Početna stranica Početna stranica > Vrt - Forum o vrtovima > Moj vrt u slikama
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - moje biljčice
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


moje biljčice

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 3637383940 150>
Korisnik
Poruka
hana View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 05 Srpanj 2007
Status: Offline
Bodovi: 4007
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje hana Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Srpanj 2009 u 09:22
Originalno poslano od člana Athena Athena napisao:

A što je to šarenolisno na zadnjoj fotki?


sa lijeve strane sa okruglastim lističima je varijegirani gavez a desno je sedmolist

p.s. onaj šareni grm smo kupile od iste tete na Vž placu
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
Flavia View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 15 Veljača 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 3344
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Flavia Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Srpanj 2009 u 09:43
Phacelia, brahicomasmile39smile93
Na vrh
hana View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 05 Srpanj 2007
Status: Offline
Bodovi: 4007
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje hana Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Srpanj 2009 u 10:00
Originalno poslano od člana Flavia Flavia napisao:

Phacelia, brahicoma[IMG]http://www.cvijet.info/forum/smileys/emot0.gif" height="54" width="60" align="absmiddle" alt="smile39" />[IMG]http://www.cvijet.info/forum/smileys/emot147.gif" align="absmiddle" alt="smile93" />


ne se rušiti, bude sjemena a najbolje je što je boja 100% oriđiđi - tj, plava,plava.........
Na vrh
Athena View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 11 Travanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 283
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Athena Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Srpanj 2009 u 10:06
Hej, Hana, pa ti si onda tu negdje u susjedstvu!
Na vrh
Flavia View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 15 Veljača 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 3344
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Flavia Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Srpanj 2009 u 10:14
Originalno poslano od člana hana hana napisao:

Originalno poslano od člana Flavia Flavia napisao:

Phacelia, brahicoma[IMG]http://www.cvijet.info/forum/smileys/emot0.gif" height="54" width="60" align="absmiddle" alt="smile39" />[IMG]http://www.cvijet.info/forum/smileys/emot147.gif" align="absmiddle" alt="smile93" />


ne se rušiti, bude sjemena a najbolje je što je boja 100% oriđiđi - tj, plava,plava.........
 
smile213
Na vrh
Flavia View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 15 Veljača 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 3344
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Flavia Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Srpanj 2009 u 10:25
Zaboravila sa prokomentirat dipladeniju. Baš je divna smile69....i svjetlije crvena od moje....ma baš je odlična! Sad će još bolje napredovat kad ima društvo! I da.....čula sam da je dipladenije najlakše razmnožit položenicom......poput klematisa....baš ću probat (naravno kad ću imat kakvu grančicu za položit! smile187
Na vrh
hana View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 05 Srpanj 2007
Status: Offline
Bodovi: 4007
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje hana Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Srpanj 2009 u 10:29
Originalno poslano od člana Athena Athena napisao:

Hej, Hana, pa ti si onda tu negdje u susjedstvu!


ja sam ti blizu Vž, ali moglo bi se reći da smo u susjedstvu
Na vrh
hana View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 05 Srpanj 2007
Status: Offline
Bodovi: 4007
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje hana Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Srpanj 2009 u 10:30
Originalno poslano od člana Flavia Flavia napisao:

Zaboravila sa prokomentirat dipladeniju. Baš je divna [IMG]http://www.cvijet.info/forum/smileys/emot125.gif" height="54" width="60" align="absmiddle" alt="smile69" />....i svjetlije crvena od moje....ma baš je odlična! Sad će još bolje napredovat kad ima društvo! I da.....čula sam da je dipladenije najlakše razmnožit položenicom......poput klematisa....baš ću probat (naravno kad ću imat kakvu grančicu za položit! [IMG]http://www.cvijet.info/forum/smileys/emot67.gif" height="66" width="66" align="absmiddle" alt="smile187" />


da baš je lijepa, budem i ja probala ovu zaorijeniti pa ak uspije tvoja je
Na vrh
baka View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 14 Rujan 2008
Status: Offline
Bodovi: 14388
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje baka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Srpanj 2009 u 11:36
Originalno poslano od člana hana hana napisao:

penstemon 

brahikoma 

phacelia 

plumbago ide u visine,ovaj je preko metar
 Sve su biljčice prelijepih cvjetova. Ali  ovo! Clap
Na vrh
Lantana View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 31 Listopad 2008
Lokacija: Bol
Status: Offline
Bodovi: 6857
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Lantana Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Srpanj 2009 u 13:49
Prekrasno cvijeće, koje plavetnilo smile120
život je more
Na vrh
hana View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 05 Srpanj 2007
Status: Offline
Bodovi: 4007
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje hana Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Srpanj 2009 u 15:09
hvala Baka, Lantana Big%20smile
Na vrh
Semira View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje


Pridružen: 22 Siječanj 2009
Lokacija: Bosnia Hercegovina
Status: Offline
Bodovi: 429
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Semira Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Srpanj 2009 u 15:10
Brahikoma ima prekrasnu boju. Ovako rascvjetana je još ljepša nego što sam očekivala da će ti biti.
A plumbago je... što drugo nego divan.
Na vrh
hana View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 05 Srpanj 2007
Status: Offline
Bodovi: 4007
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje hana Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Srpanj 2009 u 15:51
hvala Semira
Na vrh
Cvita View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 26 Lipanj 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 261
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Cvita Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Srpanj 2009 u 00:18
Hana, cvijeće ti je prekrasno! Najviše me oduševila nova dalija i sve one plave nijanse.  Super!!!
Usput, pokušavam ti poslati PP, ali odbija mi. Možda ti je pretinac pun. Molim te provjeri!
Na vrh
hana View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 05 Srpanj 2007
Status: Offline
Bodovi: 4007
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje hana Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Srpanj 2009 u 07:54
hvala ti Cvita, evo pobrisala sam PP pa možeš poslati
Na vrh
Triša View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 04 Siječanj 2008
Lokacija: Rijeka
Status: Offline
Bodovi: 19699
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Triša Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Srpanj 2009 u 08:11
Ajme draga oduševilo me ovo ludilo u plavom -moja obožavana boja, a tvoje predivno cvijeće - super je i sve ostalo.
RIJEKA

"NEVERA S KVARNERA" odabrala "otok"
Na vrh
Flavia View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 15 Veljača 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 3344
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Flavia Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Srpanj 2009 u 12:36
Imaš PP smile72
Na vrh
manči View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 03 Travanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 5398
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje manči Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Srpanj 2009 u 13:14
...idem po redu....opet nas bacaš  u  nesvijest sa novim biljkama.....mislim na one sa strane 37.....dipladenija je lijepa, takva je i moja -  crvena.....plumbago sam uzgojila iz male biljčice koja je niknula ispod matičnog grma u susjede.....i to upravo zbog tvoje slike j er sam ga tu vidjela prvi put  kao penjačicu ....kod nas ga šišaju u grm.....
 
...i još nešto   -   slikaj svog stablastog krumpirka da ga vidimo!!!!
Na vrh
Flavia View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 15 Veljača 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 3344
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Flavia Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Srpanj 2009 u 14:10
Vidi vidi, dobro si primjetila Manči za krumpirka, sigurno nam ga je htjela zatajit....da ne bi žicali pelcere.....brzo Hana s krumpirkom na sunce tj. na temu.....da se i mi malo divimo! smile188
Na vrh
Štefica View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 19 Srpanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 1800
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Štefica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Srpanj 2009 u 14:15
Prekrasno cvijeće ,pogotovo plumbago i dipladenija .
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 3637383940 150>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,250 sekundi.