Početna stranica Početna stranica > Hobistika - Forum za hobi > Decoupage tehnika – salvetna tehnika > Decoupage galerija radova
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - DECOUPAGE
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


DECOUPAGE

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 3132333435 86>
Korisnik
Poruka
malena malena View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 21 Ožujak 2009
Lokacija: Bosnia Hercegovina
Status: Offline
Bodovi: 519
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje malena malena Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Srpanj 2009 u 08:35
kutijica je preslatka smile71
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
KARMEN View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 24 Travanj 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1443
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje KARMEN Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Srpanj 2009 u 08:43
Meni je kutijica preprepredobra. Baš mi je super slatka
Na vrh
lula View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 01 Svibanj 2009
Lokacija: United States
Status: Offline
Bodovi: 1086
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje lula Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Srpanj 2009 u 09:25
Kutija je nježna i prozračna...pretpostavljam da si je radila na onim metalnima, jesam li pogodila? Ili se varam.....one su zgodne za raditi...Ako je metalna....kako si počela...mene je uvijek nekako a recimo strah da se sa metalne površine sve ne sklizne dolje....onda imam pripreme da fiksiram tu prvu boju s kojom počinjem...znam da postoji sredstvo koje omogučava da sve ostane fiksirano, ali tko bi to sve nabavio
Na vrh
anđelka View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 03 Prosinac 2008
Status: Offline
Bodovi: 2526
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje anđelka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Srpanj 2009 u 10:06
Originalno poslano od člana lula lula napisao:

Kutija je nježna i prozračna...pretpostavljam da si je radila na onim metalnima, jesam li pogodila? Ili se varam.....one su zgodne za raditi...Ako je metalna....kako si počela...mene je uvijek nekako a recimo strah da se sa metalne površine sve ne sklizne dolje....onda imam pripreme da fiksiram tu prvu boju s kojom počinjem...znam da postoji sredstvo koje omogučava da sve ostane fiksirano, ali tko bi to sve nabavio
 
Da, kutijica je metalna, ali sam je bojala onom univezalnom bojom za drvo i metal tako da je boja fiksna i ne može se isprati. Salvetu na poklopcu dsam peglala, tako da nije bilo problema, jedino me malo zezalo ono okolo, jer je to jedna jako stara salveta (jednoslojna) ali nije onako prozračna kao ove današnje, pa se malo teže ljepila. Ali sve u svemu zadovoljna sam.
ANĐELKA
Na vrh
plavi cvijet View Drop Down
Upravo klijam
Upravo klijam
Avatar

Pridružen: 03 Lipanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 141
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje plavi cvijet Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Srpanj 2009 u 10:16
jako mi je lijepo, jako, jako lijepo...sve i kutijica i sve ono prije...predivnoooo
Na vrh
kaća43 View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 26 Lipanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 3004
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kaća43 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Srpanj 2009 u 12:39
slatka kutijica,sviđa mi se,bravoooooooosmile141
Na vrh
lula View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 01 Svibanj 2009
Lokacija: United States
Status: Offline
Bodovi: 1086
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje lula Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Srpanj 2009 u 14:20
Originalno poslano od člana anđelka anđelka napisao:

Originalno poslano od člana lula lula napisao:

Kutija je nježna i prozračna...pretpostavljam da si je radila na onim metalnima, jesam li pogodila? Ili se varam.....one su zgodne za raditi...Ako je metalna....kako si počela...mene je uvijek nekako a recimo strah da se sa metalne površine sve ne sklizne dolje....onda imam pripreme da fiksiram tu prvu boju s kojom počinjem...znam da postoji sredstvo koje omogučava da sve ostane fiksirano, ali tko bi to sve nabavio
 
Da, kutijica je metalna, ali sam je bojala onom univezalnom bojom za drvo i metal tako da je boja fiksna i ne može se isprati. Salvetu na poklopcu dsam peglala, tako da nije bilo problema, jedino me malo zezalo ono okolo, jer je to jedna jako stara salveta (jednoslojna) ali nije onako prozračna kao ove današnje, pa se malo teže ljepila. Ali sve u svemu zadovoljna sam.
 
