Početna stranica Početna stranica > Vrt - Forum o vrtovima > Moj vrt u slikama
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Cvijet do cvijeta,Korjenkova hacijenda
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Cvijet do cvijeta,Korjenkova hacijenda

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 3233343536 203>
Korisnik
Poruka
 Ocjena: Ocjena teme: 1 Glasova, Približno 5,00  Tema Pretraga Tema Pretraga  Opcije teme Opcije teme
Lilly View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 09 Veljača 2009
Status: Offline
Bodovi: 1503
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Lilly Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Lipanj 2009 u 10:05
Ljiljani su predivni kao i sve ostalo!! Prava pravcata predivna hacijenda!!!!
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
baka View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 14 Rujan 2008
Status: Offline
Bodovi: 14388
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje baka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Lipanj 2009 u 11:37

Po stoti put oduševljena.

Mislim da svi dijelimo u prvom redu divljenje prema vama, koji ste to sve ovako veliko predivno rasporedili. Zatim nevjerojatno uredno i praktično sredili i održavate.

Svaka čast cijeloj obitelji, hacijenda vam ja za neki časopis na tu temu!ClapClapMožemo se diviti pojedinom cvijeću, dijelovima ali sve ,baš sve tako lijepo i uredno ..Clap.. zadnje neviđeno je šterna. Em lijepa, em korisna, em praktično to s pumpom!

Svima vamaThumbs%20Up
Na vrh
hana View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 05 Srpanj 2007
Status: Offline
Bodovi: 4007
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje hana Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Lipanj 2009 u 12:46
prekrasno Korijenko, pogotovo šterna i kameni pločnici ( ja sam opsjednuta sa kamenom,ne mogu si pomoći.Valjda zato jer je moj tata svuda stavljao beton koji sad bode u oči a treba love da se to zamjeni) ljiljani su prekrasni a odmor pod lonicerom i tebi bude "kraljevski" radi hladovine i mirisa ( ja ih kupila sedam komada tak da se već lagano pitam jesam li pri zdravoj pameti
Na vrh
OTOK View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Kreator Cvijet.info enciklopedije

Pridružen: 26 Rujan 2008
Status: Offline
Bodovi: 13777
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje OTOK Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Lipanj 2009 u 12:51
Sve jedno ljepše od drugoga, ma gdje si dosad skrivala tu šternu
Na vrh
niho View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 08 Siječanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 9297
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje niho Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Lipanj 2009 u 13:07
smile46Ne mogu više hodati i gledati postaje mi vruće ---------ovdje nikad stati i nadiviti se
** Svaki miris novog cvijeta uljepša mi dan.**
Na vrh
gioiaa View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 03 Travanj 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 16587
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje gioiaa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Lipanj 2009 u 13:42
hacijenda u pravom smislu
Na vrh
korijenko View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 27 Kolovoz 2008
Lokacija: Hrvatska
Status: Offline
Bodovi: 6701
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje korijenko Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Lipanj 2009 u 15:12
Originalno poslano od člana baka baka napisao:

Po stoti put oduševljena.

Mislim da svi dijelimo u prvom redu divljenje prema vama, koji ste to sve ovako veliko predivno rasporedili. Zatim nevjerojatno uredno i praktično sredili i održavate.

Svaka čast cijeloj obitelji, hacijenda vam ja za neki časopis na tu temu!ClapClapMožemo se diviti pojedinom cvijeću, dijelovima ali sve ,baš sve tako lijepo i uredno ..Clap.. zadnje neviđeno je šterna. Em lijepa, em korisna, em praktično to s pumpom!

Svima vamaThumbs%20Up
 
Vidim ja da ću nakon Skradnika morati organizirati "Rečko kafe na šterne"
Bako ja sam šternu čuvala ko jocker da ju slikam kad bude u punom sjaju, još ću ja nju malo dopopravit, još fali po koji fensi šmensi detalj ko npr. šarene navlake za kušine, na zid od kućice bi htjela staviti kakvu policu za kaktuse-onako za preko ljeta.....
Dobro kažeš bako sredili smo hacijendu uredno i praktično. Baš tako sam i ja htjela da bude, da mi svaka biljka,svaki grm, svako stablo ima svoje mjesto i da svaki kutak ima svoju priču a da se sve lijepo uklopi.
Vrt je jako velik i stvarno bi se jako puno još dalo posaditi ali ja dalje od šterne nemam živu vodu ni struju. Jedino kućica koja se drži uz šternu i pčelinjak ima struju. Ono što mi još fali da bude sve kako treba je da pčelinjak dobije struju i vodu i vani na kraju vrta još jedna špina za zalijevanje.
Ovo što mi napunimo vode u bačve ja preko ljeta kad je suša u par dana potrošim, jedino što je dobro je što je to kišnica.
Želja mi je pred kućom u vrtu gdje su mi breze, palma i japanski javori napraviti jedan mali vodoskok, ne onaj kupljeni betonski nego samo jedno korito (bazenčić), pumpu i špricu, toliko da skače voda. Tongue 
Malo, pomalo, svake godine nešto da bude uvijek nešto novo.....
Pup do pupa,do ruže ruža, uberi što priroda ti pruža

