Početna stranica Početna stranica > Vrt - Forum o vrtovima > Moj vrt u slikama
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - enrikova nona - moj vrt
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


enrikova nona - moj vrt

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 3132333435 221>
Korisnik
Poruka
 Ocjena: Ocjena teme: 1 Glasova, Približno 5,00  Tema Pretraga Tema Pretraga  Opcije teme Opcije teme
enrikova nona View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 06 Prosinac 2010
Lokacija: Slavonija
Status: Offline
Bodovi: 6269
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje enrikova nona Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Travanj 2011 u 12:48
stigao bakin cvijetak a njegovi roditelji sa vijescu da ce u 11. mj. biti jos jedan tata me naucio stati na skejt u mom rodnom selu je na Markovo kirvaj pa se okupila druzba od nas 40 da se malo pocastimo bilo je lijepo vrijeme i ugodn druzenje pod mirisnom glicinijomEnrico je bio presretan obozava djecu uskrsna grana pa sarana jaja a sad malo procvjetanih novina ajugadjurdjiceiglica od Fride jos se nije ni primila vec cvjeta
<ako nekom das ribu nahranit ces ga jednom, ako ga naucis loviti ribu nahranit ces ga zauvijek> narodna
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
enrikova nona View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 06 Prosinac 2010
Lokacija: Slavonija
Status: Offline
Bodovi: 6269
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje enrikova nona Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Travanj 2011 u 20:20
lampranthus od lantane procvjetao
<ako nekom das ribu nahranit ces ga jednom, ako ga naucis loviti ribu nahranit ces ga zauvijek> narodna
Na vrh
enrikova nona View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 06 Prosinac 2010
Lokacija: Slavonija
Status: Offline
Bodovi: 6269
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje enrikova nona Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Travanj 2011 u 20:25
fany 54 hvala na cestitkama , Anaidadrago mi je da ti se svidja, Nataly ja mislim da se to odnosi na niske pakujce ali ovaj moj visoki bude isti, tikvic drago mi je da ti se svidja kod mene sve vas puno pozdravljamsmile79 jos jednom glicinija
<ako nekom das ribu nahranit ces ga jednom, ako ga naucis loviti ribu nahranit ces ga zauvijek> narodna
Na vrh
baka View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 14 Rujan 2008
Status: Offline
Bodovi: 14388
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje baka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Travanj 2011 u 20:32
Ooooo to je bio pravi obiteljski Blagdan!
Cvijetak Enrico....Thumbs%20Up Znači stiže još jedan....Clap
Na vrh
enrikova nona View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 06 Prosinac 2010
Lokacija: Slavonija
Status: Offline
Bodovi: 6269
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje enrikova nona Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Travanj 2011 u 20:38
jos jedna
draga baka da bas tako smile78
<ako nekom das ribu nahranit ces ga jednom, ako ga naucis loviti ribu nahranit ces ga zauvijek> narodna
Na vrh
kontesaa View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 15 Listopad 2007
Lokacija: Zagorje
Status: Offline
Bodovi: 6195
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kontesaa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Travanj 2011 u 21:23
Nona vrtek ti je prva liga, a glcinija me oborila s nogu Thumbs%20Upsmile39
Čuda se događaju samo onima koji u njih vjeruju :)

Zagorski bregi
Na vrh
Mari,5510 View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 30 Srpanj 2009
Lokacija: Hrvatska
Status: Offline
Bodovi: 12480
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Mari,5510 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Travanj 2011 u 21:31
puno se krasnog cvijeća može vidjeti kod tebe, ali ova djeca u bazenčiću su preslatka
Slavonski kirvaj, znam šta je to, a kod tebe se poštuje tradicijaClapClapClapClap
Na vrh
Triša View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 04 Siječanj 2008
Lokacija: Rijeka
Status: Offline
Bodovi: 19699
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Triša Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Travanj 2011 u 22:35
Utopila sam se u plavetnilu glicinije.
Procvjetao mi tvoj ploksić!
Draga čestitke, dakle biti ćeš ponovo nona - kako divno!
RIJEKA

"NEVERA S KVARNERA" odabrala "otok"
Na vrh
moon View Drop Down
administrator
administrator
Avatar

Pridružen: 06 Listopad 2010
Lokacija: Kvarner,Croatia
Status: Offline
Bodovi: 10501
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje moon Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Travanj 2011 u 22:40
prekrasni i naravno čestitke
Na vrh
OTOK View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Kreator Cvijet.info enciklopedije

Pridružen: 26 Rujan 2008
Status: Offline
Bodovi: 13777
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje OTOK Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Travanj 2011 u 22:42
Baš ste se lijepo družili okruženi cvijećem.
Na vrh
Lovro View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 18 Rujan 2010
Lokacija: Varaždin
Status: Offline
Bodovi: 4174
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Lovro Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Travanj 2011 u 22:43
Nona, čestitam za novi cvijetak!!!smile171

