Početna stranica Početna stranica > Vrt - Forum o vrtovima > Moj vrt u slikama
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Morsko-cvjetni ugođaj
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Morsko-cvjetni ugođaj

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 321322323324325 370>
Korisnik
Poruka
 Ocjena: Ocjena teme: 1 Glasova, Približno 5,00  Tema Pretraga Tema Pretraga  Opcije teme Opcije teme
Retriver Sara View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 06 Lipanj 2009
Lokacija: Zagreb
Status: Offline
Bodovi: 8979
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Retriver Sara Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 31 Ožujak 2012 u 08:44
krasno ti izgleda vrt, draga Lantana, lijepo si ga dotjerala s krasnim detaljima, ukrasima i malim teglicamaClap. Vidiš, kaj ti je priroda, i nakon leda, sve se polako oporavlja.
također, pohvale tvome Mirku za povrtnjakClap.
A jel moguće da ti oni ostići na slici, rastu u dijelu kojeg ne zalijevaš, tako mi izgleda, onak dosta kršovito ili je tvoja kreacija?
pusa dragaSmile
...ja volim brege zelene, na njima kleti drvene, ja volim Zagorje moje, najlepše na svijetu...

zagreb
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
proljeće View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 29 Veljača 2008
Status: Offline
Bodovi: 7005
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje proljeće Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Travanj 2012 u 19:09
Ove tvoje slike cvijeća me ostave bez daha...te prekrasne slike cvijeća, te prekrasni zalasci sunca...
 
Neki dan sam bila u Bau..xu i također vidjela zgodne plastenike ( isto su mali ) ali iz ne znam kojeg razloga ne kupih...
Na vrh
moon View Drop Down
administrator
administrator
Avatar

Pridružen: 06 Listopad 2010
Lokacija: Kvarner,Croatia
Status: Offline
Bodovi: 10501
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje moon Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Travanj 2012 u 20:01

kod tebe se proljeće baš razigralo i obojilo cijeli vrt Clap

Na vrh
Belina View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 26 Siječanj 2011
Status: Offline
Bodovi: 3901
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Belina Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Travanj 2012 u 20:07
Nagledala se ljepote i nauživala mirisa,samo ti navratih i mašemsmile113Hug
"Mića rožica" sa otoka Krka - Omišalj
Na vrh
misty-da View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 02 Ožujak 2010
Status: Offline
Bodovi: 3544
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje misty-da Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Travanj 2012 u 10:23
mmmmmmmm ove viole tražim cijelu vječnost već, mirišu do Slavonije!
 
Time is something you can never get back..
Na vrh
Free View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 18 Travanj 2010
Lokacija: Međimurje
Status: Offline
Bodovi: 5914
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Free Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Travanj 2012 u 10:42
I ja sam svratila na prelijepi otok, i uživala u sunčanim zrakama i bojama i oblicima prekrasnog cvijeća !!!smile169
Međimurje - Marijin cvetjak med dve vode



Na vrh
gioiaa View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 03 Travanj 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 16587
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje gioiaa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Travanj 2012 u 13:59
napunila sam baterije ...
Na vrh
bergenia View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar
DONATOR

Pridružen: 17 Veljača 2008
Status: Offline
Bodovi: 2776
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje bergenia Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Travanj 2012 u 15:44
Moj najljepši vrt u punom cvatu!
Još samo da ga opere kiša i .................super!smile79
Na vrh
Medvjed34 View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 13 Travanj 2010
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1640
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Medvjed34 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Travanj 2012 u 18:42
Prekrasno Lantana! Kod tebe već skoro sve u cvatu :)
Živi svaki dan kao da ti je prvi
Na vrh
panda View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 22 Rujan 2010
Lokacija: Dalj ( Osijek )
Status: Offline
Bodovi: 852
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje panda Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Travanj 2012 u 10:43
lantana
Na vrh
Silvy View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 28 Kolovoz 2011
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 2406
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Silvy Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Travanj 2012 u 15:32
Lantana,
proljeće je već odavno stiglo kod tebe Tongue .
Uživam šetati tvojim vrtom i gledati predivne zalaze sunca, sa tvoje terase ili sa Zlatnog Rata. Predivno je.
Puno pozdrava šaljem tebi i TM.  smile79
Na vrh
Lantana View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 31 Listopad 2008
Lokacija: Bol
Status: Offline
Bodovi: 6857
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Lantana Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Travanj 2012 u 23:10
Dragi moji, nije me bilo neko vrijeme, a proljeće je puno cvijeća, sve cvate, buja, kiša je učinila svoje, poslije snijega, leda i bura sve je zazelenilo i procvjetalo.

