Početna stranica Početna stranica > Ostalo - Sve i svašta o biljkama i cvijeću > Dnevnik radova
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Silvekin dnevnik
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Silvekin dnevnik

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 3233343536 47>
Korisnik
Poruka
Mamaa View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 07 Veljača 2009
Status: Offline
Bodovi: 4461
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Mamaa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Ožujak 2009 u 21:33
SilveK ti češ se naraditi a mi ćemo uživati u plodivima tvoje mukeSmile
Jedva čekam slikiceClap
Kako odgojiti dva mala bića u pristojne muškarce?
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
Tija View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru


Pridružen: 04 Prosinac 2008
Lokacija: nooooo
Status: Offline
Bodovi: 6510
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Tija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Ožujak 2009 u 09:06
Dijete drago nije ni čudno što te nema gore na forumu, jel imaš vremena jesti? Uspori malo. I reci da li važi za ovu subotu?
Na vrh
SilveK View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 16 Veljača 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 4014
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje SilveK Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Ožujak 2009 u 17:48
Mislim da bi mogla, budemo se još čule Tija. I da znaš, za ovo kaj slijedi si ti kriva, ti si me poslala u gramuLOL


Na vrh
hana View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 05 Srpanj 2007
Status: Offline
Bodovi: 4007
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje hana Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Ožujak 2009 u 19:05
ajme kak je krasno, hemantus je super, nema ga u baumaxu a i dobre su cijene.Ja sam phlox platila oko 30kn
Na vrh
Tija View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru


Pridružen: 04 Prosinac 2008
Lokacija: nooooo
Status: Offline
Bodovi: 6510
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Tija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Ožujak 2009 u 20:44
Draga preuzimam svu krivicu na sebe, ali ti mene tako lijepo obavještavaš da sam morala uzvratiti uslugu.
Na vrh
Lantana View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 31 Listopad 2008
Lokacija: Bol
Status: Offline
Bodovi: 6857
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Lantana Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Ožujak 2009 u 21:56
A di je ta Grama u Vž ili u Čk i samo vi stavljajte slikice tako ja vidim čega ima za kupiti da pošaljem ove moje. Haemanthus je fantastičan.
život je more
Na vrh
SilveK View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 16 Veljača 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 4014
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje SilveK Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Ožujak 2009 u 21:59
U Čakovcu, odma na magistrali preko Inine benzinske - stvarno imaju puno prihvatljivije cijene od BaumaxaSmile

Na vrh
Triša View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 04 Siječanj 2008
Lokacija: Rijeka
Status: Offline
Bodovi: 19699
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Triša Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Ožujak 2009 u 22:11
A bogme i izbor im je super, puno toga u Rijeci nisam niti vidjela, ali biti će kod Silvek - isto dobro, ne ustvari još boljesmile79
RIJEKA

"NEVERA S KVARNERA" odabrala "otok"
Na vrh
korijenko View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 27 Kolovoz 2008
Lokacija: Hrvatska
Status: Offline
Bodovi: 6701
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje korijenko Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05 Ožujak 2009 u 09:11
Haemanthus, pa još crveni, famozno, nikako da nabasam na njega, žute imam od uvijek. Što dobiješ u vrećici jedan ili više gomolj- lukovica ?
Pup do pupa,do ruže ruža, uberi što priroda ti pruža

(zgora Opatije)
Na vrh
Tija View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru


Pridružen: 04 Prosinac 2008
Lokacija: nooooo
Status: Offline
Bodovi: 6510
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Tija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05 Ožujak 2009 u 09:12

Za male pare, a lukovice su im puno kvalitetnije od Baumaxovih, tam zbilja moraš paziti da ne kupiš "mačka u vreči".

Lantana ako imaš kakve želje reci, pomoči ćemo ti naravno?
Na vrh
SilveK View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 16 Veljača 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 4014
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje SilveK Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05 Ožujak 2009 u 10:27
Korijenko, da, da, lijepo prosim, već dugo tražim žutiTongue 
Crveni je samo jedan u pakiranju, ali 17,50 mi se ne čini skupo. Imala sam ga i prošle godine, ali mi je lukovica izgnjilila - sve je u temi koju sam otvorila u likovicama i gomoljima - pa eto, na greškama se uči. Korijenko, još ih je par, idem sutra uzeti za Lantanu, ako bude uzmem i tebi jedan crveni? (Tija, već sam se ja dogovorila s Lantanom za nabavkuSmile)
Na vrh
korijenko View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 27 Kolovoz 2008
Lokacija: Hrvatska
Status: Offline
Bodovi: 6701
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje korijenko Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05 Ožujak 2009 u 10:42
Silvek, molim ljepo ako bude još bilo, lovu šaljem, ja ću ti jedan žuti spremiti, imam ih u jednoj vazi, na slici, na mojoj hacijendi.
Ako bude za kupiti crveni čujemo se na pp
Pup do pupa,do ruže ruža, uberi što priroda ti pruža

