Početna stranica Početna stranica > Vrt - Forum o vrtovima > Moj vrt u slikama
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Morsko-cvjetni ugođaj
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Morsko-cvjetni ugođaj

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 3132333435 370>
Korisnik
Poruka
 Ocjena: Ocjena teme: 1 Glasova, Približno 5,00  Tema Pretraga Tema Pretraga  Opcije teme Opcije teme
Lantana View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 31 Listopad 2008
Lokacija: Bol
Status: Offline
Bodovi: 6857
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Lantana Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 30 Ožujak 2009 u 13:51
Originalno poslano od člana inaja inaja napisao:

divno lantano enmogu a da ti ne kažem stvarno su ti ovo prave ljepotice,a ova ideja u staklene vazne mi se sviđa samo mi reci ti kad zaljevaš ove biljke sipaš vodu dole gdje su kamenčići ili u posudu u kojoj je cvijet


Zaljevam posudu u kojoj je cvijet, kamenčići su samo za dekoraciju.
život je more
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
niho View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 08 Siječanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 9297
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje niho Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 30 Ožujak 2009 u 16:42
ja nemam šta kod Lantane komentarisati koliko je ona divna toliko i cvijeće i šta da kažem . Voli te kolegicasmile82
Na vrh
Lantana View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 31 Listopad 2008
Lokacija: Bol
Status: Offline
Bodovi: 6857
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Lantana Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 30 Ožujak 2009 u 22:40
Svima smile79
život je more
Na vrh
dzomba View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 16 Kolovoz 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 2454
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje dzomba Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 30 Ožujak 2009 u 22:52
Draga moja...svako vece navratim ovdje,da vidim tvoje ljepotice (slike od 4 ljepotice i onaj kaktus ispod su fantasticne!!!!!!!!! ) i da vidim kako si mi ti...ne napisem uvijek nesto,jer ovih dana sam i previse zauzeta...i ovo 24 h mi je malo Big%20smile ali eto polako se priblizava dan polaska,prebacila sam stvari u novi stan..tako da ce i ovo proci i sjecat cu se s osmijehom na licu ovih dana Smile!! Ako se vise ne cujemo do 03.04. saljem ti Veliko cmok i budi mi lijepa i nasmijana...
Ako Se Desi Da Jednog Dana

Nestanu Sva Stabla

Covjeku Ce Preostati

Samo Njegovo Genealosko

Stablo Da Nad Njim Place..
Na vrh
toni View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 03 Veljača 2008
Lokacija: Babotok
Status: Offline
Bodovi: 13567
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje toni Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 30 Ožujak 2009 u 23:07
lijepo cvijece
toni

o Babotok,moj Babotok
Na vrh
Lantana View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 31 Listopad 2008
Lokacija: Bol
Status: Offline
Bodovi: 6857
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Lantana Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 30 Ožujak 2009 u 23:40
Originalno poslano od člana dzomba dzomba napisao:

Draga moja...svako vece navratim ovdje,da vidim tvoje ljepotice (slike od 4 ljepotice i onaj kaktus ispod su fantasticne!!!!!!!!! ) i da vidim kako si mi ti...ne napisem uvijek nesto,jer ovih dana sam i previse zauzeta...i ovo 24 h mi je malo Big%20smile ali eto polako se priblizava dan polaska,prebacila sam stvari u novi stan..tako da ce i ovo proci i sjecat cu se s osmijehom na licu ovih dana Smile!! Ako se vise ne cujemo do 03.04. saljem ti Veliko cmok i budi mi lijepa i nasmijana...


Sretno ti Dzo, bit ćeš sretna i tamo doma i kad se vratiš.
Kad čuješ onu pjesmu "...behari kad mirišu, ljubiš me ljubiš ti" sjeti se nas sa foruma i znaj da mislimo na tebe.
Uživaj!
život je more
Na vrh
Lantana View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 31 Listopad 2008
Lokacija: Bol
Status: Offline
Bodovi: 6857
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Lantana Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 30 Ožujak 2009 u 23:41
Originalno poslano od člana toni toni napisao:

lijepo cvijece


Hvala Toni i kod tebe ima već puno lijepoga cvijeća. Kada počinju pripreme za sadnju u cvjetnoj ulici?
život je more
Na vrh
niho View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 08 Siječanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 9297
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje niho Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 31 Ožujak 2009 u 15:15
Ja neću ništa više reći samo se stvarno nadam da će mo popiti kafu iz oni fildžana smile95
Na vrh
shasha View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 25 Ožujak 2007
Status: Offline
Bodovi: 11064
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje shasha Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 31 Ožujak 2009 u 22:19
uopće više neću komentirati jer nemam roječi a ni smajlića no našla am jednog koji ću ovdje koristiti
 
Hammock%201
Na vrh
Lantana View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 31 Listopad 2008
Lokacija: Bol
Status: Offline
Bodovi: 6857
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Lantana Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 31 Ožujak 2009 u 22:39
Originalno poslano od člana niho niho napisao:

Ja neću ništa više reći samo se stvarno nadam da će mo popiti kafu iz oni fildžana smile95


