Početna stranica Početna stranica > Vrt - Forum o vrtovima > Moj vrt u slikama
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - dvorište malog kaktusa
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


dvorište malog kaktusa

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 3334353637 222>
Korisnik
Poruka
 Ocjena: Ocjena teme: 1 Glasova, Približno 5,00  Tema Pretraga Tema Pretraga  Opcije teme Opcije teme
mali kaktus View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
DONATOR

Pridružen: 10 Ožujak 2010
Lokacija: Međimurje
Status: Offline
Bodovi: 9133
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mali kaktus Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Rujan 2010 u 20:15
kaktus se sjetio da bi mogao cvasti još jednom
 
bugica neumorno cvate
 
pogledajte koliko imam trešnjica
 
i ja još uvijek cvatem iako ne tako bujno kao prije
 
ja sam se sama rasijala
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
malo ružica za kraj
 
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
Triša View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 04 Siječanj 2008
Lokacija: Rijeka
Status: Offline
Bodovi: 19699
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Triša Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Rujan 2010 u 20:59
Kaktusić je prekrasan, ali moju pažnju ipak privlače ruže - baš su kraljice - predivno.
RIJEKA

"NEVERA S KVARNERA" odabrala "otok"
Na vrh
Anaida View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 22 Travanj 2007
Lokacija: Hr
Status: Offline
Bodovi: 7297
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Anaida Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13 Rujan 2010 u 09:42
Kaktusić, ružice su prekrasne, trešnjice su baš lijepe i radovat će te i zimi, bugica ljepotica, krumpirko te raduje cvjetićima.. Super je sve!!
"Više nego iz tvojih usana neka govori ljubav iz nježnosti tvojih ruku, iz srdačnosti tvojega smiješka i iz pažnje tvojega srca."
P.Bosmans
Na vrh
VILMAČ View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 19 Srpanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 1530
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje VILMAČ Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13 Rujan 2010 u 09:54
mali kaktus imas supeeeer kaktusiće,a bugica i je posebna! jooooj:::smile39
Na vrh
Fany54 View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 30 Lipanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 2946
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Fany54 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13 Rujan 2010 u 10:08
složila bi se sa trišom i menisu kraljice naj, svaka ćast kaktusčićusmile141
Na vrh
niho View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 08 Siječanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 9297
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje niho Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13 Rujan 2010 u 10:32
smile39-ne trebam više ništa reći dovoljno sam rekla
** Svaki miris novog cvijeta uljepša mi dan.**
Na vrh
mali kaktus View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
DONATOR

Pridružen: 10 Ožujak 2010
Lokacija: Međimurje
Status: Offline
Bodovi: 9133
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mali kaktus Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13 Rujan 2010 u 13:07
Originalno poslano od člana niho niho napisao:

smile39-ne trebam više ništa reći dovoljno sam rekla
 
Niho,jel tebi maca popapala jeziksmile96
Na vrh
antonija View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 29 Travanj 2010
Lokacija: župa dubrovačka
Status: Offline
Bodovi: 5001
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje antonija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13 Rujan 2010 u 19:43
kaktusiću, kaktusići su ti lijepi, trešnjica, krumpirko,žuta maćuhica takođe, ali ruže nisu zaludu kraljice cvijeća
jučer je samo san,a sutra samo vizija: no ako danas živiš dobro, svako jučer postaje san o sreći, a svako sutra vizija nade. Stoga se pobrini za danas.

Na vrh
Free View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 18 Travanj 2010
Lokacija: Međimurje
Status: Offline
Bodovi: 5914
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Free Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13 Rujan 2010 u 23:41
Drage moje cvjetičke, vi šetate ružičnjakom naše drage kaktusice, kako bi vam se rado pridružila ali.....nemogu, jako sam bolesna.... neznam da li ču ikada više ozdraviti, moram napraviti brdo pretraga, neznam tko će mi dati toliko brdo uputnica, simptomi su jako neuobičajeni, suze mi oči dok dugo gledam.... počne mi se vrtjet u glavi, hvata me nesvjestica, ruke mi počinju drhtati, vid mi se muti, osječam da nemogu hodati, nemogu se ni dići od kompjutera, mislim da ću se mučiti cijeli život!!!!!!

Ali našla sam lijek, sutra uzimam lopatu i motiku u ruke i prestajem raditi otoke, počinjem raditi ružičnjak!!! 

