Početna stranica Početna stranica > Vrt - Forum o vrtovima > Moj vrt u slikama
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Morsko-cvjetni ugođaj
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Morsko-cvjetni ugođaj

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 3233343536 370>
Korisnik
Poruka
 Ocjena: Ocjena teme: 1 Glasova, Približno 5,00  Tema Pretraga Tema Pretraga  Opcije teme Opcije teme
proljeće View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 29 Veljača 2008
Status: Offline
Bodovi: 7005
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje proljeće Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Travanj 2009 u 13:09
Eh to je naša Lantana!!!
Svaki dan nam stavi bar po jednu sliku da se divimo. 
 
Wink
Za živicu ću čekati da vidim kako će izgledati, vjerojatno će i to biti fantazija.
 
A za paulovinu sam već čitala da raste jaaaako jaaaako brzo, pa držim ti fige da ove godine već imaš mali hlad od nje...
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
korijenko View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 27 Kolovoz 2008
Lokacija: Hrvatska
Status: Offline
Bodovi: 6701
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje korijenko Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Travanj 2009 u 14:31
Paulownia je predivno i atraktivno drvo samo treba jako puno prostora da
da bi došla do izražaja. Kombinirana živica - Thumbs%20Up
Samo ti stavljaj u pogon sustave a ako vrtlarima treba pomoć -Stižeeem Wink
Pup do pupa,do ruže ruža, uberi što priroda ti pruža

(zgora Opatije)
Na vrh
Lantana View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 31 Listopad 2008
Lokacija: Bol
Status: Offline
Bodovi: 6857
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Lantana Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Travanj 2009 u 22:53
Jučer sam dobila biljku koju već dugo želim. Tako je prekrasna na ovoj slici koju sam uzela od Minimode jer mi je ona poslala i imamo istu, pa ćemo uspoređivati kako rastu. Minimode oduševila si me svime i puno ti hvala.
evo je

život je more
Na vrh
proljeće View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 29 Veljača 2008
Status: Offline
Bodovi: 7005
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje proljeće Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Travanj 2009 u 13:23
Drago mi je da si dobila novu biljku koju si željela, ali mi je teško povjerovati da postoji još nešto što ti nemaš...
Na vrh
minimode View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 23 Siječanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 1418
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje minimode Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Travanj 2009 u 13:28

dobro kaže proljeće - teško je to povjerovati, al me veseli da je biljčica stigla živo i zdravo, i da te je razveselila!

smile78 
«Ljudi se doživljavaju previše ozbiljno. To je nasljedni grijeh. Da su se pećinski ljudi više smijali, vjerovatno bi svjetska povijest drugačije izgledala.»
O. Wilde
Na vrh
Lantana View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 31 Listopad 2008
Lokacija: Bol
Status: Offline
Bodovi: 6857
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Lantana Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Travanj 2009 u 13:45
Gužva ovih dana na poslu, pa ne stignem baš puno pisati.
Dva dana je bilo prekrasno vrijeme, čak je bilo vruće, malo sam sređivala po vrtu i evo nekoliko novih i starih biljki u mom vrtu.
Osim weigelie, kojoj se još divim, novi stanovnici u mom vrtu

zlatoglavica već ima cvjetni pup


podranea baca nove listiće


adam - dobila na poklon od jedne cure


i ovaj ogroman busen paprati i asparagusa, da mi je to nekako odvojiti, ali to je sve ispetljano


Malo cvijeća iz vrta











život je more
Na vrh
Lantana View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 31 Listopad 2008
Lokacija: Bol
Status: Offline
Bodovi: 6857
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Lantana Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Travanj 2009 u 13:58
Proljeće i Minimode - weigelia mi je bila davna želja, ali nikako naletiti na nju (a bome tu na Braču i ne mogu naletiti na ništa osim ako Konzum ne naruči) i eto Minimode je našla i ispunila mi želju. smile89
život je more
Na vrh
rose View Drop Down
*Moderator Foruma
*Moderator Foruma
Avatar
Moderatorica

Pridružen: 16 Listopad 2008
Status: Offline
Bodovi: 5598
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje rose Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Travanj 2009 u 14:21
predivno lantana smile72 neznam kako je pravi naziv onom sitnom bijelom cvjeću al je predivno a i šareni tulipani su za svaku pohvalu
Na vrh
proljeće View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 29 Veljača 2008
Status: Offline
Bodovi: 7005
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje proljeće Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Travanj 2009 u 14:33
A kako dugo imaš ovu zlatoglavicu???
Ja sam svoju jučer posadila...
 
