Početna stranica Početna stranica > Vrt - Forum o vrtovima > Moj vrt u slikama
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - dadinicino dvorište
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


dadinicino dvorište

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 3435363738 139>
Korisnik
Poruka
 Ocjena: Ocjena teme: 1 Glasova, Približno 5,00  Tema Pretraga Tema Pretraga  Opcije teme Opcije teme
bebolina View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 24 Srpanj 2011
Lokacija: Selendra b.b.
Status: Offline
Bodovi: 12672
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje bebolina Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13 Listopad 2012 u 21:50
Originalno poslano od člana dadinica dadinica napisao:

Bebolina, dobro mi došla, čast mi je vidjeti te ovdje

To je LESPEDEZA, najljepše drvce koje sam ikada vidjela.

Moja 4-godišnja nećaka ju je već prekrstila, nazvala ju je depedeza...
Prekrasna je!
Vidim da si je posadila vani, što znaći da dobro podnosi hladnoću. Ovo zasigurno ide u moju listu željaWink
Dođu tako vremena, kada pamet zašuti, budala progovara, a fukara se obogati.   I. Andrić
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
bebolina View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 24 Srpanj 2011
Lokacija: Selendra b.b.
Status: Offline
Bodovi: 12672
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje bebolina Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13 Listopad 2012 u 21:53
Originalno poslano od člana dadinica dadinica napisao:

Pa, popikani su pelceri u taj ogromni sanduk i tamo se toliko razrasli. (to su samo 2 biljčice, u svakom ćošku jedna).
Mislim da ne bi uspjelo da sada presađujem u neke posude koje mogu unijeti.... duge su oko metar i pol.

Bebolina, i meni je žao...
Spakuj ti to fino u jednu kutiju i šalji k meni, baš mi treba pokrivač tla a to kod mene zimi opstaje vani na vjetrometiniEmbarrassed
Dođu tako vremena, kada pamet zašuti, budala progovara, a fukara se obogati.   I. Andrić
Na vrh
dadinica View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 24 Travanj 2012
Lokacija: Baranja
Status: Offline
Bodovi: 5177
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje dadinica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13 Listopad 2012 u 21:54
Kažu da podnosi do -30 čak! A cvijeta sada, u ovo doba kada sve polako odumire... A tako je nježna!
Pozdravi iz Baranje!
Na vrh
dadinica View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 24 Travanj 2012
Lokacija: Baranja
Status: Offline
Bodovi: 5177
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje dadinica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13 Listopad 2012 u 21:57
Originalno poslano od člana bebolina bebolina napisao:

Originalno poslano od člana dadinica dadinica napisao:

Pa, popikani su pelceri u taj ogromni sanduk i tamo se toliko razrasli. (to su samo 2 biljčice, u svakom ćošku jedna). Mislim da ne bi uspjelo da sada presađujem u neke posude koje mogu unijeti.... duge su oko metar i pol. Bebolina, i meni je žao...

Spakuj ti to fino u jednu kutiju i šalji k meni, baš mi treba pokrivač tla a to kod mene zimi opstaje vani na vjetrometini[IMG]http://www.cvijet.info/forum/smileys/smiley9.gif" height="17" width="17" align="absmiddle" alt="Embarrassed" />



DOGOVORENO!!!
Pozdravi iz Baranje!
Na vrh
dadinica View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 24 Travanj 2012
Lokacija: Baranja
Status: Offline
Bodovi: 5177
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje dadinica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13 Listopad 2012 u 21:59
Mali Kktus, hvala na posjeti i na komplimentu mojim biljkama.
Svaki put mi bude tako žao kad neki cvijet moram baciti, ali prostor...Na sreću, uvijek je zapelcam!
Pozdravi iz Baranje!
Na vrh
bebolina View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 24 Srpanj 2011
Lokacija: Selendra b.b.
Status: Offline
Bodovi: 12672
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje bebolina Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13 Listopad 2012 u 22:06
Originalno poslano od člana dadinica dadinica napisao:

Kažu da podnosi do -30 čak! A cvijeta sada, u ovo doba kada sve polako odumire... A tako je nježna!
Gdje si je nabavila, naravno ako nije tajna?
Dođu tako vremena, kada pamet zašuti, budala progovara, a fukara se obogati.   I. Andrić
Na vrh
Mari,5510 View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 30 Srpanj 2009
Lokacija: Hrvatska
Status: Offline
Bodovi: 12480
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Mari,5510 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13 Listopad 2012 u 22:08
b aš si vrijedna
Na vrh
dadinica View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 24 Travanj 2012
Lokacija: Baranja
Status: Offline
Bodovi: 5177
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje dadinica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13 Listopad 2012 u 22:12
Originalno poslano od člana bebolina bebolina napisao:

Originalno poslano od člana dadinica dadinica napisao:

Kažu da podnosi do -30 čak! A cvijeta sada, u ovo doba kada sve polako odumire... A tako je nježna!

Gdje si je nabavila, naravno ako nije tajna?


