Početna stranica Početna stranica > Vrt - Forum o vrtovima > Moj vrt u slikama
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Moj maleni skromni vrt
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Moj maleni skromni vrt

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 3435363738 93>
Korisnik
Poruka
Tija View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru


Pridružen: 04 Prosinac 2008
Lokacija: nooooo
Status: Offline
Bodovi: 6510
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Tija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29 Lipanj 2010 u 14:22
Ovaj vrtek uopće nije skroman, baš je slatki. E ali mene je oduševila ova fotka, toliko nestvarno djeluje ovaj slak kao da si fotografiju dorađivala u photoshopu.
 
 
Samo naprijed i s cvječkama i sa fotkama!!!
 
 
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
Mira021 View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 18 Travanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 3188
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Mira021 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29 Lipanj 2010 u 14:32
Hvala Tija ,nisam ti ja "meštrica od slike"zato je zaslužan inkarat od stupa kuće koji čeka na završnu građevinsku fazu,a desilo se slučajno da je ispala lipa podloga za nježni cvitić slaka,a trstike oko kojih sam popela slak sam vezala uz stup jer mi ga do sada nekoliko puta rušila naša lipa buricasmile78
Na vrh
Tija View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru


Pridružen: 04 Prosinac 2008
Lokacija: nooooo
Status: Offline
Bodovi: 6510
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Tija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29 Lipanj 2010 u 14:43
A da vi taj inkarat ne završite pa nije priša a i dobra je podloga?
Na vrh
Mira021 View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 18 Travanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 3188
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Mira021 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29 Lipanj 2010 u 15:12
Neće,neće Tija,bit će dobrih fotkica i to duuuuugoWink
Na vrh
Mari,5510 View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 30 Srpanj 2009
Lokacija: Hrvatska
Status: Offline
Bodovi: 12480
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Mari,5510 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29 Lipanj 2010 u 17:41
ma preprekrasno! vidi se da si dite s mora, ali ujedno i vrijedna
kako je slak zgodan, meni se nigdje nije pojavio mada posijah, možda sam počupala misleći da je onaj divlji koji se kod nas jako širi..
ma i divlja kupina je krasna na tvojoj fotki
Na vrh
niho View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 08 Siječanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 9297
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje niho Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29 Lipanj 2010 u 17:56
O Mirooooooooooooooo smile39---ali moje ljepšesmile40
** Svaki miris novog cvijeta uljepša mi dan.**
Na vrh
stefkaja View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 14 Travanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 3563
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje stefkaja Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29 Lipanj 2010 u 18:20
Miro krasne slike, slak je zaista fascinantan ali mene je oduševila ova slika...
Na vrh
hoya View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 26 Rujan 2008
Lokacija: rijeka
Status: Offline
Bodovi: 6573
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje hoya Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29 Lipanj 2010 u 18:27
Samo na Mejama vidjela sam ljepšu siroticu. Ovdje na forumu joj nema ravne!
Na vrh
ivna View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 24 Listopad 2009
Status: Offline
Bodovi: 2773
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje ivna Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29 Lipanj 2010 u 18:35
Pošto ja nisam vidjela tu siroticu na Mejama za koju Hoya tvrdi da je još ljepša od tvoje, Wink LOL ja kažem da je ova najljepša koju sam ja vidjela Approve ali mene i ovaj put očarale margaretice male i velike smile71 !!!
Na vrh
Anaida View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 22 Travanj 2007
Lokacija: Hr
Status: Offline
Bodovi: 7297
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Anaida Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29 Lipanj 2010 u 19:51
Sirotica je predivna, panj mi se već sad sviđa..!! Ti već znaš da ja baš k tebi volim doći! Ono što pitaš što je - solanum, zimska trešnja.
"Više nego iz tvojih usana neka govori ljubav iz nježnosti tvojih ruku, iz srdačnosti tvojega smiješka i iz pažnje tvojega srca."
P.Bosmans
Na vrh
Mira021 View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 18 Travanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 3188
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Mira021 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29 Lipanj 2010 u 22:23
Mari draga hvala na posjeti,slak sam sijala direkt u zemlju tj. u vrt,ali su mi puževi sve požderali,a onda sam u pitariće pa poslije premjestila u veći pitar i sama napravila oslonac za penjanje jer nemam nigdje oko kuće  zgodno da ga prislonim,a ovako mi je ispao ok.smile78
Niho ,meni se tvoje jako sviđa,lipo je kod tebe,za tebe milasmile78
Stefkaja hvala,aptenija je tu par godina,a susjeda mi je dala samo jedan mali pelcerićSmileProšle zime mi se skoro prepolovila jer je bio nalet niskih temperatura,a ona se tako lako obnovi i brzo rastesmile78
Hoya hvala na posjeti i na lipom komentarusmile78
Ivna hvala,još će ona da raste,mislim na siroticu,a kad njeni cvjetići zacrvene,lipo ih viditi,interesantno je da se i oni više otvore kad je jako sunce,a margaritele su i meni predivne,a izgleda da im ove godine dosta paše ovo vrime,puno kiše i puno cunca naizmjenicesmile78
Anaida draga panjeve sam vidila ovdje u vrtovima i vidila njihovu lipotu i koliko znaju biti simpa i onda sam odlučila da i ja sebi naselim biljkama neko pogodno drvo i hvala ti puno za naziv cvitaSmileImam ga dugo i sviđa mi se ,a ja,to liči na mene,ne znam kako mu je ime,ali naučiti ču ja ovdje puno toga među vama,eh pa moram se pohvaliti da napredujem po malosmile78



