Početna stranica Početna stranica > Vrt - Forum o vrtovima > Moj vrt u slikama
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Hoya - moje dvorište
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Hoya - moje dvorište

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 3233343536 272>
Korisnik
Poruka
Horti View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 22 Studeni 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1187
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Horti Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Svibanj 2009 u 12:45
Hoya, prekrasno imaš cvijeće. A napravila sam i ja neke pribilješke Wink.
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
niho View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 08 Siječanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 9297
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje niho Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Svibanj 2009 u 16:27
Ma ja sam odavno rekla i opet kažem -skidam ti kapu -i svaka ti čast i stvarno to sve treba dobrog rada i truda da bi bilo tako ne lijepo -već prelijepo hoja -----imam li ja jastučacsmile43
Na vrh
manči View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 03 Travanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 5398
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje manči Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Svibanj 2009 u 17:15
.....hoya, pa to je park, ranč...kako ti je draže.....sve to održati urednim, čudo si!!....sviđa mi se što si  puno lavanda stavila i santolina.....btw primile su mi se tvoje santoline na otoku, stvarno su izdržljive.....Clap
Na vrh
dada28 View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 06 Lipanj 2007
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 2265
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje dada28 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Svibanj 2009 u 18:42
Slažem se s manči, to je pravi ranč...imaš ti šta raditi, nije to mala površina...ali sve je jako lijepo i uredno.
Sometimes you want to go where everybody knows your name and they're always glad you came..
Na vrh
hoya View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 26 Rujan 2008
Lokacija: rijeka
Status: Offline
Bodovi: 6573
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje hoya Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Svibanj 2009 u 21:09
Mamaa, Horti, niho, manči, dada - hvala na pohvalama i hvala što me razumijete. Uglavnom sam to održavala sama, sada je urednije jer mi ruku daju MM i MPK.
Jest da mi brane sadnju ljetnica, ali ja to lako ubodem kad se oni okrenu smile102.
Manči, drago mi je da su santoline uspjele. Ja sam krenula od jednog grmića, a vidi sada. Dogodine kod orezivanja imat ćeš već desetak reznica.
Horti - samo ti piši. Kad složiš spisak javi.
Niho poslala sam ti jastučac po Triši.
Mamaa alstroemerie - podsjeti me ako ih hoćeš!
Prijateljstvo nije velika stvar,nego milion malih stvari. E. HABERT
Na vrh
smrcko View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Najljepši ljubimac u vrtu 2018

Pridružen: 17 Lipanj 2008
Lokacija: Teška planina
Status: Offline
Bodovi: 18305
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje smrcko Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Svibanj 2009 u 00:05
Sadi mužu iza leđa. Jedno obećavaš , a drugo radišsmile223. Ista si ko ja, a da mi smo račiceLOLLOLLOL

Vrt ti je prekrasan. I ne žali truda na komposter , to ti je najveće bogatstvo u vrtu. Što možeš dobiti iz onog što je krava sažvakala i svarila, gotovo ništa. A vidi šume koje oplođavaju same sebe lišćem. smile141
Ja sam kampulu ili već kako se zove ošišala, palo mi je napamet kad šišaš koprivu ona nanovo tjera.

Baš si me iznenadila danas, to samo rak može uraditiWink

I da ne zaboravim smile79i izvini se mužu ako je bio ljut za gnjavažu.
Ne nasljeđujemo Zemlju od naših predaka, posuđujemo je od naše djece.
Na vrh
korijenko View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 27 Kolovoz 2008
Lokacija: Hrvatska
Status: Offline
Bodovi: 6701
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje korijenko Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Svibanj 2009 u 09:32
Originalno poslano od člana hoya hoya napisao:

Hvala vanja, bako, gio ... Ali ja sam umorna...
 
Ja to zovem zdravi proljetni umor od štihače i motičice, onaj grozni umor za mene počinje ljeti kad u 7 navečer počinjem tegliti pune zalevalnike vode i završavam oko 10.
Alstroemerie mi se dobro drže, santoline su mi predivne-nadam se da će mi cvast a iberis je cval, udomljavanje tvojih biljki je 100% uspjelo Big%20smile 
Pup do pupa,do ruže ruža, uberi što priroda ti pruža

(zgora Opatije)
Na vrh
Lantana View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 31 Listopad 2008
Lokacija: Bol
Status: Offline
Bodovi: 6857
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Lantana Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Svibanj 2009 u 09:37
Hoya ovo je stvarno pravo imanje - Ranč by Hoya.
Ruže su prekrasne posebno ona plavo lila, a cjelokupni dojam je smile120
život je more
Na vrh
hoya View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 26 Rujan 2008
Lokacija: rijeka
Status: Offline
Bodovi: 6573
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje hoya Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Svibanj 2009 u 10:58
Korijenko i lantana smile79i
Smrcko, nije MM imao zašto biti ljut. To što smo došli - to smo mi. Evo i tebi smile79i
Prijateljstvo nije velika stvar,nego milion malih stvari. E. HABERT
Na vrh
smrcko View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Najljepši ljubimac u vrtu 2018

Pridružen: 17 Lipanj 2008
Lokacija: Teška planina
Status: Offline
Bodovi: 18305
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje smrcko Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Svibanj 2009 u 11:01