Imaš s čim biti zadovoljna....jako je dobra....Wink
Na vrh
anastazija View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 15 Ožujak 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1422
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje anastazija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Srpanj 2009 u 15:54
baš lijepa kutijica! 
Na vrh
Izzy View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 08 Veljača 2009
Status: Offline
Bodovi: 2446
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Izzy Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Srpanj 2009 u 08:32
Jako slatko, baš ima onaj starinski štih! smile55
Extraordinary in the mundane.
Moj blog

Na vrh
goga-osijek View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 18 Travanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 683
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje goga-osijek Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Srpanj 2009 u 16:24
kutijica je predivna, jednostavna, elegantna i prozracna...
LJUBAV NE POKAZUJEMO TAKO DA LJUBLJENU OSOBU GLEDAMO U OČI, NEGO DA ZAJEDNO S NJOM GLEDAMO U ISTOM SMJERU. Antoine de Saint Exupery
Na vrh
piramida View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 06 Ožujak 2009
Status: Offline
Bodovi: 1060
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje piramida Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Srpanj 2009 u 13:40
Prava nježna,romantična,starinska kutija..sviđa mi se
Na vrh
maslina55 View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 11 Lipanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 971
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje maslina55 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Srpanj 2009 u 09:39
Kutijici sam se divila ,napisala komentar i smile223zaboravila"kliknuti"
Uglavnom kao i prvi dojam i nakon ponovnog gledanja;kutijica je dražesna nježna starinska,originalna i lijepa,lijepa!
Na vrh
anđelka View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 03 Prosinac 2008
Status: Offline
Bodovi: 2526
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje anđelka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Srpanj 2009 u 21:12
Svima puno, puno hvala smile79!
ANĐELKA
Na vrh
nada-m View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 01 Travanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 1087
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje nada-m Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Srpanj 2009 u 21:38
Cvijeće , ribe , školjke ,kutije , doze do jako lijepe lampice sa mjerom i ukusom , nesmijem zaboraviti komplet sa svima omiljenim suncokretima koji su opće obljubljen motiv. A sada je vrijeme da se oprobaš na svili bit će lijepo kao i ovo što si radila do sada.
Na vrh
anđelka View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 03 Prosinac 2008
Status: Offline
Bodovi: 2526
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje anđelka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Srpanj 2009 u 07:51
Originalno poslano od člana nada-m nada-m napisao:

Cvijeće , ribe , školjke ,kutije , doze do jako lijepe lampice sa mjerom i ukusom , nesmijem zaboraviti komplet sa svima omiljenim suncokretima koji su opće obljubljen motiv. A sada je vrijeme da se oprobaš na svili bit će lijepo kao i ovo što si radila do sada.
 
Hvala ti draga moja, ali svila je još u povojima. Još uvijek samo razmišljam o tome, ali i dalje ću sigurno raditi decoupage, samo da malo splasne ova vrućina smile77
ANĐELKA
Na vrh
tinaw View Drop Down
Upravo klijam
Upravo klijam
Avatar

Pridružen: 27 Srpanj 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 106
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje tinaw Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Srpanj 2009 u 19:22
jako lijepi radovi,stvarno neznam što bih izdvojila
Na vrh
Božica View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 03 Lipanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 565
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Božica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Kolovoz 2009 u 22:42
stigoh s mora......imam puno radova samo da se malo saberem nakon pet tjedana....
Na vrh
piramida View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 06 Ožujak 2009
Status: Offline
Bodovi: 1060
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje piramida Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Kolovoz 2009 u 10:07
Samo se ti brzo saberi,pa da uživamo
Na vrh
lluvia View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 07 Kolovoz 2009
Status: Offline
Bodovi: 626
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje lluvia Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Kolovoz 2009 u 16:27
kutijica je taaako profinjenja i romanticna... gledas je i nekom si drugom vremenu. Prekrasno. Heart
Na vrh
anđelka View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 03 Prosinac 2008
Status: Offline
Bodovi: 2526
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje anđelka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Kolovoz 2009 u 19:45
Originalno poslano od člana lluvia lluvia napisao:

kutijica je taaako profinjenja i romanticna... gledas je i nekom si drugom vremenu. Prekrasno. Heart
 
Hvala, hvala smile73 smile56
ANĐELKA
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 3132333435 86>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,297 sekundi.