Početna stranica Početna stranica > Vrt - Forum o vrtovima > Moj vrt u slikama
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Cvijet do cvijeta,Korjenkova hacijenda
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Cvijet do cvijeta,Korjenkova hacijenda

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 3637383940 203>
Korisnik
Poruka
 Ocjena: Ocjena teme: 1 Glasova, Približno 5,00  Tema Pretraga Tema Pretraga  Opcije teme Opcije teme
smrcko View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Najljepši ljubimac u vrtu 2018

Pridružen: 17 Lipanj 2008
Lokacija: Teška planina
Status: Offline
Bodovi: 18305
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje smrcko Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Srpanj 2009 u 00:52
Originalno poslano od člana korijenko korijenko napisao:

Najbolje da stavim jednu bocu sa mljekom, možda se koja uhvati smile226


Bila bih ti zahvalanaWink
Ne nasljeđujemo Zemlju od naših predaka, posuđujemo je od naše djece.
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
Anaida View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 22 Travanj 2007
Lokacija: Hr
Status: Offline
Bodovi: 7297
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Anaida Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Srpanj 2009 u 08:18
Uredno, šareno, zdravo, prekrasno - uvijek je takva tvoja predivna hacijenda!! Hortrenzije su prekrasne!
"Više nego iz tvojih usana neka govori ljubav iz nježnosti tvojih ruku, iz srdačnosti tvojega smiješka i iz pažnje tvojega srca."
P.Bosmans
Na vrh
baka View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 14 Rujan 2008
Status: Offline
Bodovi: 14388
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje baka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Srpanj 2009 u 09:50
A što reći?
Jalna sam ti na grotu!Wink
Na zmiju nisam!ConfusedLOL
A ostalo... pa sve, sve, ali su mi nekako upale one crvene hortenzije....
Prelijepo! 
Na vrh
Lantana View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 31 Listopad 2008
Lokacija: Bol
Status: Offline
Bodovi: 6857
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Lantana Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Srpanj 2009 u 10:48
Prava hacijenda, sve se lijepo zeleni (pomogla nam kiša ove godine), rascvjetano, jednom rječju prekrasno...
život je more
Na vrh
Triša View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 04 Siječanj 2008
Lokacija: Rijeka
Status: Offline
Bodovi: 19699
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Triša Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Srpanj 2009 u 10:52
Korijenko znam da je moralo biti super, i znam da ćeš ponovo glavinjati negdje - ne propuštaj ništa, muž ti je super, cura prava divojka, velika, ozbiljna, sad ti je pravo vrijeme da ispuniš sve svoje želje vezano za ljubav prema plesu. Naravno poznavajući tvoju ljubav prema cvijeću tvoja hacijenda neće osjetiti da te nema.
RIJEKA

"NEVERA S KVARNERA" odabrala "otok"
Na vrh
hoya View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 26 Rujan 2008
Lokacija: rijeka
Status: Offline
Bodovi: 6573
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje hoya Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Srpanj 2009 u 10:53
Imala sam sreću vidjeti ovu divotu uživo. I lijepo i skladno, ali meni ona vaza sa rožicom bez zemlje na stepenicama još ne ide iz glave ...
Prijateljstvo nije velika stvar,nego milion malih stvari. E. HABERT
Na vrh
korijenko View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 27 Kolovoz 2008
Lokacija: Hrvatska
Status: Offline
Bodovi: 6701
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje korijenko Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Srpanj 2009 u 11:21
Originalno poslano od člana Triša Triša napisao:

Korijenko znam da je moralo biti super, i znam da ćeš ponovo glavinjati negdje - ne propuštaj ništa, muž ti je super, cura prava divojka, velika, ozbiljna, sad ti je pravo vrijeme da ispuniš sve svoje želje vezano za ljubav prema plesu. Naravno poznavajući tvoju ljubav prema cvijeću tvoja hacijenda neće osjetiti da te nema.
 
Triša ove godine stvarno landramo ali svi. Dok smo ja i Nina plesale na Rabu, MM je svirao u Zadru. U augustu mene i Ninu čeka  tjedan dana Bugarske, par dana iza ja idem opet na Rab a MM i Nina idu svirati u Mađarsku. Moja Nina sad i pleše i svira tako da koristi na dvije strane malo s mamom malo s tatom Wink Familija raspašojka Wink Sreća da imamo tatu da nan čuva hacijendu dok nas nema Tongue
Pup do pupa,do ruže ruža, uberi što priroda ti pruža

(zgora Opatije)
Na vrh
korijenko View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 27 Kolovoz 2008
Lokacija: Hrvatska
Status: Offline
Bodovi: 6701
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje korijenko Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Srpanj 2009 u 11:24
Originalno poslano od člana hoya hoya napisao:

Imala sam sreću vidjeti ovu divotu uživo. I lijepo i skladno, ali meni ona vaza sa rožicom bez zemlje na stepenicama još ne ide iz glave ...
 