Čestitam dragi kaktusiću, zarazila si me svojim ružama, do sada mi nisu bile nešto posebno, volim pomirisat ružu, i pogledat je ali sada me uhvatilo ludilo za kraljicom cvijeća!!!!  A znate kako će se zvati: -RUŽIČNJAK MALOG KAKTUSiča-!!!!smile169   smile169 smile169
Međimurje - Marijin cvetjak med dve vode



Na vrh
ivna View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 24 Listopad 2009
Status: Offline
Bodovi: 2773
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje ivna Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Rujan 2010 u 07:56
Kaktusiću, ja više ne znam što reći za tvoje ruže , prekrasne su (ali to ne umanjuje ljepotu ostalog cvijeća, naravno Smile) ali ova zadnja ruža me "raspametila" smile94 , i ja bih htjela imati kad porastem takav ružičnjak,dobro  bar sličan Approve LOL ali moje dvorište je premaleno za tako nešto Unhappy...
Na vrh
gioiaa View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 03 Travanj 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 16587
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje gioiaa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Rujan 2010 u 07:59
bugica je i dalje raskosna,a ruze predivne,ne znam koju bi izdvojila
Na vrh
Retriver Sara View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 06 Lipanj 2009
Lokacija: Zagreb
Status: Offline
Bodovi: 8979
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Retriver Sara Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Rujan 2010 u 19:22
divni kaktusi i predivna narančasta ružaSmile
Na vrh
mali kaktus View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
DONATOR

Pridružen: 10 Ožujak 2010
Lokacija: Međimurje
Status: Offline
Bodovi: 9133
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mali kaktus Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Rujan 2010 u 19:34
Freeland,a da ti napraviš otok sa ružama,imaš mjesta pa rasmisli o tomWink
Triša,Vilmač,Fany,Antonija,Ivna,Gioiaa,Saraca hvala kaj šetate i mirišete moje ružeEmbarrassed
Na vrh
bergenia View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar
DONATOR

Pridružen: 17 Veljača 2008
Status: Offline
Bodovi: 2776
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje bergenia Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Rujan 2010 u 19:38
Ove tvoje ruže me uvijek ostave bez daha!
Na vrh
Smail View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 24 Kolovoz 2010
Lokacija: Dugo Selo
Status: Offline
Bodovi: 2345
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Smail Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Rujan 2010 u 00:04
Kod tebe ruža kao u rasadniku jedna ljepša od druge. One su moji favoriti kod tebe.
Zadržite samo vesele prijatelje.
Na vrh
Perla View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar
DONATOR

Pridružen: 22 Siječanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 1296
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Perla Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Rujan 2010 u 07:48
Izgleda da se svi slažemo oko toga da je ružičnjak prava zvijezda tvog vrta.  Mislim da je to zato jer si ti na najbolji način prezentirala svoje kraljice cvijeća - posadila si ih zajedno, bez ostalog cvijeća i dopustila im da oduzimaju dah svojom neprikosnovenom ljepotom, ne umanjujući pritom, ljepotu i posebnosti ostalog bilja.  Ovako, posađene u ''špalir'', organizirane u ružičnjak, u ritmu različitih oblika i boja, pokazuju svu svoju plemenitost i ljepotu.

No meni su privukle pozornost i ostale tvoje biljčice. Uz božure kojima si počela svoju temu, kad su bili na vrhuncu svoje kratke, ali blistave ljepote, dirnula me jednostavna, starinjska ljepota hortenzije, koju si prikazala u svim njenim mjenama. Hortenzija posađena nasred travnjaka, kao soliterna biljka - pun pogodak! Thumbs%20Up
Na vrh
Anaida View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 22 Travanj 2007
Lokacija: Hr
Status: Offline
Bodovi: 7297
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Anaida Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Rujan 2010 u 16:03

Kaktusiću, navratila ja opet do tebe..

"Više nego iz tvojih usana neka govori ljubav iz nježnosti tvojih ruku, iz srdačnosti tvojega smiješka i iz pažnje tvojega srca."
P.Bosmans
Na vrh
mali kaktus View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
DONATOR

Pridružen: 10 Ožujak 2010
Lokacija: Međimurje
Status: Offline
Bodovi: 9133
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mali kaktus Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Rujan 2010 u 19:19
Bergenija,Smail hvalaTongue
Anaida ja sam tuuuuuWink
Perla nisam zaboravila,čekajsmile230
Na vrh
mali kaktus View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
DONATOR

Pridružen: 10 Ožujak 2010
Lokacija: Međimurje
Status: Offline
Bodovi: 9133
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mali kaktus Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Rujan 2010 u 19:29
ovo je poklon od jedne vrlo drage forumašice,ona će se prepoznati
 
i sad samo nekoliko novih slikica,u mom vrtu nema ništa novoga
 
 
 
 
 
 
Na vrh
Medvjed34 View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 13 Travanj 2010
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1640
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Medvjed34 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Rujan 2010 u 19:31
bez obzira kaj nema niš novoga, lijepo je vidjeti nove slikice. krasne su ti biljčice
Živi svaki dan kao da ti je prvi
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 3334353637 222>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,516 sekundi.