Početna stranica Početna stranica > Cvijeće - Forum o cvijeću > Lukovice i gomolji
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Ljiljani - Lilium
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Ljiljani - Lilium

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 3435363738 64>
Korisnik
Poruka
ajama View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 30 Siječanj 2012
Lokacija: slavonija,
Status: Offline
Bodovi: 5957
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje ajama Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Svibanj 2012 u 19:32
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
ajama View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 30 Siječanj 2012
Lokacija: slavonija,
Status: Offline
Bodovi: 5957
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje ajama Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Svibanj 2012 u 19:34
evo još jedan s kišnim kapima 
 
Na vrh
alisa View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 07 Prosinac 2007
Lokacija: Sarajevo
Status: Offline
Bodovi: 2545
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje alisa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Svibanj 2012 u 20:25
Ajama i zribal,hvala vam na utješnim riječima!Naravno da trebate kačiti slike svojih ljiljana,i ja ću uživati u njima i čekati neku sledeću godinu da uživam u svojima..
Zribal ima ih dosta polomljenih i oni neće cvjetati sigurno,ima ih dosta i pod snijegom pa ne znam kakvo će biti stanje..Ovaj snijeg je loš izolator jer je mokar i pravi samo štetu,jer lomi biljke svojom težinom,a one su već poprilično velike.Imam neke ljiljane u zaklonjenom djelu bašte jedino od njih se nadam cvjetu i jednoj gredici orijentalaca koja je malo zaklonjena.Uredno ću vas obavjestiti o stanju..Možda bude manje šteto nego mi se sada čini.Vidjet ćemo..
Ajama ovaj tvoj azijat  me pravo razveselio.Predivan je !

Jupiiiiiiiiiii
Na vrh
bugic View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 27 Ožujak 2012
Status: Offline
Bodovi: 337
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje bugic Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Svibanj 2012 u 22:09
alisa...jako mi je zao sto se dogodilo s tvojim ljiljanima, jer sam se radovala da ih vidim ove godine ...ali se iskreno nadam da steta nece ipak biti toliko velika
ajama...cestitam na prvim ovogodisnjim rascvjetanim ljiljanima...i nadam se da ce ih jos biti
Na vrh
Tea View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 20 Prosinac 2010
Lokacija: Zagreb
Status: Offline
Bodovi: 3658
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Tea Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Svibanj 2012 u 23:08
Originalno poslano od člana alisa alisa napisao:

Kod mene pao snijeg,onaj ružni mokri i naravno polomio mi dosta ljiljana!Tugu i bol ne mogu vam opisati.Nisu samo ljiljani stradali,puno toga je otišlo u nepovrat.Kako se sada čini ove godine ću uživati u slikama vaših ljiljana,od mojih je malo ostalo uspravno!


Nije me bilo zadnjih dan,dva na temi pa nikako ni odgovoriti.
alisa,
iskreno mi je žao tvojih ljubimaca smile43 Baš sam se veselila tvojima i kako će prekrasni bitiHeartNadam se da ćemo našim fotkama uspijet bar malo otklonit tvoju tugu a posebno se nadam da će se tvoji uspiješno pripremit za sljedeću sezonuEmbarrassed
Hodaj pokraj mene i samo budi moj prijatelj
Na vrh
Tea View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 20 Prosinac 2010
Lokacija: Zagreb
Status: Offline
Bodovi: 3658
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Tea Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Svibanj 2012 u 23:08
Originalno poslano od člana ajama ajama napisao:


PrekrasnoooooClapBravoWink
Hodaj pokraj mene i samo budi moj prijatelj
Na vrh
vila2 View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 27 Travanj 2011
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 904
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje vila2 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Svibanj 2012 u 15:47
Dragi ljiljanoljupci! Ja sam napokon ove godine odlučila pokušati ponovo sa ljiljanima, nakon dugog uživanja samo u Vašim prekrasnim ljiljanima na slikama. Idući put ću i ja priložiti koju, jer su na moje veliko čuđenje skoro svi koje sam posadila niknuli, unatoč tome što su lukovice bile u katastrofalnom stanju, neke polusuhe, neke pljesnive... Na svakoj sam barem vanjski sloj ljuski pokidala i eno ih u poluhladu, svi imaju pupove, po tri mislim na svakom Smile
Jako su me razveselili, jedva čekam da vidim cvjetove!
Da li bi pasalo ljiljanima da rastu među povrćem?
Na vrh
Tea View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 20 Prosinac 2010
Lokacija: Zagreb
Status: Offline
Bodovi: 3658
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Tea Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Svibanj 2012 u 16:36
vila2,ja ih osobno ne bih sadila među povrćemEmbarrassedali pričekaj mišljenje iskusnijih.Radujem se fotkama tvojih i držim fige da nas ugodno iznenadeWink
Hodaj pokraj mene i samo budi moj prijatelj
Na vrh
ajama View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 30 Siječanj 2012
Lokacija: slavonija,
Status: Offline
Bodovi: 5957
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje ajama Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Svibanj 2012 u 19:17
znam da jedna moja prijateljica uzgaja ljiljane za rezanje(za crkvu),pa ih sadi u vrt uz stazicu po sredini vrta,ali samo njih na gredici
Na vrh
Tea View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 20 Prosinac 2010
Lokacija: Zagreb
Status: Offline
Bodovi: 3658
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Tea Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Svibanj 2012 u 09:02
Evo prvog cvijetića kod meneThumbs%20UpObičan narančasti azijat,na slici je bio crveni,zato sam ga uzela ali volim ga bez obzira na toHeart


