Početna stranica Početna stranica > Hobistika - Forum za hobi > Decoupage tehnika – salvetna tehnika > Decoupage galerija radova
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - natine kućne čarolije :-)
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


natine kućne čarolije :-)

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 3637383940 109>
Korisnik
Poruka
Izzy View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 08 Veljača 2009
Status: Offline
Bodovi: 2446
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Izzy Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Kolovoz 2009 u 09:07
Ogledalo je taaaaako veselo i pravo dječje! smile170A boca je također sjajna, jako mi se sviđaju boje koje si "otkrila" i počela koristiti! 
Extraordinary in the mundane.
Moj blog

Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
mnataša1 View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 02 Svibanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 1427
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mnataša1 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Kolovoz 2009 u 10:49
evo još jednog rada iz ove moje sreije crvenkastih boja...no, sa ovime svakako nisam zadovoljna, iako je osoba kojoj je namijenjen sasvim zaodvoljna njime...meni je osobno kod njega smetnja i stalno me bode u oči ovaj grubi prijelaz između pittorica i pozadine...moram poraditi na tome da to stopim kao nježniji, kompaktnij prijelaz iz jednoga u drugo...
ona je željela da prevladavaju crvene boje, a ja sam željela da bude dodan pittorico, i sve u svemu, ja nezadovoljna, ona zadovoljna... ravnoteža je uspostavljena, a to je najvažnije


Djeca su rođena sa krilima, a učitelji im pomažu poletjeti.
Na vrh
Ninochka View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 02 Rujan 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 345
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Ninochka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Kolovoz 2009 u 11:06
jako slatko ogledalo. super je ispalo. :)
Na vrh
Primavera View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 07 Lipanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 1915
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Primavera Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Kolovoz 2009 u 11:42
Po pitanju ravnoteže...najvažnije je da je zadovoljan onaj kome je namijenjen neki rad...ono kaj tebe muči, draga Nataša, i moj je problem...a vjerujem i mnogih koji nečemu posvete svoje vrijeme i trud Smile
 
Dobro je da si tak kritična prema sebi, ali meni je ovaj rad krasan...ova crvena brokatna boja me podsjeća na starinske tapete u dvorcima, a motiv ruža kao da je bio njome prekriven i protekom vremena brokat se isfucao i otkrio se "stariji" motiv...smile94
moja adresa u globalnom selu: http://www.primaveraidea.com
Na vrh
mnataša1 View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 02 Svibanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 1427
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mnataša1 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Kolovoz 2009 u 11:48
Originalno poslano od člana Primavera Primavera napisao:

Po pitanju ravnoteže...najvažnije je da je zadovoljan onaj kome je namijenjen neki rad...ono kaj tebe muči, draga Nataša, i moj je problem...a vjerujem i mnogih koji nečemu posvete svoje vrijeme i trud Smile
 
Dobro je da si tak kritična prema sebi, ali meni je ovaj rad krasan...ova crvena brokatna boja me podsjeća na starinske tapete u dvorcima, a motiv ruža kao da je bio njome prekriven i protekom vremena brokat se isfucao i otkrio se "stariji" motiv...smile94


mila moja, ti stvarno znaš čovjeka podići...kako si lijepo opisala ovaj tanjur...cijelu jednu priču si satkala... hvala ti
Djeca su rođena sa krilima, a učitelji im pomažu poletjeti.
Na vrh
piramida View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 06 Ožujak 2009
Status: Offline
Bodovi: 1060
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje piramida Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Kolovoz 2009 u 12:58
Tanjur je jako lijep,i a najvažnije je da se osobi kojoj je namijenjen sviđa,a ti ćeš već savladati te prelaze
Na vrh
Primavera View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 07 Lipanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 1915
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Primavera Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Kolovoz 2009 u 15:53
Originalno poslano od člana mnataša1 mnataša1 napisao:


mila moja, ti stvarno znaš čovjeka podići...kako si lijepo opisala ovaj tanjur...cijelu jednu priču si satkala... hvala ti
 
