Početna stranica Početna stranica > Vrt - Forum o vrtovima > Moj vrt > Moj povrtnjak
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Povrtlarska brbljaonica
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Povrtlarska brbljaonica

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 359360361362363 381>
Korisnik
Poruka
Pustolovka View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 05 Srpanj 2010
Lokacija: Bosna i Hercego
Status: Offline
Bodovi: 3162
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Pustolovka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Veljača 2014 u 21:04
poljupci uzvraceni Mons Heart
Kacunak prerovi torbe,moze biti da se koji aligator zavukao i da si ga dovukla u Bosnu.LOL
Trud je uzaludan, ako se priroda protivi.

Seneka
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
kacunak View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 13 Kolovoz 2013
Lokacija: BiH
Status: Offline
Bodovi: 1086
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kacunak Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Veljača 2014 u 22:24
Originalno poslano od člana monstera monstera napisao:

 Ma gle nje ! Najprije se veseli, onda sama sebe ruši....Pustilka dobiš po smile232 da te više nisam čula tako pisati "tko si to ti" jesi me čula???  Ovdje su svi jedanko važni...SmileHugsmile84




Tako je, Mons, slazem se s tobom. Ma dosla sam iz Australije sa slonom. "Slican se slicnom raduje"
Na vrh
kacunak View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 13 Kolovoz 2013
Lokacija: BiH
Status: Offline
Bodovi: 1086
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kacunak Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Veljača 2014 u 22:37
Zene, danas sam fino jela, sutra opet nastavljam s dijetom A sada vas ljubim, moram na dzonjanje i brojanje ovaca A ujutru se ovako budim
Na vrh
Pustolovka View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 05 Srpanj 2010
Lokacija: Bosna i Hercego
Status: Offline
Bodovi: 3162
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Pustolovka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Veljača 2014 u 22:41
I ja moram 'ranije'leci sutra imam zakazano kod mog ginekologa,uf kako mi mrsko,a mora se zapocet ovo oko operacije.
laka vam noc curke,budite mi zdravo i debelo (sta fali Big smile) sanjate pecenja na raznjevima,dobro se najedite.:))
Trud je uzaludan, ako se priroda protivi.

Seneka
Na vrh
monstera View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 24 Kolovoz 2011
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 11895
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje monstera Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Veljača 2014 u 22:43

     hahhahahahahahhaha ovo je za odvaliti ! 


Zemlja nije ni moja, ni tvoja, posuđena je svima nama, da dođemo, da se tu sretnemo i odemo bez povratka.
Na vrh
monstera View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 24 Kolovoz 2011
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 11895
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje monstera Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Veljača 2014 u 23:03
Originalno poslano od člana Pustolovka Pustolovka napisao:

I ja moram 'ranije'leci sutra imam zakazano kod mog ginekologa,uf kako mi mrsko,a mora se zapocet ovo oko operacije.
laka vam noc curke,budite mi zdravo i debelo (sta fali Big smile) sanjate pecenja na raznjevima,dobro se najedite.:))

   Dođi ovdje da te sad smile232  smile96  Pustilka nemoguća si !smile60 smile156smile155




Zemlja nije ni moja, ni tvoja, posuđena je svima nama, da dođemo, da se tu sretnemo i odemo bez povratka.
Na vrh
Pustolovka View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 05 Srpanj 2010
Lokacija: Bosna i Hercego
Status: Offline
Bodovi: 3162
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Pustolovka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Veljača 2014 u 06:51
jel se sta sanjalo dobro ?Big smile
meni se ne da ni u snu prejedati,ja samo biljke moje sanjam Wacko
Trud je uzaludan, ako se priroda protivi.

Seneka
Na vrh
medy View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 23 Prosinac 2011
Status: Offline
Bodovi: 325
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje medy Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Veljača 2014 u 09:16
 
smile135vidim da je sinoć bilo veselo ja sam dobila prehladu prešlo mi sa mužasmile232dođe mi da gasmile51
Na vrh
Pustolovka View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 05 Srpanj 2010
Lokacija: Bosna i Hercego
Status: Offline
Bodovi: 3162
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Pustolovka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Veljača 2014 u 09:40
Medy iscijedi sok iz sirovih lukova,oba i pij kao sirup.ode nahlada za tren Smile
Trud je uzaludan, ako se priroda protivi.

