Početna stranica Početna stranica > Vrt - Forum o vrtovima > Moj vrt > Moj povrtnjak
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Povrtlarska brbljaonica
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Povrtlarska brbljaonica

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 3031323334 381>
Korisnik
Poruka
monstera View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 24 Kolovoz 2011
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 11895
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje monstera Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Prosinac 2012 u 20:54
Wiz nisu li ti psi jako lakomi na hranu? Ja ih baš zato i ne preferiram.....Draži su mi ovi japanci, ne jedu puno,a lajati i bavkati bez veze kao neki drugi, gotovo ih nikad nećeš čuti. Chow nikad ne laje bez veze, niti se lajanjem javlja drugim psima..Uostalom pa znaš valjda kako to zna biti dosadno,pogotovo navečer, čuješ jednog, dva u selu,onda počnu svi lajati...
Zemlja nije ni moja, ni tvoja, posuđena je svima nama, da dođemo, da se tu sretnemo i odemo bez povratka.
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
Fiki View Drop Down
Trajnica
Trajnica


Pridružen: 11 Prosinac 2011
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 2792
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Fiki Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Prosinac 2012 u 20:57
Originalno poslano od člana monstera monstera napisao:

Wiz nisu li ti psi jako lakomi na hranu? Ja ih baš zato i ne preferiram.....Draži su mi ovi japanci, ne jedu puno,a lajati i bavkati bez veze kao neki drugi, gotovo ih nikad nećeš čuti. Chow nikad ne laje bez veze, niti se lajanjem javlja drugim psima..Uostalom pa znaš valjda kako to zna biti dosadno,pogotovo navečer, čuješ jednog, dva u selu,onda počnu svi lajati... [IMG]smileys/smiley5.gif" align="middle" /> [IMG]smileys/smiley5.gif" align="middle" />
Imao sam ja labradora mužjaka ,crne boje,bio je kod mene 12 godina,onda je uginuo,jako sam se rastužio,i nisam više htio držati pse,jer   uvijek mora doći taj dan!Rastanak je težak,moj pas je uvijek bio lijep,poslušan,nije prečesto lajao!Ali što drugo reći    !
Na vrh
monstera View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 24 Kolovoz 2011
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 11895
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje monstera Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Prosinac 2012 u 20:57
Originalno poslano od člana Fiki Fiki napisao:

Ja volim sve životinje osim pasa i mačka,obožavam pernate životinje,kornjače koje već spavaju zimski san u mome vrtu,imam 6 komada!


A ježeke, imaš li ježeva u vrtu? Ja ih uvjek vidim,uvjek se motaju oko kuće, dođu mi cijele obitelji i onda se siročići uvjek motaju oko pasa i ovi ih luđaci podave....



    
Zemlja nije ni moja, ni tvoja, posuđena je svima nama, da dođemo, da se tu sretnemo i odemo bez povratka.
Na vrh
Fiki View Drop Down
Trajnica
Trajnica


Pridružen: 11 Prosinac 2011
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 2792
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Fiki Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Prosinac 2012 u 20:59
Originalno poslano od člana monstera monstera napisao:

Originalno poslano od člana Fiki Fiki napisao:

Originalno poslano od člana monstera monstera napisao:

Originalno poslano od člana Fiki Fiki napisao:

Originalno poslano od člana monstera monstera napisao:

[IMG]http://i371.photobucket.com/albums/oo160/bjeliszona/lg_chow_chow6.jpg" />[IMG]http://www.netchows.com/champions/images/champion18b.jpg" />

Ovo nisu moji psi, ni slike, posuđeno je s neta... [IMG]smileys/smiley9.gif" align="middle" /> Ali moji jako sliče ovom desno... [IMG]smileys/smiley1.gif" align="middle" /> [IMG]smileys/smiley1.gif" align="middle" />
OOO,ja ti mrzim mačke i pse! i[IMG]smileys/smiley18.gif" align="middle" / [IMG]smileys/smiley18.gif" align="middle" />

Podavee??
Eeeeeee jesi neki! [IMG]smileys/smiley11.gif" align="middle" /> Tko ne voli životinje, ne voli ni ljude! [IMG]smileys/smiley5.gif" align="middle" /> [IMG]smileys/smiley18.gif" align="middle" />
Ja
volim sve životinje osim pasa i mačka,obožavam pernate životinje,kornjače koje već spavaju zimski san u mome vrtu,imam 6 komada!


A ježeke, imaš li ježeva u vrtu? Ja ih uvjek vidim,uvjek se motaju oko kuće, dođu mi cijele obitelji i onda se siročići uvjek motaju oko pasa i ovi ih luđaci podave.... [IMG]smileys/smiley19.gif" align="middle" /> [IMG]smileys/smiley19.gif" align="middle" /> [IMG]smileys/smiley19.gif" align="middle" />
[IMG]smileys/smiley7.gif" align="middle" /> Podave [IMG]smileys/smiley7.gif" align="middle" /> ??Imam 3 ježa u vrtu,spavaju zimski san,napravio sam im malu kućicu,poluukopanu u zemlju!
Na vrh
wizardica View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 21 Ožujak 2011
Lokacija: od vamo...tamo
Status: Offline
Bodovi: 2140
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje wizardica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Prosinac 2012 u 20:59
..moons...sve ovisi kako naučiš životinju..moja je fenomenalna, udomila sam ju i imam je preko 3 godine, pokazivala je znakove proždrljivosti al uz određenu vremensku dresuru postala je pristojna pesica koja uredno čeka kraj svoje tdijelice sa hranom da joj gazda kaće..uzmi, kadkada zaboravim reći ...uzmi..ona slini kraj zdijelice cijelo vrijeme dok ja nisam oprala suđe..nebi uzela ništa ako ja ne kažem uzmi, pa čak ni sa poda, nigdje ni vani, učila sam je godinu i pol dana i sad je pas za poželjeti, a laje samo na naredbu..ili ako ide neko nepoznat..
Lažna prijateljica: Zlo koje vam tapše po ramenu
Na vrh
wizardica View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 21 Ožujak 2011
Lokacija: od vamo...tamo
Status: Offline
Bodovi: 2140
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje wizardica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Prosinac 2012 u 21:02
..moja labica se druži sa ježekima i na livadi predvećer kad izlaze iz svojih jazbina, brani ih i čuva od ostalih pasa koji bi ih rastrgali, to smo već doživjeli i moja je ko luda trčala da zaštiti jež..al bilo je prekasno, cijeli dan je bila pokunjena, nisam smijela spomenuti ježek odmah bi tiho zacvilila.
Lažna prijateljica: Zlo koje vam tapše po ramenu
Na vrh
Fiki View Drop Down
Trajnica
Trajnica


