Početna stranica Početna stranica > Vrt - Forum o vrtovima > Moj vrt u slikama
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Kreativni nered mog vrta -photo by Flavia
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Kreativni nered mog vrta -photo by Flavia

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 3233343536 260>
Korisnik
Poruka
zvrk View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 17 Studeni 2008
Lokacija: United Kingdom
Status: Offline
Bodovi: 1013
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje zvrk Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Lipanj 2009 u 08:00
Hvala na odgovoru, ta vrtna fuksija je prava fuksija za moj vrt, inace ne volim male ,niske fuksije sa prekicastim cvijecemTongueLOL.
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
kontesaa View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 15 Listopad 2007
Lokacija: Zagorje
Status: Offline
Bodovi: 6195
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kontesaa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Lipanj 2009 u 15:27
nisam kod tebe predugo bila i zato sam se sad toliko našetala dok sam cvijećke pregledavale da moram malo sjesti Wink stvarno mijenjaj naziv svojeg vrta jer je tu sve cakum pakum,a djeluje iscrpljujuće,toliko slinim smile70 da sam dehidrirala  smile198
4 strane sam se vraćala natrag ..begonije prekrasne,toliko raznovrsnog cvijeća,a sve super izgleda Thumbs%20Up nego,vidla sam da si ti našla nešto što ja tražim,vrtnu fuksiju Wink odaj mi, molim te, gdje si ju kupila Approve
Čuda se događaju samo onima koji u njih vjeruju :)

Zagorski bregi
Na vrh
SilveK View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 16 Veljača 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 4014
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje SilveK Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Lipanj 2009 u 17:44
Opet me "ubijaš" s clematisima... smile93
Na vrh
shasha View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 25 Ožujak 2007
Status: Offline
Bodovi: 11064
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje shasha Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Lipanj 2009 u 18:23
 
Samo slinim od kad sam ovu begoniju vidjelasmile90
Na vrh
dada28 View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 06 Lipanj 2007
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 2265
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje dada28 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Lipanj 2009 u 18:30
Razbolim se od ljepote u tvom vrtu...Moja tiha patnja - clematisi, pa juka, tačke, bačvica, cvjetni stup, Ben, predivno, predivno cvijeće...Bravo, bravo, bravo...iskreno, divim ti se!
Sometimes you want to go where everybody knows your name and they're always glad you came..
Na vrh
gioiaa View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 03 Travanj 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 16587
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje gioiaa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Lipanj 2009 u 20:03
cesto sam u tvom vrtu,samo da znas
Na vrh
josipa View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 13 Prosinac 2008
Lokacija: Bosnia Hercegovina
Status: Offline
Bodovi: 992
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje josipa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Lipanj 2009 u 22:54
Clapbravo za China Girl.... žutu ružu,... zaslužila je da bude omiljena.
I ostalo ti je je sve super ,oči mi samo flipaju od te ljepotesmile94
Na vrh
lika1 View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 14 Srpanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 844
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje lika1 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Lipanj 2009 u 16:08
Begonija je prekrasna,a kraljice se za 100,a ne za 10. Takvu crvenu još nemam,ali mogla bi se možda na jesen ogrebati za jedan mali malecki pelcerić!?smile143
Na vrh
Flavia View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 15 Veljača 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 3344
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Flavia Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Lipanj 2009 u 16:27

Lika1, može i dva pelcera.....nije u pitanju....baš dobro da si se javila....ja već duže vrijeme hoću od tebe užicat pelcer ešinanta - twistera...al me sramota i neznam kako pitati.....pošalji adresu na pp....pelceri stižu.....jel viseća begonija crvena...ta te zanima ili nešto drugo....?

Na vrh
Željka23 View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 07 Travanj 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1567
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Željka23 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Lipanj 2009 u 21:14
Morala sam malo prošetati po toj ljepoti...
Na vrh
maslacak7 View Drop Down
*Moderator Foruma
*Moderator Foruma
Avatar
DONATOR

Pridružen: 03 Ožujak 2009
Lokacija: Betina
Status: Offline
Bodovi: 2828
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje maslacak7 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Lipanj 2009 u 21:32
sve je super...begonija jesmile94
Na vrh
hoya View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 26 Rujan 2008
Lokacija: rijeka
Status: Offline
Bodovi: 6573
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje hoya Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Lipanj 2009 u 23:06
Nema me par dana, a onda nađem mnoštvo divote. Ne znam da li mi se pogled prije zaustavi na biljki koju slikaš ili na pozadini koja se nazire.
Imaš se čime ponositi - slikaj nam i dalje!
Prijateljstvo nije velika stvar,nego milion malih stvari. E. HABERT
Na vrh
kat.rea View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 06 Studeni 2008
Status: Offline
Bodovi: 5433
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kat.rea Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Lipanj 2009 u 23:55
Jao meni, dugo me nije bilo u tvom dvorištu koje je jako, jako kreativno uređeno, ali nered, to sigurno nije. Zato sam jučer navečer i večeras lijepo pregledala sve iz početka i onda ostala smile39smile64ovako zijevati i sada nemam riječi. Pa ti imaš toliko raznovrsnog cvijeća, da sam ja bila uvjerena da je tvoja okućnica barem 1/2 hektara iliti 5000 m2. O tome da znaš naziv svakog cvijeta nema potrebe ni trošiti riječi nego samosmile211duboko i smjerno. Uglavnom pregledavajući tvoju temu, jako puno sam naučila i veliko ti hvala na tome.
Na vrh
kat.rea View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 06 Studeni 2008
Status: Offline
Bodovi: 5433
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kat.rea Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Lipanj 2009 u 23:59
Originalno poslano od člana Flavia Flavia napisao:

Originalno poslano od člana gioiaa gioiaa napisao:

opet sam tu,sad su se sve slike otvorile,begonije su stvarno divne,al meni je skrenuo paznju i Ben,bas mi sladak,mora da je dobrica...moj Nero je razmazen
 
Gio, hvala na pohvalama...a Ben...prilično je razmažen....štoviše....svašta mu se dopušta, ali šta možemo kad ga volimo! Ipak je on moj naljepši i najdraži cvjetić (doduše od 70 kg LOL)  Dobrica je i jako je nježan...prema nama...ali prema strancima....hmm Confused....zato je išao u školicu na nekoliko tečajeva pa ga bez problema obuzdavamo. Najvažnije je da je poslušan! Trebala bi vidjeti kako je oprezan prema svemu, a naročito prema cvijeću....ja mu uvijek ostavim na par mjesta malo trave - pirike, jer on si to ponekad pojede...i onda kad čupka tu travu, jako pazi da ne ošteti nešto drugo!.....jedini je problem kad od nekuda naiđe mačka iz susjedstva....onda nema vremena pazit na cvijeće koje mu se nađe na putu! LOL
Joj gdje je ta škola da i ja svoju Reu odvedem, jer ona baš nije nježna sa mojim cvijećem, a bogme nije baš ni poslušna uvijek, a da ne pričam šta mi uradi od cvijeća i živice kada vidi susjedove mačke Angry.
Na vrh
Flavia View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 15 Veljača 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 3344
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Flavia Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Lipanj 2009 u 01:20
Originalno poslano od člana kontesaa kontesaa napisao:

nisam kod tebe predugo bila i zato sam se sad toliko našetala dok sam cvijećke pregledavale da moram malo sjesti Wink stvarno mijenjaj naziv svojeg vrta jer je tu sve cakum pakum,a djeluje iscrpljujuće,toliko slinim smile70 da sam dehidrirala  smile198
4 strane sam se vraćala natrag ..begonije prekrasne,toliko raznovrsnog cvijeća,a sve super izgleda Thumbs%20Up nego,vidla sam da si ti našla nešto što ja tražim,vrtnu fuksiju Wink odaj mi, molim te, gdje si ju kupila Approve
 
Eej, Konti, drago mi je što si bila kod mene u vrteku! Puno hvala na pohvali...i navrati opet! Vrtna fuksija kupljena u Sesvetama na sajmu (imaš svaki četvrtak prije podne), onaj dio gdje su štandovi sa cvijećem...8,00 kn komad.....WinkBig%20smile 
 
Na vrh
Flavia View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 15 Veljača 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 3344
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Flavia Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Lipanj 2009 u 01:26
Originalno poslano od člana SilveK SilveK napisao:

Opet me "ubijaš" s clematisima... smile93
Silvek, a ti mene isto sa tvojim divnim cvijećem....onaj ti je špricani ljiljan san snova...a tek rudbeckie...pa gotovo su crne....divota jedna!
smile187
Na vrh
Flavia View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 15 Veljača 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 3344
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Flavia Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Lipanj 2009 u 01:29
Originalno poslano od člana shasha shasha napisao:

 
Samo slinim od kad sam ovu begoniju vidjelasmile90
 
Isto mogu reći od kad spazih tvoje pjetlove krijeste (celosia cristata). Nikad ih nisam vidjela uživo, ali su baš prekrasne....Wink
Na vrh
Flavia View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 15 Veljača 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 3344
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Flavia Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Lipanj 2009 u 01:34
Originalno poslano od člana dada28 dada28 napisao:

Razbolim se od ljepote u tvom vrtu...Moja tiha patnja - clematisi, pa juka, tačke, bačvica, cvjetni stup, Ben, predivno, predivno cvijeće...Bravo, bravo, bravo...iskreno, divim ti se!
 
Draga Dada....hvala ti na pohvali i drago mi je da ti se sviđa. Nedavno sam i ja prošetala tvojim vrtom i iskreno mi je drago što se sve dobro oporavilo nakon one tuče. Vidim da i Margaret Hunt dobro napreduje. Baš super. Veelika pusa tebi i tvojoj  divnoj pesici! smile78
Na vrh
Flavia View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 15 Veljača 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 3344
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Flavia Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Lipanj 2009 u 01:36
Originalno poslano od člana gioiaa gioiaa napisao:

cesto sam u tvom vrtu,samo da znas
 
Nek si Gio...i ja sam u tvom često....LOL i mogu ti reći da se uvijek fino odmorim na prelijepim biljkama. Opet svrati.....pozdrav tebi i tvom Neri smile79
Na vrh
Flavia View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 15 Veljača 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 3344
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Flavia Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Lipanj 2009 u 01:39
Originalno poslano od člana josipa josipa napisao:

Clapbravo za China Girl.... žutu ružu,... zaslužila je da bude omiljena.
I ostalo ti je je sve super ,oči mi samo flipaju od te ljepotesmile94
 
Josipa draga, drago mi je da ti se sviđa....stvarno je to posebna ruža osim što stalno obnavlja cvatnju (mlada je, posađena proljetos), ima jako puno latica, boja joj ne blijedi  i baš je onako dobre limun žute boje!
Hvala ti na pohvali i dođi opet! smile72
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 3233343536 260>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,297 sekundi.