Početna stranica Početna stranica > Hobistika - Forum za hobi > Decoupage tehnika – salvetna tehnika > Decoupage galerija radova
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - JASSI_moja galerija
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


JASSI_moja galerija

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 3132333435 58>
Korisnik
Poruka
miškopiško View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 08 Rujan 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 489
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje miškopiško Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Prosinac 2008 u 08:17
Originalno poslano od člana jassi jassi napisao:

o hvala vam puno cure, s obzirom kakve sam bil avolje jucer, super je sve ispalo!!!
sunce ovo je bila stara napola napravljena zdjela koju sam doradila jucer....i ja bi sad mozda nesto drugavije ali ok, hippy mila...hvala...hvala,spring thx, lollypop ..joj jako je lijepa ali imala sam samo jednu i sad sam tuzna jer ne znam di bi ju mogl akupiti jer bi jednu stalazu napravila s tom salvetom
 
hvala curke
 
nino...ma da ok je ispalo, s obzirom na sve, trebalo je i bolje, ali drugi puta.....
 
jassi, ja sam imala cijeli paket tih salveta...budem pogledala kaj mi je ostalo...kak ti je velika polica?
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
jassi View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 10 Studeni 2008
Status: Offline
Bodovi: 1545
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje jassi Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Prosinac 2008 u 09:35
znas ona starinska kaj stoji npr u hodniku i na nju stavis telefon i ima ladicu, uska, visoka,,,,joj pls pogledaj
Na vrh
gortyna View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 04 Studeni 2008
Lokacija: Sweden
Status: Offline
Bodovi: 173
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje gortyna Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Prosinac 2008 u 09:40
zasto ja ne mogu vidjeti ove slike koje si jucer stavila Cry
Na vrh
jassi View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 10 Studeni 2008
Status: Offline
Bodovi: 1545
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje jassi Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Prosinac 2008 u 09:43
zakajaaaaaaaaaaaaaaa'
Na vrh
jassi View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 10 Studeni 2008
Status: Offline
Bodovi: 1545
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje jassi Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Prosinac 2008 u 09:44
Na vrh
jassi View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 10 Studeni 2008
Status: Offline
Bodovi: 1545
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje jassi Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Prosinac 2008 u 09:53
Na vrh
jassi View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 10 Studeni 2008
Status: Offline
Bodovi: 1545
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje jassi Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Prosinac 2008 u 09:54
nisam mogla cekat da se osusi lijepilo pa se malo vidi sorryyyyyyyyy
Na vrh
jassi View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 10 Studeni 2008
Status: Offline
Bodovi: 1545
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje jassi Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Prosinac 2008 u 10:01
a premjestala sam album...evo ponavljam
 
Na vrh
gortyna View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 04 Studeni 2008
Lokacija: Sweden
Status: Offline
Bodovi: 173
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje gortyna Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Prosinac 2008 u 10:10
uspjela vidjeti sve Smile
Clap Clap Clap
 
je li bilo tesko ovu salvetu sa macuhicama zaljepiti po cijeloj povrsini
Na vrh
jassi View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 10 Studeni 2008
Status: Offline
Bodovi: 1545
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje jassi Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Prosinac 2008 u 10:15
ma da, tlaka, ali uspjela sam
 
hvala mila
Na vrh
cleopatra View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 18 Rujan 2008
Status: Offline
Bodovi: 320
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje cleopatra Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Prosinac 2008 u 10:17
jassi, prekrasno. .Clap. . .Wink
Na vrh
spring View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 19 Listopad 2008
Status: Offline
Bodovi: 786
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje spring Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Prosinac 2008 u 10:17
Opet se nekaj mackalo.. su ono daske ili medaljoni?
Ono s anđeličićima...
Na vrh
jassi View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 10 Studeni 2008
Status: Offline
Bodovi: 1545
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje jassi Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Prosinac 2008 u 10:42
draga to sam ti u antikvaru nasla onu drvenu posudu u koju sam lijepila cvijeteke, i drvene podmetace za case...samo 4 kom, , pa sam jucer to gledala i eto kak je ispalo..jako zgodno, sad cu na podmetace iza sa silikonskim pistacem nalijeputi drzace, i jos sve prelakiram danas
 
a uzela sam jucer i onu obicnu plasticnu kutiju od grehota...hehehe tak ih ja zovem jer kad ih otvorim sve pozderem, i isto sam ju napravila u dve boje s raspucavanjem i salvetom, ali se susi , pa nisam mogla slikati- to bu mi za kolace furat kutija
hvala cleopatra, fala spring......
Na vrh
miškopiško View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 08 Rujan 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 489
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje miškopiško Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Prosinac 2008 u 10:58
Originalno poslano od člana jassi jassi napisao:

znas ona starinska kaj stoji npr u hodniku i na nju stavis telefon i ima ladicu, uska, visoka,,,,joj pls pogledaj
 
budem danas doma pogledala kaj mi je ostalo pa ti spakiram...Smile
Na vrh
jassi View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 10 Studeni 2008
Status: Offline
Bodovi: 1545
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje jassi Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Prosinac 2008 u 11:02
juhuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu
Na vrh
jassi View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 10 Studeni 2008
Status: Offline
Bodovi: 1545
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje jassi Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Prosinac 2008 u 22:11
nemrem dignut fotkesmile229smile228smile207
Na vrh
Gogs View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 11 Studeni 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1484
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Gogs Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Prosinac 2008 u 22:26
E takvo što da se i tebi dogodi, nemrem belivit
Na vrh
jassi View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 10 Studeni 2008
Status: Offline
Bodovi: 1545
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje jassi Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Prosinac 2008 u 22:33
ma  photobucket me zeza i puca veza, sutra cu na poslu, nemam nikaj osim jedne plasticne kutije, no dobro....imam kaj se suse zvona od dass mase ali ih necu fotkat sada u izradi i prvi puta sam u kalup edelala izljeve, jel bu se stvrdnulo i nastalo nekaj ili ne to j epitanje na koje cu znati odgovor sutra navecer.....no da i meni se desava ovak nekaj....ja sam ti jako daleko od savrsenog milaWink
Na vrh
jassi View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 10 Studeni 2008
Status: Offline
Bodovi: 1545
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje jassi Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Prosinac 2008 u 09:16
ovo je kutija plasticnjaca od grehota koje sam poklopala
ovo je odljev u kalupu koji nikak da se stvrdne...hm ko zna kaj bu od toga ispalo...hehehe
 
o ovo od das mase zvoncici i ko zna kad bu suhi???? hhihihi
 
 
dakle trebam pomoc svih koji su ikad radili s gipsom ili creamofix-om i koji  su radili s das masom:::KOLIKO SE SUSI ISTA OD OVOGAAAAAAAAAA!!!! ko zna kaj sam ja umutila????
Na vrh
SunceRi View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 14 Studeni 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 891
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje SunceRi Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Prosinac 2008 u 09:32
hej kutijica je ispala super....baš mi se jako sviđa....btw, das masa ti se suši 48 sti, jedino u slučaju kad se radi o debljim predmetima to traje malo više....svakako ti ne prporučam silit suđenje ( radijator ili fen ) jer das masa rado popuca, voli se lagano sušiti u malo vlažnom prostoru.
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 3132333435 58>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,266 sekundi.