Početna stranica Početna stranica > Vrt - Forum o vrtovima > Moj vrt u slikama
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - moje dvorišče
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


moje dvorišče

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 3132333435 89>
Korisnik
Poruka
shasha View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 25 Ožujak 2007
Status: Offline
Bodovi: 11064
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje shasha Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 30 Ožujak 2009 u 18:43
Forzicija je sad najljepša
 
 
i on će cvast
 
 
drvce još svate no sad već lišće dobiva
 
 
neumorne su,od jeseni su ovakve
 
 
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
shasha View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 25 Ožujak 2007
Status: Offline
Bodovi: 11064
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje shasha Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 30 Ožujak 2009 u 18:49
nezaobilazni jaglaci
 
 
 
ok,vrba no i jaglaci su sa njom
 
 
nikako da joj ime zapamtim
 
 
zumbulčeki
 
 
Na vrh
shasha View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 25 Ožujak 2007
Status: Offline
Bodovi: 11064
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje shasha Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 30 Ožujak 2009 u 18:53
vinca
šeboji
 
znala sam kak se zove no zaboravila
 
 
evo i ljubičica
 
 
i bijele proviruju
 
 
narcise
 
 
 
Na vrh
shasha View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 25 Ožujak 2007
Status: Offline
Bodovi: 11064
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje shasha Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 30 Ožujak 2009 u 18:56
tu sam zapelcala jesenas lavandu i za sad se sva primila
 
 
 
 
mislim da je medvjeđa vlasulja
 
 
jorgovan pun pupoljaka
 
 
i moj novi,mini pakujčeksmile71
 
 
Na vrh
Triša View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 04 Siječanj 2008
Lokacija: Rijeka
Status: Offline
Bodovi: 19699
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Triša Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 30 Ožujak 2009 u 19:19
Shasha konačno smo dočekali slikice. Oduševila me vrba, pa trava, pa sve je prekrasno, ali ovi pakujčići su zbilja nešto posebno.smile93
RIJEKA

"NEVERA S KVARNERA" odabrala "otok"
Na vrh
Branka View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 27 Prosinac 2007
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 3031
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Branka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 30 Ožujak 2009 u 19:49
ono kaj neznaš ime , oni plavi kišobrančeki , tako ih ja zovem ,to ti je preslica plava , a inače sve je kao što sam mogla i i misliti , prelijepo 
Na vrh
frida View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 17 Rujan 2007
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 3399
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje frida Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 30 Ožujak 2009 u 20:01
 pakujac je prekrasan...i još mini .. to je novo kupljeno? Jel to onda znači da ga ima u rasadnicima na ponudi sad?
Na vrh
bergenia View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar
DONATOR

Pridružen: 17 Veljača 2008
Status: Offline
Bodovi: 2776
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje bergenia Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 30 Ožujak 2009 u 20:45
Počela je sezona shashinog vrta!smile55 Jupi je!
Na vrh
Lilly View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 09 Veljača 2009
Status: Offline
Bodovi: 1503
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Lilly Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 30 Ožujak 2009 u 21:00
I ja se pridružujem pohvalama! smile55smile55
Na vrh
vanja View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 19 Svibanj 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 4968
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje vanja Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 30 Ožujak 2009 u 21:25
Shasha imaš zavidan vrt i cviče koje je prekrasno, Clap
Na vrh
Mamaa View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 07 Veljača 2009
Status: Offline
Bodovi: 4461
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Mamaa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 30 Ožujak 2009 u 21:34
Prekrasno sve odreda SmileSmileSmileSmile zaista ne znam šta bih izdvojila kao ljepše od drugog Smile
Pitanje- ili je to od kiše ali imam dojam da li si  miješala možda šumske zemlje- tako mi lijepo zemljica oko cviječa izgleda?Smile
Kako odgojiti dva mala bića u pristojne muškarce?
Na vrh
kontesaa View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 15 Listopad 2007
Lokacija: Zagorje
Status: Offline
Bodovi: 6195
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kontesaa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 30 Ožujak 2009 u 22:00
sreća da te nismo morali dugo nagovarati Wink
vrt je već sad super,a šta će tek biti za koji mjesec, nipošto nemoj propustiti sjemenke ovog pakujca Wink
i tek sad vidim kako će moji šeboji cvasti jer se oni kod mene malo dure zbog presađivanja
Čuda se događaju samo onima koji u njih vjeruju :)

