Početna stranica Početna stranica > Vrt - Forum o vrtovima > Moj vrt u slikama
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - OTOK- moj vrt
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


OTOK- moj vrt

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 360361362363364 374>
Korisnik
Poruka
 Ocjena: Ocjena teme: 1 Glasova, Približno 5,00  Tema Pretraga Tema Pretraga  Opcije teme Opcije teme
OTOK View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Kreator Cvijet.info enciklopedije

Pridružen: 26 Rujan 2008
Status: Offline
Bodovi: 13777
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje OTOK Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Listopad 2012 u 09:42
smile78 i hvala vam svima.

Kod mene su zaredale kiše i to obilne. Jedan dan 100 litara, pa onda 70, jučer je bilo krasno poslijepodne, a noćas je opet padalo.

E, pa malo sam slikala jučer jer je bilo krasno sunčano vrijeme, snimila slike na photobucket i htjela vam ih pokazati. Ali slika danas nema, samo par, a onda slijede snježne slike od prošle zime, nešto se je opako pobrkalo. Thumbs%20Down

Zato samo ovo, nisam dugo ništa kupovala, pa sam sada sebe obradovala ovom kombinacijom mini ciklama i calochephalusa (tko mu samo dade ime, kao da je neka gadna bolest).

 


Lošinj

Ne bojim se juga, ne bojim se bure, ne bojim se neba, dubine ni dna
Podivljali valovi me uzalud jure, na krilima vjetra poletjet ću ja...
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
Monna View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar
3. Najljepši vrt - Proljeće 2014

Pridružen: 13 Travanj 2008
Lokacija: Pozega
Status: Offline
Bodovi: 2376
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Monna Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Listopad 2012 u 10:23
lijepe su ti ciklamiceThumbs%20Up...moja mama ih obozava i kupuje kao luda vec godinama..
pozdrav iz Zlatne doline
Na vrh
Mari,5510 View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 30 Srpanj 2009
Lokacija: Hrvatska
Status: Offline
Bodovi: 12480
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Mari,5510 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Listopad 2012 u 10:34
evo me opet u tvoj rajski vrt
jako dobra ti je nova kombinacija, iako su ciklame i same lijepe, ali ovaj sivi čudnog imena je zanimljiv
Na vrh
mali kaktus View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
DONATOR

Pridružen: 10 Ožujak 2010
Lokacija: Međimurje
Status: Offline
Bodovi: 9133
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mali kaktus Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Listopad 2012 u 11:31
Lijepe ciklame si kupila,ja ih također volim,ali moram ih držati unutra,a sad su svi prozori zauzeti sa sukulentima,nema mjesta za njihThumbs%20Down.
Gledam tvoje slike poslije kiše,lijepo se zašarenio tvoj vrt,a još kad si ti vrijedna kao mrav,svaka ti častClapTongue
Nigder lepše kak je vu Međimurju
kam se zglednem ružice mi cvetaju.
Na vrh
blue sky View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 19 Svibanj 2011
Status: Offline
Bodovi: 3013
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje blue sky Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Listopad 2012 u 21:07
ciklameThumbs%20Up a i posao koji si obavila i vrt prepun cvijetasmile64
Na vrh
Glikica View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 31 Svibanj 2012
Status: Offline
Bodovi: 6512
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Glikica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Listopad 2012 u 21:18
Prolistala sam ti temu dosta unazad i opet ne mogu k sebi doći: toliko posla, i to velikog posla si napravila, da nije za povjerovati. Mogu se samo diviti svemu tome Clap
...i kad poželiš se ravnice, dođi u Vinkovce...
Na vrh
hoya View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 26 Rujan 2008
Lokacija: rijeka
Status: Offline
Bodovi: 6573
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje hoya Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Listopad 2012 u 06:47
I kod vas su se kiše napadale!
Možda nam je to i trebalo. Malo odmora ?!
Calocephalus sam imala i oba izgubila zimi. Sad ću bdjeti nad tvojima.
 
 
Prijateljstvo nije velika stvar,nego milion malih stvari. E. HABERT
Na vrh
Retriver Sara View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 06 Lipanj 2009
Lokacija: Zagreb
Status: Offline
Bodovi: 8979
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Retriver Sara Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Listopad 2012 u 07:20
...vjerujem da je kiša dodatno uljepšala tvoj i inače raskošno racvjetan vrt...zaista se preodjenuo u veličanstveno jesensko ruho nakon što su biljke živnule nakon ljetnog povlačenja u sebe zbog velikih vrućina...prekrasni su tvoji grmovi gazanija, lantana, margareta, gaure, bravo draga mojaClap...ti si zvijezdaStar...
pozdravček lijepiSmile
...ja volim brege zelene, na njima kleti drvene, ja volim Zagorje moje, najlepše na svijetu...

zagreb
Na vrh
toni View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 03 Veljača 2008
Lokacija: Babotok
Status: Offline
Bodovi: 13567
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje toni Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Listopad 2012 u 08:56
smile64
toni

o Babotok,moj Babotok
Na vrh
kontesaa View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 15 Listopad 2007
Lokacija: Zagorje
Status: Offline
Bodovi: 6195
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kontesaa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Listopad 2012 u 13:07
draga Otok kako si krenula uskoro će ti ponestati terena za uređivanje, a onda se slobodno doseli k meni WinkLOL
teško mi je izdvojiti išta jer bi na kraju sve navela Thumbs%20Up
Čuda se događaju samo onima koji u njih vjeruju :)

