Početna stranica Početna stranica > Vrt - Forum o vrtovima > Moj vrt > Moj povrtnjak
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Povrtlarska brbljaonica
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Povrtlarska brbljaonica

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 334335336337338 381>
Korisnik
Poruka
desert rose View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 11 Ožujak 2013
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 2547
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje desert rose Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29 Prosinac 2013 u 23:05
Gledala sam i ja na E bay-u sjemenke, konkretno hipeastrum (naravno) za neku full nisku cijenu dok su lukovice paprene... ali nikako da se odlučim, tko zna koliko je to staro i da li bi uopće proklijalo...Confused
Ne vjerujem u duhove, ali vjerujem u snove, a ponekad i u bajke...
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
monstera View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 24 Kolovoz 2011
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 11895
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje monstera Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29 Prosinac 2013 u 23:06
   Moram reći da su Božuri vrlo čudljive biljke, tj. sjeme....I ako se nema dovoljno strpljenja za njih, bolje se ni ne upuštati u to....jer kako sam čitala nekad im stvarno treba cijela godina dana, a nekad i dvije, tri da nikne......a kad nikne , trebat će mu nekoliko dodatnih godina da procvate....no nema veze....valjda ću ih nekad i  dočekati...LOLEmbarrassedHeart


Zemlja nije ni moja, ni tvoja, posuđena je svima nama, da dođemo, da se tu sretnemo i odemo bez povratka.
Na vrh
desert rose View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 11 Ožujak 2013
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 2547
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje desert rose Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29 Prosinac 2013 u 23:09
Mene još čeka "borba" sa glicinijom i fratarskim paprom... nadam se da će biti uspjeha... Ermm
Ne vjerujem u duhove, ali vjerujem u snove, a ponekad i u bajke...
Na vrh
monstera View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 24 Kolovoz 2011
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 11895
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje monstera Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29 Prosinac 2013 u 23:09
Originalno poslano od člana desert rose desert rose napisao:

Gledala sam i ja na E bay-u sjemenke, konkretno hipeastrum (naravno) za neku full nisku cijenu dok su lukovice paprene... ali nikako da se odlučim, tko zna koliko je to staro i da li bi uopće proklijalo...Confused

  Za ovo što kažeš, imaš potpuno pravo......i ne samo hipeastrum, nađe se još toga da je staro i neće proklijati....no srećom nije mi se to baš često događalo.....možda jednom, kad sam kupila Pink Gomphrenu, nekih 150 sjemenki....a ono ni jedna nije proklijala, vjerojatno su jako stare..ostalo sve što sam uzimala, uglavnom je htjelo niknuti......


Zemlja nije ni moja, ni tvoja, posuđena je svima nama, da dođemo, da se tu sretnemo i odemo bez povratka.
Na vrh
monstera View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 24 Kolovoz 2011
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 11895
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje monstera Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29 Prosinac 2013 u 23:12
 
Gliciniju imam , dvije biljke iz sjemena, ostale koje su niknule sam podijelila....Uffff a sad na popisu imam toga da niti sama ne znam što ću više sijati....bit će to malo podugačak popis i neću se moći snaći od svega....smile42




Zemlja nije ni moja, ni tvoja, posuđena je svima nama, da dođemo, da se tu sretnemo i odemo bez povratka.
Na vrh
desert rose View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 11 Ožujak 2013
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 2547
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje desert rose Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29 Prosinac 2013 u 23:14
E generacijo, baš smo se zabrbljale, a ja moram u krevet. Sutra rano buđenje, idem na smile115, malo u toplije krajeve, vidjeti naše divno Jadransko more... ma, već sam 01.01. opet u planinama! Ako nađeš kaj zanimljivog na E bay-u, misli na mene ovisnicu! smile95
Ne vjerujem u duhove, ali vjerujem u snove, a ponekad i u bajke...
Na vrh
monstera View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 24 Kolovoz 2011
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 11895
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje monstera Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29 Prosinac 2013 u 23:17
 Naravno da ću misliti na tebe ! smile78smile84 Samo vidiš kako su baš bezobrazni, kad ima nešto jeftinije, onda ne ide k nama....i to kao da se svi redom dogovore...baš su neki....smile207




Zemlja nije ni moja, ni tvoja, posuđena je svima nama, da dođemo, da se tu sretnemo i odemo bez povratka.
Na vrh
monstera View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 24 Kolovoz 2011
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 11895
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje monstera Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29 Prosinac 2013 u 23:18
 Gibam i ja u krpe, Laku noć ti želim i do tipkanja! smile78smile84


