Početna stranica Početna stranica > Hobistika - Forum za hobi > Decoupage tehnika – salvetna tehnika > Decoupage galerija radova
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - DECOUPAGE
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


DECOUPAGE

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 3536373839 86>
Korisnik
Poruka
Primavera View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 07 Lipanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 1915
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Primavera Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Rujan 2009 u 13:09
Ne bi ja to prala, ispalo je bolje nego kako ti to vidiš svojim očima...zapravo, jako lijepa vaza s prekrasnim motivom... Clap
moja adresa u globalnom selu: http://www.primaveraidea.com
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
renn View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 20 Kolovoz 2009
Status: Offline
Bodovi: 435
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje renn Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Rujan 2009 u 15:43
Anđelka, danas su mi stigle salvete! Predivne su, a posebno me razveselile mačuhice zbog kojih sam obišla cili grad i okolicu,  pa ništa.
Preeeeeeeeelipe su!!!!!!!

Puno hvala!smile78
[IMG]http://i31.tinypic.com/k154t1.jpg" />
Na vrh
piramida View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 06 Ožujak 2009
Status: Offline
Bodovi: 1060
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje piramida Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Rujan 2009 u 17:45
Nemoj niš prati,vaza je jako lijepa,a sljedeći pittorico ti bude bolji.
Na vrh
tinaw View Drop Down
Upravo klijam
Upravo klijam
Avatar

Pridružen: 27 Srpanj 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 106
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje tinaw Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Rujan 2009 u 21:25
poslušaj cure nemoj ništa prati,dobar je to pitorico
Na vrh
anđelka View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 03 Prosinac 2008
Status: Offline
Bodovi: 2526
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje anđelka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Rujan 2009 u 07:36

Drage moje tete salvete, stvarno mi je drago da vam se vaza sviđa, ali kad ja gledam druge radove, čini mi se da pitorico mora biti onako baš potpuno nježan, sa blagim prelazima iz boje u boju, a meni to ne uspjeva! Pokušavam stalno ponovo i ponovo i opet ništa!

ANĐELKA
Na vrh
maslina55 View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 11 Lipanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 971
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje maslina55 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Rujan 2009 u 12:21
Ne,ne sve je odlično,ne dirati,divna boca,preslatka kućica ,a ako ti se tvoj pittorico ne sviđa nemoj ga zvati pittorico,bokal(vaza) je savršen-a!
Na vrh
anđelka View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 03 Prosinac 2008
Status: Offline
Bodovi: 2526
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje anđelka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Rujan 2009 u 15:08
Hvala Maslina smile78!
ANĐELKA
Na vrh
lluvia View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 07 Kolovoz 2009
Status: Offline
Bodovi: 626
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje lluvia Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Rujan 2009 u 16:11
ni meni pittorico ne uspijeva (iako mi se tvoj cini sasvim dobar), ali ne hajem previse za to... idem dalje i radim stvari koje mi bolje idu od ruke... jednom se mozda vrati i pokusam opet... tko zna... mogucnosti su taaako raznovrsne... bitno je da ti uzivas u tome sto radisSmile
Na vrh
lula View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 01 Svibanj 2009
Lokacija: United States
Status: Offline
Bodovi: 1086
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje lula Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Rujan 2009 u 18:31
Jelda da nisi oprala...samo provjeravam...znaš lijepi jesmile78
Na vrh
anđelka View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 03 Prosinac 2008
Status: Offline
Bodovi: 2526
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje anđelka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Rujan 2009 u 07:20
Originalno poslano od člana lula lula napisao:

Jelda da nisi oprala...samo provjeravam...znaš lijepi jesmile78
 
Ha ha ha, samo ti provjeravaj! Evo stoji na stolu i čeka......... prati, ne prati, prati, ne prati!!! Ali vikend tek dolazi, a i bit će kiše, tako kažu, pa tko zna!
ANĐELKA
Na vrh
lula View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 01 Svibanj 2009
Lokacija: United States
Status: Offline
Bodovi: 1086
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje lula Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Rujan 2009 u 12:33
Nemoj mila poklonim ti jedan novi pa mackaj , a ovaj ne diraj...smile78
Na vrh
anđelka View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 03 Prosinac 2008
Status: Offline
Bodovi: 2526
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje anđelka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Rujan 2009 u 13:15
Originalno poslano od člana lula lula napisao:

Nemoj mila poklonim ti jedan novi pa mackaj , a ovaj ne diraj...smile78
Evo neću oprati, ali ne odustajem od svojih pokušaja smile56, i pokazaat ću ga tek kad budem potpuno zadovoljna!
ANĐELKA
Na vrh
ElzaBuba View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm


Pridružen: 19 Kolovoz 2009
Status: Offline
Bodovi: 576
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje ElzaBuba Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Rujan 2009 u 14:42
Nemoj prati vazu, boje su divne.
 
Ne znam da li kada radiš pitorico zalijepiš najprije salvetu, jer kažeš da ti se zamulja salveta ili ostane okolo bijelo.
 Probaj na podlogu olovkom ( još bolje onaj flomaster što nestane) ocrtati obrise motiva, pa onda nanijeti boje koje ti se uklapaju i tek onda zalijepi sliku.
 
Tako će ti biti lakše, ako sam dobro objasnila.
Na vrh
kaća43 View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 26 Lipanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 3004
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kaća43 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Rujan 2009 u 20:41
meni vaza preodlicna,nikako nije za pranjesmile141..a pittorico, mozda da probas sa tankim kistom onaj dio tik uz motiv..tako se manje smulja motiv..s kista prethodno skini visak boje tupkanjem o obrus..
Na vrh
majasp View Drop Down
Upravo klijam
Upravo klijam


Pridružen: 21 Srpanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 113
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje majasp Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Rujan 2009 u 22:29
kućica ti je ispala prekrasno!
Na vrh
maslina55 View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 11 Lipanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 971
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje maslina55 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Rujan 2009 u 07:50
Samo ti radi dalje,bokal ostavi,uskoro će se i tebi jako svidjeti Wink
Na vrh
anđelka View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 03 Prosinac 2008
Status: Offline
Bodovi: 2526
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje anđelka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Rujan 2009 u 19:53
Evo i ja sam bila malo vrijedna ovaj vikend, nije baš dovršeno, treba ostrugati višak boje, ali nije se moglo čekati sa slikanjem!
 
a15
 
a17  
  a18
 
a19
 
a20
 
a21
ANĐELKA
Na vrh
tinaw View Drop Down
Upravo klijam
Upravo klijam
Avatar

Pridružen: 27 Srpanj 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 106
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje tinaw Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Rujan 2009 u 19:54
ovo je divno,kao iz bakinog kredenca
Na vrh
anđelka View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 03 Prosinac 2008
Status: Offline
Bodovi: 2526
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje anđelka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Rujan 2009 u 19:55

Hvala Tina smile78

ANĐELKA
Na vrh
leonarda View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 28 Travanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 1121
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje leonarda Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Rujan 2009 u 19:59
jako lijepo.....fino pristaje na visecoj stalazi...
sta si prvo farbala keramikuConfused...ili je bila bijela
The best an most beautiful things in the world cannot be seen or even touched. They must be felt with the heart. by leon@rda
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 3536373839 86>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,281 sekundi.