Početna stranica Početna stranica > Vrt - Forum o vrtovima > Moj vrt u slikama
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Moj kamenjar i vrt
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Moj kamenjar i vrt

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 3637383940 70>
Korisnik
Poruka
kontesaa View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 15 Listopad 2007
Lokacija: Zagorje
Status: Offline
Bodovi: 6195
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kontesaa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13 Svibanj 2010 u 10:58
napokoooon smile213jako volimviriti u tvoj kamenjar
odmah pitanjce...jel ti encijan na suncu ili sjeni?
Čuda se događaju samo onima koji u njih vjeruju :)

Zagorski bregi
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
korijenko View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 27 Kolovoz 2008
Lokacija: Hrvatska
Status: Offline
Bodovi: 6701
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje korijenko Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13 Svibanj 2010 u 11:46
To smo čekali...Hortin kamenjar smile227
Najprije sam pomislila da sam došla na izložbu pakujaca, kakvi su to primjerci, Clap koliko su godina stari.....
Meni su u vrtu 3 vrste (boje) zajedno da bi mi izgledali ko jedan tvoj grm, ne znam zašto su mi slabi, lijepo i dugo cvatu ali nit se prošire u godinu dana, niti ojačaju..... imaš kakvu tajnu Wink
Pup do pupa,do ruže ruža, uberi što priroda ti pruža

(zgora Opatije)
Na vrh
Horti View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 22 Studeni 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1187
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Horti Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13 Svibanj 2010 u 12:27
Kontesa, encijan je na punom suncu kod mene.
 
Korijenko, pakujci su stari četiri godine a sad cvatu drugi put. Prve dvije godine su samo kilavili, mada je na paketiću sa sjemenom pisalo da cvatu prve godine. Čak sam mislila da im neće pasat kod mene jer oni više vole polusjenu a kod mene su na suncu, ipak jako su lijepi i bujni. Malo sam ih pomalčirala i to je sva moja briga za njih. Nema nikakvih tajnih obreda Wink.
 
Kad od tebe Lantana dobijem pohvalu iz onog tvog otočkog raja, stvarno mi puno znači smile78.
Na vrh
mali kaktus View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
DONATOR

Pridružen: 10 Ožujak 2010
Lokacija: Međimurje
Status: Offline
Bodovi: 9133
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mali kaktus Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13 Svibanj 2010 u 12:44
Stvarno prekrasni pakujcismile71
Na vrh
stefkaja View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 14 Travanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 3563
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje stefkaja Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13 Svibanj 2010 u 13:22
Napokon smo dočekali i tvoje slike, vrt je predivan, pakujci su kao na izložbi, predivni su, kamenjar je woow..a encijan me osvojio svojom predivnom bojom..
Na vrh
Anaida View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 22 Travanj 2007
Lokacija: Hr
Status: Offline
Bodovi: 7297
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Anaida Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13 Svibanj 2010 u 15:40
Horti, jeeeeee!! Konačno slikice! pa čemu nas tako dugo ne razveseliš ovom tvojom ljepotom!? A da su slikice predivne - jesu i jesu!
"Više nego iz tvojih usana neka govori ljubav iz nježnosti tvojih ruku, iz srdačnosti tvojega smiješka i iz pažnje tvojega srca."
P.Bosmans
Na vrh
rain View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 09 Prosinac 2008
Status: Offline
Bodovi: 953
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje rain Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13 Svibanj 2010 u 15:43
Čovječe,kak su pakujci bujni!I ,najljepši na svijetu,kamenjar!Nemoj sad stati sa slikama!
Kuća bez cvijeća i dlaka nije dom!
Na vrh
bergenia View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar
DONATOR

Pridružen: 17 Veljača 2008
Status: Offline
Bodovi: 2776
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje bergenia Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13 Svibanj 2010 u 16:42
Tebe nema, pa nema .....
Ovo što si nam sada priredila je da ti srce strefi! Jedna slika ljepša od druge!
Mislim da nitko neće imati ništa protiv da ovu sliku ponovim jer mi je prekrasna!
Na vrh
lukaccc View Drop Down
Već proklijao
Već proklijao
Avatar

Pridružen: 08 Ožujak 2010
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 203
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje lukaccc Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13 Svibanj 2010 u 17:09
slažem se sa bergeniom.
kamenjar je da ti oči van ispadnu. ja upravo svoje tražim.
svaka čast!
Na vrh
Medvjed34 View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 13 Travanj 2010
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1640
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Medvjed34 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13 Svibanj 2010 u 17:24
Ajme koji kamenjar!!! Stvarno prekrasno!
Živi svaki dan kao da ti je prvi
Na vrh
OTOK View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Kreator Cvijet.info enciklopedije

Pridružen: 26 Rujan 2008
Status: Offline
Bodovi: 13777
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje OTOK Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13 Svibanj 2010 u 17:44
Horti, vrijedilo je čekati, ali nemoj sada opet stati.

