Početna stranica Početna stranica > Hobistika - Forum za hobi > Decoupage tehnika – salvetna tehnika > Decoupage galerija radova
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - DECOUPAGE
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


DECOUPAGE

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 3233343536 86>
Korisnik
Poruka
leonarda View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 28 Travanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 1121
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje leonarda Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Kolovoz 2009 u 11:01
Originalno poslano od člana anđelka anđelka napisao:

 006
 
Pre%20005


..........


ajme kako je njezna.......bas mi je prekrasna
The best an most beautiful things in the world cannot be seen or even touched. They must be felt with the heart. by leon@rda
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
rose View Drop Down
*Moderator Foruma
*Moderator Foruma
Avatar
Moderatorica

Pridružen: 16 Listopad 2008
Status: Offline
Bodovi: 5598
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje rose Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Kolovoz 2009 u 11:19
njezna i romantična. fantastična je!
Na vrh
iris View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 18 Veljača 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 4502
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje iris Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Kolovoz 2009 u 18:42
stvarno lijepa kutijica Smile
Na vrh
Božica View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 03 Lipanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 565
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Božica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Kolovoz 2009 u 12:19
Originalno poslano od člana anđelka anđelka napisao:

 006
 
Pre%20005
 
Ovo je bilo 14. srpnja 2009.!!!!!!!! Gdje si???????
Na vrh
anđelka View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 03 Prosinac 2008
Status: Offline
Bodovi: 2526
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje anđelka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Kolovoz 2009 u 14:17
Originalno poslano od člana Božica Božica napisao:

Originalno poslano od člana anđelka anđelka napisao:

 006
 
Pre%20005
 
Ovo je bilo 14. srpnja 2009.!!!!!!!! Gdje si???????
 
Iskreno......... bila sam jako lijena i nije mi se baš nešto radilo, a i nemam nekih ideja. Nešto sam sitno napravila i baš sinoć oću kopirati s fotića na komp, kad umjesto da sličice lijepo spremim, ja sve izbrišem smile42. I ne samo to!!! Izbrišem sličice i iz aparata!  I sada opet sve ponovo i ponovo i ponovo! A nemam baš živaca ni vilje za to. (a i nisam baš zadovoljna onime što sam napravila)
ANĐELKA
Na vrh
anđelka View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 03 Prosinac 2008
Status: Offline
Bodovi: 2526
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje anđelka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Kolovoz 2009 u 21:48
Evo da  ne mislite da se nije baš ništa radilo! Nešto malo..... nemam ideja!
t5
 
t5
 
t5
 
t4
 
t1
ANĐELKA
Na vrh
anđelka View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 03 Prosinac 2008
Status: Offline
Bodovi: 2526
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje anđelka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Kolovoz 2009 u 21:51
Sad više nakon tolko vremena ni slike ne znam postaviti smile42smile42!
ANĐELKA
Na vrh
rose View Drop Down
*Moderator Foruma
*Moderator Foruma
Avatar
Moderatorica

Pridružen: 16 Listopad 2008
Status: Offline
Bodovi: 5598
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje rose Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Kolovoz 2009 u 21:51
tanjuri su prekrasni smile55
Na vrh
Primavera View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 07 Lipanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 1915
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Primavera Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Kolovoz 2009 u 22:28
blink%20blinkblink%20blink...kak će tek biti kad budeš imala inspiraciju Wink ...prekrasni su tanjuri draga Anđelka...
moja adresa u globalnom selu: http://www.primaveraidea.com
Na vrh
mnataša1 View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 02 Svibanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 1427
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mnataša1 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Kolovoz 2009 u 22:57
glas dajem za tanjur s maslinama...više mi je nekako sjeo, drugi je lijep i nadasve uredan, al su mi malo previše razbacani motivi... ovaj sa maslinama je baš odmjeren...onako što bi se narodski reklo... aman-taman... ni previše, ni premalo...
Djeca su rođena sa krilima, a učitelji im pomažu poletjeti.
Na vrh
Božica View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 03 Lipanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 565
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Božica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Kolovoz 2009 u 07:20
Konačno!!!!!!!!!!!!!!! Masline su mi super, tako si dobro pogodila tu salvetu, dobro izabrala motive s nje..a ovaj drugi je neviđena salveta i meni se baš sviđa...smile141
Na vrh
anđelka View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 03 Prosinac 2008
Status: Offline
Bodovi: 2526
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje anđelka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Kolovoz 2009 u 07:50
Originalno poslano od člana Božica Božica napisao:

Konačno!!!!!!!!!!!!!!! Masline su mi super, tako si dobro pogodila tu salvetu, dobro izabrala motive s nje..a ovaj drugi je neviđena salveta i meni se baš sviđa...smile141
Ova druga zdjelica ti je kombinacija dvije ili tri salvete! Sa svake po nešto! Evo da vidiš da se nisam baš sasvim opustila. Bilo je nešto radova, samo što to nije "to"! A i ova vrućina ne dozvoljava previše posla
ANĐELKA
Na vrh
lluvia View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 07 Kolovoz 2009
Status: Offline
Bodovi: 626
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje lluvia Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Kolovoz 2009 u 09:39
obje su lijepe, ali ja glasam za drugu... volim kreativni nered Wink
Na vrh
anđelka View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 03 Prosinac 2008
Status: Offline
Bodovi: 2526
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje anđelka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Kolovoz 2009 u 10:17
E sad!!!!!! Molim pomoć Phone%20Shockergdje je greška? Zašto mi 2k ispada tako neuredno? Da li je problem u uljanoj boji ili nečem drugom ili u mojoj neurednosti?
 
