Početna stranica Početna stranica > Vrt - Forum o vrtovima > Moj vrt u slikama
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Naše dvorište
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Naše dvorište

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 3132333435 140>
Korisnik
Poruka
smrcko View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Najljepši ljubimac u vrtu 2018

Pridružen: 17 Lipanj 2008
Lokacija: Teška planina
Status: Offline
Bodovi: 18305
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje smrcko Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Srpanj 2009 u 00:11
Samo ti idi pajkit. Mislila sam na održavanje tuja i đubrenje. Laku noćsmile78
Ne nasljeđujemo Zemlju od naših predaka, posuđujemo je od naše djece.
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
gioiaa View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 03 Travanj 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 16587
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje gioiaa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Srpanj 2009 u 09:14
Na vrh
Duda-Lave View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 27 Srpanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 3007
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Duda-Lave Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Srpanj 2009 u 09:39
hvala kate Thumbs%20Up
Na vrh
baka View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 14 Rujan 2008
Status: Offline
Bodovi: 14388
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje baka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Srpanj 2009 u 11:23
Cvijeće je lijepo ali cedar je veličanstven!Clap
I ja sam lani i preklani imala gnojivo u zrncima, puno je prektičnije. Ove godine nisam našla nego u prahu!Confused
Na vrh
kat.rea View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 06 Studeni 2008
Status: Offline
Bodovi: 5433
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kat.rea Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Srpanj 2009 u 15:51

Bako ja sam lani krenula u potragu za kristalnim prahom ( ili tako nekako se zove) jer mi se to pokazalo bolje od tekućih gnojiva. Nije ga bilo, ali mi prodavačica ponudi takvo spororazgrađujuće, ali j bio drugi proizvođač. Lani su mi pelargonije kojima sam stavila takvo gnojivi bile super. Jeat da ih je tuča poharala, ali kada su se oporavile opet su bile krasne i što je najbolje nikakve brige, samo zalijevanje. Ovako sam uvijek imala brigu kada treba dodati gnojivo, pa ako fulam prestanu cvasti, pa im opet treba jedan period da bi krenule, ma meni je to gnjavaža. Ovo je kako veli Otok za lijenčine WinkLOLLOL. Ma bit ću ja i lijenčina, samo neka mi je cvijeće lijepo....

Na vrh
kat.rea View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 06 Studeni 2008
Status: Offline
Bodovi: 5433
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kat.rea Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Srpanj 2009 u 15:58
Šmrcko evo ti adresa gdje smo malo više diskutirali o tujama, kao prihrana i orezivanje
Na vrh
smrcko View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Najljepši ljubimac u vrtu 2018

Pridružen: 17 Lipanj 2008
Lokacija: Teška planina
Status: Offline
Bodovi: 18305
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje smrcko Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Srpanj 2009 u 18:30
Hvala Katice, već sam čitala kad si kod mene pustila linksmile79
Ne nasljeđujemo Zemlju od naših predaka, posuđujemo je od naše djece.
Na vrh
kat.rea View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 06 Studeni 2008
Status: Offline
Bodovi: 5433
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kat.rea Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Srpanj 2009 u 14:57
Moja gigantica begonia cvjeta
begonia
a i žuta je neumorna
begonia
Na vrh
kat.rea View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 06 Studeni 2008
Status: Offline
Bodovi: 5433
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kat.rea Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Srpanj 2009 u 15:00
Crvena ruža se opet rascvala
crvena%20ruža
a odmah do nje je ova gladiola
gladiola
i još jednom gladiola
gladiola
Na vrh
rose View Drop Down
*Moderator Foruma
*Moderator Foruma
Avatar
Moderatorica

