Početna stranica Početna stranica > Vrt - Forum o vrtovima > Moj vrt u slikama
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Moj prvi vrt
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Moj prvi vrt

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 3233343536 184>
Korisnik
Poruka
Anaida View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 22 Travanj 2007
Lokacija: Hr
Status: Offline
Bodovi: 7297
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Anaida Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Svibanj 2009 u 07:55
Ovaj vikend ćete ti i TM biti pravi radnici   !! Želim vam lijepo vrijeme i dobro obavljen posao!!
 
p.s. iskreno mi je žao što vas nećemo  vidjeti (MM ipak ide sam u Crikvenicu, i to u nedjelju, tako da stignemo u subotu pokositi i još neke sitnice doma obaviti) , ali sad, s toplijim vremenom, sigurno će biti prigode za to, pa ćemo i mi uživo  
"Više nego iz tvojih usana neka govori ljubav iz nježnosti tvojih ruku, iz srdačnosti tvojega smiješka i iz pažnje tvojega srca."
P.Bosmans
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
kontesaa View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 15 Listopad 2007
Lokacija: Zagorje
Status: Offline
Bodovi: 6195
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kontesaa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Svibanj 2009 u 08:12
pa morala sam se vraćati dvije stranice unatrag da nađem o kakvom je sanduku riječ i stvarno je super..zanimljivo će biti pratiti napredak Thumbs%20Up a mislim da anemonama ne smeta..pusti ti njih kako jesu 
Čuda se događaju samo onima koji u njih vjeruju :)

Zagorski bregi
Na vrh
smrcko View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Najljepši ljubimac u vrtu 2018

Pridružen: 17 Lipanj 2008
Lokacija: Teška planina
Status: Offline
Bodovi: 18305
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje smrcko Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Svibanj 2009 u 10:59
Joj valjda će biti akcija, ukočilo me. Jedna mi pametna ženska veli to ti je od skaj fotelje. Hoću ja enterprise, tako mi i trebaLOL
Ma pobjeditću ja leđa, možda sam se uležala . Danas lagano .
Jedva čekam da bude povrća u vrtu
Ne nasljeđujemo Zemlju od naših predaka, posuđujemo je od naše djece.
Na vrh
smrcko View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Najljepši ljubimac u vrtu 2018

Pridružen: 17 Lipanj 2008
Lokacija: Teška planina
Status: Offline
Bodovi: 18305
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje smrcko Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Svibanj 2009 u 11:02
Za podršku svimasmile79  .
Ne nasljeđujemo Zemlju od naših predaka, posuđujemo je od naše djece.
Na vrh
fuksija View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 16 Srpanj 2008
Lokacija: Norway
Status: Offline
Bodovi: 750
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje fuksija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Svibanj 2009 u 11:55
Smrcko kada vidim kamencice kod tebe u vrtu, sjetim se kada smo kupili kucu, koliko je rada trebalo da uredimo sve.
Tamo gdje sam planirala povrtnjak, sve je bilo puno kamencica, pa sam danima kupila, a i sada ih jos uvijek ima.
Bas ti lijepo izgleda povrce. Kad netko ima volju ne smetaju kamencici, zar ne?
pozdrav iz Norveske
Na vrh
smrcko View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Najljepši ljubimac u vrtu 2018

Pridružen: 17 Lipanj 2008
Lokacija: Teška planina
Status: Offline
Bodovi: 18305
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje smrcko Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Svibanj 2009 u 12:04
Hvala Fiksija. Sad nemam vremena za kupljenje kamenčića, u budućnosti ću naći načina da to riješim. A radujem se svakoj biljčici ko dijete.
Ne nasljeđujemo Zemlju od naših predaka, posuđujemo je od naše djece.
Na vrh
niho View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 08 Siječanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 9297
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje niho Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Svibanj 2009 u 15:49
E nema mi druge fatam se aparata i slikam i ja svoj luk- ciklu ,krompir -kupila sam juče paprike i paradajz i sve slikala p da vidite kako ja  radim a Smrčko dok divani kod Hoje ja se satrala radeći  u bašči .smile78
Na vrh
inaja View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 16 Veljača 2009
Status: Offline
Bodovi: 1007
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje inaja Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Svibanj 2009 u 16:34
ja sutra odo na vikendicu kod majke biće sličica iz tog divnog okruženja
Na vrh
baka View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 14 Rujan 2008
Status: Offline
Bodovi: 14388
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje baka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Svibanj 2009 u 19:19
Stvarno je užitak gledati kako vrt napreduje.Big%20smile 
Na vrh
Triša View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 04 Siječanj 2008
Lokacija: Rijeka
Status: Offline
Bodovi: 19699
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Triša Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Svibanj 2009 u 19:46
Šmrcko, brzo izravnaj leđa i gibaj u Fužine. Idem i ja rano ujutro, inače bi došla na kavu, ali moram biti u Josipdolu po mm, koji vlakom dolzi iz Splita u 4,40 ujutro, pa se dižem ranom zorom.
RIJEKA

"NEVERA S KVARNERA" odabrala "otok"
Na vrh
smrcko View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Najljepši ljubimac u vrtu 2018

