Početna stranica Početna stranica > Vrt - Forum o vrtovima > Moj vrt u slikama
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Moji vrtovi, moj okoliš
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Moji vrtovi, moj okoliš

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 3031323334 90>
Korisnik
Poruka
 Ocjena: Ocjena teme: 1 Glasova, Približno 5,00  Tema Pretraga Tema Pretraga  Opcije teme Opcije teme
mali kaktus View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
DONATOR

Pridružen: 10 Ožujak 2010
Lokacija: Međimurje
Status: Offline
Bodovi: 9133
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mali kaktus Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Travanj 2011 u 07:51
Mira,lijepo uređuješ svoj okoliš,a i onaj zid se začas neće vidjeti.Tongue
Ovakvu potpuno istu budicu sam ja lani kupila u Kauf....već je bio ofucani,samo tri listića i par ovih lila latica,donijela doma i za par dana sve palo dole,a onda se ona probudila i prekrasno rasla i cvala cijelo ljeto,sad opet čekam da se probudi.
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
misty-da View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 02 Ožujak 2010
Status: Offline
Bodovi: 3544
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje misty-da Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Travanj 2011 u 08:23
Trebalo mi je vremena da pogledam sve zaostatke, dugo nisam ovdje zavirila!Embarrassed Dobro kaže hoya, nema što nemaš!
Time is something you can never get back..
Na vrh
Mira K View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 16 Rujan 2009
Lokacija: Rijeka
Status: Offline
Bodovi: 5574
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Mira K Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Travanj 2011 u 15:08
Moje cure, mali kaktus , misty-da  puno hvala što ste svratile! Mali kaktus drago mi je da si mi javila za bugicu, znači ima šansi da se i moja održi. Vjerujem da će joj se u Njivicama sviđati ali na nekom drugom mjestu gdje ima više sunca. Poslikaj ti svoju  a i ja ću moju isto stavljati u temu..
Na vrh
mali kaktus View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
DONATOR

Pridružen: 10 Ožujak 2010
Lokacija: Međimurje
Status: Offline
Bodovi: 9133
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mali kaktus Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Travanj 2011 u 15:15
Mira moja stara sad još nema listova,Lantana mi reče da je i njena sad bez listova,neka se malo strpimo,malo sam ju porezala i vidim da su grane žive,a ako možeš kod mene pogledati,vidjet ćeš kako je lijepo cvala čitavo ljeto.Išla danas slučajno u Kau...i naletjela opet na nju,i kaj misliš da ju nisam kupila,sad imam mladu i staru.
Na vrh
Lora View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 21 Lipanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 4104
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Lora Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Travanj 2011 u 16:39
Sve si lijepo sredila. Imaš brdo stabala. Zid će začas nestati, a prinove su cool

Rijeka

Prijatelji su kao dragulji, samo pravi traju vječn
Na vrh
arim View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 16 Ožujak 2009
Lokacija: Vinkovci
Status: Offline
Bodovi: 1377
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje arim Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Travanj 2011 u 16:44
Miro pa ti si jakooo vrijedna,koliko različitosti i ljepote u tvom vrtu smile57
Na vrh
maso View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 05 Studeni 2007
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1048
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje maso Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Travanj 2011 u 16:59
Preeedivno sve, nema cega nema kod tebe!Clap
Na vrh
Free View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 18 Travanj 2010
Lokacija: Međimurje
Status: Offline
Bodovi: 5914
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Free Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Travanj 2011 u 18:45
Originalno poslano od člana Mira K Mira K napisao:

Svima hvala na posjeti i lijepim riječima podrške!
arim  orhideja je zaista posebna i drago mi je da sam vlasnica čak dvije orhidejice, jedna je mlada i od drage Free je! Hvala Free!
 
Evo je i počinje rasti keiki!
 
 
 
 

 


Baš mi je žao kaj je dendrić izgubio listiće ali ne brini uskoro će te iznenaditi mlada grana iz tegle, evo sad sam otišla pogledati moja dva kaj su mi ostala, ali i moj jedan je odbacio sve listiće i ima nekaj takvoga, ali mislim da je to pupoljak, zalutali ali ipak pupoljak, evo sad ću da sliknem svoj, pa vidi.  Moj jedan ima svo lišće a drugi ni jedan listić!!
Međimurje - Marijin cvetjak med dve vode



Na vrh
Free View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 18 Travanj 2010
Lokacija: Međimurje
Status: Offline
Bodovi: 5914
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Free Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Travanj 2011 u 19:10
Evo Miro, moja dva, jedan sa svim listićima a drugi gol kao tvoj!!!  Nisam ni primjetila da je lišće popadalo, mm pokupi svaki listić ujutro, jako je brz!!

