Početna stranica Početna stranica > Vrt - Forum o vrtovima > Moj vrt u slikama
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Moj medvjeđi vrt
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Moj medvjeđi vrt

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 3031323334 83>
Korisnik
Poruka
lucy View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 02 Svibanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 2541
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje lucy Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Srpanj 2010 u 23:27
Želim Ti brz oporavak i dugo uživanje u vlastitom i tuđim vrtovima.
Sutra je novi dan.
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
Anastazija_ View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
1. Najljepši vrt - Proljeće 2014

Pridružen: 09 Lipanj 2010
Lokacija: Zagreb
Status: Offline
Bodovi: 6004
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Anastazija_ Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Srpanj 2010 u 00:55
Želim ti da se brzo oporaviš i vratiš u vrt, pa da nas počastiš sa još puno krasnih slika ! smile113
Na vrh
Medvjed34 View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 13 Travanj 2010
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1640
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Medvjed34 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Srpanj 2010 u 05:40
Hvala Springy, Lilie, Lucy i Anastazija na lijepim željama. Na moju žalost jutros sam se opet probudio pokočen, očito da je tajna u blokadama, a ne u terapiji, za sada... Kroz sat vremena krećem po svoju dozu "popikavanja" pa bu dobro. Nikad si nisam mislio da ću se veseliti injekcijama
Živi svaki dan kao da ti je prvi
Na vrh
misty-da View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 02 Ožujak 2010
Status: Offline
Bodovi: 3544
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje misty-da Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Srpanj 2010 u 07:59
S nekim se problemima moramo naučiti živjeti, ali ih možemo i značajno umanjiti ili ukloniti na pametniji način od onoga što nudi klasična medicina. o tome možemo popričati ako mi ostaviš broj tel. na pp.
Ali moram se svakako osvrnuti na tvoj prvi lopoč, ne samo da je pravi ljepotan nego je nekako sasvim poseban! LOL


Time is something you can never get back..
Na vrh
Medvjed34 View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 13 Travanj 2010
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1640
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Medvjed34 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Srpanj 2010 u 10:07
Hvala na preporuci i svakako ću ti se javiti na pp s brojem telefona. Što se lopoča tiče, je i meni se čini da je nekako najposebniji. Možda je to tek moje skromno mišljenje zato što je moj, ali stvarno je prekrasno vidjeti ga kako pozdravlja dan
Živi svaki dan kao da ti je prvi
Na vrh
waterlily View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 06 Kolovoz 2009
Status: Offline
Bodovi: 709
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje waterlily Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Srpanj 2010 u 10:13
Evo i ja stigla ovdje. Zujim ko pčela i ne znam gdje bi prije. Jel u kamenjar il tamo do jezerca. Sve mi je medeno i lijepo.
Nadam se da će leđa brzo proći i šaljem u to ime pozdrave!!!smile99
Na vrh
Medvjed34 View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 13 Travanj 2010
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1640
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Medvjed34 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Srpanj 2010 u 10:17
Hvala na lijepim željama i pohvalama Waterlily.
Ja sam uvjeren da će sve uskoro biti opet po starom...
Živi svaki dan kao da ti je prvi
Na vrh
malaluna View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 18 Svibanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 266
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje malaluna Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Srpanj 2010 u 01:27
Originalno poslano od člana Medvjed34 Medvjed34 napisao:






 
Bok Medo... stalno svratim i gledam kako ti ide, a ide ti sjajno Tongue! Mica maca koja je zaspala bez masaže ali na pravom mjestu, pa Đurđa koja bi možda isto neku masažu a kak ima duge noge, možda joj stvarno trebaWink, lopočić krasni, lješnjaci.... da ne nabrajam sve, eto... jako volim doći ovdje u tvoje zelenilo Tongue!
Poz
Na vrh
ivna View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 24 Listopad 2009
Status: Offline
Bodovi: 2773
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje ivna Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Srpanj 2010 u 06:40
E da mi je bilo vidjeti kako se cerekaš kad si skužio ovog vodenog ljepotana, ja sam nakon par dana ležanja u krevetu izašla van i skužila da mi je procvijetalo par cveteka koje sam čekala duuuuugo, kao Alisa u zemlji čudesa, čudila se , smijala , pomalo skakutala čak i pričala s njima Wacko LOL...
Na vrh
Medvjed34 View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 13 Travanj 2010
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1640
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Medvjed34 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Srpanj 2010 u 07:49
Malaluna hvala na posjeti i pohvalama. Mujcek je i sad u položaju, na masažeru, a ja ću uskoro krenuti put Sk na još jednu injkciju i onda je to to. Nadam se da će bolovi uskoro prestati, iako danas još nisu popustili. Izgleda da je ovaj puta došlo "do grla". No, veseli me to što se barem budim uz pjev ptica pa mi Đurđa malo zaklopoče ljkunom kad ujutro dođe na doručak... Sve u svemu ne smijem se puno žaliti.