 
Draga Nato
moja adresa u globalnom selu: http://www.primaveraidea.com
Na vrh
kaća43 View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 26 Lipanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 3004
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kaća43 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Kolovoz 2009 u 16:51
nato sve si lijepo osmislila,kombinaciju boja,motiv,jedino si malo s pittoricom otisla u sirinu,on ipak ide uz sam rub motiva i zato taj prijelaz tako bode oci,sve ostalo cista petica..smile141
Na vrh
mnataša1 View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 02 Svibanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 1427
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mnataša1 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Kolovoz 2009 u 17:44
Originalno poslano od člana kaća43 kaća43 napisao:

nato sve si lijepo osmislila,kombinaciju boja,motiv,jedino si malo s pittoricom otisla u sirinu,on ipak ide uz sam rub motiva i zato taj prijelaz tako bode oci,sve ostalo cista petica..smile141



na greškama čovjek uči...a ja osobno nažalost, tako najbolje učim...
smile42
Djeca su rođena sa krilima, a učitelji im pomažu poletjeti.
Na vrh
mnataša1 View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 02 Svibanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 1427
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mnataša1 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Kolovoz 2009 u 17:45
Originalno poslano od člana Primavera Primavera napisao:

Originalno poslano od člana mnataša1 mnataša1 napisao:


mila moja, ti stvarno znaš čovjeka podići...kako si lijepo opisala ovaj tanjur...cijelu jednu priču si satkala... hvala ti
 
 
Draga Nato




hvala na ovako lijepom i toplom prijateljskom zagrljaju... smile79
Djeca su rođena sa krilima, a učitelji im pomažu poletjeti.
Na vrh
mnataša1 View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 02 Svibanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 1427
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mnataša1 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Kolovoz 2009 u 17:15
evo još nešto malo iz ove moje crvenkaste fazice...


Djeca su rođena sa krilima, a učitelji im pomažu poletjeti.
Na vrh
piramida View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 06 Ožujak 2009
Status: Offline
Bodovi: 1060
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje piramida Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Kolovoz 2009 u 17:37
Lijepo ti ide crvenkasta faza, i raspucavanje ti je odlično ispalo.To je salveta ili papir?
Na vrh
rose View Drop Down
*Moderator Foruma
*Moderator Foruma
Avatar
Moderatorica

Pridružen: 16 Listopad 2008
Status: Offline
Bodovi: 5598
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje rose Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Kolovoz 2009 u 18:16
koliko se meni čini ovo je salveta,jer ja nesto slično imam. nata slika je fantastična!
Na vrh
anastazija View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 15 Ožujak 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1422
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje anastazija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Kolovoz 2009 u 18:25

salveta je. i ja sam nešto radila s njom.

a ti nato samo ostani u svojoj fazi dok god ti ovako dobro ide.smile55
Na vrh
mnataša1 View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 02 Svibanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 1427
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mnataša1 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Kolovoz 2009 u 19:28
da, salveta je...tolikomije do nedavno nezamjetljiva bila, a sada sam se navukla na nju...radimi svekrvi obnovu jedne posudice sa njom...
Djeca su rođena sa krilima, a učitelji im pomažu poletjeti.
Na vrh
Izzy View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 08 Veljača 2009
Status: Offline
Bodovi: 2446
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Izzy Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Kolovoz 2009 u 20:51
Ove boje me apsolutno fasciniraju - prekrasno! Heart
Extraordinary in the mundane.
Moj blog

Na vrh
lilian View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 21 Siječanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 398
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje lilian Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Kolovoz 2009 u 20:51
Savrsheno uklopljeno !!! DIVNO!
Na vrh
lula View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 01 Svibanj 2009
Lokacija: United States
Status: Offline
Bodovi: 1086
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje lula Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Kolovoz 2009 u 23:13
Uživam draga....gledajući tvoje radove...uživam. I to sve redom...prekrasno kombiniraš, eksperimentiraš i da znaš stvarno si posebna.Smile
Na vrh
kaća43 View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 26 Lipanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 3004
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kaća43 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Kolovoz 2009 u 11:19
nato svaka cast,ovo si prekrasno iskombinirala,tvoje kombinacije boja obarajusmile94smile141
Na vrh
mnataša1 View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 02 Svibanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 1427
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mnataša1 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Kolovoz 2009 u 11:27
hvala vam mile moje odreda, hvala vam, najljepša smile79
Djeca su rođena sa krilima, a učitelji im pomažu poletjeti.
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 3637383940 109>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,348 sekundi.