Pridružen: 17 Lipanj 2008
Lokacija: Teška planina
Status: Offline
Bodovi: 18305
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje smrcko Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Svibanj 2009 u 23:33
Izgleda svi ćemo imati radni vikend. Ja ću sutra popodne u Fužine i sljedeća 2 dana ću lipsati, moram posaditi krumpir i sve što nisam do sada.
 Radila sam vježbe danas te sam s malo oporavila. Kako vidim ta leđa uhvate i mlađe ljude, moj brat je sportaš pa mu se to desi. Mislim da sam neaktivna tokom tjedna , pa se polomim na terenu. Ponova je pala odluka o vježbanju.
Samo ti navrni Triška na kavicu termoska je uvijek samnom. Odmah te zaposlim da mi sadiš pelcićeWink.
Valjda nema kiše sutra, možda bude i nekih napredaka u vrtu i slikica.
Hvala na posjeti i podršci .
Ne nasljeđujemo Zemlju od naših predaka, posuđujemo je od naše djece.
Na vrh
zvrk View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 17 Studeni 2008
Lokacija: United Kingdom
Status: Offline
Bodovi: 1013
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje zvrk Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Svibanj 2009 u 09:41
Kod tebe povrca ko u prici.
Na vrh
hoya View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 26 Rujan 2008
Lokacija: rijeka
Status: Offline
Bodovi: 6573
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje hoya Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Svibanj 2009 u 15:36
Otišla si, a javila se nisi ... mogla si posaditi trave, a i smokvu bi ti mogla pripremiti za TM.
Prijateljstvo nije velika stvar,nego milion malih stvari. E. HABERT
Na vrh
niho View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 08 Siječanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 9297
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje niho Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Svibanj 2009 u 18:16
Evo da malo i ja dam mojoj curi morala .Danas sam isto sadila i ja----------- ali otkazala sam i mogu ti reći da sam jako zadovoljna sa svim urodom a tvoj me jako posijetio na moj -sve niče i samo se još možemo diviti i onda ponovo kičmu u sagibanjesmile227
Na vrh
lika1 View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 14 Srpanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 844
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje lika1 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Svibanj 2009 u 18:38
Ma nemoj se Smrcko brinuti proći će leđa čim ugledaš svoje čisto,ekološko,domaće povrće.Što se kaže takve stvari vraćaju u život!!!Thumbs%20Up
Na vrh
smrcko View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Najljepši ljubimac u vrtu 2018

Pridružen: 17 Lipanj 2008
Lokacija: Teška planina
Status: Offline
Bodovi: 18305
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje smrcko Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Svibanj 2009 u 23:51
Originalno poslano od člana hoya hoya napisao:

Otišla si, a javila se nisi ... mogla si posaditi trave, a i smokvu bi ti mogla pripremiti za TM.


Kakvu smokvicu spominješ? Se ti to šališ ili ne?
Dobila ja po tamburismile232 danas, došao MM a ja ni upola spremna za polazak. Pitanje je što sam radila cijelo jutro? Odgovor je bio aaaaaa.... A ja bila na cvijetnom f.
Ma doću ja do tebe, nebrini neću te zadržavati i gnjaviti. Idući tjedan me eto po biljčicu koju si zaboravila, vidjela si da sam tiha i plaha ko srnica.
Jest da nekad se ljudi iznenade ko danas u Pevecu kad sam na kasi održala predavanje, ali je bilo učinkovito ubrzali su rad na kasiWink Mene MM čeka ljut u autu pa sam morala i ja malo biti zločesta.

Leđa me otkočila, malo sam vježbala jučer. Na terenu i zaboravila na bolove,razgibala se.Embarrassed
Ne nasljeđujemo Zemlju od naših predaka, posuđujemo je od naše djece.
Na vrh
smrcko View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Najljepši ljubimac u vrtu 2018

Pridružen: 17 Lipanj 2008
Lokacija: Teška planina
Status: Offline
Bodovi: 18305
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje smrcko Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Svibanj 2009 u 23:53
Originalno poslano od člana niho niho napisao:

Evo da malo i ja dam mojoj curi morala .Danas sam isto sadila i ja----------- ali otkazala sam i mogu ti reći da sam jako zadovoljna sa svim urodom a tvoj me jako posijetio na moj -sve niče i samo se još možemo diviti i onda ponovo kičmu u sagibanjesmile227


Ma bitno je da niče. Ovu godinu se učim iz grešaka. Za prošlu godinu sam uglavnom imala krumpir i znam u što smo krivo napravili. Wink
Ne nasljeđujemo Zemlju od naših predaka, posuđujemo je od naše djece.
Na vrh
smrcko View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Najljepši ljubimac u vrtu 2018

Pridružen: 17 Lipanj 2008
Lokacija: Teška planina
Status: Offline
Bodovi: 18305
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje smrcko Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Svibanj 2009 u 02:24
Nešto iz mog nereda.
Nešto se dogodilo kadulji, listovi su pobijelili, nije mi jasno zašto. Možda vjetar.



Neka biljka se masovno javlja po vrtu.

Ne nasljeđujemo Zemlju od naših predaka, posuđujemo je od naše djece.
Na vrh
smrcko View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Najljepši ljubimac u vrtu 2018

Pridružen: 17 Lipanj 2008
Lokacija: Teška planina
Status: Offline
Bodovi: 18305
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje smrcko Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Svibanj 2009 u 02:28
Boražina , neko eko sjeme koje sam donijela iz Njemačke.



Kapulica napreduje.


Ne nasljeđujemo Zemlju od naših predaka, posuđujemo je od naše djece.
Na vrh
smrcko View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Najljepši ljubimac u vrtu 2018

Pridružen: 17 Lipanj 2008
Lokacija: Teška planina
Status: Offline
Bodovi: 18305
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje smrcko Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Svibanj 2009 u 02:36
Krastavci mislim da su ovo. Vjetar i hladnoća su ih sredili. A tikvice su totalno uništene. MM je insistirao da stavimo sadnice i tad je bilo prerano.




Tu mi je naraslo cvijeće iz sjemenki, od silnog korova neznam što je što. Kako oplijeviti?


Ne nasljeđujemo Zemlju od naših predaka, posuđujemo je od naše djece.
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 3233343536 184>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,281 sekundi.