Na vrh
jannette77 View Drop Down
Upravo klijam
Upravo klijam
Avatar

Pridružen: 07 Svibanj 2010
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 138
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje jannette77 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29 Lipanj 2010 u 22:45
Originalno poslano od člana Mira021 Mira021 napisao:

Moj ostić,meni najdraže boje
E ovaj ostić mi je prekrasan,a boja je divna!!!Tongue
Na vrh
misty-da View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 02 Ožujak 2010
Status: Offline
Bodovi: 3544
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje misty-da Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 30 Lipanj 2010 u 08:03
smile227
Time is something you can never get back..
Na vrh
Triša View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 04 Siječanj 2008
Lokacija: Rijeka
Status: Offline
Bodovi: 19699
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Triša Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 30 Lipanj 2010 u 09:48
Moj su izbor velike i male ivančice, obožavam ih, ali i plava lavanda - predivno mira.
RIJEKA

"NEVERA S KVARNERA" odabrala "otok"
Na vrh
Mira021 View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 18 Travanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 3188
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Mira021 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 30 Lipanj 2010 u 13:23
Dobila sam paket od Otoksmile213U njemu sve predivno,ali posebno se veselim kameleonu
Na vrh
Mira021 View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 18 Travanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 3188
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Mira021 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 30 Lipanj 2010 u 13:23
Na vrh
OTOK View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Kreator Cvijet.info enciklopedije

Pridružen: 26 Rujan 2008
Status: Offline
Bodovi: 13777
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje OTOK Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 30 Lipanj 2010 u 13:37
Brza nam je pošta, nema prigovora.
Na vrh
springy View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 05 Travanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 447
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje springy Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 30 Lipanj 2010 u 15:25
Originalno poslano od člana Mira021 Mira021 napisao:

Malo žutoga

Prekrasno!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
E da, stigla mi je santolina! Hvalaaaaaaaaaaaaaaaaa!!!!! smile126Nisam znala da joj lišće tako miriši, toliko miriši da sam prvo pomislila da je to neki začin. Baš mi se to sviđa!!!!!!!!!! Hvalaaaaa!!!!!!!!!!
Na vrh
forzicija2005 View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 04 Ožujak 2010
Status: Offline
Bodovi: 826
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje forzicija2005 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 30 Lipanj 2010 u 15:46
Kako divne boje sve je savršeno a panj kad naseliš cvjetićima bit će mrak...ali ovo gore žuto me je očaralo kako je lijepo ja prvi puta vidim ovo cvijeće i mogu ti reći da sam samoj sebi rekla "aaaajjjjjj da mi je ovoooo"!!!!!
Na vrh
misty-da View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 02 Ožujak 2010
Status: Offline
Bodovi: 3544
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje misty-da Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 30 Lipanj 2010 u 21:07
Originalno poslano od člana Mira021 Mira021 napisao:

Dobila sam paket od Otoksmile213U njemu sve predivno,ali posebno se veselim kameleonu
Bravo za Otok! Ali i ti tako znaš ponekoga razveseliti LOL
Time is something you can never get back..
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 3435363738 93>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,188 sekundi.