Početna stranica Početna stranica > Vrt - Forum o vrtovima > Moj vrt u slikama
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Moj vrt seoski
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Moj vrt seoski

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 3738394041 66>
Korisnik
Poruka
 Ocjena: Ocjena teme: 1 Glasova, Približno 5,00  Tema Pretraga Tema Pretraga  Opcije teme Opcije teme
sunceeee View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 22 Kolovoz 2010
Lokacija: Hrv. zagorje
Status: Offline
Bodovi: 1634
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje sunceeee Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Kolovoz 2010 u 00:03
  Prije svega lijepi pozdrav svima a naročito Vama ili tebi , mali gogo! Surfajući po net-u naišla sam na stranice s tvojim slikama vrta.... Zapravo sam tražila nešto o malčiranju što sam htjela da mi se potkrijepi sa slikama pa eto naišla na taj vaš forum. Nigdje nisam registrirana ali zadivljena tvojom okučnicom oko vikendice, naročito super idejama i realizaciji, odlučila sam se registrirati. Pohvala i svim ostalim forumašima, njihovom trudu... zanima me gdje se nalaziš tj. gdje si doma jer bih to sve htjela vidjeti u živo i neka stvari sprovesti i kod sebe . Veliki sam obožavatelj cvijeća svih vrsta te životinja, naročito mačaka. Nadam se da će mo se susresti na forumu. Tek sam početnik pa ako i nešto pogriješim nadam se da mi ne će nitko zamjeriti.
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
anči39 View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 05 Ožujak 2010
Status: Offline
Bodovi: 3042
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje anči39 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Kolovoz 2010 u 00:33

Meni je baš ova slikica prekrasna Thumbs%20Up

"pravi prijatelj je ona osoba koja te drži za ruke i dodiruje tvoje srce!"
Na vrh
Tija View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru


Pridružen: 04 Prosinac 2008
Lokacija: nooooo
Status: Offline
Bodovi: 6510
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Tija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Kolovoz 2010 u 09:11
Originalno poslano od člana sunceeee sunceeee napisao:

  ... zanima me gdje se nalaziš tj. gdje si doma jer bih to sve htjela vidjeti u živo 
 
je, je sve se to može vidjeti u živo, samo treba stati u red ima nas jako mnogo zainteresiranih za obilazak salaša, a ja svoje mjesto u tome redu ne prepuštam nikom. Wink
Na vrh
Fifi View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 27 Ožujak 2008
Status: Offline
Bodovi: 759
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Fifi Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Kolovoz 2010 u 13:18
Originalno poslano od člana sunceeee sunceeee napisao:

kako se često dopisujete na ovom forumu, mislim baš na taj moj vrt seoski


Poštovanje sunceeee!
Dobro došli na forum,molim vas samo da dopisivanje nastavite
u kategoriji "nevezano za cvijeće.." idealno u" Razgovor uz kavu"
gdje se može ćaskati do mile volje, a i naučiti kako staviti slike,potpise i ostale cake Wink

brišem sve nepotrebno što je ovdje napisano..
Zahvaljujem na razumjevanju Smile


Na vrh
sunceeee View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 22 Kolovoz 2010
Lokacija: Hrv. zagorje
Status: Offline
Bodovi: 1634
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje sunceeee Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Kolovoz 2010 u 15:43
Ajde mali gogo , gdje si, ja bi htjela još malo duhovne hrane iz tvoje okućnice!
Nemoj da te život inpresionira, inpresioniraj ti njega!   Život je san - učini ga stvarnim! (Majka Tereza)
Na vrh
lilie View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 10 Ožujak 2010
Lokacija: Belišće
Status: Offline
Bodovi: 2319
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje lilie Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Kolovoz 2010 u 22:46
smile186
znati mnogo ne znači biti mudar
Na vrh
gospina trava View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 11 Svibanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 5954
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje gospina trava Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Kolovoz 2010 u 21:05
Ova okućnica podsjeća na botanički vrt.
Na vrh
mali gogo View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 20 Veljača 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 780
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mali gogo Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 30 Kolovoz 2010 u 10:18
Hvala svima na lijepim riječima!
 