Seneka
Na vrh
medy View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 23 Prosinac 2011
Status: Offline
Bodovi: 325
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje medy Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Veljača 2014 u 11:29
Uh fuj ne mogu ja sam ti ,,pesin,, što se tiče tih stvari ipak hvala na savjetu,pijem čajeve supe ali ništa ne mogu jestiLOLLOL ako od ove prehlade ne smršam ne znam od čega ću.u U neku ruku mi je drago što sam bolesnasmile96
Na vrh
Pustolovka View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 05 Srpanj 2010
Lokacija: Bosna i Hercego
Status: Offline
Bodovi: 3162
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Pustolovka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Veljača 2014 u 13:43
Koliko vi to kila imate i na koju visinu,ako mogu znati pa toliko kukate na kilice Smile
Koliko kukate na to,meni tacno dodje da mi je 'natuci'jedno deset kila da vidim sta je to debelo.hahahah
Trud je uzaludan, ako se priroda protivi.

Seneka
Na vrh
medy View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 23 Prosinac 2011
Status: Offline
Bodovi: 325
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje medy Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Veljača 2014 u 15:32
Ja sam  navikla da uvijek imam 55 kg.Visoka sam 165 ali od kada sam rodila prvo dijete ostala sam na 62kg.Ali nije ni  to mnogo sada sam se udebljala još par kilograma pa imam 66 e to mi već smeta.Ne mogu reći da sam debela ali bar da se vratim na 60 bilo bi ok.
Na vrh
Pustolovka View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 05 Srpanj 2010
Lokacija: Bosna i Hercego
Status: Offline
Bodovi: 3162
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Pustolovka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Veljača 2014 u 16:10
Medy ja sam mislila tu se radi najmanje o 80 kila Big smile,jeste da ti treba koja kila dole,ali sa tom visinom prolaze i te kile.
Monsteraaa koliko ti imas kila LOLsmile96smile59
Trud je uzaludan, ako se priroda protivi.

Seneka
Na vrh
monstera View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 24 Kolovoz 2011
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 11895
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje monstera Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Veljača 2014 u 16:32
  smile60 Ne budem ti rekla, nja,nja,nja...smile102smile195


Zemlja nije ni moja, ni tvoja, posuđena je svima nama, da dođemo, da se tu sretnemo i odemo bez povratka.
Na vrh
Monna View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar
3. Najljepši vrt - Proljeće 2014

Pridružen: 13 Travanj 2008
Lokacija: Pozega
Status: Offline
Bodovi: 2376
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Monna Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Veljača 2014 u 17:17
samo izbaciti ugljikohidrate....krumpir,tjesteninu, kruh....i tih par kila ode za casWink
pozdrav iz Zlatne doline
Na vrh
monstera View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 24 Kolovoz 2011
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 11895
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje monstera Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Veljača 2014 u 17:47

Originalno poslano od člana Monna Monna napisao:

samo izbaciti ugljikohidrate....krumpir,tjesteninu, kruh....i tih par kila ode za casWink

   Ajoooooj, a to je baš sve ono što ja volim...CryCryCry


Zemlja nije ni moja, ni tvoja, posuđena je svima nama, da dođemo, da se tu sretnemo i odemo bez povratka.
Na vrh
medy View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 23 Prosinac 2011
Status: Offline
Bodovi: 325
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje medy Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Veljača 2014 u 18:06
hahhahah mogu ja to reći sebi ali ne mogu stomaku kad se zalijepi za leđa od gladismile96
Na vrh
medy View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 23 Prosinac 2011
Status: Offline
Bodovi: 325
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje medy Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Veljača 2014 u 18:09
Nego ja za ručak pravila pitu sa sirom dođite i vi pustite dijetu smršat ćemo kada krenu proljetni radovismile161
Na vrh
monstera View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 24 Kolovoz 2011
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 11895
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje monstera Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Veljača 2014 u 18:09
smile96smile156


Zemlja nije ni moja, ni tvoja, posuđena je svima nama, da dođemo, da se tu sretnemo i odemo bez povratka.
Na vrh
medy View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 23 Prosinac 2011
Status: Offline
Bodovi: 325
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje medy Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Veljača 2014 u 18:13
Govorite koliko ste teške mene ste nagovorilesmile42da vam odam koliko sam debela a vi se ušutilesmile232
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 359360361362363 381>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 1,750 sekundi.