Hoya je ono je bila demižonka, imam i još jednu, to je više onako za ukras. Buhač je i meni krasan, kao najljepša margarita.

Otok hvala ti, ali eto ovaj put sam rano krenula da me ne uhvat sezona, ali uvijek nešto zakoči.

Antonija, Anastazija to su neke sitne zvončike, ali jako dugo cvjetaju.

Free ma nisam ih onda imala, samo jednog Wink

Anaida, Lilie, Mari, Kamenjar, Proljeće, Moon, Belina, Gio, Bargenija, Medvjed, Panda i Silvy hvala na posjeti, uvijek je lijepo kad ti netko dođe u posjet, pa barem ovako virtualno.

Duda Sara moje ostići su na južnoj strani na onoj padini koju ne zaljevam i preživjeli su, ali imam jednog na sjeveru i smrzo se skroz.

Misty samo me sjeti za ove viole i sljedeće proljeće će i tebi mirisati.

Evo malo slika sa padine ispod vrta koja je sada najrascvjetanija

Timijan je u punom cvatu








i ostičći








iz gomile


Perunike




Cotonaester i teva pucalica




Gazanie




Kadulja




Divlje cvijeće







Amarilisi ispod masline


i na kraju maslina u cvatu i spomen na jednu dragu osobu koje je zasadila

život je more
Na vrh
moon View Drop Down
administrator
administrator
Avatar

Pridružen: 06 Listopad 2010
Lokacija: Kvarner,Croatia
Status: Offline
Bodovi: 10501
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje moon Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Travanj 2012 u 23:17
u tvom vrtu jednostavno se izgubim u prostoru i vremenu....
Na vrh
anabistrica View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar
4. Najljepši vrt - prijatelj životinja

Pridružen: 09 Studeni 2011
Lokacija: Marija Bistrica
Status: Offline
Bodovi: 4011
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje anabistrica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Travanj 2012 u 23:24
Prekrasna ti je padina Lantana, a miris timijana se sigurno nadaleko širi.
Lepe ti je Zagorje zelene
Na vrh
OTOK View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Kreator Cvijet.info enciklopedije

Pridružen: 26 Rujan 2008
Status: Offline
Bodovi: 13777
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje OTOK Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Travanj 2012 u 13:38
Tvoj vrt je tako prirodan pa izgleda da tu sve samo raste i da je priroda sve tako lijepo posložila. a znam da nije i da je uloženo jako puno truda.
Krasno ti je, bujno i rascvjetano. 
Lošinj

Ne bojim se juga, ne bojim se bure, ne bojim se neba, dubine ni dna
Podivljali valovi me uzalud jure, na krilima vjetra poletjet ću ja...
Na vrh
stefica.n View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm


Pridružen: 09 Ožujak 2012
Lokacija: Sl.Brod
Status: Offline
Bodovi: 1443
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje stefica.n Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Travanj 2012 u 14:11
Predivno
Na vrh
enrikova nona View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 06 Prosinac 2010
Lokacija: Slavonija
Status: Offline
Bodovi: 6269
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje enrikova nona Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Travanj 2012 u 14:22
OTOK je dobro napisala da tvoj vrt izgleda tako prirodno , mogu samo zamisliti kako je to bilo teško postići na tom škrtom tlu sigurno puno teže nego kod mene na plodnoj zemlji utoliko je tvoj trud i volja vrijedan svakog divljenja smile57
<ako nekom das ribu nahranit ces ga jednom, ako ga naucis loviti ribu nahranit ces ga zauvijek> narodna
Na vrh
sarajka View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 28 Siječanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 3644
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje sarajka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Travanj 2012 u 20:20
kad god svratim u tvoj vrt žalim što ga nisam vidjela i u živo,prekrasnih biljkica imaš,a povrtnjak je tako uredan,pohvale tvom MMsmile78
Na vrh
mali kaktus View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
DONATOR

Pridružen: 10 Ožujak 2010
Lokacija: Međimurje
Status: Offline
Bodovi: 9133
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mali kaktus Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Travanj 2012 u 20:32
Uvijek s veseljem dolazim u tvoj vrtTongue
Nigder lepše kak je vu Međimurju
kam se zglednem ružice mi cvetaju.
Na vrh
Mari,5510 View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 30 Srpanj 2009
Lokacija: Hrvatska
Status: Offline
Bodovi: 12480
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Mari,5510 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Travanj 2012 u 21:03
kod tebe sve ranije počelo nego kod nas gore na kontinentuTongue
amarilisi me zadivljuju kako niču u vrtu kao da su krumpirismile94
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 321322323324325 370>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,375 sekundi.