Početna stranica Početna stranica > Hobistika - Forum za hobi > Decoupage tehnika – salvetna tehnika > Decoupage galerija radova
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Izzy: Moj kreativni laboratorij
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Izzy: Moj kreativni laboratorij

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 3536373839 58>
Korisnik
Poruka
Primavera View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 07 Lipanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 1915
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Primavera Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Kolovoz 2009 u 23:40

Rečeno-učinjeno smile96

moja adresa u globalnom selu: http://www.primaveraidea.com
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
anastazija View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 15 Ožujak 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1422
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje anastazija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Kolovoz 2009 u 09:32
dobro, kompletić podmetača ti je odličan, ali toliko priče a samo to za sve ove dane što me nije bilo!?!?smile60
Na vrh
orca View Drop Down
Već proklijao
Već proklijao
Avatar

Pridružen: 02 Svibanj 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 207
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje orca Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Kolovoz 2009 u 11:45
izzy jako mi se sviđaju tvoji podlošci...pijatelj će biti oduševljen sigurno...ali već je...tako lijepo,čisto, jednostavno, fino i simpatično...
Na vrh
Izzy View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 08 Veljača 2009
Status: Offline
Bodovi: 2446
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Izzy Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Kolovoz 2009 u 09:29
Anastazija - pa nije te bilo baš toliko dugo! A cure su se raspištoljile sa chatom, svi smo nekako opušteniji ovih dana, samo si nam ti nedostajala! Broken%20Heart
Orca - hvala puno! Prijatelju su se jako svidjeli... Smile
Extraordinary in the mundane.
Moj blog

Na vrh
mnataša1 View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 02 Svibanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 1427
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mnataša1 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Kolovoz 2009 u 10:39
izzy, mila, jel ti to nama opet neko iznenađenje pripremaš? nema te, pa te nema... jedva čekam da opet padnem na tur od iznenađenja koje pripremaš...znam da ga pripremaš...utajila si se i samo se sada smješkaš... Wink
Djeca su rođena sa krilima, a učitelji im pomažu poletjeti.
Na vrh
Izzy View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 08 Veljača 2009
Status: Offline
Bodovi: 2446
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Izzy Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Kolovoz 2009 u 10:54
Ih, utajila sam se radeći generalku stana...! Što je dobro jer pritom imam inspiraciju...bit će radova, čim završim ovo prašinjanje i ribanje! Smile
Extraordinary in the mundane.
Moj blog

Na vrh
Ninochka View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 02 Rujan 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 345
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Ninochka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Kolovoz 2009 u 11:00
izzy, negdje postavih pitanje ali ga ne mogu naci, pa se vjerojatno izgubilo u bespucima interneta. evo ga opet:
 
gdje si pronasla motive s pin up djevojkama iz 30 i 40 godina proslog stoljeca? naime onda su ovakve slike krasile sve od aviona u 2 svjetskom ratu do modnih casopisa. pls ako moze link :) hvala najljepsa :)
Na vrh
Izzy View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 08 Veljača 2009
Status: Offline
Bodovi: 2446
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Izzy Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Kolovoz 2009 u 11:10
Ako sam propustila pitanje, sorry, već smo ustanovili da imam problema s vidom! LOL Ninochka, nemam link za slikice, samo sam upisala pin - up girls na google pretraživač pod kategorijom slike i to je to! Stvarno je velik izbor, a ove djevojke su konkretno rad Alberta Varge (kasnije su mu dodali "s" pa je jadan postao Vargas) pa možeš i tako potražiti... Nikad ti nemam linkove za image koje nađem, bilo bi ih previše, samo "sejvam" image u arhivu... Approve
Extraordinary in the mundane.
Moj blog

Na vrh
Primavera View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 07 Lipanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 1915
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Primavera Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Kolovoz 2009 u 11:28
Ajme mene, sirota naša Izzy, ti u strahovitim radovima, a ja mislila da se negdje fino brčkaš In%20The%20Pool...samo ti polako, sejvaj inspirativne misli i poslije samo navali na materijale
moja adresa u globalnom selu: http://www.primaveraidea.com
Na vrh
kaća43 View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 26 Lipanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 3004
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kaća43 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Kolovoz 2009 u 15:20
ovde se samo klepece,nista od novih radova,odoh daljesmile199smile217
Na vrh
proljeće View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 29 Veljača 2008
Status: Offline
Bodovi: 7005
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje proljeće Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Kolovoz 2009 u 17:39
Ma ne mogu vjerovati da nisi ništa napravila???
 