Prekrasne slike, vrijedilo bi svaku ponoviti. Pakujci su san snova. Ja svaki dan gledam svoje (od onog tvog sjemena) i napokon sam danas uočila prvi pupoljak.
Na vrh
smrcko View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Najljepši ljubimac u vrtu 2018

Pridružen: 17 Lipanj 2008
Lokacija: Teška planina
Status: Offline
Bodovi: 18305
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje smrcko Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13 Svibanj 2010 u 21:02
Predivno, vrt poput engleskihsmilie_ga_042.gif
Ne nasljeđujemo Zemlju od naših predaka, posuđujemo je od naše djece.
Na vrh
FlowerLover View Drop Down
Upravo klijam
Upravo klijam
Avatar

Pridružen: 26 Ožujak 2010
Status: Offline
Bodovi: 112
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje FlowerLover Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13 Svibanj 2010 u 21:09
ajme kakvi divni pakujci.... smile128
Na vrh
lilie View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 10 Ožujak 2010
Lokacija: Belišće
Status: Offline
Bodovi: 2319
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje lilie Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13 Svibanj 2010 u 21:16
Sve su već rekli prije mene, predivno !!!!!
 
                            smile94
 
   Kamenjar         smile93
znati mnogo ne znači biti mudar
Na vrh
kontesaa View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 15 Listopad 2007
Lokacija: Zagorje
Status: Offline
Bodovi: 6195
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kontesaa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13 Svibanj 2010 u 21:31
bome nemam ništa protiv ponavljanja ove slike bergi Thumbs%20Up
ovo je aleja pakujaca Thumbs%20Up
Čuda se događaju samo onima koji u njih vjeruju :)

Zagorski bregi
Na vrh
Duda-Lave View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 27 Srpanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 3007
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Duda-Lave Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13 Svibanj 2010 u 21:57
pregledala sam vrt dva puta..divnooo...toliko cvijeća zadivljena sam dosta toga i prvi put vidim,a pored čudnog bilja i crveni stolisnik,vrkuta ,pakujci su savršenstvo i ja sam počela sa sijanjem prije sam se bojala da mi tu neće uspijeti ali kad sam vidla da ide kod Lantane  odma sam se bacila na posao i eto izašao je jedan poseban mogao bi te zanimati jer vjerovala ili ne nemaš ga , a tvoj kamenjar je zaista i više nego prelijepo skladan mami te za ponovno pa ponovno ga pregledavat
Na vrh
Horti View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 22 Studeni 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1187
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Horti Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13 Svibanj 2010 u 22:19
Ajoooj, što nahvaliste taj moj vrtek i kamenjar . A da samo znate koliko sam se namučila da zaobiđem na slikama travuljagu i drač i neobrezane maline... Toliko ima posla a ja sam do sad imala neke dodatne obaveze na poslu pa nisam stigla ništa napraviti na vrijeme. Jedino svaku večer napravim vizitu i tamanim puževe jer bi mi inače sve pobrstili.
Bez brige bit će slika, sad sam se opet aktivirala.
Hvala vam svima na posjeti i lijepim riječima.

Kakav ti je taj pakujac Duda, imaš gdje sliku? Baš si me sad zainteresirala. Vidiš da sam ja prvenstveno meštar od pakujaca .   
Na vrh
hana View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 05 Srpanj 2007
Status: Offline
Bodovi: 4007
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje hana Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13 Svibanj 2010 u 22:22
ajme ak me sad nije srčka strefila!!!!!!!!!!!!!!!!!! Mali kak ti je divan vrt! Ja se idem sramit negdje u čošak....divota!
Na vrh
radosnica View Drop Down
Već proklijao
Već proklijao
Avatar

Pridružen: 07 Travanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 183
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje radosnica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13 Svibanj 2010 u 22:43
Horti, oduševljena sam tvojim brijegom!!! Koje ljepotesmile39. A pakujci - baš si meštar od pakujca. Ja sam im ove godine htjela ubaciti u vrt ali se pobojah jer su otrovni (a djeca su mala...). Joj što si mi sad učinila...svrbe me prsti a dah mi je stao od gledanja tvojih slikica.
Na vrh
Flavia View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 15 Veljača 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 3344
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Flavia Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13 Svibanj 2010 u 23:10
Ajmeeeeeeeeeeeeeeeee, stvarno ti je divno Horti Clap. Sve mi se sviđa, ali pakujci!!!!!! pa još u ovako bogatom izdanju, stvarno su veličanstveni!!!! smile78 smile120
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 3637383940 70>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,234 sekundi.