Ma moram malo i to slikati ali svaki put preskočim jer mi ove godine nije cvala uopće, mamina je bila puna cvijeta i Nihi što sam slala je odmah procvala.
 
Šmrcko, Lantana, Baka, Anaida...... smile78
Pup do pupa,do ruže ruža, uberi što priroda ti pruža

(zgora Opatije)
Na vrh
niho View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 08 Siječanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 9297
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje niho Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Srpanj 2009 u 11:45
Evo i mene napokon. Uhhhh stvarno ovdje svega ima . Ne za se šta je ljepše -Da i ti ne slikaš tuđe ko Trišasmile156----------sve ću ja to da provijerim samo neću da tu kožicu vidim . Svaka čast i donijela sam nam onaj kaktus sa žutim cvijetom od prijateljice --eno ga već posađenog
** Svaki miris novog cvijeta uljepša mi dan.**
Na vrh
smrcko View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Najljepši ljubimac u vrtu 2018

Pridružen: 17 Lipanj 2008
Lokacija: Teška planina
Status: Offline
Bodovi: 18305
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje smrcko Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Srpanj 2009 u 11:49
Originalno poslano od člana korijenko korijenko napisao:

Šmrcko, Lantana, Baka, Anaida...... smile78



Ne nasljeđujemo Zemlju od naših predaka, posuđujemo je od naše djece.
Na vrh
korijenko View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 27 Kolovoz 2008
Lokacija: Hrvatska
Status: Offline
Bodovi: 6701
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje korijenko Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Srpanj 2009 u 11:59
Originalno poslano od člana niho niho napisao:

Evo i mene napokon. Uhhhh stvarno ovdje svega ima . Ne za se šta je ljepše -Da i ti ne slikaš tuđe ko Trišasmile156----------sve ću ja to da provijerim samo neću da tu kožicu vidim . Svaka čast i donijela sam nam onaj kaktus sa žutim cvijetom od prijateljice --eno ga već posađenog
 
 
Niho kožica specijalno tebe čeka da ju vidiš, možda ti zatreba za cipele.....LOLWink
Ajme jedva čekam žućka, oni drugi tvoji svi lijepo rastu, baš sam zadovoljna, sa srcem su poklonjeni Embarrassed
Pup do pupa,do ruže ruža, uberi što priroda ti pruža

(zgora Opatije)
Na vrh
niho View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 08 Siječanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 9297
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje niho Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Srpanj 2009 u 12:18
Uzela sam nam tačno mlade pelcere pa će mo čekati onda sa cvatanjem -ma nismo mi toliko stare 3 godine nije ništa ala sam je opljačkala imam osijećaj da mi više neće dati ući među svoje kaktuse a de ti požuti napravi mi bar novčanik na ručku od te kožice ali nek ručkica bude od čega dr.jer ću je sanjati smile156
** Svaki miris novog cvijeta uljepša mi dan.**
Na vrh
smrcko View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Najljepši ljubimac u vrtu 2018

Pridružen: 17 Lipanj 2008
Lokacija: Teška planina
Status: Offline
Bodovi: 18305
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje smrcko Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Srpanj 2009 u 19:44
Ipak sam se piknula na kaktus. Vražićak me sam bocnuosmile183.
Trčala sam po gril štipaljicu sa visećim kaktusom u ruci. Istjerala sam krv iz rane. Najviše sam se bojala da ću imati bolove koje ste spominjali, ali nije me ništa boljelo. Srećomsmile182
Hvala na pelcićimasmile78i razgledanju rajskog vrta.smile99
Ne nasljeđujemo Zemlju od naših predaka, posuđujemo je od naše djece.
Na vrh
korijenko View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 27 Kolovoz 2008
Lokacija: Hrvatska
Status: Offline
Bodovi: 6701
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje korijenko Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Srpanj 2009 u 14:45
Šmrcko, rekla sam ti da je on veliki bezobraznik, da ne govorim javno one političke nazive kako ga inače zovem, svih živih kome sam ga dala je napiknuo, Trišu je valjda i toliko iznervirao da ga je posadila naopačke LOL.
Dakle cure koje ga imaju ako se dobro sjećam: Niho, Lilly, Cvetlin, Triša,Vera, Mamaa i Šmrcko samo ga gledajte i dirajte ga debelim rukavicama ili još bolje pincetom. Ako vam se zapiči u prst ne pušta vas, ili se isčupa iz zemlje ili se otkine članak, tako se jako drži.....
Svaka bodlja kad kaktus malo odraste iza zaštitnu ovojnicu koju se može skinuti, pokazala sam vam kod mene u subotu. Inače to je mali mađar, muž mi ga je donesao s jednog gostovanja u Kapošvaru, stvarno mi kupuje super poklone Wink
 
