Početna stranica Početna stranica > Vrt - Forum o vrtovima > Moj vrt u slikama
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Moj novi dom
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Moj novi dom

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 3435363738 151>
Korisnik
Poruka
malaluna View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 18 Svibanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 266
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje malaluna Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Lipanj 2010 u 12:00
Misty, zauzeta sa svojim "babarogama" i ostalim, kasnim u tvoj vrtek Confused! Baš  mi je žao što ti se toga dosta uništilo,  oporaviti će se sve to, sigurno Tongue!!!!! Znaš da sam ja digla veliku paniku i razumijem te!!!! Za hortenziju ne brini, ja svoje uvijek "nemilosrdno" porežem i .. one ipak cvatu, bude i tvoja bez brige Tongue! Uživaj i promatraj biljčice koje tebe izabiru! Svaka je tu sa razlogom.. to si ti!
Veliki  smile79
 
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
Anaida View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 22 Travanj 2007
Lokacija: Hr
Status: Offline
Bodovi: 7297
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Anaida Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Lipanj 2010 u 16:29
Hortenzija ti izgleda zdravo, bujno.. Cvala ili ne ovo ljeto, lijepa je!!
"Više nego iz tvojih usana neka govori ljubav iz nježnosti tvojih ruku, iz srdačnosti tvojega smiješka i iz pažnje tvojega srca."
P.Bosmans
Na vrh
Medvjed34 View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 13 Travanj 2010
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1640
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Medvjed34 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Lipanj 2010 u 17:22
Misty šteta za mrkvu, špinat i selen. Vrlo vjerojatno ću do roditelja jedan od sljedećih dana pa ću donijeti grm špinata. taj ti raste zaista u grmovima i koliko ga trgaš toliko opet daje novih listova. ako budeš željela, uzet ću jedan i za tebe pa da imaš barem njega..kad bi se mrkva dala presađivati, dao bih ti i nje jer je imam puuuno previše. doduše, jest žuta, ali meni je čak finija od crvene
Živi svaki dan kao da ti je prvi
Na vrh
Retriver Sara View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 06 Lipanj 2009
Lokacija: Zagreb
Status: Offline
Bodovi: 8979
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Retriver Sara Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Lipanj 2010 u 18:17
nikakvo nevrijeme, a bome ni bilo kakva druga nepogoda ne može uništiti mir, spokoj i sigurnost koje svaki puta osjećam u tvojem vrtu. Nema kod tebe u vrtu nekog  posebnog vatrometa i raskoši boja, ali to ne umanjuje njegovu ljepotu i osjećaj ush*ta koji izaziva u duši šetača.
lijepi pozdrav
Na vrh
misty-da View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 02 Ožujak 2010
Status: Offline
Bodovi: 3544
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje misty-da Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Lipanj 2010 u 08:02
Mira vrijeme je potrebno da se dogodi ljepota u našim vrtovima, ali moramo podnijeti i nevrijeme, to je druga strane medalje Unhappy

malaluna hvala ti draga, uvijek nađeš prave riječi! smile78
Anaida ma u pravu si, znam ja da će jednom zablistati u svoj svojoj ljepoti i ona LOL

Medo raznježuje me kako si uvijek spreman pomoći! Veselila sam se zdravim povrtnicama, posebno špinatu, ali nemoj pljačkati roditelje radi mene! Bit će valjda više sreće drugi put

Saro draga tvoje me riječi uvijek ohrabre, a najpotrebnije su mi baš onda kad sve ne ide kako treba, što je često pošto sam tek od vrtlarice Embarrassed
Time is something you can never get back..
Na vrh
Medvjed34 View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 13 Travanj 2010
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1640
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Medvjed34 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Lipanj 2010 u 08:06
Misty ne brini za pljačkanje, mama tog špinata ima cijelu šumu. uzimat ću sebi pa ti donesem kad se vidimo na nekoj kavici, zaista nije problem
Živi svaki dan kao da ti je prvi
Na vrh
misty-da View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 02 Ožujak 2010
Status: Offline
Bodovi: 3544
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje misty-da Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Lipanj 2010 u 08:11
Originalno poslano od člana Medvjed34 Medvjed34 napisao:

Misty ne brini za pljačkanje, mama tog špinata ima cijelu šumu. uzimat ću sebi pa ti donesem kad se vidimo na nekoj kavici, zaista nije problem
Onda se samo nadam da će i ta kavica u Kutini biti uskoro LOL
Time is something you can never get back..
Na vrh
Medvjed34 View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 13 Travanj 2010
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1640
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Medvjed34 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Lipanj 2010 u 08:29
i ja se tome nadam, al kad se nikak nemremo dogovorit. valjda će jednom i uspjeti...
Živi svaki dan kao da ti je prvi
Na vrh
hamara View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 25 Veljača 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 3204
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje hamara Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Lipanj 2010 u 13:58
ako kruškice prežive do jeseni i ja sam mušterija... kamilica je prekrasna, i sjećam se da je naš vrt u Zg bio pun, tu joj valjda ne paše - nema je. zato uživam u tvojoj!
Na vrh
mimar View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 01 Veljača 2008
Lokacija: Srbija
Status: Offline
Bodovi: 2123
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mimar Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Lipanj 2010 u 17:56
Bogata ti je dusa!
Osecanje vremena zavisi od intenziteta zivljenja;jedan sadrzajan dan duzi je u secanju od prazne godine i ,sigurno,vredniji od nje
Na vrh
misty-da View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 02 Ožujak 2010
Status: Offline
Bodovi: 3544
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje misty-da Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Lipanj 2010 u 18:28
Originalno poslano od člana hamara hamara napisao:

ako kruškice prežive do jeseni i ja sam mušterija... kamilica je prekrasna, i sjećam se da je naš vrt u Zg bio pun, tu joj valjda ne paše - nema je. zato uživam u tvojoj!
Preživit će, sigurno, povrtnice mi ne idu, ali voćkice su mi pravi prijatelji! Wink
A kad si već spomenula kamilicu, jutros se na toj čipki pojavilo dosta pupova koji sigurno nisu kamilica, iako su im listići identični!
Možda bi mi netko mogao reći što će to procvasti?
Rolling%20Eyes





Time is something you can never get back..
Na vrh
misty-da View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 02 Ožujak 2010
Status: Offline
Bodovi: 3544
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje misty-da Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Lipanj 2010 u 18:33
Originalno poslano od člana mimar mimar napisao:

Bogata ti je dusa!
Skupo me stajalo to bogatstvo mimar, ali i ti znaš tu cijenu! Embarrassed
Time is something you can never get back..
Na vrh
smrcko View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Najljepši ljubimac u vrtu 2018

Pridružen: 17 Lipanj 2008
Lokacija: Teška planina
Status: Offline
Bodovi: 18305
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje smrcko Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Lipanj 2010 u 21:55
Prekrasne bilčice

Ma to ti izbija crnjika ili nigela u kamilici, jako lijep cvjetak
Ne nasljeđujemo Zemlju od naših predaka, posuđujemo je od naše djece.
Na vrh
gioiaa View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 03 Travanj 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 16587
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje gioiaa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Lipanj 2010 u 21:59
danas sam u vrtnom casopisu videla zutu kamilicu i odusevila me,al volim ja i ovu nasu domacu ,a i ja mislim da su to mackovi brkovi(nigela)=crnjika.
Na vrh
niho View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 08 Siječanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 9297
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje niho Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Lipanj 2010 u 22:31
Bome se mi nagledasmo svašta liijepoga od cvijeća -sve polako
Bears%20and%20hearts
Bears%20and%20
hearts
** Svaki miris novog cvijeta uljepša mi dan.**
Na vrh
misty-da View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 02 Ožujak 2010
Status: Offline
Bodovi: 3544
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje misty-da Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Lipanj 2010 u 08:55
Smrcko hvala ti na indentifikaciji, proguglala sam da malo saznam o njoj i zbilja je prelijepa! LOL

gioiaa ja sam toliko zahvalna i ovoj našoj bijeloj što mi je doselila LOL

niho bit će to sve raskošnije već iduće godine Wink
Time is something you can never get back..
Na vrh
baka View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 14 Rujan 2008
Status: Offline
Bodovi: 14388
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje baka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Lipanj 2010 u 09:30
Lijepo je šetati kroz tvoj vrt. Čovjeka prožima neki posebni osjećaj. možda zbog tvojih misli kojima popratiš slike.
Ne znam. Eto i tu me nije bilo, ali sam sad baš uživala!Big%20smileClapClapClap
Na vrh
misty-da View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 02 Ožujak 2010
Status: Offline
Bodovi: 3544
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje misty-da Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Lipanj 2010 u 14:43
Originalno poslano od člana baka baka napisao:

Lijepo je šetati kroz tvoj vrt. Čovjeka prožima neki posebni osjećaj. možda zbog tvojih misli kojima popratiš slike.
Ne znam. Eto i tu me nije bilo, ali sam sad baš uživala!Big%20smileClapClapClap
Hvala ti draga smile78
Time is something you can never get back..
Na vrh
misty-da View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 02 Ožujak 2010
Status: Offline
Bodovi: 3544
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje misty-da Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Lipanj 2010 u 14:46
Uvijek sam voljela praviti aranžmane na panjevima vinove loze. Ostalo mi je dosta od ovogodišnjeg rezanja, pa sam se malo poigrala u želji da napravim cvjetna gnjezda. Osim pogleda na zeleno, na balkonu imam samo jednu lončanicu sa điranima. Sad vas mogu pozvati na moj balkon, skuhat ću i kavu LOL
Morat ću tu nešto i promijeniti, vinca je prevelika za premalo zemlje koja stane u gnijezdo, pa će vjerojatno završiti u lončanici u podnožju i penjati se umjesto da pada. Ali sada nemam nešto drugo zgodno za posaditi u to gornje gnijezdo, vani kiši pa nemam pametnijeg posla, a zanimalo me kako će izgledati ta ideja Tongue





malo iz bližega



Time is something you can never get back..
Na vrh
misty-da View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 02 Ožujak 2010
Status: Offline
Bodovi: 3544
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje misty-da Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Lipanj 2010 u 14:50
Evo i svako gnijezdo napose Very%20Happy




Time is something you can never get back..
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 3435363738 151>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,266 sekundi.