Evo nabrzake par jesenskih fotografija moje džungle! (slikano jučer oko 19.30.)
Slikao sam mobitelom pa je kvaliteta jako loša, sorry na tome.
Ipak svejedno se vidi u kakvoj ja to prašumi provodim svoje slobodno vrijeme. LOL
 
 
Petunije posađene u ćup su se skuhale, ali je zato pelargonija dobila svojih 5 minuta slave, tj. svoje ljeto slave.
Ovo na slici je samo jedna biljka. Bila mi je višak pa sam ju zaturio pored petunija. Reko šta joj Bog da. Kad vidi ti vraga kako joj godi život u ćupu i kako je obgrlila svoj novi dom. Sad je prava starleta u vrtu. LOL
 
 
Gonfrenice i ove godine protječu pored staze.
 
 
Sumrak!
 
 
U bašči nema šta nema... sve se sljubilo zajedno, jedno se na drugo naslanja, jedno drugom kao oslonac služi, grle se i maze i donose plod.... Bez obzira što nisu istih boja i oblika, sretno žive u slozi i uživaju posljednje dane svoga života prije jesenskih mrazeva.
 
 
 
 
Slavonijo, zemljo plemenita, vele ti si lipo uzorita. Okićena zelenim gorama, obaljana četirim vodama, na priliku zemaljskoga raja.
Na vrh
Tija View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru


Pridružen: 04 Prosinac 2008
Lokacija: nooooo
Status: Offline
Bodovi: 6510
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Tija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 30 Kolovoz 2010 u 10:30
Srčeko drago dobar ti je mobitel. Ja sam ti htjela poslat fotku iz Trakošćana dok smo bili ali sve je bilo "skureno" tak da nije imalo smisla ti slati.
 
Prašuma ti je predivna i bujna i zbilja šteta što je tome svemu ubrzo kraj "jesen stiže.....".
Na vrh
misty-da View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 02 Ožujak 2010
Status: Offline
Bodovi: 3544
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje misty-da Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 30 Kolovoz 2010 u 10:41
Originalno poslano od člana mali gogo mali gogo napisao:

Slikao sam mobitelom pa je kvaliteta jako loša, sorry na tome.
Ipak svejedno se vidi u kakvoj ja to prašumi provodim svoje slobodno vrijeme. LOL
 
 
Gonfrenice i ove godine protječu pored staze.
 
 
 
U krasnoj prašumi provodiš svoje slobodno vrijeme, i uz ovaj "potočić" gofrenica uz put, prelijepo!!
Time is something you can never get back..
Na vrh
kamilica View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 15 Travanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 914
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kamilica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 30 Kolovoz 2010 u 10:56
i opet sam uživala u tvojoj hacijendi... Lasta je preslatka.
Na vrh
sunceeee View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 22 Kolovoz 2010
Lokacija: Hrv. zagorje
Status: Offline
Bodovi: 1634
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje sunceeee Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 30 Kolovoz 2010 u 11:20
Mljac! Divna đungla! Krasne ljubičaste loptice, hvala na uživanciji, kooonačno! Big%20smile
Nemoj da te život inpresionira, inpresioniraj ti njega!   Život je san - učini ga stvarnim! (Majka Tereza)
Na vrh
bergenia View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar
DONATOR

Pridružen: 17 Veljača 2008
Status: Offline
Bodovi: 2776
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje bergenia Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 30 Kolovoz 2010 u 16:09
Ovo je pravi mali cvjetni raj! Vjerujem da uživaš u njemu!
Na vrh
Medvjed34 View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 13 Travanj 2010
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1640
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Medvjed34 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 30 Kolovoz 2010 u 17:00
Vratia nam se Gogo! Super ti je jesenski vrt, a ove Gonfrenice su zakon. Nisam to do sada viđao i baš mi se dopadaju
Živi svaki dan kao da ti je prvi
Na vrh
gioiaa View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 03 Travanj 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 16587
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje gioiaa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 31 Kolovoz 2010 u 08:22
nebitno koje je godisnje doba,tvoj vrt je uvjek divan
nadam se da i Lasta uziva u vrtu
Na vrh
mali gogo View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 20 Veljača 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 780
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mali gogo Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 31 Kolovoz 2010 u 09:17

Hvala svima!