Evo ga mali bezobraznik
 
Pup do pupa,do ruže ruža, uberi što priroda ti pruža

(zgora Opatije)
Na vrh
proljeće View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 29 Veljača 2008
Status: Offline
Bodovi: 7005
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje proljeće Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Srpanj 2009 u 14:53
Korijenko tako sam se opustila uz tvoje cvijeće i onda mi staviš onu sliku zmije....skoro sam pala sa stolice!!!
 
 
Cvijeće ti je pre, pre, pre krasno!!!
Na vrh
korijenko View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 27 Kolovoz 2008
Lokacija: Hrvatska
Status: Offline
Bodovi: 6701
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje korijenko Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Srpanj 2009 u 14:57
Sad ću vas malo bombardirati slikama vrta od pred cca tjedan dana.
Nisam smjela prije staviti da ne bi curke napravile popis pa mi u subotu izvršile pljačkavizaciju Wink LOL Šalim se naravno samo vi sastavljajte listu, Niho će mirovat, nju sam opskrbila.....Wink
 
Idemo najprije ispred kuće u vrt oko breza
 
Stolisnik žuti, dobro sam ga pomladila i presadila ovo proljeće ali ipak samo dva cvijeta
 
Lila liatris
 
Ovogodišnji stolisnik "Walter Funcke" iz Decore
 
Isto ovogodišnja nova Echinacea "White Swan", danas ću je opet slikat jer je sad sva rascvatena
 
 
Pup do pupa,do ruže ruža, uberi što priroda ti pruža

(zgora Opatije)
Na vrh
korijenko View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 27 Kolovoz 2008
Lokacija: Hrvatska
Status: Offline
Bodovi: 6701
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje korijenko Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Srpanj 2009 u 15:06

U malom vrtiću odmah do grotinih stepenica sada cvate:

Prerijski sljez - Sidalcea "purpetta" iz Decore, mog tatu je posebno oduševio
 
Crocosmia "Lucifer"- kad mi je susjeda dala gomolje rekla mi je :to ti je nešto narančasto" i gotovo, bez većeg objašnjenja, možete zamisliti kako sam bila sretna kad sam ugledala ovog divnog lucifera
 
 
Phlox paniculata "Rosa pastel" - ili po naški plamenac, opet Decora
 
Baš sam zadovoljna sa svim biljkama iz Decore a kad smo ono svi bili tamo nekako sam bila skeptična jer su mi biljčice izgledale malo mizerno. Sve su izrasle u prave primjerke i svaka me je nagradila predivnim cvatom
Pup do pupa,do ruže ruža, uberi što priroda ti pruža

(zgora Opatije)
Na vrh
korijenko View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 27 Kolovoz 2008
Lokacija: Hrvatska
Status: Offline
Bodovi: 6701
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje korijenko Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Srpanj 2009 u 15:10
Ovo su mi oleandri ovogodišnji.
 
U ovoj su vazi dva bijela i jedan crveni uzgojeni od reznica
 
 
A ovaj mi je poklon od našeg frenda Valtera
 
Oko njega sam posadila i neke sukulente što mi je poslala Duda lave i neke male sedume sa pretprošle kave od Šmrcko a rastu i samonikli portulaki
Pup do pupa,do ruže ruža, uberi što priroda ti pruža

(zgora Opatije)
Na vrh
Triša View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 04 Siječanj 2008
Lokacija: Rijeka
Status: Offline
Bodovi: 19699
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Triša Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Srpanj 2009 u 15:11
U Lucifera sam se zaljubila isti čas kad sam ga vidjela, a sve ovo ostalo i puno, puno više od toga što raste na rvojoj hacijendi svih nas je oduševila, već sam mm naručila i onu policu.smile64
RIJEKA

"NEVERA S KVARNERA" odabrala "otok"
Na vrh
korijenko View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 27 Kolovoz 2008
Lokacija: Hrvatska
Status: Offline
Bodovi: 6701
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje korijenko Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Srpanj 2009 u 15:14
Thanks Proljeće, a ona zmijurina je još uvijek tamo u zidu, dočekala je i curke u subotu da ju vide, nažalost nije bilo dovoljno materijala za Nihinu torbicu Wink
Pup do pupa,do ruže ruža, uberi što priroda ti pruža

(zgora Opatije)
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 3637383940 203>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,297 sekundi.