mi baš lijepa.



Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 3738394041 42>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,232 sekundi.