Početna stranica Početna stranica > Vrt - Forum o vrtovima > Moj vrt u slikama
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Kod Josipe u vrtu
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Kod Josipe u vrtu

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 3031323334 92>
Korisnik
Poruka
 Ocjena: Ocjena teme: 1 Glasova, Približno 5,00  Tema Pretraga Tema Pretraga  Opcije teme Opcije teme
Retriver Sara View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 06 Lipanj 2009
Lokacija: Zagreb
Status: Offline
Bodovi: 8979
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (1) Hvala(1)   Citiranje Retriver Sara Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05 Studeni 2014 u 19:05
...draga Josipa, kada sam prije nekoliko godina postala članica foruma o cvijeću nisam znala gotovo ništa, osim da mi je lijepo...vjerujem da je tako i s većinom ostalih forumaša...sve ono što svi mi danas znamo smo uglavnom ovdje naučili...greške i  promašaji meni osobno događaju se još danas no uvijek je netko od forumaša ovdje spreman reagirati i pomoći savjetom...nemoj se sramiti nikada ništa pitati, nikada nije kasno nešto novog naučiti, eto, ja ću uskoro napuniti 60 godina i još uvijek imam puno pitanja ali i volje i energije za učenjeEmbarrassed...
pusa dragaSmile
...ja volim brege zelene, na njima kleti drvene, ja volim Zagorje moje, najlepše na svijetu...

zagreb
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
JosipaNu View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 18 Kolovoz 2014
Lokacija: Nuštar
Status: Offline
Bodovi: 2921
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje JosipaNu Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05 Studeni 2014 u 22:07
Originalno poslano od člana Retriver Sara Retriver Sara napisao:

...draga Josipa, kada sam prije nekoliko godina postala članica foruma o cvijeću nisam znala gotovo ništa, osim da mi je lijepo...vjerujem da je tako i s većinom ostalih forumaša...sve ono što svi mi danas znamo smo uglavnom ovdje naučili...greške i  promašaji meni osobno događaju se još danas no uvijek je netko od forumaša ovdje spreman reagirati i pomoći savjetom...nemoj se sramiti nikada ništa pitati, nikada nije kasno nešto novog naučiti, eto, ja ću uskoro napuniti 60 godina i još uvijek imam puno pitanja ali i volje i energije za učenjeEmbarrassed...
pusa dragaSmile
ucimo dok smo zivi i umremo glupi...stara poslovica...a sukulenti su na svome mjestu....smile64
divno je biti nekome nesto....
Na vrh
Lovro View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 18 Rujan 2010
Lokacija: Varaždin
Status: Offline
Bodovi: 4174
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Lovro Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Studeni 2014 u 16:02
Josipa, nadam se da si uspješno obavila sadnju ;)
...i da sam pogodila bar dio cvjetića kojih nemaš....
molim te ne ljuti se što nisu imenovani, al doći će proljeće, pa ćemo onda na identifikaciju sa njima....neke možemo već i sad...
....ne znam dal sam napisala....i budleje su ti, mislim  90 %, svaka reznica druga boja...pikni u zemlju, van u vrt i pokrij flašom...ima da se primi...
...uživaj ti nama....i uči sa nama... :)
Varaždin, stari moj grad!
Na vrh
JosipaNu View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 18 Kolovoz 2014
Lokacija: Nuštar
Status: Offline
Bodovi: 2921
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje JosipaNu Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Studeni 2014 u 22:43
Originalno poslano od člana Lovro Lovro napisao:

Josipa, nadam se da si uspješno obavila sadnju ;)
...i da sam pogodila bar dio cvjetića kojih nemaš....
molim te ne ljuti se što nisu imenovani, al doći će proljeće, pa ćemo onda na identifikaciju sa njima....neke možemo već i sad...
....ne znam dal sam napisala....i budleje su ti, mislim  90 %, svaka reznica druga boja...pikni u zemlju, van u vrt i pokrij flašom...ima da se primi...
...uživaj ti nama....i uči sa nama... :)
sve popikano i uredjeno samo me uvjek neko omete pa neslikam...bit ce cijeli album ovih dana samo da se smire vode oko mene....sve je predivno sukulenti svi pogodjeni...predivno....nisam znala sta bi pa sam malo improvizirala jer mi zemlja stize iduci tjedan 10 dana...pa ce to biti to...vidjet ces....samo polako ima svega sad sam bogata zena....hvala od srca na svemu...smile57
divno je biti nekome nesto....
Na vrh
blue sky View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 19 Svibanj 2011
Status: Offline
Bodovi: 3013
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (1) Hvala(1)   Citiranje blue sky Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Studeni 2014 u 23:31
kod tebe će nagodinu biti prava eksplozija cvijeća i zelenila -baš mi je drago da zajedno sudjelujemo u nečemu ljepome učemu ćeš ti uživati a i svi mi kojima ćeš to pokazivati preko cifasmile64
Na vrh
JosipaNu View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 18 Kolovoz 2014
Lokacija: Nuštar
Status: Offline
Bodovi: 2921
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje JosipaNu Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Studeni 2014 u 06:52
Originalno poslano od člana blue sky blue sky napisao:

kod tebe će nagodinu biti prava eksplozija cvijeća i zelenila -baš mi je drago da zajedno sudjelujemo u nečemu ljepome učemu ćeš ti uživati a i svi mi kojima ćeš to pokazivati preko cifasmile64
neka hvala bogu,,,,tako sam sretna u svom cvijecu,uzivam ga pokazivati vama i privatno,ponosna sam na sebe jer mogu....hvala na posjeti dodji mi opet bit ce slicica ovig dana cim malo sunce krene...velika pusa iz dubine dusesmile79
divno je biti nekome nesto....
Na vrh
@kaktus View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 14 Svibanj 2013
Lokacija: markovac našičk
Status: Offline
Bodovi: 2374
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje @kaktus Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Studeni 2014 u 21:56
Draga Josipa nema me par dana kad ono kod tebe hrpa predivnog cvijeća i prekrasan zid   
Razum nam može reći što trebamo izbjegavati,
ali samo nam srce kaže što moramo učiniti.(Joubert)
Na vrh
JosipaNu View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 18 Kolovoz 2014
Lokacija: Nuštar
Status: Offline
Bodovi: 2921
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje JosipaNu Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Studeni 2014 u 07:26
Originalno poslano od člana @kaktus @kaktus napisao:

Draga Josipa nema me par dana kad ono kod tebe hrpa predivnog cvijeća i prekrasan zid   
bit ce jos...nisam sve slikala,cekam zemlju da napravim kako treba...bit ce eksplozija da...al cu ja nagodinu imati zabavu,uzivati i opustati svoje zivce....bas ga volim...smile80
divno je biti nekome nesto....
Na vrh
JosipaNu View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 18 Kolovoz 2014
Lokacija: Nuštar
Status: Offline
Bodovi: 2921
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje JosipaNu Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Studeni 2014 u 11:56
evo malo samo nekih promjena nista posebno...al nagodinu ce biti ajoj....

















divno je biti nekome nesto....
Na vrh
Alma.M. View Drop Down
Već proklijao
Već proklijao
Avatar

Pridružen: 02 Lipanj 2014
Lokacija: HR
Status: Offline
Bodovi: 214
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Alma.M. Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Studeni 2014 u 13:58
JosipaNu, ti si već čuda napravila od svog vrta, stvarno si jako vrijedna i vidi se da uživaš. Kad se to sve razraste i procvjeta bit će predivno. 

Pozdrav! smile64

PS. Kad bih se ja morala u tako malo vremena suočiti s tolikim brojem biljaka, ja bi sjela i plakala  LOL. Dobro to tebi ide.
Na vrh
Andina View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar
Najljepši vrt pod kišom 2014

Pridružen: 31 Srpanj 2011
Lokacija: Zagreb
Status: Offline
Bodovi: 3306
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Andina Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Studeni 2014 u 17:59
Lijepo si to posložila. Biljčice su se dobro primile, vidi se da im paše kod tebe. Sad samo ostaje čekati proljeće, a onda će krenuti cvjetna rapsodija.
“Cvijeće su riječi koje čak i malo dijete može razumjeti”.
Artur C. Coxe (američki svećenik i pjesnik)
Na vrh
JosipaNu View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 18 Kolovoz 2014
Lokacija: Nuštar
Status: Offline
Bodovi: 2921
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje JosipaNu Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Studeni 2014 u 18:16
Originalno poslano od člana Alma.M. Alma.M. napisao:

JosipaNu, ti si već čuda napravila od svog vrta, stvarno si jako vrijedna i vidi se da uživaš. Kad se to sve razraste i procvjeta bit će predivno. 

Pozdrav! smile64

PS. Kad bih se ja morala u tako malo vremena suočiti s tolikim brojem biljaka, ja bi sjela i plakala  LOL. Dobro to tebi ide.
nista to nije...svaki dan nesto malo i polako...ja sam bas spora al evo ima prostora...narucila sam zemlju ,bit ce je za sve kamenjare i ove stazice sto smo rezali na zadnjoj slici moraju se uzidati i uzdignuti to cemo iza nedjelje....bit ce ljepo...sad mi se cini pre natrepano al ima mjesta iza pa cemo i tamo staviti nesto da se neguzvaju...ljep mi je dan kad sam u vrtu i uzivam sto mogu....hvala na posjeti draga nasa mlada alma.m.pusa iz nustrasmile79
divno je biti nekome nesto....
Na vrh
JosipaNu View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 18 Kolovoz 2014
Lokacija: Nuštar
Status: Offline
Bodovi: 2921
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje JosipaNu Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Studeni 2014 u 18:19
Originalno poslano od člana Andina Andina napisao:

Lijepo si to posložila. Biljčice su se dobro primile, vidi se da im paše kod tebe. Sad samo ostaje čekati proljeće, a onda će krenuti cvjetna rapsodija.
ima jos malo posla sa tom zemljom a i grmice bih bar ove odine zastitila od minusa dok se nezakorjene kako treba...danas sam krenula pa nisam puno malo mi je pozlilo pa sam se prebacila na kucu...sad smandrljam neki kolac pa u krpe....hahahha....je lose je na svaku promjenu vremena ide zahladjenje sigurno...smile64
divno je biti nekome nesto....
Na vrh
JosipaNu View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 18 Kolovoz 2014
Lokacija: Nuštar
Status: Offline
Bodovi: 2921
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje JosipaNu Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Studeni 2014 u 19:13
evo jos koja dok ih nisam posakrivala...

malina krupna i velika...izrezala sam skoro svu lozu da mogu penjacice posaditi...a ova je dosla kao narucena...

waigela

cupea






menta






i ja cu jos malo izaci



moj najdrazi kamenjar...sa kamenom moga oca sa korduna


rambler chevy chas...ma i ja cu da narastem velika curica...


divno je biti nekome nesto....
Na vrh
aralija View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 19 Svibanj 2012
Status: Offline
Bodovi: 7070
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (1) Hvala(1)   Citiranje aralija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Studeni 2014 u 19:24
smile227 toliko puno u tako malo vremena, ljubav se ljubvlju vraća, biljčice to osjećaju, osjećaju simbiozu ljudi (čitaj forumaša) i osobe koja tu ljubav utjelovljuje u svoj vrtsmile79
Mogli bismo postojati i bez njihove ljepote, ali bi vrijednost našeg života bila neizmjerno umanjena
Na vrh
miska View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 10 Travanj 2013
Lokacija: Kvarner
Status: Offline
Bodovi: 8574
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje miska Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Studeni 2014 u 19:49
JosipaHug
Svašta ti raste i lipo napreduje
Na onoj slici gdje si napisala cupea,to nije ona nego mlječikaWink
Meni se isto kamenjar najviše sviđa!
Na vrh
JosipaNu View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 18 Kolovoz 2014
Lokacija: Nuštar
Status: Offline
Bodovi: 2921
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje JosipaNu Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Studeni 2014 u 20:58
Originalno poslano od člana aralija aralija napisao:

smile227 toliko puno u tako malo vremena, ljubav se ljubvlju vraća, biljčice to osjećaju, osjećaju simbiozu ljudi (čitaj forumaša) i osobe koja tu ljubav utjelovljuje u svoj vrtsmile79
hvala draga...ovo vrijeme ga je skroz zbrkalo....al neka meni drago....smile75
divno je biti nekome nesto....
Na vrh
JosipaNu View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 18 Kolovoz 2014
Lokacija: Nuštar
Status: Offline
Bodovi: 2921
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje JosipaNu Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Studeni 2014 u 21:00
Originalno poslano od člana miska miska napisao:

JosipaHug
Svašta ti raste i lipo napreduje
Na onoj slici gdje si napisala cupea,to nije ona nego mlječikaWink
Meni se isto kamenjar najviše sviđa!
nesto moram zbljati...ja cijelo vrijeme uvjerena to cupea i pise mi pored sadnice...al to sam ja a vi moje pomocnice...meni taj kamenjar zbog oca...onaj zbog nekog drugog a treci opet zbog nekog treceg....al tata je tata....smile81
divno je biti nekome nesto....
Na vrh
JosipaNu View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 18 Kolovoz 2014
Lokacija: Nuštar
Status: Offline
Bodovi: 2921
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje JosipaNu Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Studeni 2014 u 08:09
ebvo jos koja slicica dok ih nisam stavila pod pokrivac jer se bojim da mi ih mraz ove godine ne osteti...samo jos malo bolje da se zakorjene...



[IMG]http://i57.tinypic.com/29p98pu.jpg[/IMG]







lijepo cu ih umotati za svaki slucaj da nesmrznu...



divno je biti nekome nesto....
Na vrh
JosipaNu View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 18 Kolovoz 2014
Lokacija: Nuštar
Status: Offline
Bodovi: 2921
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje JosipaNu Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Studeni 2014 u 08:13
i jos malo dok nisam iz asovila..

njima sam jucer napravila improvizirani staklenik i pikirala dosta u njega...trebat e mi isti za cvijece...



a mi smo ukiselili jucer

divno je biti nekome nesto....
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 3031323334 92>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,344 sekundi.