Hodaj pokraj mene i samo budi moj prijatelj
Na vrh
alisa View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 07 Prosinac 2007
Lokacija: Sarajevo
Status: Offline
Bodovi: 2545
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje alisa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Svibanj 2012 u 09:32
Baš je lijep.Imam ga i ja.Valjda će cvjetati ove godine..
Jupiiiiiiiiiii
Na vrh
Tea View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 20 Prosinac 2010
Lokacija: Zagreb
Status: Offline
Bodovi: 3658
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Tea Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Svibanj 2012 u 09:43
alisa,držimThumbs%20Upda bude.Ja volim jednostavnost i većinom čiste boje na cvjetovima.Imala sam prilike uzeti i onakve višebojne,kombinacije tamnijih sa svijetlijim bojama al sam se ipak odlučila za ovakvogEmbarrassedVišebojne cvjetove prepuštam tebi i ostalim članovimaLOLWink 
Hodaj pokraj mene i samo budi moj prijatelj
Na vrh
bugic View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 27 Ožujak 2012
Status: Offline
Bodovi: 337
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje bugic Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Svibanj 2012 u 09:44
Tea, nemoj da cujem vise rijec obican za tako prekrasan cvijet....salim se....dali je to onaj sto je imao 6 pupova? Jako se veselim da ga vidim kad se cijeli rascvjeta... Prvi cvjetic je vaaaaauuuuu....
Na vrh
bugic View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 27 Ožujak 2012
Status: Offline
Bodovi: 337
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje bugic Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Svibanj 2012 u 09:46
alisa...navijam i za tvoje da sto prije procvjetaju....
Na vrh
Tea View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 20 Prosinac 2010
Lokacija: Zagreb
Status: Offline
Bodovi: 3658
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Tea Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Svibanj 2012 u 09:58
Originalno poslano od člana bugic bugic napisao:

Tea, nemoj da cujem vise rijec obican za tako prekrasan cvijet....salim se....dali je to onaj sto je imao 6 pupova? Jako se veselim da ga vidim kad se cijeli rascvjeta... Prvi cvjetic je vaaaaauuuuu....

Hvala bugicsmile73 Da to je taj no jedan pup je zakržljao tako da ih je sada 5.I mislila sam da bi se moglo tako nešto dogoditi jer je 6 pupova po biljci jako punoEmbarrassed
Hodaj pokraj mene i samo budi moj prijatelj
Na vrh
bugic View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 27 Ožujak 2012
Status: Offline
Bodovi: 337
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje bugic Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Svibanj 2012 u 10:04
Bude on i sa 5 cvjetica krasan......meni je ostao samo jedan pup i u njega polazem svu nadu ...dok ovi u gredici imaju po tri mala pupica.
Na vrh
Tea View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 20 Prosinac 2010
Lokacija: Zagreb
Status: Offline
Bodovi: 3658
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Tea Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Svibanj 2012 u 10:43
Bitno da je taj jedan ostaoClapTo je već velika stvarWinkJedva čekam da ga vidim smile78
Hodaj pokraj mene i samo budi moj prijatelj
Na vrh
maris40 View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 21 Studeni 2011
Status: Offline
Bodovi: 3958
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje maris40 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Svibanj 2012 u 11:04
Originalno poslano od člana Tea Tea napisao:

Bitno da je taj jedan ostao[IMG]smileys/smiley32.gif" align="absmiddle" alt="Clap" />To je već velika stvar[IMG]smileys/smiley2.gif" align="absmiddle" alt="Wink" />Jedva čekam da ga vidim [IMG]smileys/emot133.gif" align="absmiddle" alt="smile78" />





Prekrasan je.
Na vrh
Tea View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 20 Prosinac 2010
Lokacija: Zagreb
Status: Offline
Bodovi: 3658
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Tea Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Svibanj 2012 u 11:12
maris,hvala tismile77  Zbilja nema većeg zadovoljstva od ovogaEmbarrassedCijelo jutro se motam oko njegaHeart
Hodaj pokraj mene i samo budi moj prijatelj
Na vrh
blue sky View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 19 Svibanj 2011
Status: Offline
Bodovi: 3013
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje blue sky Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Svibanj 2012 u 23:46
ma prekrasan šta drugo reći 
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 3435363738 64>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,171 sekundi.