(zgora Opatije)
Na vrh
SilveK View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 16 Veljača 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 4014
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje SilveK Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Ožujak 2009 u 22:59
Danas je bio dobro iskorišten dan. Skočila sam do Shashe i otišle smo u šumarak spašavati procijepak i drijemovceBig%20smile, jer sve ruše, pa vjerojatno neće tamo opstati, ali u našim vrtovima budu. Shasha se je super pripremila, od vrečica, alata do rukavica - nema tu da dođemo u šumu nespremneLOL. Toliko sam si toga izvadila, da sam jedva vrećicu do auta nosilaTongue, a sutra posao, sve to posaditi. Šteta da nisam uzela fotić i malo poslikala šumu, sve je u prekrasnom bijelom tepihu, a tek miris...Ali to nije sve, još sam i od Shashe dobila i jetrenku, žutu graničicu, đumbir i teglicu -  Shashasmile79.
Na povratku sam stala u plodinama da uzmem sparaxis za Lantanu, a kad tamo nova pakiranja cvijeća:



Kupila sam bijelu dicentru - Shasha, mislila sam na tebe, ali nažalost bilo je samo jedno pakiranje...a ovo ostalo, a kaj bum ak si nebrem pomoćismile156
Na vrh
iris View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 18 Veljača 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 4502
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje iris Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Ožujak 2009 u 23:06
hehe znam ja kako je to...tako ja večeru ne mogu preskočiti Tongue Big%20smile
Na vrh
Lantana View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 31 Listopad 2008
Lokacija: Bol
Status: Offline
Bodovi: 6857
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Lantana Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Ožujak 2009 u 23:08
Bravo SilvK pa ti si danas spašavala cvijeće iz šume i Plodine. Izbor je opet za 5.
život je more
Na vrh
shasha View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 25 Ožujak 2007
Status: Offline
Bodovi: 11064
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje shasha Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Ožujak 2009 u 23:12
smile102SilveK..ma sve ok, Kontesa mi bu kupila srčeka sutra tak da se nebuš morala odreći(zbog grižnje savjestiLOL)jedinog paketaWink
Ma znam,sad kad mi ih ona nabavi,sad ih bude svud za kupiti.Do sad nisam nikako uspjela na ta bijela naletiti.
Na vrh
Mamaa View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 07 Veljača 2009
Status: Offline
Bodovi: 4461
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Mamaa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Ožujak 2009 u 23:36
Ljiljan je prekrasanSmile Još nisam vidjela takvu nijansu...nešto divno, kako me priroda (cvijeće) fascinira
Kako odgojiti dva mala bića u pristojne muškarce?
Na vrh
Lilly View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 09 Veljača 2009
Status: Offline
Bodovi: 1503
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Lilly Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Ožujak 2009 u 23:50
Stvarno je ljiljan preljep!
Na vrh
SilveK View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 16 Veljača 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 4014
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje SilveK Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Ožujak 2009 u 21:33
Danas sam mnogo toga napravila Smile Popila sam si s MM kavu kod Tije, njezin muž mi je iskopao ljetni hibiskus, MM iskopao doma rupu i odmah smo ga posadili - Hvala Tija smile79, hibiskus je u dobrim rukamaTongue.
Podignula sam na pošti paket od Zvonkice..ljudi, čega je sve tu bilo nutra Tongue - iskreno, niti sama neznam, morala bum se konzultirati s Zvonkicom, ali uglavnom, sve je posađeno Smile. Posadila sam i sve kaj sam jučer doma donijela...koliko je god bilo teško, sad dok je to na gredicama...ja bi još...hoću reći, meni nikad dosta smile42...jedva čekom dok se sve razmnoži i dok bum imala bijeli tepih kao u šumiBig%20smile.
Posađen je i phlox i bijela dicentra. Vrijeme je bilo ružno, puhao vjetar, šprickala kišica...a zemlja je još prilično mokra, ali dobro, nadam se da bu se sve lijepo primilo.
Na vrh
Triša View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 04 Siječanj 2008
Lokacija: Rijeka
Status: Offline
Bodovi: 19699
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Triša Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Ožujak 2009 u 22:09
Stvarno si danas bila vrijedna, i jučer, pa izgleda da ti je u glavi već prolčjeće, a u rukama mlazni pogon.
 
Sadiš, juriš, kupuješ, kopaš po šumi, presađuješ -" super Silva"
RIJEKA

"NEVERA S KVARNERA" odabrala "otok"
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 3233343536 47>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,188 sekundi.