Pridružen: 16 Listopad 2008
Status: Offline
Bodovi: 5598
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje rose Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Srpanj 2009 u 15:02
predivno katice smile141
Na vrh
kat.rea View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 06 Studeni 2008
Status: Offline
Bodovi: 5433
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kat.rea Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Srpanj 2009 u 15:05
U mom cvjetnom kutku koraljna zvončika neumorno cvate, a mene oduševljava njen cvijet tako lijep i tako sitan - filigramski. Rekli bi moji slavonci da izgleda ko mlada sa šlajerom na glavi Wink
koraljna%20zvončika
i još malo šlajera
koraljna%20zvončika
Na vrh
Lantana View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 31 Listopad 2008
Lokacija: Bol
Status: Offline
Bodovi: 6857
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Lantana Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Srpanj 2009 u 15:05
Ruža smile120je ipak 
život je more
Na vrh
Anaida View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 22 Travanj 2007
Lokacija: Hr
Status: Offline
Bodovi: 7297
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Anaida Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Srpanj 2009 u 15:05
Kat.rea, pozdravček (i netko te na slici čeka u mojem vrteku!! Idi pogledaj)
"Više nego iz tvojih usana neka govori ljubav iz nježnosti tvojih ruku, iz srdačnosti tvojega smiješka i iz pažnje tvojega srca."
P.Bosmans
Na vrh
kat.rea View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 06 Studeni 2008
Status: Offline
Bodovi: 5433
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kat.rea Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Srpanj 2009 u 15:07
Na drugoj strani dvorišta razrasla se glicinija, moram opet uzeti škare u ruke...
glicinija
Na vrh
kat.rea View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 06 Studeni 2008
Status: Offline
Bodovi: 5433
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kat.rea Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Srpanj 2009 u 15:16
A na terasi u hladu glicinije smjestila se polica na kojoj ima svega - božični kaktus na ljetovanju, hoya također i na čekanju cvijetića - možda jednom, zapelcani šipak i krumpirčići, ali tu su i begonije pelcere kojih sam proljetos dobila od nepoznate gospođe. Pa evo ih redom:
begonia
ova je za sada samo jedan jedini zapelcani list, ali se dobro drži
i ova je samo jedan list, a da li je ista kao ova gore - vidjeti čemo
begonia
ova je već mala stabljičica
begonia
još jedna mala šarenolisna
begonia
Na vrh
kat.rea View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 06 Studeni 2008
Status: Offline
Bodovi: 5433
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kat.rea Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Srpanj 2009 u 15:23
Ova je velikih glatkih listova
begonia
ova je krupnih listova, ali dlakava ko Šmrčkicina lantana Big%20smile
begonija%20
a ovak izgleda slikana s leđa LOL, e tu se već vidi da bi joj britva trebala, al ne pika i ne peče
begonia
a Bog i bogme su joj i "noge" dlakave
Na vrh
kat.rea View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 06 Studeni 2008
Status: Offline
Bodovi: 5433
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kat.rea Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Srpanj 2009 u 15:32
E pa moram se i ja pohvaliti poklonima kraljice Foruma - Niho
ukrasna kopriva
ukrasna%20kopriva
pa nešto za što se Niho od uzbuđenja u Skradniku nije mogla sjetiti kako se zove
tko%20sam%20ja?
ali vidi se da se cvjetić primio i tjera mlade, a ovo je slika iz "ptičje perspektive
tko%20sam%20ja?
ni ovo Niho nije znala kak se zove, ja pretpostavljam da je vinca, ali da li je morati će Niho potvrditi ili demantirati
vinca
i još jednom isti cvijetić, samo cijeli
vinca?
Cvjetići su udomljeni, primili se i uopće se ne bune na promjenu destinacije, a imena će im reći Niho.
Na vrh
kat.rea View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 06 Studeni 2008
Status: Offline
Bodovi: 5433
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kat.rea Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Srpanj 2009 u 15:34
Cure drage hvala na posjeti.
Lantana slažem se s tobom, ruža je ipak kraljica.
Anaida, evo već trčim....
Na vrh
dada28 View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 06 Lipanj 2007
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 2265
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje dada28 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Srpanj 2009 u 16:45
Kad budeš rezala grane ,ne zaboravi mi spremiti jedan pelcer tvoje glicinije ...
Sometimes you want to go where everybody knows your name and they're always glad you came..
Na vrh
kat.rea View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 06 Studeni 2008
Status: Offline
Bodovi: 5433
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kat.rea Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Srpanj 2009 u 17:32
Dado ja gliciniju nisam nikada pokušala pelcati odrezanim granama, ali povaljenicama da.... ali jučer sam pored druge mlade koju formiram u drvo našla 3 mlade grančice koje rastu iz korijena. Odmah sam ih zaštitila sa plastičnim flašama i još malo dometnula zemlje u flašu da se korijen uspije bolje razviti. Mislim da ide i od ove koju sam slikala nešto iz zemlje, samo što to moji pokose kada kose dvorište Angry. Moram uloviti grančicu prije košnje i zaštititi ju.... no za sada su sigurno 3 mladice.
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 3132333435 140>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,250 sekundi.