Početna stranica Početna stranica > Cvijeće - Forum o cvijeću > Lukovice i gomolji
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Ljiljani - Lilium
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Ljiljani - Lilium

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 3031323334 64>
Korisnik
Poruka
Stonka View Drop Down
Upravo klijam
Upravo klijam
Avatar

Pridružen: 31 Ožujak 2012
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 124
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Stonka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Travanj 2012 u 18:37
Posadila prve ljiljane u životu ! Dobila sam jučer dva grumena s velkim lišćem mislim da je to dnevni ljiljan onaj starinski narančasti. Odvojila ih danas zaštihala gredicu posadila lukovice i napravila im pankerske frizure [IMG]smileys/smiley1.gif" align="middle" /> :Negdje sam na netu pronašla kako ih rasaditi. Sad mantrajte i držite palčeve da uspiju. Bugic predivnih li ljiljana !
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
alisa View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 07 Prosinac 2007
Lokacija: Sarajevo
Status: Offline
Bodovi: 2545
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje alisa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Travanj 2012 u 22:02
Originalno poslano od člana bugic bugic napisao:

Hvala alisa, nisam bila sigurna dali se jos onaj komadic tj. dio na kojem je bio cvijet otkine ili se ostavi.

Otkini ga..
Jupiiiiiiiiiii
Na vrh
Tea View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 20 Prosinac 2010
Lokacija: Zagreb
Status: Offline
Bodovi: 3658
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Tea Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Travanj 2012 u 22:18
Originalno poslano od člana bugic bugic napisao:




smile227krasan je...preljepa boja smile55  Samo nek ti ojača,dat će ljepe bebeWink
Hodaj pokraj mene i samo budi moj prijatelj
Na vrh
bugic View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 27 Ožujak 2012
Status: Offline
Bodovi: 337
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje bugic Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Travanj 2012 u 09:02
Tea, Alisa, Blue sky, Milice ..........kako napreduju vasi ljiljni.......ima li ista novo.......ja sam jako nestrpljiva i nadam se da ce mi procvjetati.   
Na vrh
enrikova nona View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 06 Prosinac 2010
Lokacija: Slavonija
Status: Offline
Bodovi: 6269
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje enrikova nona Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Travanj 2012 u 09:15
meni su od 5 lukovica nikle za sada ove dvije nadam se i ostalima


<ako nekom das ribu nahranit ces ga jednom, ako ga naucis loviti ribu nahranit ces ga zauvijek> narodna
Na vrh
bugic View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 27 Ožujak 2012
Status: Offline
Bodovi: 337
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje bugic Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Travanj 2012 u 09:39
I meni su otprilike takve velicine......ali nekako zadnjih par dana sporo napreduju....enrikova nona dali ste vi na kontinentu ili na moru?
Na vrh
enrikova nona View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 06 Prosinac 2010
Lokacija: Slavonija
Status: Offline
Bodovi: 6269
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje enrikova nona Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Travanj 2012 u 10:17
u Slavoniji
<ako nekom das ribu nahranit ces ga jednom, ako ga naucis loviti ribu nahranit ces ga zauvijek> narodna
Na vrh
milica7 View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 20 Listopad 2010
Lokacija: Slavonija
Status: Offline
Bodovi: 10300
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje milica7 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Travanj 2012 u 10:48
Obični ljiljani lijepo rastu ali nije još na vidiku cvijet, to za mjesec dana otprilike a crveni koji sam jesenas posadila ne vidim da raste. Da li će poslije ove kiše i kad bude toplije  to bi me jako obradovalo....
Sretni su ljudi kojima i mali cvijetak čini veselje....
Na vrh
Tea View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 20 Prosinac 2010
Lokacija: Zagreb
Status: Offline
Bodovi: 3658
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Tea Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Travanj 2012 u 10:50
Originalno poslano od člana bugic bugic napisao:

Tea, Alisa, Blue sky, Milice ..........kako napreduju vasi ljiljni.......ima li ista novo.......ja sam jako nestrpljiva i nadam se da ce mi procvjetati.   

Moji neki već imaju pupoveEmbarrassedS obzirom da su uranili vidjet ćemo hoće li pupovi opstati i otvoriti se ili će propasti.Nadam se da će se otvoriti meni za ljubavHeart
Hodaj pokraj mene i samo budi moj prijatelj
Na vrh
Tea View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 20 Prosinac 2010
Lokacija: Zagreb
Status: Offline
Bodovi: 3658
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Tea Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Travanj 2012 u 10:53
Originalno poslano od člana milica7 milica7 napisao:

Obični ljiljani lijepo rastu ali nije još na vidiku cvijet, to za mjesec dana otprilike a crveni koji sam jesenas posadila ne vidim da raste. Da li će poslije ove kiše i kad bude toplije  to bi me jako obradovalo....

milice,nisu ni meni svi izašli ali još neki izlaze.Ako ne budu ovog,nadam se da će idućeg proljeća.
Hodaj pokraj mene i samo budi moj prijatelj
Na vrh
ljiljus View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 17 Studeni 2011
Status: Offline
Bodovi: 3244
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje ljiljus Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Travanj 2012 u 13:43

Tea, držim Thumbs%20Up da izađu i ostali.