Zemlja nije ni moja, ni tvoja, posuđena je svima nama, da dođemo, da se tu sretnemo i odemo bez povratka.
Na vrh
desert rose View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 11 Ožujak 2013
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 2547
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje desert rose Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29 Prosinac 2013 u 23:20
Moramo se dogovoriti sa prijateljicama u BiH da kupe za nas! smile230 
Ne vjerujem u duhove, ali vjerujem u snove, a ponekad i u bajke...
Na vrh
monstera View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 24 Kolovoz 2011
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 11895
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje monstera Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 30 Prosinac 2013 u 09:38
 A i to bi bilo dobro....ali mislim da ću ipak pričekati, vjerojatno će opet ići i k nama, samo oni znaju tako zezati....Nije to prvi puta....ali ako se češće "visi" tamo, može se uvjek nešto i "uloviti "..smile96


Zemlja nije ni moja, ni tvoja, posuđena je svima nama, da dođemo, da se tu sretnemo i odemo bez povratka.
Na vrh
wizardica View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 21 Ožujak 2011
Lokacija: od vamo...tamo
Status: Offline
Bodovi: 2140
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje wizardica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 31 Prosinac 2013 u 21:04
..pozdrav vrijednoj gazdarici i ostalima...sve same oblizeke do oblizeke...kud imam doma svoje...nisam karakter pa ću monsili oblizeknut i tvoje...kooookoooos...volim kokos...čupavce...mmmmm:)
Usput svima sve naj naj...sad odoh...torta mi se smije na tanjuru..hheheheh
Lažna prijateljica: Zlo koje vam tapše po ramenu
Na vrh
monstera View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 24 Kolovoz 2011
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 11895
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje monstera Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Siječanj 2014 u 00:22
   
  


 He,he, he Wiz, draga moja, prije svega Želim ti od srca sve najbolje u Novoj godini !

 Ja nažalost ne smijem više razmišljati o oblizekima, niti torti....mislim da sam preko ovih blagdana natukla i previše kg...pa ću sad laganini morati na dijetu....inače ne bude dobro, danas cijeli dan mi zuji u uhu, vrtoglavi mi se i mrak mi dođe na oči....ubit će me to prejedanje...Moram tome stati na kraj dok se još vidi......smile96smile96  Dok ne bude prekasno...LOLLOLLOL


  

Zemlja nije ni moja, ni tvoja, posuđena je svima nama, da dođemo, da se tu sretnemo i odemo bez povratka.
Na vrh
monstera View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 24 Kolovoz 2011
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 11895
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje monstera Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Siječanj 2014 u 11:25

 Ne mogu, a da ovo ne podijelim s vama.....Već nekoliko dana razgledavam neko sjemenje po Ebay-u i gdje god kliknem na nešto zanimljivo, svugdje piše Croatia, Republic Of...... Kopajući tako i tražeći odgovore zašto je to najednom tako i zašto nitko ne želi ništa slati k nama....naiđem na ovo.....

Sad mi je konačno jasno.......smile43Eto početak godine je .....a već na prvu nije ništa dobro donio....To bi valjda trebalo značiti da se i u budućnosti možemo pozdraviti sa kupnjom preko Ebay-a......CryCryThumbs Down

   Ono što bi htjela naglasiti, nije samo da Englezi i Ameri ne žele slati ništa k nama, nego općenito svi, pa čak ni Kinezi ne žele više ništa slati k nama...OuchThumbs Down






Zemlja nije ni moja, ni tvoja, posuđena je svima nama, da dođemo, da se tu sretnemo i odemo bez povratka.
Na vrh
Pustolovka View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 05 Srpanj 2010
Lokacija: Bosna i Hercego
Status: Offline
Bodovi: 3162
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Pustolovka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Siječanj 2014 u 14:16
Ne cudi se Monstera nicemu,sve su ljudi u pravu.Ja sam ovdje uredno placala postarinu za van Bosne osobe mi narucivale neke moje proizvode i gle ovi iz poste se nakrali,otvarali mi postu.Sto je najgore kad sam otisla direktoru poste u mom gradu da to prijavim koje june od covjeka me docekalo!! Kaze nista,nista mi tu  ne mozemo to je tako i izvaljao  kilometar gluposti i zasto da nama neke prebogate zemlje riskiraju kad nam nasa drzava nije omogucila dostojanstvo ljudsko?!
Trud je uzaludan, ako se priroda protivi.