U Varaždinu!!!
Vidjela sam je kod Lovre u vrtu, a ona mi ju je kupila i okrenula nebo i zemlju i zaposlila obitelj da mi je dostavi...
A sad je imam...
Pozdravi iz Baranje!
Na vrh
dadinica View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 24 Travanj 2012
Lokacija: Baranja
Status: Offline
Bodovi: 5177
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje dadinica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13 Listopad 2012 u 22:13
Hvala Mari
Pozdravi iz Baranje!
Na vrh
bebolina View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 24 Srpanj 2011
Lokacija: Selendra b.b.
Status: Offline
Bodovi: 12672
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje bebolina Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13 Listopad 2012 u 22:16
Originalno poslano od člana dadinica dadinica napisao:

Originalno poslano od člana bebolina bebolina napisao:

Originalno poslano od člana dadinica dadinica napisao:

Kažu da podnosi do -30 čak! A cvijeta sada, u ovo doba kada sve polako odumire... A tako je nježna!

Gdje si je nabavila, naravno ako nije tajna?


U Varaždinu!!!
Vidjela sam je kod Lovre u vrtu, a ona mi ju je kupila i okrenula nebo i zemlju i zaposlila obitelj da mi je dostavi...
A sad je imam...
Bravo za LovruClap a tebi želim duuugoooo i ugodno druženje s tom ljepoticomWink
Dođu tako vremena, kada pamet zašuti, budala progovara, a fukara se obogati.   I. Andrić
Na vrh
dadinica View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 24 Travanj 2012
Lokacija: Baranja
Status: Offline
Bodovi: 5177
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje dadinica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13 Listopad 2012 u 22:30
Hvala Bebolina

Nadam se da ćeš je brzo nabaviti!
Pozdravi iz Baranje!
Na vrh
Glikica View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 31 Svibanj 2012
Status: Offline
Bodovi: 6512
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Glikica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13 Listopad 2012 u 22:53
Ju, što ti svašta imaš !?!
...i kad poželiš se ravnice, dođi u Vinkovce...
Na vrh
dadinica View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 24 Travanj 2012
Lokacija: Baranja
Status: Offline
Bodovi: 5177
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje dadinica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13 Listopad 2012 u 23:03
Da draga Glikice, zahvaljujući tebi imam sada i brugmansije i hibiskus!!!
I mojoj sreći nema kraja
Čitav dan cupkam i pjevušim, čak je i mm zbunjen, a njega nije lako zbuniti...
Pozdravi iz Baranje!
Na vrh
dadinica View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 24 Travanj 2012
Lokacija: Baranja
Status: Offline
Bodovi: 5177
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje dadinica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13 Listopad 2012 u 23:13
Izvinjavam se svima, prvenstveno Glikici, ja sada tek vidim da uz slike brugmansija i hibiskusa nisam napisala od koga su poklon!

Da se ispravim - Glikica mi je darovala brugmansije i hibiskus,
Štefica N mi je poslala zapelcane rueliu i plavi leptirić, a ja sam ih zaboravila uslikati...
a oba grma vrijeska su mi darovali moji dragi gosti Ksan i njen dragi!
Pozdravi iz Baranje!
Na vrh
Glikica View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 31 Svibanj 2012
Status: Offline
Bodovi: 6512
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Glikica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13 Listopad 2012 u 23:21
Ma samo uživaj !!! Kad ti na proljeće dođem želim vidjeti divotu od vrta !!!
...i kad poželiš se ravnice, dođi u Vinkovce...
Na vrh
11111 View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 12 Ožujak 2012
Status: Offline
Bodovi: 2457
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje 11111 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Listopad 2012 u 00:09
pored punog vrta tebi je i kuća puna cvijeća one police opituaj u neku veselu boju i biti će ko nove .. da ih malo razveseliš ukrasi malo i tegle ... ili posadi cvit u koji lonac stari ako imaš
....sve ti je lipo lipo lipo .... i... nije mi jasno zašto bacaš siroticu??
što roditelji izdišu to djeca udišu ...oni su naša slika..naše najdraže i najljepše cvijeće....pozzz od Ruže
Na vrh
dadinica View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 24 Travanj 2012
Lokacija: Baranja
Status: Offline
Bodovi: 5177
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje dadinica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Listopad 2012 u 07:50
Glikice
Pozdravi iz Baranje!
Na vrh
dadinica View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 24 Travanj 2012
Lokacija: Baranja
Status: Offline
Bodovi: 5177
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje dadinica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Listopad 2012 u 07:55
Draga moja Ružo, dobro mi došla, gode tvoje pohvale...
Znaš, policu strateški neću pituravat... samo sam je posudila od momaka, a ako je uredim neću dobiti novu, a s tim se baš ne slažem.
Sa siroticom, tako ogromnom nemam kud... ona ti raste u ogromnom sanduku od nekih pola kubika... ne bi preživila da je presadim u neki mali sud...
Ali. imam zapelcano, jednu manju sam spremila, bit će dogodine opet.
Pozdravi iz Baranje!
Na vrh
dijana7566 View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka

DONATOR

Pridružen: 25 Veljača 2011
Lokacija: Osijek
Status: Offline
Bodovi: 3643
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje dijana7566 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Listopad 2012 u 08:01
Ma divota kod tebe! A unutarnji prostor za biljkice? Nemam ga ni ja pa večina završi kao i kod tebe ode papa. Zato uvijek zavidim ovima uz more. Kod njih  vrtovi lijepi cijele godine.
Pozdrav iz Osijeka
Na vrh
dadinica View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 24 Travanj 2012
Lokacija: Baranja
Status: Offline
Bodovi: 5177
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje dadinica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Listopad 2012 u 08:08
Pozdrav Dijana! A svaki put bude teško na duši kad nešto moraš baciti, a njegovao si ga mjesecima, zar ne?
Pozdravi iz Baranje!
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 3435363738 139>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,314 sekundi.