Početna stranica Početna stranica > Hobistika - Forum za hobi > Decoupage tehnika – salvetna tehnika > Decoupage galerija radova
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - maslina55-što radim kad ne radim
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


maslina55-što radim kad ne radim

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 3637383940 54>
Korisnik
Poruka
sarita banana View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 08 Siječanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 2711
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje sarita banana Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Travanj 2010 u 10:52
smile55smile73
um se obogacuje primanjem a srce davanjem
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
maredelmare View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 22 Prosinac 2009
Status: Offline
Bodovi: 1310
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje maredelmare Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Travanj 2010 u 11:39
I neka te je uvatila ta faza satova, jer su stvarno, kao što je netko rekao, najljepši viđeni-i po mom ukusu...a vidila sam zaista prekrasnih satova i po drugim galerijama...

Ali ovi tvoji s maslinama...ma gledam šta ti to sve staviš...jesu ono uzorci sa salvete oko samih listića i plodova masline..ili kao neke šablonice (ne mislim na ono Postira, već na one "šare" oko i pokraj brojki?

Šta ti je to?

Satovi su ti pre-pre-prekrasni!
Ma fali mi pravih riči za ovo..
Pusti ko listak neka te mota taj ludi polet, vihor lud. Leti ko lišće što vir ga vije, za let si dušo stvorena.

Na vrh
rose View Drop Down
*Moderator Foruma
*Moderator Foruma
Avatar
Moderatorica

Pridružen: 16 Listopad 2008
Status: Offline
Bodovi: 5598
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje rose Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Travanj 2010 u 12:46
sat je preprekrasan smile211
Na vrh
kami View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm


Pridružen: 23 Rujan 2009
Status: Offline
Bodovi: 1033
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kami Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Travanj 2010 u 13:01
Od prvog do trećeg sata i seta i svega, svaki put ostanem paf...smile39
Doslovce je redom jedan bio bolji od prethodnog, ali ovaj je kao treća sreća kad si već rekla da
ti je super sjelo raditi ga za poklon da se još "izvježbaš"...
I kako ti sjeda taj 2k na sva 3 sata, famozno... c029

Nego, s obzirom da sam detaljno promatrala smještaj i preklapanje motiva i stapanje tonova,
zanima me jesi to sama pisala brojčice akrilnom bojom ili nečim drugim?
na ovom zadnjem mi izgleda kao da su rimske brojke i Postira ispisani zelenim markerom?! Question
Na vrh
mnataša1 View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 02 Svibanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 1427
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mnataša1 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Travanj 2010 u 13:23
ja jednostavno danas nemam dovoljno dobre i originalne riječi koje bi opisale originalnost i tako prepoznatljiv tvoji stil... ovi satovi su jednostavno TI....a cijela ova kombinacija je.... WOW....krlajice maslina... ovo je tvoj brend... ti si naš brend
Djeca su rođena sa krilima, a učitelji im pomažu poletjeti.
Na vrh
mumica View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 02 Listopad 2009
Status: Offline
Bodovi: 897
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mumica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Travanj 2010 u 13:33
smile93
Na vrh
Biljana 59 View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 08 Veljača 2010
Status: Offline
Bodovi: 922
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Biljana 59 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Travanj 2010 u 19:47
Ljubiteljica maslina, bit ce presretna smile141
Na vrh
renn View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 20 Kolovoz 2009
Status: Offline
Bodovi: 435
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje renn Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Travanj 2010 u 21:01
Eeeeeeeeee, ovo se jednostavno  neda opisat!

Na vrh
nada-m View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 01 Travanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 1087
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje nada-m Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Travanj 2010 u 22:37
Masline na bezbroj načina , uvijek lijepe i posebne .Satovi su tako "starinski" nostalgični i prelijepi
Na vrh
maredelmare View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 22 Prosinac 2009
Status: Offline
Bodovi: 1310
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje maredelmare Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Travanj 2010 u 02:24
Ma ja bi tebi dozvolila i mene da dekupažiraš, ako treba!
Pusti ko listak neka te mota taj ludi polet, vihor lud. Leti ko lišće što vir ga vije, za let si dušo stvorena.