(zgora Opatije)
Na vrh
korijenko View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 27 Kolovoz 2008
Lokacija: Hrvatska
Status: Offline
Bodovi: 6701
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje korijenko Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Lipanj 2009 u 15:13
Originalno poslano od člana OTOK OTOK napisao:

Sve jedno ljepše od drugoga, ma gdje si dosad skrivala tu šternu
 
To je bio jocker, najljepši kutak na hacijendi Wink
Pup do pupa,do ruže ruža, uberi što priroda ti pruža

(zgora Opatije)
Na vrh
Flavia View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 15 Veljača 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 3344
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Flavia Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Lipanj 2009 u 15:26
Odlično Korijenko! Ljiljani su prekrasni, povrtnjak savršen, šterna jako lijepa....baš posebna! A kad ćemo vidjeti onaj ogroman kaktus na malo većoj sličici? smile141
Na vrh
korijenko View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 27 Kolovoz 2008
Lokacija: Hrvatska
Status: Offline
Bodovi: 6701
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje korijenko Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Lipanj 2009 u 15:26
Originalno poslano od člana hana hana napisao:

prekrasno Korijenko, pogotovo šterna i kameni pločnici ( ja sam opsjednuta sa kamenom,ne mogu si pomoći.Valjda zato jer je moj tata svuda stavljao beton koji sad bode u oči a treba love da se to zamjeni) ljiljani su prekrasni a odmor pod lonicerom i tebi bude "kraljevski" radi hladovine i mirisa ( ja ih kupila sedam komada tak da se već lagano pitam jesam li pri zdravoj pameti
 
Hana ja isto strašno volim kamen i jako puno zidića oko kuće imam od kamenih bunja kao što je šterna ili ovi zadnji kod ljuljačke smo napravili onako od običnih kamena pa samo pofugirano da izgleda još prirodnije a i zidovi od kamenih bunja su postali luksuz. Tako je radio moj tata oko kuće dok smo još bili u "mraku", zato danas ne možemo kad nam je "konačno prosvjetlilo" Wink
Što se tiče lonicere ja za nju nisam ni znala dok nisam vidjela kod cura sa foruma. Druge godine planiram napraviti željezni luk kao prolaz iz jedne parcele u drugu. Puno sam razmišljala što da posadim da mi ga zaplete.
Uobičajeno za to se sade ruže penjačice ali ja sam odustala jer meni ruže jako poboljevaju, onda je MM htio gliciniju(Wisteria) ali ona je jako agresivna i deblo joj naraste debelo pa smo i od toga odustali.
Duda-Lave mi je pred malo poslala loniceru i ja sam je posadila s jedne strane, s druge čekam Nihinu i još samo fali drugo proljeće luk. Nadam se da će im tako biti dobro.....
Što ćeš ti sa tvojih sedam, da li ti je to za ogradu ili za brajdu?Tongue
Pup do pupa,do ruže ruža, uberi što priroda ti pruža

(zgora Opatije)
Na vrh
korijenko View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 27 Kolovoz 2008
Lokacija: Hrvatska
Status: Offline
Bodovi: 6701
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje korijenko Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Lipanj 2009 u 15:36
Originalno poslano od člana Flavia Flavia napisao:

Odlično Korijenko! Ljiljani su prekrasni, povrtnjak savršen, šterna jako lijepa....baš posebna! A kad ćemo vidjeti onaj ogroman kaktus na malo većoj sličici? smile141
 
Samo za Flaviju - PEDRO
Ovo je slika od lani na jesen
 
 
Ovo je sad ispred kuće u kutu ispod balkona.
Tako bi ga voljela imati na nekom ljepšem mjestu vidljivijem ali njega je nemoguće micati i do ovuda smo ga jedva zavukli Tongue
 
