Početna stranica Početna stranica > Vrt - Forum o vrtovima > Moj vrt u slikama
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Zagorje zeleno ....
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Zagorje zeleno ....

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 3334353637 94>
Korisnik
Poruka
 Ocjena: Ocjena teme: 3 Glasova, Približno 3,00  Tema Pretraga Tema Pretraga  Opcije teme Opcije teme
gute Fee View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 23 Lipanj 2010
Lokacija: tu i tam
Status: Offline
Bodovi: 7699
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje gute Fee Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Travanj 2013 u 00:15
Draga Sara , stima , ali samo uz veliku pomoc nase cvijetne obitelji uspjela sam puno toga obnoviti ! Jos jednom svima skupa velika hvala !   animierte%20smilies%20garten%20gras%20rasen%20gärtner%20pflanzen%20natur


Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
Leona31 View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 23 Prosinac 2012
Status: Offline
Bodovi: 3106
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Leona31 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Travanj 2013 u 15:01
Bila i gledala ali ocekujem nesto novo prolecno,hajde ozeleni malo prsticesmile78
Na vrh
gute Fee View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 23 Lipanj 2010
Lokacija: tu i tam
Status: Offline
Bodovi: 7699
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje gute Fee Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Travanj 2013 u 00:13
Draga Leona , dugo dugo smo bili pod snijegom ! Eto , jucer i danas da smo mogli nesto raditi ! Slikice cu staviti cim cu imati sto slikati !    Wink
Na vrh
gute Fee View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 23 Lipanj 2010
Lokacija: tu i tam
Status: Offline
Bodovi: 7699
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje gute Fee Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Travanj 2013 u 00:14
Priroda se pocela buditi : tresnja pupa




Na vrh
gute Fee View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 23 Lipanj 2010
Lokacija: tu i tam
Status: Offline
Bodovi: 7699
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje gute Fee Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Travanj 2013 u 00:18
A ovo je vise nego sramezljivo budjenje prirode :








Na vrh
gute Fee View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 23 Lipanj 2010
Lokacija: tu i tam
Status: Offline
Bodovi: 7699
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje gute Fee Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Travanj 2013 u 00:20
Moja cuvarkuca (Sempervivum) koja je pod tim velikim snijegom ovu zimu prozivila !


Na vrh
gute Fee View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 23 Lipanj 2010
Lokacija: tu i tam
Status: Offline
Bodovi: 7699
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje gute Fee Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Travanj 2013 u 00:24
A sad bi molila vasu pomoc; kako se zove ovo drvce ?
Po ljeti je lisce zeleno a na jesen pocrveni .
Po zimi nosi ovakav plod , danas sam posadila takva 2 drvca (susjeda ih je htjela baciti ?!?


Na vrh
makk View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 26 Siječanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 1162
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje makk Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Travanj 2013 u 01:13
Dobra vilo, to bi trebao biti ruj.
Vidim polako se obnavlja izgubljeno....bila si jako vrijedna.
     (")
    (\|/)
   __L_
   \___/http://cvjetnaoaza.blogspot.com
Na vrh
Retriver Sara View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 06 Lipanj 2009
Lokacija: Zagreb
Status: Offline
Bodovi: 8979
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Retriver Sara Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Travanj 2013 u 07:42
...posebno mi je drago da je i u tvojem vrtu živnuloSmile...
...ja volim brege zelene, na njima kleti drvene, ja volim Zagorje moje, najlepše na svijetu...

zagreb
Na vrh
Leona31 View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 23 Prosinac 2012
Status: Offline
Bodovi: 3106
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Leona31 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Travanj 2013 u 08:52
Ako je sramezljiv pocetak budjenja,bice to i lepo budjenje,ako se setimo sta je sve moglo biti,sve pohvale jer samo zaljubljenik biljaka moze obnoviti izgubljeno.smile64
Na vrh
Anaida View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 22 Travanj 2007
Lokacija: Hr
Status: Offline
Bodovi: 7297
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Anaida Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Travanj 2013 u 13:42
Kao što to pjesnik reče - a vrijeme se kreće, a vrijeme se kreće ko sunce u krugu i nosi nam opet ono što je bilo - i radost i tugu...
Draga Vilo, proljeće će te radovati a uz obnovljeni biljni raj imaš za to i razloga!!
"Više nego iz tvojih usana neka govori ljubav iz nježnosti tvojih ruku, iz srdačnosti tvojega smiješka i iz pažnje tvojega srca."
P.Bosmans
Na vrh
Medvjed34 View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 13 Travanj 2010
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1640
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Medvjed34 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Travanj 2013 u 20:30
izgleda da i ovo malo kaj si blize suncu, gore u bregima, ima utjecaja pa je i proljece brze doslo. kod mene vocke jos oklijevaju i nekak se premisljaju...
Živi svaki dan kao da ti je prvi
Na vrh
gute Fee View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 23 Lipanj 2010
Lokacija: tu i tam
Status: Offline
Bodovi: 7699
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje gute Fee Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Travanj 2013 u 22:38
Originalno poslano od člana makk makk napisao:

Dobra vilo, to bi trebao biti ruj.
Vidim polako se obnavlja izgubljeno....bila si jako vrijedna.