Seneka
Na vrh
monstera View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 24 Kolovoz 2011
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 11895
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje monstera Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Siječanj 2014 u 15:30
 
  Pustili, ovo ipak ne vrijedi za vas, šalju i k vama i za Srbiju i Sloveniju, samo k nama ne ......Cry







Zemlja nije ni moja, ni tvoja, posuđena je svima nama, da dođemo, da se tu sretnemo i odemo bez povratka.
Na vrh
wizardica View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 21 Ožujak 2011
Lokacija: od vamo...tamo
Status: Offline
Bodovi: 2140
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje wizardica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Siječanj 2014 u 16:58
Monstera, nemoj se nićem čuditi, ovako što se i moglo očekivati...pogledaj samo koliko se stvari na njuškalu prodaje, koliko je tih predmeta stiglo iz vana a prijavljeno kao da nije stiglo...tako sam barem ćula od ljudi koji znadu nešto o tim malverzacijama, i tako su nas ti ljudi diskreditirali na svakom polju...u grdoj smo poziciji...trebat će podosta vremena da se taj zao glas opravda....no kao utjehu tebi...pokušaj ovdije...moguće nađeš nešto što te zanima...mislim da još za sad nismo tu na lošem glasu...:)

http://www.ebay.de/
http://www.ebay.de/sch/Sonstige-/84137/i.html

Sretno :)
Lažna prijateljica: Zlo koje vam tapše po ramenu
Na vrh
monstera View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 24 Kolovoz 2011
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 11895
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje monstera Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Siječanj 2014 u 17:56
  Wiz draga moja, ma nije to samo što se svašta prodaje po Njuškalu, nego pogledaj da se žale da ima jako puno da su se paketi putem zagubili ili zalutali, a onda su ljudi tražili povrat novca ili nove pošiljke....Hm ? Stvarno grozno da smo dospjeli na crnu listu rizičnih zemalja i sad će trebati vremena da se to stanje popravi, ako se uopće bude moglo išta popraviti.....Hvala ti za ovaj link, no rijetko kad sam visila na bilo kojim njemačkim stranicama.......čisto sumnjam da i hoću.....smile43Ili ću čekati da se ovo sve vrati u normalu.....ili te normale nažalost više neće ni biti......pa ću moći slobodno zaboraviti na bilo kakvu kupovinu preko Ebay-a....CryUnhappyOuchThumbs Down









Zemlja nije ni moja, ni tvoja, posuđena je svima nama, da dođemo, da se tu sretnemo i odemo bez povratka.
Na vrh
monstera View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 24 Kolovoz 2011
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 11895
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje monstera Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Siječanj 2014 u 18:08
 Ne znam što mogu reći osim, Šteta, šteta, šteta.....užasno mi je žao da je tako jer našlo se tu jako puno jeftinih stvarčica, rekla bih skoro za bagatel..ne samo što se tiče sjemenja nego općenito......svega i svačega po vrlo niskoj cijeni....Uzet ću samo jedan primjer....zagledala sam kod nas onaj mali ručni aparatić za zavarivanje plastičnih vrečica.....cijena kod nas se kreće od nekih 70-setak kuna pa nadalje...dok sam tu potpuno istu spravicu našla na Ebay-u, ne biste vjerovali, ni manje ni više nego za 1 USD....da dobro ste pročitali za samo 1 američki dolar + free poštarina....

  Kako da onda ostanem ravnodušna na sve ovo što se dogodilo i što se događa ( a vjerujem da nitko danas nema pretjerano puno love pa da mu nije stalo da negdje prođe jeftinije, zar ne? )  CryOuch







Zemlja nije ni moja, ni tvoja, posuđena je svima nama, da dođemo, da se tu sretnemo i odemo bez povratka.
Na vrh
Pustolovka View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 05 Srpanj 2010
Lokacija: Bosna i Hercego
Status: Offline
Bodovi: 3162
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Pustolovka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Siječanj 2014 u 18:33
Pa da dobiju gamad paket,a ljudiam slazu da nisu dobili i traze ili novac ili ponovo paket,dok druge zemlje to ne rade i zasto bi onda ovi slali?! A sto kazes salju u Bosnu i Srbiju ma i tu ce se zavrnuti pipa ista bagra i ovdje to bi majku svoju nasamarilo za malo para.
Trud je uzaludan, ako se priroda protivi.

Seneka
Na vrh
ajama View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 30 Siječanj 2012
Lokacija: slavonija,
Status: Offline
Bodovi: 5957
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje ajama Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Siječanj 2014 u 18:47
malo sam pogledala.ima to svega,a ima i prekrasnog povrća.mislim da je stranica za mons,jedino ako joj cijene odgovaraju
-poslije igre i kralj i pijun idu u istu kutiju-
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 334335336337338 381>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,567 sekundi.