Početna stranica Početna stranica > Cvijeće - Forum o cvijeću > Sukulenti i kaktusi
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Slike kaktusa i njihova imena
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Slike kaktusa i njihova imena

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 3435363738 52>
Korisnik
Poruka
Pinus View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 30 Listopad 2009
Status: Offline
Bodovi: 4559
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Pinus Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 31 Svibanj 2012 u 22:00
@mali kaktus, hvala na informacijama. Možda me put nanese i u tvoj kraj, tko to zna ? Usput imam destinaciju za potrošit i nešto zanimljivoga vidjeti.
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
Cvijetomanijak View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar
*moderator - povrća

Pridružen: 31 Svibanj 2011
Status: Offline
Bodovi: 496
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Cvijetomanijak Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Lipanj 2012 u 14:01
Noviteti s flore ,jel moze pomoc u nalazenju imena ,ja neznam od kud da pocnem pretrazivat ...vec satima se mucim.
Velika gorica
Na vrh
tara2009 View Drop Down
Već proklijao
Već proklijao
Avatar

Pridružen: 04 Prosinac 2010
Status: Offline
Bodovi: 187
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje tara2009 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Lipanj 2012 u 15:12
polaskia i mammillaria....sad trazi dalje koju su tocno
Na vrh
Glikica View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 31 Svibanj 2012
Status: Offline
Bodovi: 6512
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Glikica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Lipanj 2012 u 15:48
Pozdrav kaktusari ! Već neko vrijeme prelistavam ove vaše stranice i pasem oči na slikicama, odlučila sam da vam se javim i pridružim, dakle družim s vama. Vidim da imate jako lijepe kaktuse, zaista krasno i za svaku pohvalu. Imam i ja nešto tih bodljikavih stvorenja, pa ću vam ovaj vikend postaviti slike. ( jako sam loša sa nazivima kaktusa, no trudim se )
...i kad poželiš se ravnice, dođi u Vinkovce...
Na vrh
Miss M. View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 17 Svibanj 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 603
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Miss M. Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Lipanj 2012 u 19:45

Moja kupnja na flora art-u grupna slika kolekcionarski dio, samac notocactus rutilans i jeftina ekipa sa Pevecovog štanda
Na vrh
Pinus View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 30 Listopad 2009
Status: Offline
Bodovi: 4559
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Pinus Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Lipanj 2012 u 21:20
Glikica, dobro došla među kaktusoljupce!


Miss M. dobra kupnja. Notokaktus mi je ekstra. Vidim da je u stanju cvjetati punim plućima. Malo sam googlao i vidim da ima veliki, lila žuti cvijet, baš je krasan.
Na vrh
mali kaktus View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
DONATOR

Pridružen: 10 Ožujak 2010
Lokacija: Međimurje
Status: Offline
Bodovi: 9133
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mali kaktus Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Lipanj 2012 u 21:22
Predobra kupnja,imaš li ti puno mjesta za kaktuse?Tongue
Nigder lepše kak je vu Međimurju
kam se zglednem ružice mi cvetaju.
Na vrh
Gricka View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 04 Listopad 2010
Status: Offline
Bodovi: 1726
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Gricka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Lipanj 2012 u 06:58
[QUOTE=Cvijetomanijak]Noviteti s flore ,jel moze pomoc u nalazenju imena ,ja neznam od kud da pocnem pretrazivat ...vec satima se mucim.
ja mislim da je to polaskia chichipe i mamm. unpico a ako sam u krivu tu su stručnjaci...
Posegni za suncem, pa iako ne uspiješ, bit ćeš okružen zvijezdama
Na vrh
bugic View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 27 Ožujak 2012
Status: Offline
Bodovi: 337
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje bugic Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Lipanj 2012 u 09:56
Molim pomoc...imam ovaj kaktus vec 4 godine, nije nikada cvao ali meni je ipak drag. obozavam cvijece ali za kaktuse sam totalni neznalica...pa ako tko zna kako se zove i kako ga potaknuti da cvate bila bi mu jako zahvalna.

