Početna stranica Početna stranica > Cvijeće - Forum o cvijeću > Sukulenti i kaktusi
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Slike kaktusa i njihova imena
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Slike kaktusa i njihova imena

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 3334353637 52>
Korisnik
Poruka
Miss M. View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 17 Svibanj 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 603
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Miss M. Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Svibanj 2012 u 19:49
Originalno poslano od člana Klimatis Klimatis napisao:

Tko sam ja??[IMG]http://dl.dropbox.com/u/72656880/12/P5268623.JPG" />



Neka od coryphantha
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
Klimatis View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 20 Rujan 2010
Status: Offline
Bodovi: 1360
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Klimatis Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Svibanj 2012 u 09:58
Hvala Miss M.Smile Znači još ne znamo koji je ovaj zadnji
Neka se sve zeleni
Na vrh
*Bonsai* View Drop Down
Nedavno posijan
Nedavno posijan
Avatar

Pridružen: 25 Veljača 2012
Status: Offline
Bodovi: 89
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje *Bonsai* Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Svibanj 2012 u 15:15
mali kaktus,hvala za savjet, jer nemam iskustva sa kaktusimasmile58
Na vrh
Pinus View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 30 Listopad 2009
Status: Offline
Bodovi: 4559
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Pinus Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Svibanj 2012 u 21:09


Ovu godinu je zbirka kaktusa toliko narasla da je okupirala većinu prozorskih polica. Od kiše su zaštićeni no problem je sunce i možda kakav jači vjetar.
Na vrh
moon View Drop Down
administrator
administrator
Avatar

Pridružen: 06 Listopad 2010
Lokacija: Kvarner,Croatia
Status: Offline
Bodovi: 10501
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje moon Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Svibanj 2012 u 21:57
smile94
Na vrh
dzeni View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 07 Ožujak 2012
Lokacija: Bosnia Hercegovina
Status: Offline
Bodovi: 386
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje dzeni Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Svibanj 2012 u 23:01
Jako lijepa kolekcija,pinus
sutnja je zlato....
Na vrh
natalija View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 15 Prosinac 2007
Lokacija: zadar
Status: Offline
Bodovi: 5452
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje natalija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 30 Svibanj 2012 u 06:26
pinus kako brzo raste njihov broj na našim policama LOL, prava su zaraza

a koji bi ovo bio kaktus?

Na vrh
Pinus View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 30 Listopad 2009
Status: Offline
Bodovi: 4559
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Pinus Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 30 Svibanj 2012 u 06:58
Mislim da je to Coryphantha. Samo koja vrsta ?
Natalija, kaktusi te ne puštaju ravnodušnim. Ili ih voliš pa se njima zaraziš ili imaš averziju prema njima.
Na vrh
natalija View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 15 Prosinac 2007
Lokacija: zadar
Status: Offline
Bodovi: 5452
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje natalija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 30 Svibanj 2012 u 07:10
fala pinus, vidjela sam tvoju rascvjetanu pa me sjetilo da ovom još ne znam ime, a koliko god mi bili slični, nisam bila sigurna, ima skroz crno tijelo

ma da, ja kad dođem u k cvjećarnicu, prodavačica mi se uvijek čudi i nudi mi hvataljke, ona mrzi kaktuse - to su njene riječi, jer bodu
a ja ko ovisnik prstima pa poslije zubima vadim iglice
Na vrh
Miss M. View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 17 Svibanj 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 603
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Miss M. Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 30 Svibanj 2012 u 20:15
copiapoa
Na vrh
natalija View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 15 Prosinac 2007
Lokacija: zadar
Status: Offline
Bodovi: 5452
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje natalija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 30 Svibanj 2012 u 20:40
ko zna zna, miss m fala

