Početna stranica Početna stranica > Hobistika - Forum za hobi > Ručni radovi i Izrada nakita
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Primavera galerija
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Primavera galerija

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 3637383940 44>
Korisnik
Poruka
UltraDwlux View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 01 Svibanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 396
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje UltraDwlux Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Svibanj 2010 u 23:52
jako jako jako lijepo :)Thumbs%20Up
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
Primavera View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 07 Lipanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 1915
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Primavera Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Svibanj 2010 u 22:42
...Zrinka, Orca, UltraDelux... hvala vam puno, puno...
 
@draga moja Orca, raznježil me i nasmijao tvoj osebujni komentar, već te vidim kak trčiš za malenim nećakom, i bila bi najsretnija da se tvoje lijepe želje i ostvare... u istom sam izložbenom redu kao i curke koje obje dobro znamo, nakratko smo se i pozdravili, ali već današnji prvi dan slaganja bio je poprilično težak, u šatoru skoro bez zraka, a MM i ja ko dvoje koje je pobjeglo s gerijatrije, jedva smo uspjeli skrpiti ugrubo štand, vrtilo se i meni i njemu, a pili samo vodu LOL ...no, sutra je novi dan, a i tak nas obidju samo tzv. uzvanici... tek od srijede idemo punom parom i nadam se da će kupci navaliti ...pusa velika smile78
moja adresa u globalnom selu: http://www.primaveraidea.com
Na vrh
Primavera View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 07 Lipanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 1915
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Primavera Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Svibanj 2010 u 00:05
....još malo srčeka i jedan kompletić koji to i ne mora nužno biti... sve se može vidjeti i uživo u velikom šatoru za kreativce na Flora-artu, jezero Bundek... svi ste dobrodošli Youre%20Welcome
 
 
...srčeko imena Browny iliti po naški Smeđko, polimerna glina kao i uvijek...
 
 
...Smeđi kvadratići a la Klimt...
 
 
...Target iliti Meta...
 
 
...ogrlica Mačje oči, privjesak polimerna glina, perlice češko staklo, metalni elementi, sve na crnoj kožnoj trakici...
 
 
...i pasent narukvica, koja ne mora nužno biti u setu s ogrlicom...
 
 
..te obje zajedno...
 
 
...nadam se da će vam dopasti
 
moja adresa u globalnom selu: http://www.primaveraidea.com
Na vrh
sandrazg View Drop Down
Već proklijao
Već proklijao
Avatar

Pridružen: 07 Studeni 2009
Status: Offline
Bodovi: 192
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje sandrazg Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Svibanj 2010 u 11:11
smile58prekrasni radovi..................nadam se da ćemo se vidjeti na Flora-artu.....želim ti puno sreće, da se dobro zabaviš i dobro zaradiš!
Na vrh
brani View Drop Down
Već proklijao
Već proklijao


Pridružen: 19 Lipanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 242
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje brani Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Svibanj 2010 u 10:35
Srčeka su WOOOOW..ma sve je prekrasno
Na vrh
saara View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 17 Siječanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 900
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje saara Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Svibanj 2010 u 19:58
Prekrasno, prekrasno. Meni je od svega ovaj kockasti dio najdraži oduševljena sam. Braaaaaaaaaaaaavo!!!
Pogledaj pp
Na vrh
macak View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 25 Veljača 2008
Status: Offline
Bodovi: 841
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje macak Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Svibanj 2010 u 22:48
Divno, ova zadnja narukvica je predivna!
Na vrh
mare-nostrum View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 05 Rujan 2009
Status: Offline
Bodovi: 2829
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mare-nostrum Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Svibanj 2010 u 22:51
joj joj kak je ovo dobro.......obožavam tvoje radove a mačje oči su pre,pre dobresmile89.......nadam se da se vidimo ovih danaHug
Na vrh
Primavera View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 07 Lipanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 1915
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Primavera Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Svibanj 2010 u 23:28
Originalno poslano od člana sandrazg sandrazg napisao:

smile58prekrasni radovi..................nadam se da ćemo se vidjeti na Flora-artu.....želim ti puno sreće, da se dobro zabaviš i dobro zaradiš!
 