Niho ja ti mogu puno kave popiti, a ovi filđani mi nekako mali izgledaju, meni ujutro trbeju barem 4 takva da se razbudim.
život je more
Na vrh
Lantana View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 31 Listopad 2008
Lokacija: Bol
Status: Offline
Bodovi: 6857
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Lantana Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 31 Ožujak 2009 u 22:42
Originalno poslano od člana shasha shasha napisao:

uopće više neću komentirati jer nemam roječi a ni smajlića no našla am jednog koji ću ovdje koristiti
 
Hammock%201


Nećeš vjerovati Shasha, ali danas sam gledala svoje dvije masline i kako bi bilo lijepo jednu ovakvu ležaljku, kao tvoj smajlić, povezati između te dvije masline i malo ležati u hladovini masline.
život je more
Na vrh
shasha View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 25 Ožujak 2007
Status: Offline
Bodovi: 11064
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje shasha Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 31 Ožujak 2009 u 22:45
Ova moja je sklopiva,vidiš da je sa sobom nosimLOL(dok ti ne postaviš onu između maslinaBig%20smile)
Na vrh
Lantana View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 31 Listopad 2008
Lokacija: Bol
Status: Offline
Bodovi: 6857
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Lantana Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 31 Ožujak 2009 u 22:50
Super ideja, i super smajlić!
život je more
Na vrh
dzomba View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 16 Kolovoz 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 2454
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje dzomba Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Travanj 2009 u 00:17
Originalno poslano od člana Lantana Lantana napisao:

Originalno poslano od člana dzomba dzomba napisao:

Draga moja...svako vece navratim ovdje,da vidim tvoje ljepotice (slike od 4 ljepotice i onaj kaktus ispod su fantasticne!!!!!!!!! ) i da vidim kako si mi ti...ne napisem uvijek nesto,jer ovih dana sam i previse zauzeta...i ovo 24 h mi je malo Big%20smile ali eto polako se priblizava dan polaska,prebacila sam stvari u novi stan..tako da ce i ovo proci i sjecat cu se s osmijehom na licu ovih dana Smile!! Ako se vise ne cujemo do 03.04. saljem ti Veliko cmok i budi mi lijepa i nasmijana...


Sretno ti Dzo, bit ćeš sretna i tamo doma i kad se vratiš.
Kad čuješ onu pjesmu "...behari kad mirišu, ljubiš me ljubiš ti" sjeti se nas sa foruma i znaj da mislimo na tebe.
Uživaj!
 
 
EmbarrassedEmbarrassed Hvala najljepsa...Hvala!!! Tongue
 
Ako Se Desi Da Jednog Dana

Nestanu Sva Stabla

Covjeku Ce Preostati

Samo Njegovo Genealosko

Stablo Da Nad Njim Place..
Na vrh
gioiaa View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 03 Travanj 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 16587
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje gioiaa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Travanj 2009 u 08:58
ovih daa isam imala vremena zalaziti u vase vrtove,sad nadokadjujem,i uzivam
Na vrh
proljeće View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 29 Veljača 2008
Status: Offline
Bodovi: 7005
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje proljeće Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Travanj 2009 u 20:40

Lantana već dva dana nisi stavila niti jednu sliku!!!

Ja čekam....

Na vrh
Lantana View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 31 Listopad 2008
Lokacija: Bol
Status: Offline
Bodovi: 6857
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Lantana Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Travanj 2009 u 22:23
Stvarno Proljeće, danas sam se naradila na poslu i doma, slikala nešto i stavit ću sutra, danas sam već gotovaaaaa...
život je more
Na vrh
niho View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 08 Siječanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 9297
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje niho Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Travanj 2009 u 22:45
jesi li obrisala poruke sve svoje stranice sam zauzela vikajući briši porukesmile96
Na vrh
Lantana View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 31 Listopad 2008
Lokacija: Bol
Status: Offline
Bodovi: 6857
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Lantana Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Travanj 2009 u 23:13
Jeasm Niho i hvala na upozorenju, nisam ni znala da se već napounilo.
život je more
Na vrh
Lantana View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 31 Listopad 2008
Lokacija: Bol
Status: Offline
Bodovi: 6857
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Lantana Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Travanj 2009 u 11:22
Ovih dana gužva na poslu, otvaramo dva hotela, danas dolaze gosti, a pituri još pituraju, vrtlari donjeli ajme boli glava, anturijume svakakvih boja, slonove noge ogromne, vanjsko cvijeće, ma milina, slikat ću kad sve stave na svoje mjesto. Ja bi najrađe išla s vrtlarima, ali treba staviti u pogon cijeli informacijski sustav.

Doma u subotu ja i MM sadili živicu prema susjedu. Odlučila sam se na kombinaciju zelene živice iza maslina, a onda cvatući grmovi, pa opet 1,5 m zelene živice pa cvatući grmovi i tako tri puta. Mislim da će ta kombinacija biti dobra jer bi bilo dosadno 11 m jednolične živice. Napokon sam odlučila posaditi paulowniu, da mi brzo napravi hlad na zapadnoj terasi.

Živica


Paulownia ima 30 cm i mislim da je od prošle godine.

život je more
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 3132333435 370>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,250 sekundi.