Pridružen: 11 Prosinac 2011
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 2792
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Fiki Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Prosinac 2012 u 21:07
Pas sve osjeti!Ali ovo što je se dogodilo ,jednostavno tužan sam kad se   sjetim svoga maloga Labija
Na vrh
wizardica View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 21 Ožujak 2011
Lokacija: od vamo...tamo
Status: Offline
Bodovi: 2140
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje wizardica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Prosinac 2012 u 21:17
...a ko je Labi..ak smem pitat?
..jež?
Lažna prijateljica: Zlo koje vam tapše po ramenu
Na vrh
Fiki View Drop Down
Trajnica
Trajnica


Pridružen: 11 Prosinac 2011
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 2792
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Fiki Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Prosinac 2012 u 21:23





...a ko je Labi..ak smem pitat?jež?
tO JE moj stari pas,labrador,ime mu je Labi..
Na vrh
monstera View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 24 Kolovoz 2011
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 11895
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje monstera Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Prosinac 2012 u 21:25
Wiz to je onda lijepo od tvoje pesice, istina sve najviše ovisi kako ćemo odgojiti psa, eto ne mora uvjek biti da labradori slove za najproždrljivije pse.
Zemlja nije ni moja, ni tvoja, posuđena je svima nama, da dođemo, da se tu sretnemo i odemo bez povratka.
Na vrh
Pustolovka View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 05 Srpanj 2010
Lokacija: Bosna i Hercego
Status: Offline
Bodovi: 3162
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Pustolovka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Prosinac 2012 u 22:08
vi se raspisali dok sma ja imala brdo posla i odgledala seriju i ja imam jeza jest umiljat,ali ga ne vidim kako je zahladnilo valjda spava zimski san.zato imam divnog macka od mojih roditelja,ali dolazi redovno kod svoje drage tetke i tecica
Na vrh
wizardica View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 21 Ožujak 2011
Lokacija: od vamo...tamo
Status: Offline
Bodovi: 2140
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje wizardica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Prosinac 2012 u 22:48
moons...vidi kak pristojno papa jabuku
Lažna prijateljica: Zlo koje vam tapše po ramenu
Na vrh
Fiki View Drop Down
Trajnica
Trajnica


Pridružen: 11 Prosinac 2011
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 2792
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Fiki Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Prosinac 2012 u 22:49
Prava slatkica,jeli se razmnožavala do sada?
Na vrh
wizardica View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 21 Ožujak 2011
Lokacija: od vamo...tamo
Status: Offline
Bodovi: 2140
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje wizardica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Prosinac 2012 u 22:54
Fiki, prije nego sam je udomila, vet je rekla da je imala mlade, ja sam je dala sterilizirati, tako da sam s te strane mirna, mada mi je jako žao, al mi smo u stanu, nemam gdje sa mladima.
Lažna prijateljica: Zlo koje vam tapše po ramenu
Na vrh
Fiki View Drop Down
Trajnica
Trajnica


Pridružen: 11 Prosinac 2011
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 2792
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Fiki Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Prosinac 2012 u 22:56
aha!
Na vrh
wizardica View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 21 Ožujak 2011
Lokacija: od vamo...tamo
Status: Offline
Bodovi: 2140
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje wizardica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Prosinac 2012 u 22:58
  moja dobrica
Lažna prijateljica: Zlo koje vam tapše po ramenu
Na vrh
Pustolovka View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 05 Srpanj 2010
Lokacija: Bosna i Hercego
Status: Offline
Bodovi: 3162
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Pustolovka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Prosinac 2012 u 22:58
zanima me Viz kako sa psom u kuci-stanu mislim gdje hoda skace pas? meni akd udje u kucu macak od mojih jedva cekam da izadje
Na vrh
Fiki View Drop Down
Trajnica
Trajnica


Pridružen: 11 Prosinac 2011
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 2792
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Fiki Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Prosinac 2012 u 22:59
Divna je !
Na vrh
wizardica View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 21 Ožujak 2011
Lokacija: od vamo...tamo
Status: Offline
Bodovi: 2140
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje wizardica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Prosinac 2012 u 22:59
...mirna je i neznam da postoji, nikada ne smeta, kadkad idem gledati dal je uopče tu.
Lažna prijateljica: Zlo koje vam tapše po ramenu
Na vrh
Pustolovka View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 05 Srpanj 2010
Lokacija: Bosna i Hercego
Status: Offline
Bodovi: 3162
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Pustolovka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Prosinac 2012 u 23:00
Viz sto si na pepaa Bgm i mladolika
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 3031323334 381>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,328 sekundi.