Početna stranica Početna stranica > Hobistika - Forum za hobi > Decoupage tehnika – salvetna tehnika > Decoupage galerija radova
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Sarita - upoznavanje
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Sarita - upoznavanje

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 3233343536 172>
Korisnik
Poruka
 Ocjena: Ocjena teme: 1 Glasova, Približno 5,00  Tema Pretraga Tema Pretraga  Opcije teme Opcije teme
sarita banana View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 08 Siječanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 2711
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje sarita banana Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Svibanj 2010 u 11:50
fine moje hvala na posjeti i lijepim komentarima.
lolli-novcanik je kozni(prilicno star ali ocuvan) bojala sam akrilnom bijelom bojom,ljepilo za decoupage i lakirala nekoliko puta bezbojnim lakom u spreju....e sad koliko ce on trajati??????-nemam iskustvo.smile78
um se obogacuje primanjem a srce davanjem
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
Felina View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 16 Ožujak 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 534
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Felina Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Svibanj 2010 u 12:09
Stolice su lijepe uredne , fine . Mislim da će ti sestra biti jako sretna.
Posebno bih izdvojila novčanik . Stvarno izgleda kao neki modni iz skupog dućana. Samo se nadam da nisi stavila puno nanosa boje, jer bi ti se mogao oljuštiti kao meni moj rokovnim.
Na vrh
sarita banana View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 08 Siječanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 2711
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje sarita banana Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Svibanj 2010 u 13:38
hvala Felina,sestra je presretna,hvali se,salje e-maile da pokaze prijateljicama.
nisam na novcanik stavila puno boje,racunala sam da bi se mogao ljustiti,stavila sam lagano 3 sloja laka da ga zastitim...pa vidjet cemo...na koncu nije nista vjecno.
um se obogacuje primanjem a srce davanjem
Na vrh
lollipop View Drop Down
Upravo klijam
Upravo klijam
Avatar

Pridružen: 30 Listopad 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 122
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje lollipop Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Svibanj 2010 u 13:44
Hvala na savjetu
Na vrh
Šabica View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 12 Ožujak 2010
Status: Offline
Bodovi: 358
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Šabica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Svibanj 2010 u 19:33
novčanik mi se jako sviđa, koliko traje da traje koga briga kad je tako lijep.

A stolice su pravi med. Bez previše detalja, ali na pravim mjestima.
smile55
Na vrh
Slavica 08 View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 05 Siječanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 1317
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Slavica 08 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Svibanj 2010 u 21:10
evo sad sam vidjela da sam propustila stolice!jako dobro!odlične su!i što mi je posebno drago-vidjeti te među vidljivima!smile78
Na vrh
kami View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm


Pridružen: 23 Rujan 2009
Status: Offline
Bodovi: 1033
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kami Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Svibanj 2010 u 21:53
Jako mi je drago vidjeti ovako uređene stolice jer me 3 takve čekaju, a ideja za njih 5 put više, vremena 5 put manje pa čekaju neke rođendane i proslave Tongue

Baš si ih uredno uredila, ja (naravno Embarrassed) imam malo netipičnije motive i boje u svojim idejama,
ali sviđa mi se što izgledaju tako pedantno i elegantno...Thumbs%20Up
Frendica je jednu takvu uređivala isto u bijeloj boji, ali s oker podlogom u crackle pukotinama i samo 2 manja šumska motiva i odlično je ispalo...

Nego, imam identičan model stolaca (to su vrtićki stolci), ali su moji više oker boje i popucao je lak i dio boje, a ispod je čisto srednje svijetlo drvo...
jesu tvoji na slici već pošmirglani ili si im dodatno skidala tu tamnu boju?
Na vrh
sarita banana View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 08 Siječanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 2711
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje sarita banana Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Svibanj 2010 u 22:16
drage moje hvala na posjeti  i pohvalam
kami,stolice na slici su posmirglane,nisam ih bojala u bijelo(tako izgleda na slici)nego u boji slonovace.
um se obogacuje primanjem a srce davanjem
Na vrh
kami View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm


