Početna stranica Početna stranica > Vrt - Forum o vrtovima > Moj vrt u slikama
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Bugičini cvjeteki
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Bugičini cvjeteki

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 3637383940 154>
Korisnik
Poruka
 Ocjena: Ocjena teme: 1 Glasova, Približno 5,00  Tema Pretraga Tema Pretraga  Opcije teme Opcije teme
bugicaza5 View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 11 Siječanj 2014
Lokacija: Karlovac
Status: Offline
Bodovi: 8291
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje bugicaza5 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Srpanj 2014 u 07:15
Originalno poslano od člana zova zova napisao:

Stvarno je super ona čuvarkuća,neću da ponavljam ime da jezik ne slomim

I ja sam si zapisala na papirić, da mogu točno napisati na temu. LOL Ali, prelijepa je moja nova ljepotica. Moram priznati da nisam nikada vidjela čuvarkuću takve boje. Embarrassed
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
bugicaza5 View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 11 Siječanj 2014
Lokacija: Karlovac
Status: Offline
Bodovi: 8291
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje bugicaza5 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Srpanj 2014 u 07:19
Originalno poslano od člana Karli Karli napisao:

Bugica, nemas se na cemu zahvaljivati i drugi put. Uzivaj jer vidi se da uzivas.

Draga Karli, nemaš pojma koliko mi je drago da te vidim na svojoj temi. Zaista uživam u tom svakom malom cvjeteku, svaki mi je poseban, drag i vrijedan. smile92
Na vrh
bugicaza5 View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 11 Siječanj 2014
Lokacija: Karlovac
Status: Offline
Bodovi: 8291
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje bugicaza5 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Srpanj 2014 u 07:26
Originalno poslano od člana temzi temzi napisao:

Prekrasne čuvarkuće, krasotice!


Zaista jesu, jako sam ponosna na njih i jako radosna što svojom ljepotom i jednostavnošću sada krase i moj skromni vrt. Heart
Na vrh
bugicaza5 View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 11 Siječanj 2014
Lokacija: Karlovac
Status: Offline
Bodovi: 8291
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje bugicaza5 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Srpanj 2014 u 07:28
Originalno poslano od člana @kaktus @kaktus napisao:

Prekrasni noviteti!

Hvala! Hug
Na vrh
bugicaza5 View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 11 Siječanj 2014
Lokacija: Karlovac
Status: Offline
Bodovi: 8291
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje bugicaza5 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Srpanj 2014 u 07:31
Originalno poslano od člana bugicaza5 bugicaza5 napisao:

Moram sama sebe ispraviti, kako neda editirati, onda ovako. Ovo su čuvarkuće naziva jovibarba hirta.
Na vrh
bugicaza5 View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 11 Siječanj 2014
Lokacija: Karlovac
Status: Offline
Bodovi: 8291
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje bugicaza5 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Srpanj 2014 u 07:45
Originalno poslano od člana lucy lucy napisao:

Lijepo si udomila nove biljčice, uživat će one kod tebe. Ovu koju si imenovala kao jovibarba hirta, to nije ona. Jovibarba su one koje si posadila lijevo od ove lijepe crvenkaste i zanimljive su po tome što mladi izlaze između listova i tokom nekog vremena stvaraju zanimljivu polukuglu. Amerikanci ih zovu "kvočka i pilići". Na njih me i asocira, maldi izlaze kao pilići ispod kvočkinoga krila. Na ovom linku se najbolje vidi zanimljivost jovibarbe [URL= ][/URL]http://www.planfor.co.uk/buy,beard-of-jupiter-crimson,1237,EN