Lasta uživa u vrtu, ali je pod kontrolom pošto se tjera. Da ne bi bilo - nismo znali - kad se za par mjeseci pojave štenci Tongue.
Ma ustvari volio bih da ima štence, ali se bojim da tata ne bude previše krupan, da ne bi sirota imala problema kod štenjenja. A nikako da nađem nekog malog "tatu". Tongue
Slavonijo, zemljo plemenita, vele ti si lipo uzorita. Okićena zelenim gorama, obaljana četirim vodama, na priliku zemaljskoga raja.
Na vrh
Smail View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 24 Kolovoz 2010
Lokacija: Dugo Selo
Status: Offline
Bodovi: 2345
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Smail Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Rujan 2010 u 13:17
Mali gogo, sve pohvale tebi i tvom raju u vrtu, tvoih godina je i moj sin, pa valjda zbog toga osobito pratim tvoj rad u vrtu od prve do evo ove stranice, posebno su mi drage one tvoje panoramske slike gdje se vidi prostranstvo Slavonije, i sama sam slavonka ali putevi gospodnji me odneli dalje. Sve urađeno onako kako samo zaljubljenik u prirodu može stvarati, vrt ti sa onim puteljcima izgleda tajanstveno i uvjek iščekivanje što se krije iza onog zavijutka, a to si valjda i želio postići .Pozdrav tebi i tvojim ljubimcima.
Zadržite samo vesele prijatelje.
Na vrh
Mari,5510 View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 30 Srpanj 2009
Lokacija: Hrvatska
Status: Offline
Bodovi: 12480
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Mari,5510 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Rujan 2010 u 13:40
puno strpljenja i ljubavi je trebalo da se uredi ovakva okućnica, a i održavanje nije lakoThumbs%20Up
Na vrh
voki View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 28 Ožujak 2007
Lokacija: Novi Sad
Status: Offline
Bodovi: 4264
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje voki Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Rujan 2010 u 14:24
Ipak se na kraju isplati uloženi trud, slike ne mogu dočarati ni deo pravog ugođaja, a pravi je užitak kada uloženo vreme i trud nisu bili uzaludni. Biljke osećaju ljubav onoga ko se brine o njima i uzvraćaju nesebično i višestruko.
život je bajka koju sami pišemo...
Na vrh
mali gogo View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 20 Veljača 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 780
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mali gogo Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Rujan 2010 u 09:59
Ovaj vikend se malo pralo ručnike, stolnjake, krpe.....
Iz fore sam ih oprao ručno na vikendici i objesio nek se suše na toplom rujanskom suncu.
Već u nedjelju je u selu pukao glas da sam se preselio na vikendicu, hahaha. (narodna logika: veš na štiku=netko tu živi)
 
 
Onda se malo uživalo u pogledu na vrt, a mlada gospođica je cijelo vrijeme škicala da vidi hoće li drumom proći kakav mali čupavi frajer, koji će se strasno zaljubiti u nju i s njome izroditi puuuuno nejake dječice.... LOL
Gazda je za to vrijeme sijao rotkvicu i mahune u povrtnjaku.
 
 
 
 
 
 
 Jel to tamo na putu neki mali čupko???? Juhuuuu, udavača na terasi! Vau, vau, vau.....
 
 
Džabe ti se sjaje okice, ljubice moja, to je ipak samo zec.... Jest da su oni isto poznati kao veliki ljubavnici, ali mislim da ta ljubav ne bi bila dugog vijeka. Prevelike su razlike među vama.
 
Evo taj ZBUNJOZA pogled, nakon što je shvatila da se radi o zecu.
 
 
 
I na kraju smo malo pregledali kasno posijane maćuhice. Ipak nekako napreduju pa možda i bude što od njih.
 
 
 
 
 
Slavonijo, zemljo plemenita, vele ti si lipo uzorita. Okićena zelenim gorama, obaljana četirim vodama, na priliku zemaljskoga raja.
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 3738394041 66>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,203 sekundi.