 
...hvala ti puno draga Sandrice  i ja se nadam da se vidimo na starom mjestu Wink
moja adresa u globalnom selu: http://www.primaveraidea.com
Na vrh
Primavera View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 07 Lipanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 1915
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Primavera Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Svibanj 2010 u 23:29
Originalno poslano od člana brani brani napisao:

Srčeka su WOOOOW..ma sve je prekrasno
 
 
...od srca hvala draga Brani smile78
moja adresa u globalnom selu: http://www.primaveraidea.com
Na vrh
Primavera View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 07 Lipanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 1915
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Primavera Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Svibanj 2010 u 23:35
Originalno poslano od člana saara saara napisao:

Prekrasno, prekrasno. Meni je od svega ovaj kockasti dio najdraži oduševljena sam. Braaaaaaaaaaaaavo!!!
Pogledaj pp
 
...hihi, prvo sam pročitala pp, a tek sada post... pa ipak još ne kužim koji kockasti dio ...previše sam toga kockastoga napravila  no valjda ću skužiti       ....hvala ti puno, puno, puno draga Saara... smile78
moja adresa u globalnom selu: http://www.primaveraidea.com
Na vrh
Primavera View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 07 Lipanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 1915
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Primavera Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Svibanj 2010 u 23:37
Originalno poslano od člana macak macak napisao:

Divno, ova zadnja narukvica je predivna!
 
 
...od srca hvala dragi Macak
moja adresa u globalnom selu: http://www.primaveraidea.com
Na vrh
Primavera View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 07 Lipanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 1915
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Primavera Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Svibanj 2010 u 23:41
Originalno poslano od člana mare-nostrum mare-nostrum napisao:

joj joj kak je ovo dobro.......obožavam tvoje radove a mačje oči su pre,pre dobresmile89.......nadam se da se vidimo ovih danaHug
 
 
 
...jeeeeeeeeeee ....kaj stižeš na Floru draga Mare      Joooj, to bi bilo super, super...  tak sam se oduševila da sam skoro zaboravila zahvalititi.... puno, puno, puno ti hvala  Thank%20you!  Kisses
moja adresa u globalnom selu: http://www.primaveraidea.com
Na vrh
mare-nostrum View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 05 Rujan 2009
Status: Offline
Bodovi: 2829
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mare-nostrum Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Svibanj 2010 u 23:51
ma pusti sd zahvaljivanje ....sutra ću te ovakoHug.......ako nađem bundek
Na vrh
Primavera View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 07 Lipanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 1915
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Primavera Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Svibanj 2010 u 00:11
....jeeeeeee, našla ga buš ne brinem, ti si svjetska žena, samo slijedi mapu ...u koje vrijeme cca?? jer nisam tamo cijeli dan, malo mi je preteško za nogu inače bi mogla, volim te sajmove, bit će da sam bila neko lunjalo u prošlom životu Strumf
moja adresa u globalnom selu: http://www.primaveraidea.com
Na vrh
mare-nostrum View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 05 Rujan 2009
Status: Offline
Bodovi: 2829
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mare-nostrum Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Svibanj 2010 u 00:24
doći ću prije podne i ostato do......ne znam,nastavljam za pž.....
imam tvoj br pa ti se javim..........pusa...
Na vrh
Primavera View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 07 Lipanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 1915
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Primavera Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Svibanj 2010 u 00:31
....mmmm, aaaah... ja sigurno neću moći doći prije pola 3  Smrc,%20byee... ...ajd se javi pliz... pusa Kisses
moja adresa u globalnom selu: http://www.primaveraidea.com
Na vrh
Primavera View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 07 Lipanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 1915
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Primavera Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Svibanj 2010 u 10:42
...još malo noviteta, a preko ovog linka možete vidjeti i kako izgleda štand, stavila sam fotke na podforum Sajmovi i izložbe:
 
 
 
 
...crno-bijelo srčeko...
 
 
...srebrno-plavo...
 
 
...vulkansko Wink 
 
 
...kockice a la Klimt na zlatnoj podlozi...
 
 
...set s bali uzorkom (broš, privjesak, sitne naušnice)...
 
 
...privjesak "Leptiri"...
 
 
...ogrlica "Lucero"...
 
 
 
 
moja adresa u globalnom selu: http://www.primaveraidea.com
Na vrh
Lilly Vanilly5 View Drop Down
Nedavno posijan
Nedavno posijan
Avatar

Pridružen: 08 Svibanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 42
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Lilly Vanilly5 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Svibanj 2010 u 12:58
Primaverice , neki dan sam sa sa malom bila na Florartu i odmah pronašla tvoje ljepote...ali tebe nažalost nije bilo Cry...da ti se još jednom zahvalim na poukama i tutorijalima ... Oduševila me je Kokeshica, nadam se da će ih biti i u nekim drugim bojicama npr.plave,roze.......stvarno si carica...smile211smile120
Na vrh
kami View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm


Pridružen: 23 Rujan 2009
Status: Offline
Bodovi: 1033
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kami Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Svibanj 2010 u 17:00
Divno i predivno, ali bubimir-swirlasto-srčeko i asimetričan primjerak sa srebrnom obrubljenim leptirima su mi vrh vrhova Cool
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 3637383940 44>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,234 sekundi.