Išla sam ponovno gledati jer si mislim: ma nemoguće da nije ništa  napravila, kad gle STVARNO NIJE NIŠTA RADILA!!!
 
Evo prvog ukora.....
Na vrh
maslina55 View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 11 Lipanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 971
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje maslina55 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Kolovoz 2009 u 17:51
I ja sam poljubila vratasmile107
Na vrh
piramida View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 06 Ožujak 2009
Status: Offline
Bodovi: 1060
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje piramida Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Kolovoz 2009 u 19:33
Originalno poslano od člana maslina55 maslina55 napisao:

I ja sam poljubila vratasmile107

Ija,i jaCry
Na vrh
omnia violet View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 28 Srpanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 274
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje omnia violet Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Kolovoz 2009 u 13:29
Originalno poslano od člana Izzy Izzy napisao:

Pitajte sve što vas zanima premda sam još jaaaako daleko od nekakve majstorice! U međuvremenu sam napokon uspjela složiti jednu kutijicu s "podvodnim" motivima. Mala je, a i shvatiti ćete zašto!



ideja orginalna!!!!Clap
Na vrh
rose View Drop Down
*Moderator Foruma
*Moderator Foruma
Avatar
Moderatorica

Pridružen: 16 Listopad 2008
Status: Offline
Bodovi: 5598
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje rose Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Kolovoz 2009 u 14:08
kutijica je odlična! gdje si nabavila ove motive?
Na vrh
lluvia View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 07 Kolovoz 2009
Status: Offline
Bodovi: 626
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje lluvia Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Kolovoz 2009 u 14:54
wow... jako, jako lijepo, a bome i prakticno..:))Smile

Na vrh
Izzy View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 08 Veljača 2009
Status: Offline
Bodovi: 2446
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Izzy Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Kolovoz 2009 u 16:17
Curke, to je stari rad, ali je bome u funkciji! Rose, to je decoupage papir iz Chemaca ako se dobor sjećam.... Smile
Extraordinary in the mundane.
Moj blog

Na vrh
lula View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 01 Svibanj 2009
Lokacija: United States
Status: Offline
Bodovi: 1086
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje lula Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Kolovoz 2009 u 00:55
smile55





Kao i svi tvoji radovi ....vrhunska izvedba. Vidi se ruka prave majstorice...Izzy što dotakne pretvara u zlato.
Na vrh
Izzy View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 08 Veljača 2009
Status: Offline
Bodovi: 2446
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Izzy Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Rujan 2009 u 17:02
Evo me, evo me... Znam da ste me već zaboravile, šta ću... Malo sam se uljenila, pa me malo pritisnuo posao, ali me pritisnula (i probudila) frendica čija je mama naručila kutijicu za vjenčanje (kovertice se valjda stavljaju unutra?)... Svidjela joj se ona plava s japanskim motivima za čaj, ali mi se to činilo ne baš prikladno za vjenčanje pa sam si dala malo slobode s magnolijama i šablonama te plavu boju učinila ipak malo nježnijom...

















Extraordinary in the mundane.
Moj blog

Na vrh
rose View Drop Down
*Moderator Foruma
*Moderator Foruma
Avatar
Moderatorica

Pridružen: 16 Listopad 2008
Status: Offline
Bodovi: 5598
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje rose Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Rujan 2009 u 17:04
prekrasna je,predivna podloga,motivi,sve za 5
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 3536373839 58>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,219 sekundi.