Pup do pupa,do ruže ruža, uberi što priroda ti pruža

(zgora Opatije)
Na vrh
korijenko View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 27 Kolovoz 2008
Lokacija: Hrvatska
Status: Offline
Bodovi: 6701
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje korijenko Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Lipanj 2009 u 15:39
Originalno poslano od člana niho niho napisao:

smile46Ne mogu više hodati i gledati postaje mi vruće ---------ovdje nikad stati i nadiviti se
 
Gdje ti je onaj auto s kojim povremeno proletiš po mom vrtu Wink, ajde sjedni na šternu donest ću ti sok od bazge, evo i Pedrica te čeka...... Tongue
Pup do pupa,do ruže ruža, uberi što priroda ti pruža

(zgora Opatije)
Na vrh
kontesaa View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 15 Listopad 2007
Lokacija: Zagorje
Status: Offline
Bodovi: 6195
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kontesaa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Lipanj 2009 u 15:49
oduševljena sam šternom,garniturom i cvijećkama Clap 
Čuda se događaju samo onima koji u njih vjeruju :)

Zagorski bregi
Na vrh
hamara View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 25 Veljača 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 3204
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje hamara Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Lipanj 2009 u 16:04
joj korijenko nije fer Disapprove nabijaš mi komplekse do neba! ja nisam u stanju oplijevit tegle. a sad vidim što mi fali! ŠTERNAAAAAAAAAAAA Clap pa makar samo za gledanje Wink
Na vrh
mimar View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 01 Veljača 2008
Lokacija: Srbija
Status: Offline
Bodovi: 2123
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mimar Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Lipanj 2009 u 18:54
"Rec je data coveku da sakrije svoje misli"
Ova jedna, je dovoljna za sve moje, dok gledam - LEPOTA
Osecanje vremena zavisi od intenziteta zivljenja;jedan sadrzajan dan duzi je u secanju od prazne godine i ,sigurno,vredniji od nje
Na vrh
Lantana View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 31 Listopad 2008
Lokacija: Bol
Status: Offline
Bodovi: 6857
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Lantana Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Lipanj 2009 u 00:16
Dugo sm gledala ovih nekoliko posljednjih stranica koje nisam vidjela, i baš nešto razmišljam što napisati (Mimar je napisala LJEPOTA), a ja ću napisati LJUBAV, osjeća se velika ljubav prema prirodi, biljkama, cvijeću, svemu što raste na tvojoj hacijendi.
život je more
Na vrh
Željka23 View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 07 Travanj 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1567
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Željka23 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Lipanj 2009 u 08:42
smile227Koliki kaktus ,mrak je...
 
Koliko je star ,visok?Sad mene sve zanima,predivan je ,prekrasan ,savršen...Thumbs%20Up
svaka čast na uzgoju tako savršeno velikog kaktusa!Clap
Na vrh
korijenko View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 27 Kolovoz 2008
Lokacija: Hrvatska
Status: Offline
Bodovi: 6701
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje korijenko Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Lipanj 2009 u 09:21
Originalno poslano od člana hamara hamara napisao:

joj korijenko nije fer Disapprove nabijaš mi komplekse do neba! ja nisam u stanju oplijevit tegle. a sad vidim što mi fali! ŠTERNAAAAAAAAAAAA Clap pa makar samo za gledanje Wink
 
Ne, ne, Hamara, ja bi u tvoj vrt baš stavila jednu onako fensi, elegantnu fontanu (vodoskok), a to bi i kod Bake. Takvi detalji idu u vaše nobles vrtove..... Tongue
Pup do pupa,do ruže ruža, uberi što priroda ti pruža

(zgora Opatije)
Na vrh
korijenko View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 27 Kolovoz 2008
Lokacija: Hrvatska
Status: Offline
Bodovi: 6701
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje korijenko Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Lipanj 2009 u 09:28
Mimar, Lantana Konti..... ma svima thanks, da mi vas je bar imati na haciendi ma barem na kafe smile78
 
Željka sve o Pedru možeš pročitati na mojoj temi "Simpatični bodljikavci" u cvijeće foto.... Ja i Pedrica smo generacija Wink
Pup do pupa,do ruže ruža, uberi što priroda ti pruža

(zgora Opatije)
Na vrh
Lilly View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 09 Veljača 2009
Status: Offline
Bodovi: 1503
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Lilly Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Lipanj 2009 u 11:01
Pedrooooo smile93 Pazi samo da niho ne dođe i ukrade ti ga!!!!!
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 3233343536 203>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,281 sekundi.