Zagorski bregi
Na vrh
alad View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 05 Travanj 2010
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 790
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje alad Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Listopad 2012 u 19:39
predivne ciklame
Na vrh
Belina View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 26 Siječanj 2011
Status: Offline
Bodovi: 3901
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Belina Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Listopad 2012 u 08:46
smile92predivne ciklame u preljepom vrtuClap
 
 
"Mića rožica" sa otoka Krka - Omišalj
Na vrh
korijenko View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 27 Kolovoz 2008
Lokacija: Hrvatska
Status: Offline
Bodovi: 6701
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje korijenko Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29 Listopad 2012 u 10:14
Nadam se da si se odmorila od proteklih radova u gromačama. Jako lijepo ti je sve ispalo.Clap Još malo pa ćeš opasno konkurirati Miomirisnom vrtu.....
Sviđa mi se kombinacija ciklama i kalocefalusa Thumbs%20Up
Pup do pupa,do ruže ruža, uberi što priroda ti pruža

(zgora Opatije)
Na vrh
aralija View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 19 Svibanj 2012
Status: Offline
Bodovi: 7070
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje aralija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29 Listopad 2012 u 18:10
Eto koliko se ja trudila da pregledam sve opet se moram vratiti unatrag i opet me sve oduševilo i ovaj jesenji štih je prepoznatljiv by OTOK smile120
Mogli bismo postojati i bez njihove ljepote, ali bi vrijednost našeg života bila neizmjerno umanjena
Na vrh
aralija View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 19 Svibanj 2012
Status: Offline
Bodovi: 7070
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje aralija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Prosinac 2012 u 18:33
Evo me opet , a gdje su sličice ovog reekrasnog vrta???????????, Sve pregledah a čekam nastavak????  posebno sedume i sukulentiće jer me oduševljavaju u tvom okolišu.
Mogli bismo postojati i bez njihove ljepote, ali bi vrijednost našeg života bila neizmjerno umanjena
Na vrh
mali kaktus View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
DONATOR

Pridružen: 10 Ožujak 2010
Lokacija: Međimurje
Status: Offline
Bodovi: 9133
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mali kaktus Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Prosinac 2012 u 19:02
Otoče,gdje si se izgubila,ajde malo fotić u ruke!
Nigder lepše kak je vu Međimurju
kam se zglednem ružice mi cvetaju.
Na vrh
Carol View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar
1. Najljepši vrt - Zima 2013/14

Pridružen: 14 Lipanj 2011
Lokacija: Zagorski breg
Status: Offline
Bodovi: 2208
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Carol Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Prosinac 2012 u 19:59
Duuugo me nije bilo u tvojem vrtu, a bome nema ni tebe. Da ne lijecis kicmu od prebacivanja onog silnog  kamenja ( ko na Golom otoku ). Na moru uvijek zazirem od staza punih suhe trave i kamenja zbog zmija, ali kad bi sve bile uljepsane sukulentima , palmama i cvijecem zaboravila bi gmazove.
Vu plavem trnaci mi hiža stoji

od zelenih veja je videti ni..
Na vrh
OTOK View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Kreator Cvijet.info enciklopedije

Pridružen: 26 Rujan 2008
Status: Offline
Bodovi: 13777
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje OTOK Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Prosinac 2012 u 22:16
Ne liječim kičmu, kamenje je davno složeno. Sad smo slagali neko malo veće kamenje, ali tu sam bila samo nadglednik. Puno je bilo kišurine, a kad su i lijepi dani zemlja je mokra i ne da se baš nešto raditi. A imam nekih planova...
Sve do danas bilo je toplo. Imam problema sa tehnikom, zato nema slika. U vrtu cvatu margarite, nekoliko gerbera, upravo su procvali grčki oleandri (sami su se zasijali), kadifice su još uvijek lijepe, trublje su još uvijek pune žutih cvjetova, ponovne cvate penstemon, poligonum se zasijao i sad ima puno malih i svaki ima po jedan cvjetić. Ruselije su još uvijek pune cvijeća, a i gaure se još nedaju. Caruju žute (senecio angulatus), ima i poneka ruža.
Eto, morat ćete mi vjerovati i bez slika.
U nedjelju sam konačno nešto sukulenata pospremila pod balkone. Ostali se krasno kupaju na kiši.

Hvala vam što ste se sjetile mene i moga vrta.

Carol, zmije se više boje nas, nego mi njih. Tu oko moje kuće ih baš i nema, a i trave i neuređenog dijela je svakim danom sve manje.
Znate li da na Lošinju i Cresu nema zmija otrovnica?
 
Lošinj

Ne bojim se juga, ne bojim se bure, ne bojim se neba, dubine ni dna
Podivljali valovi me uzalud jure, na krilima vjetra poletjet ću ja...
Na vrh
vijolica View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 02 Ožujak 2012
Status: Offline
Bodovi: 1265
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje vijolica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Prosinac 2012 u 21:17
Zato mi možemo na šparoge bez štapa.
vjerujem ti na riječ o ljepoti tvog vrta jer ovo što sam do sad vidjela je
Na vrh
Carol View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar
1. Najljepši vrt - Zima 2013/14

Pridružen: 14 Lipanj 2011
Lokacija: Zagorski breg
Status: Offline
Bodovi: 2208
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Carol Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Prosinac 2012 u 23:23
Naravno da ti vjerujemo, a vidimo i po slikama drugih da je kod vas na moru jos sve lijepo rascvjetano, nadoknaduje ljeto.
Nadam se da ovo ruzno vrijeme nece sve to unistiti-
Vu plavem trnaci mi hiža stoji

od zelenih veja je videti ni..
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 360361362363364 374>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,625 sekundi.