Na vrh
ogulin View Drop Down
Novo sjeme
Novo sjeme


Pridružen: 19 Svibanj 2012
Status: Offline
Bodovi: 5
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje ogulin Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Lipanj 2012 u 12:47
Moja chamaelobivia

http://imageshack.us/photo/my-images/694/p6022619.jpg/

http://imageshack.us/photo/my-images/814/p6022620.jpg/
Na vrh
Glikica View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 31 Svibanj 2012
Status: Offline
Bodovi: 6512
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Glikica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Lipanj 2012 u 15:10
evo dio moje kolekcije

...i kad poželiš se ravnice, dođi u Vinkovce...
Na vrh
tara2009 View Drop Down
Već proklijao
Već proklijao
Avatar

Pridružen: 04 Prosinac 2010
Status: Offline
Bodovi: 187
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje tara2009 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Lipanj 2012 u 15:40
ooooooooo ugodno iznenadjena
Na vrh
Hannah87 View Drop Down
Upravo klijam
Upravo klijam
Avatar

Pridružen: 25 Rujan 2008
Status: Offline
Bodovi: 107
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Hannah87 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Lipanj 2012 u 15:56
Originalno poslano od člana bugic bugic napisao:

Molim pomoc...imam ovaj kaktus vec 4 godine, nije nikada cvao ali meni je ipak drag. obozavam cvijece ali za kaktuse sam totalni neznalica...pa ako tko zna kako se zove i kako ga potaknuti da cvate bila bi mu jako zahvalna.


To je opuntia, ne znam točno koja, imam je i ja. Nažalost, u kontinentalnoj Hrvatskoj one ne cvatu jer im ne odgovaraju uvjeti.
Na vrh
Miss M. View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 17 Svibanj 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 603
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Miss M. Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Lipanj 2012 u 18:50
opuntia monacantha
Na vrh
moon View Drop Down
administrator
administrator
Avatar

Pridružen: 06 Listopad 2010
Lokacija: Kvarner,Croatia
Status: Offline
Bodovi: 10501
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje moon Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Lipanj 2012 u 19:02
Ovdje je stalno veselo i živo, stačlno nešto novo i baš me veseli....Glikica...kako si ih samo postrojila smile176
Na vrh
Cvijetomanijak View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar
*moderator - povrća

Pridružen: 31 Svibanj 2011
Status: Offline
Bodovi: 496
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Cvijetomanijak Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Lipanj 2012 u 21:00
Glikica prekrasno postrojenje ..basd si divni ...zar ti tako na otvorenom stoje cijelo ljetož? na kisi? ili ih sklanjas?
Velika gorica
Na vrh
mali kaktus View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
DONATOR

Pridružen: 10 Ožujak 2010
Lokacija: Međimurje
Status: Offline
Bodovi: 9133
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mali kaktus Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Lipanj 2012 u 21:25
Glikica,dobro došla u naše društvo,lijepe kaktuse imašTongue
Nigder lepše kak je vu Međimurju
kam se zglednem ružice mi cvetaju.
Na vrh
Klimatis View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 20 Rujan 2010
Status: Offline
Bodovi: 1360
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Klimatis Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Lipanj 2012 u 21:59
Originalno poslano od člana Glikica Glikica napisao:

evo dio moje kolekcije




Lijepo, lijepo!SmileSmile S veseljem očekujemo još!
Neka se sve zeleni
Na vrh
Miss M. View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 17 Svibanj 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 603
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Miss M. Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Lipanj 2012 u 22:21

Još malo kupnje na flori gymnocalycium tillianum,pyrrocactus umadeave v. marayesensis, echinocactus horizontalonius, echinocactus ingens
Na vrh
Glikica View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 31 Svibanj 2012
Status: Offline
Bodovi: 6512
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Glikica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Lipanj 2012 u 22:42
Hvala svima na dobrodošlici.
Moji kaktusi su svi cijelo ljeto vani, pod vedrim nebom, kiša im ne smeta jer imaju dobru drenažu.
...i kad poželiš se ravnice, dođi u Vinkovce...
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 3435363738 52>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,187 sekundi.