Na vrh
andora2 View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 16 Siječanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 377
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje andora2 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Travanj 2010 u 08:24
Prekrasan sat  u prepoznatljivom stilu pa opet toliko iznenađujuće dobarThumbs%20Up
Baš te idu masline,svaka čast....
Iskustvo je divna stvar.Omogućava vam da prepoznate grešku kada je ponovo načinite.
Na vrh
file View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 29 Rujan 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 668
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje file Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Travanj 2010 u 13:01
svaki put isto masline i svaki put ja smile93smile93sve bolje i bolje i ja se ko i maredelmare pitam što je sve upotrebljeno na satu smile105kakve su to sve čarolije
Na vrh
more View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 20 Ožujak 2009
Status: Offline
Bodovi: 1118
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje more Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Travanj 2010 u 17:22
Pre pre dobro!!! Clap
Na vrh
Primavera View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 07 Lipanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 1915
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Primavera Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Travanj 2010 u 17:35
...mislim da bi tebe hrvatski maslinari trebali uzet' pod svoje... jednostavno si stopljena s tim motivom, mada su meni svi tvoji radovi vrhunska umjetnost i užitak za oči i dušu, pa tako i posljednji u seriji satova... detalj do detalja i kao kod slikara nastade savršena slika s praktičnom namjenom... stvarno si carica King
moja adresa u globalnom selu: http://www.primaveraidea.com
Na vrh
anđelka View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 03 Prosinac 2008
Status: Offline
Bodovi: 2526
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje anđelka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Travanj 2010 u 20:28
Vauuuu, koji sat!!! Takav bi svako želio imati u svom domu! Prekrasno!
ANĐELKA
Na vrh
Felina View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 16 Ožujak 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 534
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Felina Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Travanj 2010 u 18:44
Ti si naša kraljica maslina. Ostala sam bez riječi. Već pri prvom satu sam te toliko ishvalila da sada kada dolaziš do perfektcionizma više nemam riječi. Uglavnom djelo vrijedno svakog divljenja.smile64
Na vrh
maslina55 View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 11 Lipanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 971
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje maslina55 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Travanj 2010 u 16:12
Nakon prekrasne inspirativne šetnje vašim galerijama  osjećam se ispunjena i radosna što smo jedne drugima uzor i inspiracija i,mogu slobodno reći ,nadahnuće.Presretna sam što ste neke nove od vas došle sa svježim idejama a neke drage curke ušle ,na velika vrata,u moj maslinik
 
Kopirajte(što je nemoguće u ručnom radu) ,inspirirajte se i vi,kao što sam se ja s vama!
 
Uz najbolju volju,ne mogu se još "odlipiti "od  svog motiva i preći na morske(što sam namislila kao iduće),pa evo još malo maslina-u daljini se ,ipak,nazire more...
 
 
 
 
 
 
Na vrh
mare-nostrum View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 05 Rujan 2009
Status: Offline
Bodovi: 2829
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mare-nostrum Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Travanj 2010 u 16:52
ja sam luda od ovih tvojih satovasmile39.....vidim da mi nema komentara na prošle satove (?).......ali koliko god su oni bili lijepi i posebni toliko me je ovaj apsolutno oduševio........prekrasno si iskombinirala masline,lavandu,selo.......i more u daljiniWink......ponavljam,PREDIVNOsmile58
Na vrh
sarita banana View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 08 Siječanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 2711
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje sarita banana Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Travanj 2010 u 16:55
maslino,da te nema trebalo bi te izmislit ,nemas pojma kakvvo nam zadovoljstvo pruzas svojim radovima....kaoi uvjek prelijepo majstoricesmile120
um se obogacuje primanjem a srce davanjem
Na vrh
KIKA '56 View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 01 Ožujak 2010
Status: Offline
Bodovi: 843
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje KIKA '56 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Travanj 2010 u 18:22
"maslina je neobrana,nima koga da je bere......,ali zato maslina55 bere moje oduševljenje.Svaka pohvala.
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 3637383940 54>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,281 sekundi.