Ne nasljeđujemo Zemlju od naših predaka, posuđujemo je od naše djece.
Na vrh
niho View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 08 Siječanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 9297
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje niho Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Svibanj 2009 u 15:48
Koliko vrt -tvoje cvijeće i sve ostalo je predivno ali u svemu tome bitno je da si ti jedna divna osoba---------na koju sam stvarno ponosna što imam takvu prijateljicu -pa makar i na ovakav načinsmile73
Na vrh
inaja View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 16 Veljača 2009
Status: Offline
Bodovi: 1007
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje inaja Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Svibanj 2009 u 15:54
hoya predivno je sve posebno ovo ispod bora aslažem se sa nihom i rekla bi sve isto kao i ona
Na vrh
Triša View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 04 Siječanj 2008
Lokacija: Rijeka
Status: Offline
Bodovi: 19699
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Triša Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Svibanj 2009 u 17:19
Hoja super su slike kad slikaš sa tvoje terase, kao iz aviona. Bogme se razraslo od kad smo bile na kavi. Ima li trešanja, to ti meni reci.
A tako mi je drago za alstromeriju, dobila od tebe mali pelcerić, a da vidiš kakva je sada. Nisam ni znala što je, ali korijenko čim je vidjela sve mi je prepoznala. Još ne cvjeta, ali listovi su joj prekrasni.
RIJEKA

"NEVERA S KVARNERA" odabrala "otok"
Na vrh
hoya View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 26 Rujan 2008
Lokacija: rijeka
Status: Offline
Bodovi: 6573
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje hoya Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Svibanj 2009 u 17:33
Možda ti, Triša još neće cvjetati ove godine, ali dogodine ... Vidjet ćeš koliko joj cvijet traje u vazi. Mene to oduševljava.
Ranu trešnju smo obrstili. Prvi put je jako rodila, ali zato višnja - samo što nije. Ova druga trešnja je krcata. Grane su do poda.
Prijateljstvo nije velika stvar,nego milion malih stvari. E. HABERT
Na vrh
hoya View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 26 Rujan 2008
Lokacija: rijeka
Status: Offline
Bodovi: 6573
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje hoya Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Svibanj 2009 u 17:37
Višnja u mreži. Tako mi i treba kad sam cijelu zimu hranila ptičice. MM me ovo proljeće ovako opisuje: Vidi, vidi, kako lijepi kos, jooooj, ajmeee vidi grlicu tu na ogradi, ajme V..... baci kamen jede mi trešnje (ili višnje). Čovjek poludio i višnju pokrio mrežom
Trebalo bi biti dosta kupina (maline nisam ni slikala)
Jedna jedina viljamovka

Jabukeee,  
Ova kruška svake godine baš jako rodi
Bijelo grožđe, slično stolnom

Jedan jedini cvjet šipka (nara). I tako već par godina. Ploda - jock 
 
Eto Triša, lijepo odluči kad ćeš doći. Smokve znaš kad rode ...(naravno i ostali ste pozvani, ali ovo su računi još od ove zime Wink).
Prijateljstvo nije velika stvar,nego milion malih stvari. E. HABERT
Na vrh
smrcko View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Najljepši ljubimac u vrtu 2018

Pridružen: 17 Lipanj 2008
Lokacija: Teška planina
Status: Offline
Bodovi: 18305
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje smrcko Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Svibanj 2009 u 18:47
Pa ovo je rajski vrtsmile181. Kruške, trešnje , višnjesmile39, pa disam ja gledala da nisam to vidjela.
Ne nasljeđujemo Zemlju od naših predaka, posuđujemo je od naše djece.
Na vrh
kaća43 View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 26 Lipanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 3004
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kaća43 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Svibanj 2009 u 19:00
odusevljena sam viđenimsmile55..ruze su me se posebno dojmilesmile141
Na vrh
hoya View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 26 Rujan 2008
Lokacija: rijeka
Status: Offline
Bodovi: 6573
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje hoya Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Svibanj 2009 u 10:52

Smrcko, ja sam to dobro sakrila, hi, hi, hi ...

kaćo, mislila sam da imam malo ruža, a sad vidim da to baš i nije tako. Nisam ih nikada toliko slikala.
Prijateljstvo nije velika stvar,nego milion malih stvari. E. HABERT
Na vrh
smrcko View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Najljepši ljubimac u vrtu 2018

Pridružen: 17 Lipanj 2008
Lokacija: Teška planina
Status: Offline
Bodovi: 18305
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje smrcko Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Svibanj 2009 u 10:57
MM sinoć poskočio kad je ugledao slike i kaže" A di su te voćke?", on je odrastao uz voćnjake.

Kad sam mu objasnila da je tvoje kaže " Aaa kako je kod njih lijepo".
Nasmijali smo se za tvoje ptičice.LOLLOLWink
Ne nasljeđujemo Zemlju od naših predaka, posuđujemo je od naše djece.
Na vrh
Lantana View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 31 Listopad 2008
Lokacija: Bol
Status: Offline
Bodovi: 6857
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Lantana Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Svibanj 2009 u 11:41
Hoya draga pa tu nema čega nema. Trešnje su naj...
život je more
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 3233343536 272>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,328 sekundi.