Početna stranica Početna stranica > Vrt - Forum o vrtovima > Moj vrt u slikama
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Moj kamenjar i vrt
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Moj kamenjar i vrt

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 3031323334 70>
Korisnik
Poruka
macak View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 25 Veljača 2008
Status: Offline
Bodovi: 841
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje macak Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Listopad 2009 u 21:43
Ti stvarno možeš uživati u svom vrtu! Divno!
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
Horti View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 22 Studeni 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1187
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Horti Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Listopad 2009 u 09:03
Hvala vam drage djevojke što još uvijek svratite na moje stranice, mada je kako rekoh, pri kraju stavljanje cvjetnih slika za ovu godinu. Ima još nekih iznenađenja po vrtu; cvatu još uvijek stolisnici, kokotići, bijeli phlox je opet sav u pupovima, ali svi su već zauzeli svoja mjesta u ovom albumu.
Na vrh
gioiaa View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 03 Travanj 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 16587
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje gioiaa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Listopad 2009 u 09:33
naravno da svracamo ,a kad stigne zima i sve pobeli,i tada cu listati stranice tvog vrta
Na vrh
Flavia View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 15 Veljača 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 3344
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Flavia Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Listopad 2009 u 09:35
Prekrasno je Horti kod tebe na vrtu! Krasne biljke i odlične fotke! Mene se posebno dojmio ovaj tvoj aconitum! Divan je! smile71
Na vrh
Horti View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 22 Studeni 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1187
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Horti Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Listopad 2009 u 09:49
Naravno Gioiaa, to će nam svima biti razonoda; razgledavanje vrtova i razmjena sjemenčica Wink.
 
Flavia na proljeće moram aconitum preseliti, prevelik mi je za ovu gredicu, pa ću ti poslati korijen ako hoćeš, kad ti se već toliko sviđa Smile.
Na vrh
Flavia View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 15 Veljača 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 3344
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Flavia Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Listopad 2009 u 09:53
Horti...naravno da hoću...na proljeće! Puno ti hvala unaprijed! Baš si prava frendica! smile78
...nedavno sam na placu vidjela...prodavala je žena kao rezani cvijet....baš su bili krasni, ali na žalost nije imala sadnicu za prodati. Čitam da se taj aconitum po našem zove jedić! Prekrasan mi je! Big%20smile
Na vrh
Horti View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 22 Studeni 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1187
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Horti Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Listopad 2009 u 10:07
Onda je to dogovoreno Flavia. Imaš još lijepog vremena do proljeća da mi pripišeš ako ti je još nešto kod mene zapelo za oko. Čini mi se da si i arum spominjala. On može i odmah u transport Wink.
Na vrh
Flavia View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 15 Veljača 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 3344
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Flavia Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Listopad 2009 u 10:40
Hvala ti Horti...za arum...kupila sam ja ponovno lukovice! Vidjet ćemo šta će biti od njih...možda bude više sreće nego sa onim proljetnima! Meni je kod tebe "sve zapelo za oko"..ali na žalost ja nemam toliko mjesta kao ti da si mogu priuštiti toliko lijepih i velikih biljaka.... Trenutno me -----"drže" taj aconitum i delphiniumi. Aconitum tvojom dobrotom stiže u proljeće, a delphiniume sam posijala...pa sad čekam da vidim hoće li niknuti! Reci kako se ja tebi mogu revanširati? Wink
Na vrh
Horti View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 22 Studeni 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1187
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Horti Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Listopad 2009 u 12:07
Ma ništa mi ne treba za revanš, nisam ti zato ponudila jedić, nego mi se sviđa tvoj "nered" pa bih ti rado i ja malo dodatno uneredila LOL. Raduje me pomisao da bi nešto moje doprinjelo onoj ljepoti kod tebe.
Na vrh
bergenia View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar
DONATOR

Pridružen: 17 Veljača 2008
Status: Offline
Bodovi: 2776
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje bergenia Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Listopad 2009 u 12:40
Sviđaju mi se ove jesenske sličice, pune su topline!
Ipak je razlika u klimi između mene i tebe. Vidim da tvoj puzavi zvjezdan tek kreće sa cvatnjom a moj je već ocvao (stavila sam slike).
A tek onaj plavi cvjetić -  prekrasan!Thumbs%20Up
Na vrh
Horti View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 22 Studeni 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1187
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Horti Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Listopad 2009 u 13:35
Da, stvarno te jesenske biljke kao da upiju sunce preko ljeta pa onda u jesen isijavaju toplinu tim svojim smirenim i zlaćanim bojama.  
Na vrh
kamilica View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 15 Travanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 914
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kamilica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Listopad 2009 u 20:06
Kod tebe je stvarno vatromet boja! Bravo!smile161
Na vrh
satfan2009 View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 11 Veljača 2009
Status: Offline
Bodovi: 368
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje satfan2009 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Listopad 2009 u 21:32
 Dalije ! Ah te Dalije !Prekrasne su !Par put sam se vraćao da ih pogledam.Jako su lijepe!!Bravosmile55smile71
Na vrh
Lantana View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 31 Listopad 2008
Lokacija: Bol
Status: Offline
Bodovi: 6857
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Lantana Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Listopad 2009 u 21:40
Prekrasno Horti, moji favoriti jesenju su zvjezdani i ukrasne trave, ali i ona dalija je super. Taj puzavi zvjezdan je poseban. Clap
život je more
Na vrh
Retriver Sara View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 06 Lipanj 2009
Lokacija: Zagreb
Status: Offline
Bodovi: 8979
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Retriver Sara Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Listopad 2009 u 07:33
Horti prekrasna plavo-ljubičasta jesenska rapsodija u tvojem vrtu, a tek travasmile141
Na vrh
Željka23 View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 07 Travanj 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1567
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Željka23 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Listopad 2009 u 11:25
Eupatoriumu me oduševio,predivan je  ,kao i ostale biljkice!
Na vrh
Horti View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 22 Studeni 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1187
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Horti Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Listopad 2009 u 12:03
smile79  Svima zahvaljujem.
Na vrh
Horti View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 22 Studeni 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1187
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Horti Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Listopad 2009 u 12:00
Ostala sam dužna za imena nekog cvijeća:
 
Ovo je Tanacetum parthenium
Na vrh
Horti View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 22 Studeni 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1187
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Horti Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Listopad 2009 u 12:03
A ovo Achillea ptarmica
 
Na vrh
Horti View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 22 Studeni 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1187
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Horti Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Listopad 2009 u 12:08
Ovo je Aster linosyris
 
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 3031323334 70>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,203 sekundi.