Početna stranica Početna stranica > Vrt - Forum o vrtovima > Moj vrt u slikama
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Detalji iz mog vrta
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Detalji iz mog vrta

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 3132333435 39>
Korisnik
Poruka
White View Drop Down
Već proklijao
Već proklijao
Avatar

Pridružen: 23 Veljača 2009
Status: Offline
Bodovi: 207
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje White Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Svibanj 2010 u 14:45
Originalno poslano od člana White White napisao:

gdje si kupila ovu kao djetelinu s duplim roza cvjetovima?
prekrasna mi je


evo citiram samu sebe,vidim po postovima da je ta moja djetelina dupli pakujac
ali ipak me zanima gdje si ga u Brodu našla?
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
baka View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 14 Rujan 2008
Status: Offline
Bodovi: 14388
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje baka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Svibanj 2010 u 15:16
Originalno poslano od člana smrcko smrcko napisao:

Vrt ti je prekrasan, dizajniran. Puno svega, raznovrsno i ničeg previše, savršeno ukomponiranosmile141
Prošetala opet i zaključila da mi je najpametnije citirati Šmrcku!
Stvarno je pogodila pravi komentar!ClapClapClap
Na vrh
OTOK View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Kreator Cvijet.info enciklopedije

Pridružen: 26 Rujan 2008
Status: Offline
Bodovi: 13777
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje OTOK Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Svibanj 2010 u 15:54
Prekrasno!

Ono nešto novo je cuphea ili japanska mirta
Na vrh
bergenia View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar
DONATOR

Pridružen: 17 Veljača 2008
Status: Offline
Bodovi: 2776
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje bergenia Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Svibanj 2010 u 16:54
I novo i staro...............meni je sve super!
Priznajem da dupli pakujac vidim kod tebe prvi put i jako, jako mi ssssviđa!Wink
Na vrh
niho View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 08 Siječanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 9297
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje niho Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Svibanj 2010 u 17:41
Neću sve ponavljati ali nemam riječisvaka častsmile57
** Svaki miris novog cvijeta uljepša mi dan.**
Na vrh
dada28 View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 06 Lipanj 2007
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 2265
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje dada28 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Svibanj 2010 u 18:41
White, taj pakujac sam kupila prošle godine na sajmu cvijeća kod nas u Brodu (u tvrđavi). U međuvremenu sam posijala pakujce, sad su još mali, ali nadam se da ću ih do slijedeće godine imati jako puno...ne znam kakvi su, jer sam sjeme dobila.

Otok, nisam znala da se to zove japanska mirta, rekli su mi da raste u trokut i da bi je trebala malo zaštititi preko zime (ako mislimo na istu biljku). Jednu sam kupila u OBI-ju ove godine, a drugu, sličnu biljku sam kupila na sajmu...sad sam i ja zbunjena...
Kad se vrijeme proljepša, malo ću ih bolje proučiti.

kat.rea, ono između perunika, ljubičastih cvjetića, je iglica (geranium), koraljna zvončika i ostaci tulipana...ne znam baš na što si točno mislila. A moj najljepši cvjetak je dobro, čuva moje cvijeće i prati me po dvorištu dok se bavim cvijećem (čitaj, smeta mi)

smrcko, alisa, Flavia, baka, otok, bergenia, niho, rosa2,
gioiaa, Lantana, Mira 021, lucy, anči39, stefkaja, kontesaa, hvala svima za komplimente...sorry, ako sam nekoga izostavila...kiss, kiss!
Sometimes you want to go where everybody knows your name and they're always glad you came..
Na vrh
dada28 View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 06 Lipanj 2007
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 2265
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje dada28 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Svibanj 2010 u 18:48
I još nešto...one velike, prekrasne, žuto-naranđaste anđeoske trublje, baš kao i hibiskusi, smrzli su mi se ove zime u garaži...šmrc...ubilo ih je onih para dana, kad se temperatura spustila na -20 stupnjeva...
Sometimes you want to go where everybody knows your name and they're always glad you came..
Na vrh
mali kaktus View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
DONATOR