I još jedno pitanje, čujem da imaš pustinjske ruže, pa me samo interesira u kojoj boji cvjetaju???
Na vrh
Lantana View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 31 Listopad 2008
Lokacija: Bol
Status: Offline
Bodovi: 6857
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Lantana Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Travanj 2009 u 14:55
Zlatoglavica (Shashina) posađena već velika prije 20 dana.
Pustinjske ruže misliš ono kod Triše su tamno ljubičasti cvjetovi, imam toga još.
život je more
Na vrh
OTOK View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Kreator Cvijet.info enciklopedije

Pridružen: 26 Rujan 2008
Status: Offline
Bodovi: 13777
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje OTOK Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Travanj 2009 u 14:56
pustinjska ruža - je li to lampranthus?
Na vrh
Lantana View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 31 Listopad 2008
Lokacija: Bol
Status: Offline
Bodovi: 6857
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Lantana Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Travanj 2009 u 21:08
Mislim da je, ali neznam da li je to isto što tu kod nas zovu podnevni cvijet, ja imam 3 vrste cvatu žuto, crveno i tamno ljubičasto i svi cvatu po danu kad je sunce.
život je more
Na vrh
niho View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 08 Siječanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 9297
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje niho Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Travanj 2009 u 22:46
Lantana baš si me oduševila ,a ja bi nama ovaj Adam odvojila pa da imam 2 obožavam veliko cvijeće a ovaj asparagus da sam ti bliže odvojila bi ga sa apetitom i uzela sebi pola  Na njega stvarno imam isto želju ali kolegica mi neda kaže da imam i previše cvijeća kod sebe 
Na vrh
Lantana View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 31 Listopad 2008
Lokacija: Bol
Status: Offline
Bodovi: 6857
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Lantana Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Travanj 2009 u 09:47
Imala bi ti Niho posla kod mene, ti bi od svakog kaktusa napravila barem tri, a i drugih biljki ima za rasađivanje, ali onda bi ti trebala prikolica za sve to ponjeti sa sobom. Ja izbjegavam biljke u pitarima jer ljeti ne stignem sve to zaljevati i s ovim adamom ni sama neznam gdje ću, da li na terasu ili u kuću i neznam da li ga treba puno zaljevati.
život je more
Na vrh
proljeće View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 29 Veljača 2008
Status: Offline
Bodovi: 7005
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje proljeće Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Travanj 2009 u 15:08
Originalno poslano od člana Lantana Lantana napisao:

Zlatoglavica (Shashina) posađena već velika prije 20 dana.
Pustinjske ruže misliš ono kod Triše su tamno ljubičasti cvjetovi, imam toga još.
 
 
Ako misliš meni slati, ne treba hvala, samo me je interesiralo da li ga imaš u žutoj boji???Wink
Na vrh
niho View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 08 Siječanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 9297
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje niho Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Travanj 2009 u 16:16
nema problema samo ti kreni meni i ponesi ja ću naći mijesto,a imaš tema o Adamu dosta pa pogledaj ,jer vi ste na moru pa sam baš laik za vaša mijestasmile103
Na vrh
hoya View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 26 Rujan 2008
Lokacija: rijeka
Status: Offline
Bodovi: 6573
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje hoya Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Travanj 2009 u 20:55
Predivno, vidim da polako širiš svoj cvjetnjak na livadu sa strane.
 
Je l' to, Lantana, magnolija još nije procvala?
 
 
Prijateljstvo nije velika stvar,nego milion malih stvari. E. HABERT
Na vrh
Lantana View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 31 Listopad 2008
Lokacija: Bol
Status: Offline
Bodovi: 6857
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Lantana Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Travanj 2009 u 22:05
Niho dogovorit ćemo nekako dostavu.Wink

Hoya moja magnolija je imala jedan cvijet i sada ima nekoliko ovakvih pupoljaka pa će biti još cvjetova, ja se nadam, ali sam i zadovoljna jer joj je ovo prva godina.

život je more
Na vrh
Lantana View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 31 Listopad 2008
Lokacija: Bol
Status: Offline
Bodovi: 6857
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Lantana Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Travanj 2009 u 22:11
Ja danas bila u Konzumu i dobili bijele božure, ja gledam samo kutiju i na njoj veliki cvijet. Pita mene prodavačica hoćeš kupiti, a ja kažem ma 100 kn je malo puno, a i nekako mi se čini kao da imam nešto što slično cvate samo se moje zove Japanska ruža, a ona se stane smijati i kaže pa to ti je božur.

Evo ja ga slikala pa vi recite je li to to...


život je more
Na vrh
Cvita View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 26 Lipanj 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 261
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Cvita Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05 Travanj 2009 u 22:38
To JE to!Thumbs%20Up
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 3233343536 370>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,406 sekundi.