Lipik
Na vrh
Tea View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 20 Prosinac 2010
Lokacija: Zagreb
Status: Offline
Bodovi: 3658
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Tea Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Travanj 2012 u 14:28
ljiljus,hvala ti smile73

Hodaj pokraj mene i samo budi moj prijatelj
Na vrh
bugic View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 27 Ožujak 2012
Status: Offline
Bodovi: 337
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje bugic Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Travanj 2012 u 18:02
Originalno poslano od člana Tea Tea napisao:


Originalno poslano od člana bugic bugic napisao:

Tea, Alisa, Blue sky, Milice ..........kako napreduju vasi ljiljni.......ima li ista novo.......ja sam jako nestrpljiva i nadam se da ce mi procvjetati.   [IMG]smileys/emot175.gif" align="middle" /> [IMG]smileys/emot177.gif" align="middle" />
Moji neki već imaju pupove[IMG]smileys/smiley9.gif" align="absmiddle" alt="Embarrassed" />S obzirom da su uranili vidjet ćemo hoće li pupovi opstati i otvoriti se ili će propasti.Nadam se da će se otvoriti meni za ljubav[IMG]smileys/smiley27.gif" align="absmiddle" alt="Heart" />
Tea, nadam se da ce ti pupovi opstati i da ces imati prekrasan cvijet.
Na vrh
bugic View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 27 Ožujak 2012
Status: Offline
Bodovi: 337
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje bugic Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Travanj 2012 u 18:04

Ovo je jedan od mojih ljepotana...jel moguce da se vide 3 pupa???????   ili si ja to umisljam?
Na vrh
alisa View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 07 Prosinac 2007
Lokacija: Sarajevo
Status: Offline
Bodovi: 2545
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje alisa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Travanj 2012 u 18:08
Originalno poslano od člana bugic bugic napisao:

Tea, Alisa, Blue sky, Milice ..........kako napreduju vasi ljiljni.......ima li ista novo.......ja sam jako nestrpljiva i nadam se da ce mi procvjetati.   


Moji dobro napreduju,neki tek niču neki su već veliki a neki još ni nikli nisu.Maloprije sam ih pregledavala po bašti LOL
Jupiiiiiiiiiii
Na vrh
Tea View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 20 Prosinac 2010
Lokacija: Zagreb
Status: Offline
Bodovi: 3658
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Tea Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Travanj 2012 u 18:14
bugic,hvala na dobroj voljiWinkMoguće je ali vidjet ćeš bolje kroz par danaThumbs%20Up
alisa,takva slična situacija je i kod mene.DržimThumbs%20Upza ljenčineLOL
Hodaj pokraj mene i samo budi moj prijatelj
Na vrh
bugic View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 27 Ožujak 2012
Status: Offline
Bodovi: 337
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje bugic Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Travanj 2012 u 18:17
alisa, jedva cekam da vidim tvoje.....prosle godine su bili melem za oci.
Na vrh
vila2 View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 27 Travanj 2011
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 904
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje vila2 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Travanj 2012 u 21:37
Pozdrav svima! Ljiljani su Vam toliko lijepi, da sam već 2 puta pregledala slike iznova Smile Kod nas je ponuda lukovica očajna, do sad smo jedva na kojeg naletili, ali prije pola sata me muž obradovao sa 4 orijentalna ljiljana, bijeli i roza... Nadam se da nije preglupo pitanje, ali, mirišu li svi orijentalni ljiljani? ili samo neki.. Na pakovanju ne piše, osim boja, i da su iz Nizozemske Embarrassed
Bijeli ima nepravilne rubove na laticama... a i ovaj roza na slici...
Mislila sam ih posaditi u kombinaciji sa ehinaceama, šta mislite o tome? Hvala Vam unaprijed na odgovoru!
Na vrh
Tea View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 20 Prosinac 2010
Lokacija: Zagreb
Status: Offline
Bodovi: 3658
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Tea Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Travanj 2012 u 23:48
vila2,dobro nam doslasmile73 Super je što si ipak došla do lukovicaBig%20smilei to do orijentalnih.Oni su prekrasni,većinom višebojni i mirisni,daBig%20smileNešto su teži za uzgoj od azijskih ali ako im se pruži adekvatna njega i mjesto pod suncem,zablistat ce i cvjetat u punom sjaju.Sretno s ljiljanima i čekamo novostiWink
Hodaj pokraj mene i samo budi moj prijatelj
Na vrh
bugic View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 27 Ožujak 2012
Status: Offline
Bodovi: 337
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje bugic Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Travanj 2012 u 08:42
Vila 2, dobro dosla medu ljiljanoljupce!!!!!!!!!!
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 3031323334 64>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,172 sekundi.