Početna stranica Početna stranica > Hobistika - Forum za hobi > Decoupage tehnika – salvetna tehnika > Decoupage galerija radova
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Moji radovi
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Moji radovi

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 3637383940 79>
Korisnik
Poruka
Gogs View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 11 Studeni 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1484
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Gogs Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 31 Ožujak 2009 u 21:30
puuuuuuuuuuuno puuuuuuuuuuno gostiju ti želim i naravno     
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
Duda-Lave View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 27 Srpanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 3007
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Duda-Lave Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 31 Ožujak 2009 u 21:54
znaš živjeći ovdje svašta čuješ..tako sad već domaći kukaju "zar već opet sezona"..ili koji je po njihovom gost najbolji "onaj koji plati a ne dođe"..eto s kim ja tu živim..e jesu otkvačeni
Na vrh
Duda-Lave View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 27 Srpanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 3007
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Duda-Lave Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 31 Ožujak 2009 u 21:58
e zaboravih jednu super glupu izjavu jedne mještanke "eee da ja imam ovaku kuću ko ti.. nebi ja radila"..fenomenalno svi ovdje misle da  "došljaci (mi smo ovdi 40 god sa kućom)  su puni love samo im pada sa neba,samo od čega bi živjela kad ne bi ništa radila
Na vrh
Mamaa View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 07 Veljača 2009
Status: Offline
Bodovi: 4461
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Mamaa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 31 Ožujak 2009 u 22:30
ovaj citat izjave me nasmijao do suza- a luđaka na ovom svijetu CryLOLLOL
Kako odgojiti dva mala bića u pristojne muškarce?
Na vrh
Gogs View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 11 Studeni 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1484
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Gogs Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Travanj 2009 u 11:50
Originalno poslano od člana Duda-Lave Duda-Lave napisao:

e zaboravih jednu super glupu izjavu jedne mještanke "eee da ja imam ovaku kuću ko ti.. nebi ja radila"..fenomenalno svi ovdje misle da  "došljaci (mi smo ovdi 40 god sa kućom)  su puni love samo im pada sa neba,samo od čega bi živjela kad ne bi ništa radila


da, a kuća ti je pala s marsa nisi ni prstom mrdnula da do toga dođeš. Pa kaj ne veliš da ti je teta iz Amerike ostavila lovu, i to puno puno pa nek se grizu. E što je naš mentalitet, zavidni smo drugima što imaju a sami se ne bi potrudili da i do toga dođemo. Zagorci tome vele "jal"- ma kužiš ti to
Na vrh
andrea01 View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 29 Svibanj 2007
Status: Offline
Bodovi: 5238
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje andrea01 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Travanj 2009 u 13:02
smile61Gogs, ja se već čudim kak je tak dugo naša Duda uspjela ostati na Murteru. Imaju posebni karakter!!! Duda, imam li pravo? Cry
 
Kad će novi radovi? Što se tu zabušava?
Na vrh
Duda-Lave View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 27 Srpanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 3007
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Duda-Lave Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Travanj 2009 u 13:34
Originalno poslano od člana andrea01 andrea01 napisao:

smile61Gogs, ja se već čudim kak je tak dugo naša Duda uspjela ostati na Murteru. Imaju posebni karakter!!! Duda, imam li pravo? Cry
 
Kad će novi radovi? Što se tu zabušava?
 je malo su lagano čudni..jednostavno ne vole baš pridošlice..novija generacija se barem pravi da smo dobrodošli..interesantna zajednica kao da su u najmanju ruku daleko kao Susak,Vis..(Murter se razdvaja  od kopna mostom od 50m)..razvili su neke svoje govorne izraze,koliko su im stari bili vrijedno sad većina voli samo nabit na nos očale i sjedit u kafiću,nevole se čak mjesta između sebe..održavam odnos na nivou uljudnog pozdrava a za ostalo ionako nemam vremenaTongue
a ja radim ,radim ko crv u kamenu sad sam na pauzi,lave spava a ja nosim drva naručila sam 2m pa to moram okolonaokolo po stepenicama..odapet ću..inače sam u kratkim rukavima LOL
Na vrh
andrea01 View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 29 Svibanj 2007
Status: Offline
Bodovi: 5238
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje andrea01 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Travanj 2009 u 13:53
Originalno poslano od člana Duda-Lave Duda-Lave napisao:

...inače sam u kratkim rukavima LOL
 
Samo ti nas jadi... mi ćemo barem očale na oči i u kafić danas!
Bit ćeš s nama u mislima!!!
Na vrh
Gogs View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 11 Studeni 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1484
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Gogs Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Travanj 2009 u 22:40
nakon mjesec dana povremeno rada









boca je poklon od... prepoznat će se

Na vrh
Izzy View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 08 Veljača 2009
Status: Offline
Bodovi: 2446
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Izzy Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Travanj 2009 u 22:41
Jako lijepo i romantično, pedantno napravljeno i nadasve funkcionalno! Jesam sve rekla? smile112
Extraordinary in the mundane.
Moj blog

Na vrh
Gogs View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 11 Studeni 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1484
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Gogs Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Travanj 2009 u 22:42

podloga uopće nije bijela nego žuta, valjda rasvjeta brrrr
Na vrh
Gogs View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 11 Studeni 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1484
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Gogs Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Travanj 2009 u 22:43
Originalno poslano od člana Izzy Izzy napisao:

Jako lijepo i romantično, pedantno napravljeno i nadasve funkcionalno! Jesam sve rekla? [IMG]smileys/emot164.gif" align="absmiddle" alt="smile112" />


fala Izzy, što si ti brza, čekaš iza ugla i hop
Na vrh
Gogs View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 11 Studeni 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1484
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Gogs Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Travanj 2009 u 22:44






Na vrh
Izzy View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 08 Veljača 2009
Status: Offline
Bodovi: 2446
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Izzy Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Travanj 2009 u 22:47
Evo me opet! Ova salveta mi je baš super, s mamom i frendicom sam radila staklene podloškeza čaše od motiva životinja... Kutijica je baš slatka! Super mi je vidjeti kako ista salveta može izgledati drugačije na drugačijim stvarčicama! Thumbs%20Up
Extraordinary in the mundane.
Moj blog

Na vrh
Gogs View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 11 Studeni 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1484
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Gogs Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Travanj 2009 u 22:54
Ma sad moram iskoristiti i ostale motive sa te salvete ali slonić mi je bio najdraži. Imam još jednog slona ali kutija još nije završena. Uhvatili me surlaši
Na vrh
Gogs View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 11 Studeni 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1484
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Gogs Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Travanj 2009 u 22:56






kad uhvatim vremena malo ću je doraditi

Na vrh
Gogs View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 11 Studeni 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1484
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Gogs Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Travanj 2009 u 22:58
salvetu sam htjela još malo više nagužvati ali nije išlo, to je tak kad hoćeš da je ispeglana onda ima falde i obratno e što smo zahtjevni
Na vrh
Duda-Lave View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 27 Srpanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 3007
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Duda-Lave Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Travanj 2009 u 23:14
e jesam ja budala ..gledam ja slonka pa si mislim..kakavo  ti je to raspucavanje ili ti se to nabrala salveta.. smile42..uči uči duda baš je gubica i boca je super kako samo fino napraviš prozorčić
Na vrh
rose View Drop Down
*Moderator Foruma
*Moderator Foruma
Avatar
Moderatorica

Pridružen: 16 Listopad 2008
Status: Offline
Bodovi: 5598
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje rose Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Travanj 2009 u 23:50
odlično gogs,bravooo! smile141smile72
Na vrh
ančica View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 22 Rujan 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 829
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje ančica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Travanj 2009 u 07:26
ovaj zadnji slonić je ludilo,prekrasan motiv,bravosmile72
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 3637383940 79>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,219 sekundi.