Početna stranica Početna stranica > Vrt - Forum o vrtovima > Moj vrt u slikama
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - kamelia - moj vrt
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


kamelia - moj vrt

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 3536373839 47>
Korisnik
Poruka
 Ocjena: Ocjena teme: 2 Glasova, Približno 5,00  Tema Pretraga Tema Pretraga  Opcije teme Opcije teme
miska View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 10 Travanj 2013
Lokacija: Kvarner
Status: Offline
Bodovi: 8574
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje miska Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Srpanj 2013 u 22:11
Potpisujem setnju i uzivala san u tvojim slikama,a stvarno imas MALO hibiskusasmile182
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
OTOK View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Kreator Cvijet.info enciklopedije

Pridružen: 26 Rujan 2008
Status: Offline
Bodovi: 13777
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje OTOK Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Srpanj 2013 u 11:35
Vrijedi zaviriti u tvoj vrt i uživati.
Lošinj

Ne bojim se juga, ne bojim se bure, ne bojim se neba, dubine ni dna
Podivljali valovi me uzalud jure, na krilima vjetra poletjet ću ja...
Na vrh
niho View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 08 Siječanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 9297
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje niho Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Srpanj 2013 u 13:51
smile57
** Svaki miris novog cvijeta uljepša mi dan.**
Na vrh
kamelia View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 14 Ožujak 2011
Status: Offline
Bodovi: 1016
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kamelia Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Srpanj 2013 u 15:18
Originalno poslano od člana Leona31 Leona31 napisao:

Hibiskusi san snova....kako su samo rascvetani i kako lepe boje,bravo i sve ostalo je lepo...ali samoj sebi bih sad udarila samar zbog ovoga ,kako nisam znala sta je pa se tako nisam trudila ni da ga odrzim u zivotu,zato sad CryLOL  nesto prelepo...







Leona ,hvala ti Iochroma je stvarno prekrasna,baš mi je čudno što je nisi uspijela održati,jer kod tebe sve uspijeva
Na vrh
kamelia View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 14 Ožujak 2011
Status: Offline
Bodovi: 1016
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kamelia Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Srpanj 2013 u 15:21
Originalno poslano od člana Betty Boop Betty Boop napisao:

Ah,koliko lepote kod tebe...lijanderi,ruže,lantane,hibiskusismile64ma,svaka biljka pleni svojom raskošnom krošnjom i cvetovima...božanstveno!


Betty,hvala ti
Na vrh
kamelia View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 14 Ožujak 2011
Status: Offline
Bodovi: 1016
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kamelia Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Srpanj 2013 u 15:24
Originalno poslano od člana anđelkad anđelkad napisao:



Nemojte me cure previše spominjati ,jer nemam toliko slika


Draga znam da imaš i slikica a i što pokazati!!! Dakle kamelia .. što se čeka??? Sidaj za kompić i stavljaj
[/QUOTE]

Draga anđelkad imam ja slika,ali nemam baš puno vremena.
Na vrh
kamelia View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 14 Ožujak 2011
Status: Offline
Bodovi: 1016
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kamelia Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Srpanj 2013 u 15:26
Originalno poslano od člana enrikova nona enrikova nona napisao:

predivni hibiskusi smile120


enrikova nona,hvala ti
Na vrh
kamelia View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 14 Ožujak 2011
Status: Offline
Bodovi: 1016
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kamelia Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Srpanj 2013 u 15:30
Originalno poslano od člana jagoda jagoda napisao:

Draga moja Kamelija prekrasne biljke u tvom vrtu.  Uzgojila si pravu kolekciju hibija, ruža, ljiljana, hemerokalisa, oleandera i još puno predivnih biljaka...Dupli sljez je prekrasan, skupljaj sjemenke.. Moje je cvijeće ove godine jadno jer sam ja povređena i na poštedi sam i ne mogu se dovoljno brinuti o njemu. Nadam se da će izdržati još neko vrijeme kad budem mogla normalno funkcionirati...WinkWinkWink



Draga Jagoda nadam se da nisi jako ozlijeđena i da ćeš brzo ozdraviti,a vjerujem da ti je cvijeće u dobrim rukama.Za sjemenke nebrini, brzo ozdravi
Na vrh
kamelia View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 14 Ožujak 2011
Status: Offline
Bodovi: 1016
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kamelia Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Srpanj 2013 u 15:32
Originalno poslano od člana natalija natalija napisao:

kamelia koliko raznolikog bilja, cvijeća ima kod tebe... odmah mi je adrenalin porastao LOL
prekrasno ti je, sigurno uživaš u šetnji i pogledu
samo me zanima kad spavaš Wink


natalija hvala ti na takvim komplimentima Nađe se vremena i za spavanje
Na vrh
kamelia View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 14 Ožujak 2011
Status: Offline
Bodovi: 1016
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kamelia Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Srpanj 2013 u 15:38
Originalno poslano od člana Smail Smail napisao:

Draga Kamelija stalno pratim tvoj cvijetnjak i sve promjene u njemu, kad si napisala  malo hibiskusa nasmijala si me jer imaš prekrasnu kolekciju hibića i jedva čekam da procvate anans ljiljan, nadam se da ćeš ga slikati i pokazati.smile79


Draga Smail drago mi je da obilaziš moj vrt.Ananas ljiljan ću svakako pokazati,jer i mene zanima kako izgleda.
Na vrh
kamelia View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 14 Ožujak 2011
Status: Offline
Bodovi: 1016
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kamelia Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Srpanj 2013 u 15:40
Originalno poslano od člana miska miska napisao:

Potpisujem setnju i uzivala san u tvojim slikama,a stvarno imas MALO hibiskusasmile182<div id="isChromeWebToolbarDiv" style="display:none">


miska hvala ti imam ja još hibiskusa ali ne cvjetaju,samo ne znam šta čekaju
Na vrh
kamelia View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 14 Ožujak 2011
Status: Offline
Bodovi: 1016
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kamelia Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Srpanj 2013 u 15:41
Originalno poslano od člana OTOK OTOK napisao:

Vrijedi zaviriti u tvoj vrt i uživati.


Otok hvala ti i ja uživam u tvom vrtu.
Na vrh
kamelia View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 14 Ožujak 2011
Status: Offline
Bodovi: 1016
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kamelia Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Srpanj 2013 u 15:42
Originalno poslano od člana niho niho napisao:

smile57



niho
Na vrh
moon View Drop Down
administrator
administrator
Avatar

Pridružen: 06 Listopad 2010
Lokacija: Kvarner,Croatia
Status: Offline
Bodovi: 10501
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje moon Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Srpanj 2013 u 00:26
prelijepi hibiskusi, a aeonium je divan
Na vrh
Jaca123 View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 23 Travanj 2012
Lokacija: križevci
Status: Offline
Bodovi: 1482
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Jaca123 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Srpanj 2013 u 00:16
Samo par slikica iz prekrasnog vrta,  Kamelia nema vremena, a ja nemogu odoliti da ovo ne podijelim s vama.Nadam se da me nebudesmile232
Na vrh
Jaca123 View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 23 Travanj 2012
Lokacija: križevci
Status: Offline
Bodovi: 1482
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Jaca123 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Srpanj 2013 u 00:21
Na vrh
Smail View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 24 Kolovoz 2010
Lokacija: Dugo Selo
Status: Offline
Bodovi: 2345
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Smail Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Srpanj 2013 u 15:18
Jaca, baš ti hvala što si postavile slike Kamelijinog vrta, doista izgleda prekrasno, mora da je uživancija biti u vrtu jer znam da slika često i ne može dočarati svaki cvijet, ovo mi se posebno sviđa.
 
 
 
Zadržite samo vesele prijatelje.
Na vrh
josipa View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 13 Prosinac 2008
Lokacija: Bosnia Hercegovina
Status: Offline
Bodovi: 992
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje josipa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Srpanj 2013 u 22:15
i meni je ova posebno lijepa.Clap

Na vrh
Jaca123 View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 23 Travanj 2012
Lokacija: križevci
Status: Offline
Bodovi: 1482
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Jaca123 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Srpanj 2013 u 22:26
Originalno poslano od člana kamelia kamelia napisao:

Originalno poslano od člana anđelkad anđelkad napisao:



Nemojte me cure previše spominjati ,jer nemam toliko slika


Draga znam da imaš i slikica a i što pokazati!!! Dakle kamelia .. što se čeka??? Sidaj za kompić i stavljaj


Draga anđelkad imam ja slika,ali nemam baš puno vremena.[/QUOTE]

Ma vidjela sam ja novi roštiljLOL u zamjenu ćemo ti na jesen pomoći istrpati kukuruz jel tako Anđelkad? smile164Seoski turizam,tvoje je samo da makneš cvijeće iz roštilja i nabacaš nešto jestivosmile212
Na vrh
kamelia View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 14 Ožujak 2011
Status: Offline
Bodovi: 1016
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kamelia Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Srpanj 2013 u 22:37
Originalno poslano od člana moon moon napisao:

prelijepi hibiskusi, a aeonium je divan


moon hvala ti
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 3536373839 47>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,219 sekundi.