Ivna, svako jutro mu se malo zacerekam kad obavim jutarnju šetnju. Uvečer zatvori latice jer je vjerojatno svjestan da ga nema tko gledati i diviti mu se, a ujutro opet raširi krila i dočeka prve sunčeve zrake svjež i radostan. Ja se tako mogu svakog jutra iznova cerekati i diviti mu se. Hvala mu na tome
Živi svaki dan kao da ti je prvi
Na vrh
misty-da View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 02 Ožujak 2010
Status: Offline
Bodovi: 3544
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje misty-da Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Srpanj 2010 u 10:31
Originalno poslano od člana Medvjed34 Medvjed34 napisao:

... a ja ću uskoro krenuti put Sk na još jednu injkciju i onda je to to...
Nije, ali bit će sat vremena iza našeg razgovora Wink
Time is something you can never get back..
Na vrh
Medvjed34 View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 13 Travanj 2010
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1640
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Medvjed34 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Srpanj 2010 u 14:52
Slažem se Misty. čujemo se
Živi svaki dan kao da ti je prvi
Na vrh
Inox View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm


Pridružen: 13 Prosinac 2009
Lokacija: VG
Status: Offline
Bodovi: 538
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Inox Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Srpanj 2010 u 20:28
Neko jutro dopre do mene razgovor dviju roda u preletu preko mog brega: Znaš, naša kolegica je na zadatku tam kod nekog  Mede sa CiFa. Mora se uvjerit da ima sve uvjete pa će mu onda isporučit paket. Ma da, on razmišlja ogradnji gnjezda za nju, umjesto zipke za paket, odgovori joj druga.LOL...i odletješe dalje.
Samo je misao apsolutno slobodna, sve su ostale slobode manje ili više ograničene.
Na vrh
misty-da View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 02 Ožujak 2010
Status: Offline
Bodovi: 3544
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje misty-da Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Srpanj 2010 u 06:16
Originalno poslano od člana Inox Inox napisao:

Neko jutro dopre do mene razgovor dviju roda u preletu preko mog brega: Znaš, naša kolegica je na zadatku tam kod nekog  Mede sa CiFa. Mora se uvjerit da ima sve uvjete pa će mu onda isporučit paket. Ma da, on razmišlja ogradnji gnjezda za nju, umjesto zipke za paket, odgovori joj druga.LOL...i odletješe dalje.
Kažu da je u svakoj šali pola zbilje Wink
Time is something you can never get back..
Na vrh
Medvjed34 View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 13 Travanj 2010
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1640
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Medvjed34 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Srpanj 2010 u 07:14
Inox, Misty, ovo neka ostane samo na slatkoj šali...
Živi svaki dan kao da ti je prvi
Na vrh
misty-da View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 02 Ožujak 2010
Status: Offline
Bodovi: 3544
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje misty-da Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Srpanj 2010 u 12:06
Gdje si Medo, jesi li preživio tretman?  Rolling%20Eyes
Time is something you can never get back..
Na vrh
Medvjed34 View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 13 Travanj 2010
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1640
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Medvjed34 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Srpanj 2010 u 20:42
Tu sam Misty. preživio, ali zaspao vrlo brzo, mislim još za vrijeme istoga. Ne mogu se previše pohvaliti da mi je dobro, ali osjećam sve skupa na nekim drugim poljima pa je svakako bilo učinkovito

Danas me moja draga sestrična vodila na izložbu ljudskih tjelesa i tamo naišao na Bigmamu i njenog supruga. Nije lijepo kad je čovjek bolestan, ali simpa mi je to kako te fino vozikaju uokolo
Živi svaki dan kao da ti je prvi
Na vrh
Medvjed34 View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 13 Travanj 2010
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1640
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Medvjed34 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Srpanj 2010 u 20:51
I sad onaj super dio današnjeg potepanja i kuhanja na, malo je reć, vrućem danu...

Ovo je ulov slučajnog usputnog stajanja u jednom građevinskom centru i finim poniženjima cijena...



Konačno Japanski javor! Obzirom da su im cijene inače paprene, nisam se nadao da će tako skoro u moje dvorište. Kak ja volim poniženja :)




I moj prvi Clematis!!!



malo trajnica




Steviju već imam, ali nisam mogao odoljet.
I sad samo treba nać nekoga tko će to ukopat u zemlju, ili će pričekat da me moj kitchmitis popusti
Živi svaki dan kao da ti je prvi
Na vrh
bigmamma View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 02 Studeni 2009
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 3466
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje bigmamma Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Srpanj 2010 u 21:04
Sam sam došla vidjet jesi li "preživio" današnji izlet. Vidim da jesi, a još si si i zelenjave malo upiknuo. Jako dobro! Pozdrav Đurđi.
Na vrh
Medvjed34 View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 13 Travanj 2010
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1640
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Medvjed34 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Srpanj 2010 u 21:09
Hehehe... živ, živ, za razliku od onih eksponata danas...
Hvala na pozdravima. Jutros me baš pitala jel te se vidi kaj i rekla da te pozdravim, al sam zaboravil. Baš sam neki...
Živi svaki dan kao da ti je prvi
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 3031323334 83>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,266 sekundi.