Početna stranica Početna stranica > Hobistika - Forum za hobi > Decoupage tehnika – salvetna tehnika > Decoupage galerija radova
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Chat - Brbljaonica
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Chat - Brbljaonica

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 3435363738 113>
Korisnik
Poruka
jassi View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 10 Studeni 2008
Status: Offline
Bodovi: 1545
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje jassi Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Siječanj 2009 u 23:02
joj franjek kad tebe posebno zgrabim za te crepove....bus vidla...
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
spring View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 19 Listopad 2008
Status: Offline
Bodovi: 786
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje spring Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Siječanj 2009 u 23:03
Originalno poslano od člana bubamara22 bubamara22 napisao:

e springice,daj jednom stavi sliku iris u onu temu tete fotke i tralala....


može....Tongue
Na vrh
bubamara22 View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 01 Rujan 2008
Status: Offline
Bodovi: 1149
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje bubamara22 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Siječanj 2009 u 23:03
ma joj, tak je medena, moram priznat da odavno nisam vidla tak slatko dijete...
Na vrh
spring View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 19 Listopad 2008
Status: Offline
Bodovi: 786
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje spring Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Siječanj 2009 u 23:04
Originalno poslano od člana jassi jassi napisao:

biti ce oko 15-20 klinaca + starci
 
neg daj vise kazi dal su salvete ok, znas uvjek me strah da mi netko ne ocita kaj sam to kao poslala.....ono kao glupe salvete
 
ajme cure ubila me t apriprema, sam da se zdivljaju, i da je kraj vise svega....koma, padam s nogu koje i nisu tanke ..hehehe



Ja sam oduševljena sa salvetama.. iskreno!!
Na vrh
spring View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 19 Listopad 2008
Status: Offline
Bodovi: 786
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje spring Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Siječanj 2009 u 23:05
Originalno poslano od člana bubamara22 bubamara22 napisao:

ma joj, tak je medena, moram priznat da odavno nisam vidla tak slatko dijete...


To je zato kaj jako malo sliči na mene...LOLLOL.. ja sam slatka samo zbog viška kila!!Wink
Na vrh
bubamara22 View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 01 Rujan 2008
Status: Offline
Bodovi: 1149
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje bubamara22 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Siječanj 2009 u 23:06
jesu dobre?...mojih nema puno, moje su ti bile ispod platna, a cijela ona hrpetina ti je naravno od jassi!!!
Na vrh
bubamara22 View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 01 Rujan 2008
Status: Offline
Bodovi: 1149
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje bubamara22 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Siječanj 2009 u 23:06
viška kila??? di je danas bio taj višak kila, ostavila si ga doma?? daj ne zezaj...
Na vrh
spring View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 19 Listopad 2008
Status: Offline
Bodovi: 786
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje spring Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Siječanj 2009 u 23:07
Bogmeč smo mi danas potrošili 1000 kn na brzinu na to slatko dijete... veli mm dobro uložen nivac... nismo kupili ni jednu glupost!!
Na vrh
bubamara22 View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 01 Rujan 2008
Status: Offline
Bodovi: 1149
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje bubamara22 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Siječanj 2009 u 23:07
dobro je onda moja mama rekla kad sam ja rekla da mi je već čudno kaj vas nema!!!
Na vrh
spring View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 19 Listopad 2008
Status: Offline
Bodovi: 786
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje spring Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Siječanj 2009 u 23:08
Originalno poslano od člana bubamara22 bubamara22 napisao:

viška kila??? di je danas bio taj višak kila, ostavila si ga doma?? daj ne zezaj...



ispod jakne.....dobro skriven...LOL
Na vrh
bubamara22 View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 01 Rujan 2008
Status: Offline
Bodovi: 1149
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje bubamara22 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Siječanj 2009 u 23:08
zato svi mi volimo zimu.... LOL
Na vrh
jassi View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 10 Studeni 2008
Status: Offline
Bodovi: 1545
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje jassi Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Siječanj 2009 u 23:08
joj bubo  ti si zgoljo, ostav nas majke kaj se mucimo s  slaufovima,,,jao spring drago mi je...hehe bubo kod mene navek salveta ...hehehe, alzo tvoje zadnje su mrak i te ne dam nikom, neka placu , kaj im mogu...lalala
 
jedva cekam da vidim ove ..ihhhaaaaaaaaaaaaaaa
Na vrh
spring View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 19 Listopad 2008
Status: Offline
Bodovi: 786
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje spring Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Siječanj 2009 u 23:09
Originalno poslano od člana bubamara22 bubamara22 napisao:

jesu dobre?...mojih nema puno, moje su ti bile ispod platna, a cijela ona hrpetina ti je naravno od jassi!!!



jesu jesu... skužila sam ja sve... ti si to sve lijepo posložila..Smile
Na vrh
bubamara22 View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 01 Rujan 2008
Status: Offline
Bodovi: 1149
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje bubamara22 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Siječanj 2009 u 23:10
moja hrpa je bila jednaka jassinoj jedino zbog platna, he he
Na vrh
jassi View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 10 Studeni 2008
Status: Offline
Bodovi: 1545
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje jassi Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Siječanj 2009 u 23:13
koje smo mi frikuse,    dajte nam salveta, platna i igara..i mi sretne...hehehe
 
bubo crep nebun nosila na rockas, tak plavusa jos nisam, dobis ga kad dojdes meni, ili ti ga dopeljam, stavila sam ti danas opet nofu salvetu..hehehe
Na vrh
proljeće View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 29 Veljača 2008
Status: Offline
Bodovi: 7005
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje proljeće Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Siječanj 2009 u 23:14
Cure sve sam pročitala šta ste pisale i sada idem u krevet jer nisam ja noćni tip!!!
Laka vam noć!!!
Na vrh
jassi View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 10 Studeni 2008
Status: Offline
Bodovi: 1545
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje jassi Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Siječanj 2009 u 23:15
hehehe nisi na kerozin kak buba i ja...laku noc mila, odmori se kiss
Na vrh
spring View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 19 Listopad 2008
Status: Offline
Bodovi: 786
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje spring Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Siječanj 2009 u 23:16
Curek zvala me frendica da mi je na aukcijama bidala ili kak se već kaže za 50 salveta... i da je pobjedila... i sada ih čekam da stignu.. valjda sljedeči tjedan!!
Jupiiiii.. baš me zanima kaj ima!!
Na vrh
bubamara22 View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 01 Rujan 2008
Status: Offline
Bodovi: 1149
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje bubamara22 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Siječanj 2009 u 23:18
jassi, nisam ni mislila da buš to teglila, al salvete prosim da mi doneseš, to je lagano kaj ne...pliiiizzzzzzzzzzzzzzzzzz
Na vrh
jassi View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 10 Studeni 2008
Status: Offline
Bodovi: 1545
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje jassi Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Siječanj 2009 u 23:33
joj vec su spremljene kod vrataaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 3435363738 113>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,266 sekundi.