Zagorski bregi
Na vrh
Lantana View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 31 Listopad 2008
Lokacija: Bol
Status: Offline
Bodovi: 6857
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Lantana Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 30 Ožujak 2009 u 23:16
I sad vi recite zašto smo mi tako dugo čekali. Bravo Shasha, sve je prekrasno, neka smo mi čekali i dočekali.
Prvo sam vidjela da i ja imam taj pakujac, a nisam ni znala da se tako zove.
Mislim da je ona trava  festuca glauca, a da je medvjeđa zelene boje.
Interesantno je da forzicija procvjeta prije kod vas nego tu kod nas, kod mene su još pupovi.
Ona vrba, da li je to ono što zovu cice mace, to je jedina biljka koju sam dva puta kupila i oba puta se posušila, ova tvoja je prekrasna.
Koji je ono grm što cvate bijelo?
Uh, ala sam se raspisala.
život je more
Na vrh
shasha View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 25 Ožujak 2007
Status: Offline
Bodovi: 11064
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje shasha Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 30 Ožujak 2009 u 23:49
Moram brzo pisati da zapamtim kaj sve trebam odgovoriti.LOL
Prvo,hvala cureHug
Drugo,Frida ,pakujac sam na placu kupila,tako da ga probajte tamo i tražiti,ili čekajte da ja sjemenke pokupimBig%20smileNaravno da budem to pod obavezno.
Lantana,aj da nešto i kod nas procvate prije nego kod vas.Onaj grm što bijelo cvate je neka vrsta seduma(to sam negdje na internetu našla).Znači,za kamenjare,trajnica.
Da to još cica-mace zovu.trebala bi je porezati a ne znam kad ni kako.Žao mi ju je rezati jer svuda di vidim,režu je skoro do kraja.Confused
Valjda sam svima odgovorilaEmbarrassed
Na vrh
alisa View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 07 Prosinac 2007
Lokacija: Sarajevo
Status: Offline
Bodovi: 2545
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje alisa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 31 Ožujak 2009 u 00:04
Sasha,sve je super,ali i meni se najviše svidja salix.Ovih dana sam baš nešto zagrijana da ga nabavim....Orezivati se mora,prije vegetacije prvi put,a drugi put po zelji,znaci i mora i ne mora...Posto tvoj vec krenuo ne diraj ga do sledece sezone,ili ga samo malo skrati...
Na vrh
korijenko View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 27 Kolovoz 2008
Lokacija: Hrvatska
Status: Offline
Bodovi: 6701
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje korijenko Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 31 Ožujak 2009 u 08:40
Vrtim slike i mislim što bi izdvojila da posebno komentiram ali nema šanse sve je pre,prelijepo Thumbs%20Up
Pup do pupa,do ruže ruža, uberi što priroda ti pruža

(zgora Opatije)
Na vrh
proljeće View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 29 Veljača 2008
Status: Offline
Bodovi: 7005
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje proljeće Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 31 Ožujak 2009 u 09:42

Evo dočekali smo konačno i slike tvoga vrta...

Da li je uopće potreban bilo kakav komentar???smile94
Na vrh
OTOK View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Kreator Cvijet.info enciklopedije

Pridružen: 26 Rujan 2008
Status: Offline
Bodovi: 13777
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje OTOK Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 31 Ožujak 2009 u 10:30

Saša, kod tebe je baš raskošno, predivno.

Forzicija sva u cvijetu (kod mene kao i kod Lantane tek pokoji cvjetić), pakujac me oduševio, prekrasan je
Ono plavo, već je netko napisao da se zove presličica, zove se i muscari, a ima takvih i bijelih.
Na vrh
gioiaa View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 03 Travanj 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 16587
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje gioiaa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 31 Ožujak 2009 u 10:40
Shasha bravo za slikice,kod tebe je prolece uveliko stiglo
Na vrh
Suzizana View Drop Down
Nedavno posijan
Nedavno posijan


Pridružen: 15 Svibanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 80
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Suzizana Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 31 Ožujak 2009 u 12:20
Originalno poslano od člana korijenko korijenko napisao:

Vrtim slike i mislim što bi izdvojila da posebno komentiram ali nema šanse sve je pre,prelijepo Thumbs%20Up
 
X potpisujem
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 3132333435 89>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,406 sekundi.