Pridružen: 10 Ožujak 2010
Lokacija: Međimurje
Status: Offline
Bodovi: 9133
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mali kaktus Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Svibanj 2010 u 18:48
I staro i novo i plavo ne moraš se više udavat sve ti je prekrasnoThumbs%20Up
Na vrh
Retriver Sara View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 06 Lipanj 2009
Lokacija: Zagreb
Status: Offline
Bodovi: 8979
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Retriver Sara Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Svibanj 2010 u 20:57
draga dada, već dugo nisam tako uživala u nekom vrtu...prekrasne biljke, predivne boje, savršeno usklađene, neke za mene neviđene biljke, npr. genijalni dupli pakujac, odlične fotke...savršeno lijepo!
LIjepi pozdrav
Na vrh
anči39 View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 05 Ožujak 2010
Status: Offline
Bodovi: 3042
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje anči39 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Svibanj 2010 u 23:10
dada i mene susjedi gledaju čudno sa fotićem smile48sigurno misle da sam skroz pošandrcala
"pravi prijatelj je ona osoba koja te drži za ruke i dodiruje tvoje srce!"
Na vrh
lilie View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 10 Ožujak 2010
Lokacija: Belišće
Status: Offline
Bodovi: 2319
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje lilie Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Svibanj 2010 u 23:27
Sve je prelijepo i staro i novo.
Najljepši klematisi.smile112
znati mnogo ne znači biti mudar
Na vrh
dada28 View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 06 Lipanj 2007
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 2265
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje dada28 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 30 Svibanj 2010 u 15:53
Imam problema s fotićem...evo nekoliko novih slika...nisam baš zadovoljna, ali nemam bolje...


Novi kamenjar...
















Žuta lonicera u punom sjaju...(zanemarite ne-kvalitetu fotografije)




i još jedna...







Čuvarica moga cvijeća




Ovo sam neki dan dobila na poklon...




Nadam se da ću uskoro kupiti neki novi fotić...Ovaj je ispao mojim dečima i oštetila se leća(i to samo par dana nakon što smo ga kupili..)tako da imamo loše fotke već godinama...


Sometimes you want to go where everybody knows your name and they're always glad you came..
Na vrh
alisa View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 07 Prosinac 2007
Lokacija: Sarajevo
Status: Offline
Bodovi: 2545
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje alisa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 30 Svibanj 2010 u 16:35
Dada,slike su predivne...Oduševilla me lonciera,kamenjar,ruže,clematisi--Naravno posebni komplimenti za čuvara vrta!!
Na vrh
mali kaktus View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
DONATOR

Pridružen: 10 Ožujak 2010
Lokacija: Međimurje
Status: Offline
Bodovi: 9133
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mali kaktus Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 30 Svibanj 2010 u 17:06
ClapPrekrasno si sve poslikala
Na vrh
Mira021 View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 18 Travanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 3188
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Mira021 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 30 Svibanj 2010 u 17:13
Sve je lijepo od kamenjara pa nadaljeThumbs%20Up
Na vrh
gioiaa View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 03 Travanj 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 16587
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje gioiaa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Lipanj 2010 u 11:22
predivne slike,ne znam sta bi izdvojila,sve mi je
Na vrh
Retriver Sara View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 06 Lipanj 2009
Lokacija: Zagreb
Status: Offline
Bodovi: 8979
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Retriver Sara Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Lipanj 2010 u 23:47
o kakvim lošim fotkama pričaš draga?
fotke su odlične, a naročito one makro, koje već spadaju u kategoriju umjetničke fotografije.
Aha, tu smo radi cvijeća...novi kamenjar odličan, bogat izbor cvijeća prekrasne cvatnje, i staro, i novo, i plavo...
Predivan vrt!Smile
Na vrh
rena View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 20 Siječanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 767
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje rena Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Lipanj 2010 u 20:00
kao i uvijek, lijepe slike, super vrt! samo tako naprijed. puno uspjeha
Na vrh
magnolia View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 18 Svibanj 2010
Lokacija: mostar
Status: Offline
Bodovi: 426
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje magnolia Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Lipanj 2010 u 20:28
smile120
Na vrh
Triša View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 04 Siječanj 2008
Lokacija: Rijeka
Status: Offline
Bodovi: 19699
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Triša Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Lipanj 2010 u 20:38
Hej evo me tu malo da vidim što se događa i vidim čudo od klematisa, a tek ruže, pa lonicere, što ti hoćeš, lako je kad imaš čuvaricu cvijeća i to tako medenu.
RIJEKA

"NEVERA S KVARNERA" odabrala "otok"
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 3132333435 39>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,188 sekundi.