Na vrh
Pinus View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 30 Listopad 2009
Status: Offline
Bodovi: 4559
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Pinus Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 30 Svibanj 2012 u 20:43
Ponovno ja udario mimo. Imam ih samo desetak pa nije niti čudno.
Na vrh
Pinus View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 30 Listopad 2009
Status: Offline
Bodovi: 4559
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Pinus Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 30 Svibanj 2012 u 22:58

Ovako je to ove godine kod mene. Kaktusi na prozorskim policama:
Na vrh
natalija View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 15 Prosinac 2007
Lokacija: zadar
Status: Offline
Bodovi: 5452
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje natalija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 31 Svibanj 2012 u 07:51
pinus kad vidim tvoje na prozorima (pogotovo zimi) uvijek se mislim - pa koliko taj čovjek ima prozora na suncu LOL
divno ih izlažeš i ugađaš im u svemu


Na vrh
*Bonsai* View Drop Down
Nedavno posijan
Nedavno posijan
Avatar

Pridružen: 25 Veljača 2012
Status: Offline
Bodovi: 89
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje *Bonsai* Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 31 Svibanj 2012 u 14:45
pinus prelijepo izgledaju na prozoruThumbs%20Up
Na vrh
mali kaktus View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
DONATOR

Pridružen: 10 Ožujak 2010
Lokacija: Međimurje
Status: Offline
Bodovi: 9133
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mali kaktus Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 31 Svibanj 2012 u 20:42
Ja sam danas posjetila jednu međimursku kaktusarku
 
 
Nigder lepše kak je vu Međimurju
kam se zglednem ružice mi cvetaju.
Na vrh
Pinus View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 30 Listopad 2009
Status: Offline
Bodovi: 4559
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Pinus Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 31 Svibanj 2012 u 21:22
@ mali kaktus, kakve prinove ! Zbilja su krasni. Daj malo reklamiraj tu gospođu jer zna svoj posao. Kako se zove ? Onu zelenu bulbu prvi puta vidim. O kojem sukulentu se radi ?
Na vrh
mali kaktus View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
DONATOR

Pridružen: 10 Ožujak 2010
Lokacija: Međimurje
Status: Offline
Bodovi: 9133
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mali kaktus Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 31 Svibanj 2012 u 21:26
Pinus,neznam da li se ovdje smije reklamirati,ja sam ju upoznala na sajmu u Prelogu i Ludbregu.Otkrila sam,morski luk ili ornithogalum caudatum.
Nigder lepše kak je vu Međimurju
kam se zglednem ružice mi cvetaju.
Na vrh
Pinus View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 30 Listopad 2009
Status: Offline
Bodovi: 4559
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Pinus Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 31 Svibanj 2012 u 21:41
Ja kažem da sam kupio Bešlićeve kaktuse u MBM u ili Rovškove u Litiji ili kaktuse u Bauhausu kome bi to smetalo ?

A za ovu tvoju kaktusarku bi to bilo zabranjeno ? Fala Bogu da ju možemo reklamirati. I preko slike vidim da ima prvoklasne kaktuse.
Na vrh
mali kaktus View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
DONATOR

Pridružen: 10 Ožujak 2010
Lokacija: Međimurje
Status: Offline
Bodovi: 9133
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mali kaktus Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 31 Svibanj 2012 u 21:50
E onda ovako,ime joj je Nada Srnec,živi u G.Kuršancu u Međimurju,ona i suprug se već 50 godina bave izgojem kaktusa,prodaje po sajmovima i na varaždinskom placu.Da je samnom bio neki bolji poznavatelj kaktusa,bi ja više toga kupila,ali bit će još prilika za posjetu kod nje.Ima zaista prekrasne kaktuse,ali meni koja sam prvi put imala priliku ovako ma kupu vidjeti toliko kaktusa mi se zavrtjelo u glavi.Drugi put idem k njoj s popisom i slikom kaktusa koje želim.WinkTongue
Nigder lepše kak je vu Međimurju
kam se zglednem ružice mi cvetaju.
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 3334353637 52>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,219 sekundi.