t10
 
t7
 
t6
 
t19
ANĐELKA
Na vrh
kaća43 View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 26 Lipanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 3004
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kaća43 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Kolovoz 2009 u 11:26
anđelka meni ovo tako predivno,odusevilo mesmile211..pretpostavljan da pod neurednost mislis ovo sto ti se vidi uljana boja,stvarno ti ne bi znala rec u cemu je problem,osim da kutijici daje posebu draz i uopce ne smeta sto se vidismile141
Na vrh
anđelka View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 03 Prosinac 2008
Status: Offline
Bodovi: 2526
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje anđelka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Kolovoz 2009 u 11:28
Originalno poslano od člana kaća43 kaća43 napisao:

anđelka meni ovo tako predivno,odusevilo mesmile211..pretpostavljan da pod neurednost mislis ovo sto ti se vidi uljana boja,stvarno ti ne bi znala rec u cemu je problem,osim da kutijici daje posebu draz i uopce ne smeta sto se vidismile141
Da, to mi se često događa i to me smeta. Negdje sam praočitala da se u pukotine može utrljatai "pronto" , možda bi onda bilo bolje!
orat ću probati!
ANĐELKA
Na vrh
lula View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 01 Svibanj 2009
Lokacija: United States
Status: Offline
Bodovi: 1086
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje lula Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Kolovoz 2009 u 11:46
Anđelka...gledam tvoe masline, začine i ostale tanjure i pitam se kako ti tek ide kad imaš ideja...prekrasne su.
posebno si me oduševila s kutijicom sa instrumentima...jer ove ti prečkice gore zadaju mi i samoj muke. BravoSmile
Na vrh
kaća43 View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 26 Lipanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 3004
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kaća43 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Kolovoz 2009 u 11:49
Originalno poslano od člana anđelka anđelka napisao:

Originalno poslano od člana kaća43 kaća43 napisao:

anđelka meni ovo tako predivno,odusevilo mesmile211..pretpostavljan da pod neurednost mislis ovo sto ti se vidi uljana boja,stvarno ti ne bi znala rec u cemu je problem,osim da kutijici daje posebu draz i uopce ne smeta sto se vidismile141
Da, to mi se često događa i to me smeta. Negdje sam praočitala da se u pukotine može utrljatai "pronto" , možda bi onda bilo bolje!
orat ću probati!

neman bas iskustva sa uljanom bojom,ali iman jednu doma koju kad utrljan sve mi crvenkasto ostaje,i to mi se bas ne sviđa..tako da nisam puno s njom radila..mozda bi ju trebalo s necim razrijedit,a stvarno neznam s cim..sa prontom sam radila one moje kutije-doze,i on daje isto crvenkaste pukotine..radila sam i sa sijenilom za oci,i nelose ispadne.
Na vrh
anđelka View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 03 Prosinac 2008
Status: Offline
Bodovi: 2526
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje anđelka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Kolovoz 2009 u 11:51
Originalno poslano od člana kaća43 kaća43 napisao:

Originalno poslano od člana anđelka anđelka napisao:

Originalno poslano od člana kaća43 kaća43 napisao:

anđelka meni ovo tako predivno,odusevilo mesmile211..pretpostavljan da pod neurednost mislis ovo sto ti se vidi uljana boja,stvarno ti ne bi znala rec u cemu je problem,osim da kutijici daje posebu draz i uopce ne smeta sto se vidismile141
Da, to mi se često događa i to me smeta. Negdje sam praočitala da se u pukotine može utrljatai "pronto" , možda bi onda bilo bolje!
orat ću probati!

neman bas iskustva sa uljanom bojom,ali iman jednu doma koju kad utrljan sve mi crvenkasto ostaje,i to mi se bas ne sviđa..tako da nisam puno s njom radila..mozda bi ju trebalo s necim razrijedit,a stvarno neznam s cim..sa prontom sam radila one moje kutije-doze,i on daje isto crvenkaste pukotine..radila sam i sa sijenilom za oci,i nelose ispadne.
 
Koje sjenilo utljavaš! da li ono u kamenu ikako postižeš da ti ono uđueu pukotine? Ja sam probala i ništa
ANĐELKA
Na vrh
lula View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 01 Svibanj 2009
Lokacija: United States
Status: Offline
Bodovi: 1086
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje lula Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Kolovoz 2009 u 11:54
[QUOTE=anđelka]E sad!!!!!! Molim pomoć Phone%20Shockergdje je greška? Zašto mi 2k ispada tako neuredno? Da li je problem u uljanoj boji ili nečem drugom ili u mojoj neurednosti?
 
 
Anđelka....sotille je jako osjetljiv na vodu. Kao prvo pričekaj dok se dobro osuši druga faza. ako treba neka i kako kažu prespava. Kad staviš uljanu boju i utrljaš isključivo višak briši sa suhom krpom, papirom...nipošto nesmije biti ništa vlažno, jer na tom mjestu će se oštetiti sotile i nastat će packe. To sam shvatila na svojim pogreškama...možda pomogne i tebiWink
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 3233343536 86>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,336 sekundi.