Draga makk , idem odmah "googlati" da sto prije doznam sve o tim drvcima ! Ona , koja je moja susjeda zadrzala , imaju jako lijepu formu .
Na vrh
gute Fee View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 23 Lipanj 2010
Lokacija: tu i tam
Status: Offline
Bodovi: 7699
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje gute Fee Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Travanj 2013 u 22:40
Originalno poslano od člana Retriver Sara Retriver Sara napisao:

...posebno mi je drago da je i u tvojem vrtu živnuloSmile...


Draga Sara , a tek kad budem sve presadila , mislim ono kaj sam posijala !
Na vrh
gute Fee View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 23 Lipanj 2010
Lokacija: tu i tam
Status: Offline
Bodovi: 7699
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje gute Fee Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Travanj 2013 u 22:42
Originalno poslano od člana Anaida Anaida napisao:

Kao što to pjesnik reče - a vrijeme se kreće, a vrijeme se kreće ko sunce u krugu i nosi nam opet ono što je bilo - i radost i tugu...
Draga Vilo, proljeće će te radovati a uz obnovljeni biljni raj imaš za to i razloga!!


Dobro je to pjesnik opisao ! Velika je bila moja tuga a jos veca radost kad sam vidjela koliko ste mi svi skupa pomogli obnoviti izgubljeno !

Zato vam jos jednom velika velika hvala !     smile79
Na vrh
gute Fee View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 23 Lipanj 2010
Lokacija: tu i tam
Status: Offline
Bodovi: 7699
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje gute Fee Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Travanj 2013 u 22:44
Originalno poslano od člana Medvjed34 Medvjed34 napisao:

izgleda da i ovo malo kaj si blize suncu, gore u bregima, ima utjecaja pa je i proljece brze doslo. kod mene vocke jos oklijevaju i nekak se premisljaju...


Imas potpuno pravo ! I ako je puhao vjetar meni je bilo vruce ! Uspjela sam si puno napraviti !    
Na vrh
anabistrica View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar
4. Najljepši vrt - prijatelj životinja

Pridružen: 09 Studeni 2011
Lokacija: Marija Bistrica
Status: Offline
Bodovi: 4011
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje anabistrica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Travanj 2013 u 23:04
I ti si danas vidim vesela kad je sunčeko granulo i ugrijalo brege zelene. Čuvarkuća ti je jako lijepa, njoj ne smeta ni snijeg ni zima, a niti vrućina.
Lepe ti je Zagorje zelene
Na vrh
gute Fee View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 23 Lipanj 2010
Lokacija: tu i tam
Status: Offline
Bodovi: 7699
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje gute Fee Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Travanj 2013 u 23:09
Originalno poslano od člana makk makk napisao:

Dobra vilo, to bi trebao biti ruj.
Vidim polako se obnavlja izgubljeno....bila si jako vrijedna.


Draga , pod "ruj" nisam nista nasla pa sam pretrazila i njemacki pod imenom "Bäume bestimmen" ali isto nisam nista nasla !

Postoji mozda jos koje ime ?
Na vrh
gute Fee View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 23 Lipanj 2010
Lokacija: tu i tam
Status: Offline
Bodovi: 7699
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje gute Fee Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Travanj 2013 u 23:13
Originalno poslano od člana anabistrica anabistrica napisao:

I ti si danas vidim vesela kad je sunčeko granulo i ugrijalo brege zelene. Čuvarkuća ti je jako lijepa, njoj ne smeta ni snijeg ni zima, a niti vrućina.


Ancica , da li je tebi mozda poznato ovo drvce (raste po nasim bregima) ?


(to je original drvo koje je susjeda zadrzala)
Na vrh
anabistrica View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar
4. Najljepši vrt - prijatelj životinja

Pridružen: 09 Studeni 2011
Lokacija: Marija Bistrica
Status: Offline
Bodovi: 4011
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje anabistrica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Travanj 2013 u 23:26
Imam ti ja to ispred kuće. To je ruj, Rhus typhina, kak je Makkica napisala. Najbolje ga je posaditi negdje u travu tak da se kosi oko njega jer inače imaš puno posla s čupanjem mladica koje tjeraju iz korjena. Meni se jako dopada to drvce jer u proljeće potjera zelene cvatove koji su prepuni pčela. Po ljetu ti cvatovi pocrvene pa su još ljepši, a u jesen lišće dobije prekrasnu crvenu boju.
Lepe ti je Zagorje zelene
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 3334353637 94>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,258 sekundi.