Uploaded with ImageShack.us


A evo i pupića!!  Miro , imamo iste žaluzine!!Wink



Uploaded with ImageShack.us
Međimurje - Marijin cvetjak med dve vode



Na vrh
Triša View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 04 Siječanj 2008
Lokacija: Rijeka
Status: Offline
Bodovi: 19699
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Triša Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Travanj 2011 u 20:29
Ma i ja sam šetala tvojim vrtovima, okolišem, nizbrdicom, uzbrdicom, ravnicom, ali kad ja uživo gazim tvojim travnjakom, pipnem iberis, pomirišim ruže, divim se tamarisu i predivnoj crvenoj živici, to je ono pravo!
RIJEKA

"NEVERA S KVARNERA" odabrala "otok"
Na vrh
Free View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 18 Travanj 2010
Lokacija: Međimurje
Status: Offline
Bodovi: 5914
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Free Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Travanj 2011 u 00:24

Jednog dana, nadam se, i ja ću prošetati tim travnjakom, pomirisati ruže, diviti se tamarisu i prekrasnoj crvenoj živici, do tada smile219  i   smile78!!!!


A sada laka ti noć, Mirice!!!   
Međimurje - Marijin cvetjak med dve vode



Na vrh
Mira K View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 16 Rujan 2009
Lokacija: Rijeka
Status: Offline
Bodovi: 5574
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Mira K Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Travanj 2011 u 00:42
A sada nekoliko slika iz Njivica od prošlog vikenda. Ujutro opet idem tamo pa će biti novih slika.
Bugica ovako izgleda i neznam jeli je živa. Otok kaže da trebamo čekati... malo sam je orezala ali su mi grančice sumnjive. Trebam li je više orezati?
Na vrh
Mira K View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 16 Rujan 2009
Lokacija: Rijeka
Status: Offline
Bodovi: 5574
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Mira K Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Travanj 2011 u 00:44
jacaranda od Željke je zasađena! Baš strijepim jer nije nešto puno zemlje tu ali je želja bila velika.. travina jacaranda je rezerva za ovdje a druga čeka da malo naraste. Hvala vam drago društvo! malo sam dosijavala trave pa je zato okolo prekopano..
Na vrh
Mira K View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 16 Rujan 2009
Lokacija: Rijeka
Status: Offline
Bodovi: 5574
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Mira K Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Travanj 2011 u 00:52
Zasadila sam ruže penjačice, neka se nađu.. clematis iz Pordenonea, crveni, hibiskus od drage Free, crvena  lagostremija slabo raste ali ću je dočekati.. i još ponešto čeka sutrašnji dan..
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Na vrh
Mira K View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 16 Rujan 2009
Lokacija: Rijeka
Status: Offline
Bodovi: 5574
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Mira K Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Travanj 2011 u 00:55
Najviše posla je bilo oko ovoga... Preko puta je jedan zapušteni teren, nitko se o tome ne brine i sve divlja i buja pa mi odlučili da napravimo bolji pogled sa prizemlja ..LOL Evo rezultata a ne pitajte me jesam li smjela i  koliko sam se umorilaEmbarrassed
 
 
Na vrh
Mira K View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 16 Rujan 2009
Lokacija: Rijeka
Status: Offline
Bodovi: 5574
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Mira K Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Travanj 2011 u 01:22
Jučer je dan prošao božanstveno jer su mi bile gošće, naše forumašice: Belinda i njezina prijateljica i draga mi Triša pa evo slikica sa kave i kolača i sa darovima koje su mi donjele.
 
 
Cure ispod kuglastog bagrema
 
 
Na terasi
 
 
Kavica i kremšnite Smile
 
 
Darovi:
 
OGROMNA hoya od Beline
 
 
majmunska trava ili Ophipogon japonicus  ili se ovako zove Carex ornithopoda "Variegata"  i to puna vrećica
 
 
 
 
 
 
gaillardia od Triše
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Na vrh
waterlily View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 06 Kolovoz 2009
Status: Offline
Bodovi: 709
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje waterlily Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Travanj 2011 u 09:59
Gdje je zid? Ja ne vidim nikakav zid!!!Clap

Vidim samo krasne puzavce, mnoštvo drveća i cvijeća, radove vrijedne i neumorne žene i na kraju tri gracije između cvijeća!
Pusa svima!smile79


edit-jel ono Eden Rose??

Kad bi barem moj kuglasti bagrem oživio!!!
Želja i ljubav su krila za velika djela
Na vrh
Anastazija_ View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
1. Najljepši vrt - Proljeće 2014

Pridružen: 09 Lipanj 2010
Lokacija: Zagreb
Status: Offline
Bodovi: 6004
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Anastazija_ Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Travanj 2011 u 11:15
smile57
U životu nije važno koliko puta padneš , već koliko si se puta spreman dignuti.
Na vrh
Anaida View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 22 Travanj 2007
Lokacija: Hr
Status: Offline
Bodovi: 7297
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Anaida Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Travanj 2011 u 12:18
Miro, naradili ste se u Njivicama - ali sada je i pogled ka moru ljepši!! Baš ste lijepo druženje ti i naše cure imale!!
"Više nego iz tvojih usana neka govori ljubav iz nježnosti tvojih ruku, iz srdačnosti tvojega smiješka i iz pažnje tvojega srca."
P.Bosmans
Na vrh
Triša View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 04 Siječanj 2008
Lokacija: Rijeka
Status: Offline
Bodovi: 19699
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Triša Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Travanj 2011 u 18:23
Miro, hvala ti, predivne slikice, a tek komadi na njimasmile96
RIJEKA

"NEVERA S KVARNERA" odabrala "otok"
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 3031323334 90>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,258 sekundi.