Hvala na ispravci, nešto sam krivo shvatila iz tvoje poruke. smile180 Ah, sve moram raditi na brzinu, pa tako i čitati poruke, nešto mi puca veza non stop, prijavila smetnje, pa čekam da se netko smiluje i dođe vidjeti gdje je problem. Link ne mogu otvoriti. Iskreno se nadam da će im položaj na kojem su posađene odgovarati, a ako ne - selim ih na bolje mjesto. Smile
Na vrh
miska View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 10 Travanj 2013
Lokacija: Kvarner
Status: Offline
Bodovi: 8574
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje miska Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Srpanj 2014 u 08:09
Prekrasni noviteti!
čuvarkuće posebnoWink
Na vrh
bugicaza5 View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 11 Siječanj 2014
Lokacija: Karlovac
Status: Offline
Bodovi: 8291
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje bugicaza5 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Srpanj 2014 u 08:52
miskice, hvala, uživam u njima... smile72 smile78 Raduje me što si malo virnula ovdje. Smile Limunska menta cvate, a i paprena će uskoro. Big smile Uskoro će, nadam se i slikice, ali prvo popravak veze, čekam tehničara... kažu u roku sedam dana... smile180
Na vrh
lucy View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 02 Svibanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 2541
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje lucy Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05 Srpanj 2014 u 00:42
Rekla bi meni moja prijateljica: Promijeni tehničara!
Sutra je novi dan.
Na vrh
bugicaza5 View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 11 Siječanj 2014
Lokacija: Karlovac
Status: Offline
Bodovi: 8291
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje bugicaza5 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05 Srpanj 2014 u 09:33
Hehehe... jučer ujutro sam prijavila smetnju, popodne se javio da ne stigne jer je van Ka na terenu, ali zato upravo za koju minutu stiže dežurni. Big smile Već sam izludila... smile229 ali nije do kompa, nego do internet veze...
Na vrh
mikica.dm View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 06 Svibanj 2010
Lokacija: Donji Miholjac
Status: Offline
Bodovi: 611
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mikica.dm Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05 Srpanj 2014 u 10:00
Bugice, toliko toga lijepoga ima kod tebe, ne stignem sve ni pratiti. Gazanija mi je lijepa, a cuvarkuce tek
zatvori usta, otvori oci
Na vrh
@kaktus View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 14 Svibanj 2013
Lokacija: markovac našičk
Status: Offline
Bodovi: 2374
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje @kaktus Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05 Srpanj 2014 u 19:23
malo da provirim ima tu i novina lijepo je
Razum nam može reći što trebamo izbjegavati,
ali samo nam srce kaže što moramo učiniti.(Joubert)
Na vrh
bugicaza5 View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 11 Siječanj 2014
Lokacija: Karlovac
Status: Offline
Bodovi: 8291
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje bugicaza5 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05 Srpanj 2014 u 21:32
Originalno poslano od člana mikica.dm mikica.dm napisao:

Bugice, toliko toga lijepoga ima kod tebe, ne stignem sve ni pratiti. Gazanija mi je lijepa, a cuvarkuce tek

Hvala, draga moja i hvala na posjeti! Hug Drago mi je što si navratila. I ja gazanije jako volim, cvijet im je savršen, kao nacrtan, a čuvarkuće... to mi je posebna, nova ljubav. Heart
Na vrh
bugicaza5 View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 11 Siječanj 2014
Lokacija: Karlovac
Status: Offline
Bodovi: 8291
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje bugicaza5 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05 Srpanj 2014 u 21:35
Originalno poslano od člana @kaktus @kaktus napisao:

malo da provirim ima tu i novina lijepo je

smile79 ... dobrodošla! Ima novina i veoma sam ponosna na njih. Tvoj paketić "pratim" u stopu, LOL hehehe... u distribuciji je prema primatelju... hvala ti puno!
Na vrh
bugicaza5 View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 11 Siječanj 2014
Lokacija: Karlovac
Status: Offline
Bodovi: 8291
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje bugicaza5 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05 Srpanj 2014 u 21:40
Drage moje posjetiteljice, imam problem - tehničar nije došao, shodno tome, internet mi i dalje šteka. smile229 Da bude još veći jad, nadovezalo se to da mi upravo sad na ekranu iskaču nekakve silne točkice... slutim da će se pokvariti i hvata me muka - sreća je jedino što je još pod garancijom. 

Zato, ako se ne javim par dana (to može potrajati i duže), znajte da nisam isparila, nego je silom prilike. Cry
Na vrh
lucy View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 02 Svibanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 2541
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje lucy Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Srpanj 2014 u 01:33
Nadajmo se dobromu. A mi te čekamo, isto mjesto, isto vrijeme.
Sutra je novi dan.
Na vrh
bugicaza5 View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 11 Siječanj 2014
Lokacija: Karlovac
Status: Offline
Bodovi: 8291
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje bugicaza5 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Srpanj 2014 u 06:41
smile79...još sam ovdje, danas bolje radi, isprobavam, pokrećem antiviruse, čistim, možda pomogne...smile128
Na vrh
bugicaza5 View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 11 Siječanj 2014
Lokacija: Karlovac
Status: Offline
Bodovi: 8291
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje bugicaza5 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Srpanj 2014 u 06:45
Par šumskih stanovnika u mojoj gredici u sjeni...
Na vrh
bugicaza5 View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 11 Siječanj 2014
Lokacija: Karlovac
Status: Offline
Bodovi: 8291
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje bugicaza5 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Srpanj 2014 u 06:46
U pozadini još jedna paprat
Na vrh
bugicaza5 View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 11 Siječanj 2014
Lokacija: Karlovac
Status: Offline
Bodovi: 8291
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje bugicaza5 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Srpanj 2014 u 06:47
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 3637383940 154>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,750 sekundi.