Glicinija je ........bez teksta sam!!!smile78
Varaždin, stari moj grad!
Na vrh
enrikova nona View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 06 Prosinac 2010
Lokacija: Slavonija
Status: Offline
Bodovi: 6269
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje enrikova nona Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Travanj 2011 u 12:31
kontesaa drago mi je da ti se svidjasmile78
Mari 5510 da tradicija se treba nastaviti smile78
Trisa da plavetnilo na sve strane a sto se tice unuka stari se smile78
moon drago mi te vidjeti smile78
OTOK da bilo je bas ugodno smile78
LOVRO hvala na cestitcismile78glicinija je bila kraljica dana a Enrico mali princ rijetko je kod nas pa ga svi obozavamo i gledamo u njega kavkaska potocnica grana grma pocela cvjetati i zlatna kisa mix jos jedna vrsta hoste detalj iz vrta jos jedan detalj srusili smo kokosinjac ali smo ostavili dio zida obrastao brsljanom jos jedan dio ogradjen je klematis bijele ljubicicemix prvi cvijet prvog klematisa mislim da je to Nelly Moserkutak sa sedumima limun je pun cvjetnih pupova jedna iz bliza
<ako nekom das ribu nahranit ces ga jednom, ako ga naucis loviti ribu nahranit ces ga zauvijek> narodna
Na vrh
enrikova nona View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 06 Prosinac 2010
Lokacija: Slavonija
Status: Offline
Bodovi: 6269
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje enrikova nona Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Travanj 2011 u 16:40
krumpirko ima sve vise cvjetova kao i pakujac
<ako nekom das ribu nahranit ces ga jednom, ako ga naucis loviti ribu nahranit ces ga zauvijek> narodna
Na vrh
niho View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 08 Siječanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 9297
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje niho Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Travanj 2011 u 21:28
smile39nemam šta da komentarišem puno ma ovo je fantastičnooooooooooooooooooo
** Svaki miris novog cvijeta uljepša mi dan.**
Na vrh
misty-da View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 02 Ožujak 2010
Status: Offline
Bodovi: 3544
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje misty-da Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29 Travanj 2011 u 05:36
Originalno poslano od člana enrikova nona enrikova nona napisao:

jos jednom glicinija
Osjeti se kako sva blistaš od sreće nakon radosnog Uskrsa, lijepih vijesti i tako puno prelijepo cvijeća u vrtu, a ova glicinija zaslužuje da je ponoviš još puno puta!!!! LOL
Time is something you can never get back..
Na vrh
korijenko View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 27 Kolovoz 2008
Lokacija: Hrvatska
Status: Offline
Bodovi: 6701
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje korijenko Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29 Travanj 2011 u 10:12
Kutak sa sedumima je prva liga Thumbs%20Up a glicinija smile227
Tvoje biljkice mi lijepo rastu...bijela ljubica stalno cvate Hug
Pup do pupa,do ruže ruža, uberi što priroda ti pruža

(zgora Opatije)
Na vrh
enrikova nona View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 06 Prosinac 2010
Lokacija: Slavonija
Status: Offline
Bodovi: 6269
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje enrikova nona Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29 Travanj 2011 u 10:14
niho,misty-da smile79 idem upravo u selo malo je palo kišice pa ću rasađivat povrće , uslikam gliciniju i ponovo je stavim svaki dan je drugačija sad su potjerali listovi a boja cvijeta blijedi ali je svakako prekrasna
<ako nekom das ribu nahranit ces ga jednom, ako ga naucis loviti ribu nahranit ces ga zauvijek> narodna
Na vrh
tomica View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 22 Listopad 2009
Lokacija: Mostar
Status: Offline
Bodovi: 939
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje tomica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29 Travanj 2011 u 10:38
Tereza Kesovija
Nono, moj dobri Nono

Toliko prelipi prica pricat si zna
tu san upoznala svit
a bila san mala
i ne znan da l' san rekla ti fala
za tajne ca san otkrila ja

O, nono, nono, nono
dobri moj nono
sve manje ljudi znanca
nalik su na te

O, nono, nono, nono
dobri moj nono
al' srice o kojoj si prica
i ljubavi za te
uvik znaj bit ce u srcu mom

Reka si, sican se dobro
i glasa tvog
zivot je spleten od tuge
i od veselja
i pamti, uvik puni smo zelja
al' malo se ostvari od tog

O, nono, nono, nono
dobri moj nono
 
Hvala ti na divnim slikama
Na vrh
enrikova nona View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 06 Prosinac 2010
Lokacija: Slavonija
Status: Offline
Bodovi: 6269
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje enrikova nona Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29 Travanj 2011 u 10:59
korijenko ovaj kutak ima samo 3  vrste seduma ali ih imam još mogu ti reči da su jako zahvalni i cijelu godinu lijepi znaš moj pt je jako volio cvijeće 9 godina je živio sam poslije mame u ovom dvorištu u kojem smo sada mi povremeno još ne stalno iako planiramo i onda je on znao reči za neki cvijet koji je recimo lijep ali kratko cvate "trpim ga cijelu godinu za ovo malo "što sa sedumima nije slučaj, drago mi je da ti se sve primilo poslije sam skužila da imam još bijelog što ti nisam poslala ali bit će prilika još Wink
<ako nekom das ribu nahranit ces ga jednom, ako ga naucis loviti ribu nahranit ces ga zauvijek> narodna
Na vrh
enrikova nona View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 06 Prosinac 2010
Lokacija: Slavonija
Status: Offline
Bodovi: 6269
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje enrikova nona Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29 Travanj 2011 u 11:03
tomica podsjetila si me na ovu divnu pjesmu i suze mi izmamila sjetila sam se mpt ja ti imam sestru udanu u Delnice i kad je rodila sina išli smo k njima u babinje kako mi kažemo i ona je na radio Delnicama naručila upravo tu pjesmu nama za ugodan boravak
<ako nekom das ribu nahranit ces ga jednom, ako ga naucis loviti ribu nahranit ces ga zauvijek> narodna
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 3132333435 221>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,375 sekundi.