Pridružen: 23 Rujan 2009
Status: Offline
Bodovi: 1033
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kami Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Svibanj 2010 u 22:34
vidi se i na fotkama da nije bijela u pitanju Wink
malo mi je jasnije ak su na slici pošmirglani primjerci prije uređivanja, makar mi se činilo da ima još laka, ali to se drvo sjaji vjerojatno,
hvala na odgovoru Smile
Na vrh
KIKA '56 View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 01 Ožujak 2010
Status: Offline
Bodovi: 843
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje KIKA '56 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Svibanj 2010 u 23:32
Stolice na pravom mjestu,super izgledaju.
Na vrh
Biljana 59 View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 08 Veljača 2010
Status: Offline
Bodovi: 922
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Biljana 59 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Svibanj 2010 u 00:50
Stolice, novcanik, odlicno izgledaju, bila si jako marljiva, bravo sarita banana smile169
Na vrh
maredelmare View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 22 Prosinac 2009
Status: Offline
Bodovi: 1310
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje maredelmare Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Svibanj 2010 u 02:07
Stolice po mom ukusu, cvjetne, a malo toga-al, ništa neobično za tebe da si ponovo napravila nešto predivno...ma više mi te dosadilo hvalit.
Ma sve ti je brate fantastično-čegagod se dohvatiš, napraviš nešto izuzetno!
Pusti ko listak neka te mota taj ludi polet, vihor lud. Leti ko lišće što vir ga vije, za let si dušo stvorena.

Na vrh
sarita banana View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 08 Siječanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 2711
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje sarita banana Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Svibanj 2010 u 11:22
Kiko,Biljo,mare dm.puno puno hvala.
Biljana ,bila sam marljiva stvarno ovih dana,imat cu u Neumu u hotelu "Sunce" malu izlozbu svojih radova.pa mi drzite fige da mi to uspije.Nocas sam legla u 2 sata,jos sam neke stvarcice uradila pa bit ce valjda i neke koristi.smile142
um se obogacuje primanjem a srce davanjem
Na vrh
vania View Drop Down
Upravo klijam
Upravo klijam
Avatar

Pridružen: 12 Travanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 128
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje vania Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Svibanj 2010 u 11:26

Ja ti držim isto fige jer prekrasnih radova imaš.. Sritno..smile219

Na vrh
sarita banana View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 08 Siječanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 2711
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje sarita banana Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Svibanj 2010 u 14:18
um se obogacuje primanjem a srce davanjem
Na vrh
sarita banana View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 08 Siječanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 2711
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje sarita banana Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Svibanj 2010 u 14:26
um se obogacuje primanjem a srce davanjem
Na vrh
maredelmare View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 22 Prosinac 2009
Status: Offline
Bodovi: 1310
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje maredelmare Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Svibanj 2010 u 15:02
Jednostavno i lijepo!
Ono "jedostavno" je kompliment, ja sam pristaša tog stila...možda mi se ne radovima uvik ne vidi, al jesam!

Želim ti puno sreće na izložbi (i prodaji, naravno).
Kod nas prolaze kinezi, japanci, itd. i škljocaju fotićima.....prava kinoteka!
Mogli bi šta i kupit, a ne samo slike nosit kući
Na sv.Duju u Splitu je bilo bolje...naš svijet najbolje kupi, ipak, a turisti...male stvarčice...male...

Pusti ko listak neka te mota taj ludi polet, vihor lud. Leti ko lišće što vir ga vije, za let si dušo stvorena.

Na vrh
ElzaBuba View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm


Pridružen: 19 Kolovoz 2009
Status: Offline
Bodovi: 576
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje ElzaBuba Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Svibanj 2010 u 20:31
Saro, čestitam ti na izložbi. Sigurna sam da ćeš oduševiti posjetitelje!
Na vrh
rose View Drop Down
*Moderator Foruma
*Moderator Foruma
Avatar
Moderatorica

Pridružen: 16 Listopad 2008
Status: Offline
Bodovi: 5598
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje rose Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Svibanj 2010 u 21:00
ja potpisijem maru d.,kutija je jednostavna i ljepa,naravno ovo je komplimet jer manje je više! sretno na izložbi!smile141
Na vrh
sarita banana View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 08 Siječanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 2711
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje sarita banana Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Svibanj 2010 u 08:15
mare dm.,Elza B,rose hvala od srcasmile79
um se obogacuje primanjem a srce davanjem
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 3233343536 172>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,297 sekundi.