Početna stranica Početna stranica > Vrt - Forum o vrtovima > Moj vrt u slikama
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Moja rascvjetana terasa
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Moja rascvjetana terasa

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 3031323334 69>
Korisnik
Poruka
smrcko View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Najljepši ljubimac u vrtu 2018

Pridružen: 17 Lipanj 2008
Lokacija: Teška planina
Status: Offline
Bodovi: 18305
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje smrcko Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Kolovoz 2009 u 17:13
Prekrasno cvijeće, kana je posebno lijepa. smile99
Je li ono cijeli tvoj vrt što se vidi na prvim slikama? Ima i povrćaClap. Mislila sam da imaš dva kvadrata ukupno, onda je to nešto većeSmile?
Ne nasljeđujemo Zemlju od naših predaka, posuđujemo je od naše djece.
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
shasha View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 25 Ožujak 2007
Status: Offline
Bodovi: 11064
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje shasha Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Kolovoz 2009 u 18:36
Koliko se skitaš i koliko kukaš da ti je jadno cvijeće,čovjek bi pomislio da je stvarno jadno.Pa kaj hoćeš ,super izgleda.Begonija je medenaEmbarrassed
Na vrh
minimode View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 23 Siječanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 1418
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje minimode Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Kolovoz 2009 u 23:09
uh morala sam se vratiti daleko nazad, prekrasan ti je vrtić i pogled sa kuhinjskog prozora-nadam se pravi poticaj za kuhanjeWink, vidim i lantane su baš iste nijanse kao pitar/vaza ili obrnuto?
sve je predivno!
«Ljudi se doživljavaju previše ozbiljno. To je nasljedni grijeh. Da su se pećinski ljudi više smijali, vjerovatno bi svjetska povijest drugačije izgledala.»
O. Wilde
Na vrh
proljeće View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 29 Veljača 2008
Status: Offline
Bodovi: 7005
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje proljeće Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Kolovoz 2009 u 12:04
Šmrcko, ništa ja nisam slagala. Kako sam rekla da imam par kvadrata tako je bilo i ostalo. A sve ostalo je od moje svekrve koja svake godine nešto sadi, što se vidi iz priloženog, i to ti izgleda kao džungla.
 
Ali se toplo nadam da će to sve jednog lijepog dana biti samo moje cvijeće, zamisli kako će tek onda vrt biti lijep.
 
 
Shasha, pola sam pobacala jer mu nije bilo spasa, ovo na vrtu se još nekako drži, ali ono u teglama je zaista katastrofa!!!
A što se tiče begonije baka Kata mi je rekla da je to bio mali pelcer koji sam trebala ponijeti doma kada sam bila u lipnju dole, ali kako sam zaboravila, sada me dočekala ova ljepotica. Sada mi ništa nije jasno, kako je ona iz pelcera dobila, misliš da je imao korijen, ili se ona zabunila???
Zato sam kod tebe pitala pelcer....jer sam mislila da može tako...no dobro...
 
Minimode, pogled je zaista lijep. Ti si vidjela samo vrt, a ja iza vrta imam samo zelenilo i prekrasan pogled na Sljeme, zaista odmara.
A poticaj za kuhanje mi ne treba, jer to obožavam.
Što se tiče tegli, to sam sama ukrašavala...Drago mi je da ti se dopadaju...
 
Na vrh
shasha View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 25 Ožujak 2007
Status: Offline
Bodovi: 11064
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje shasha Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Kolovoz 2009 u 12:29
Da,draga,od tih može no moje su druga vrsta,gomoljaste i užasno je teško zapelcati ih pogotovo što ova bijela velika ima strašno debelu stabljiku.No o tome ćemo kad se vidimo.Wink
Na vrh
proljeće View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 29 Veljača 2008
Status: Offline
Bodovi: 7005
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje proljeće Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Kolovoz 2009 u 14:43
Shasha nemoj se uopće zamarati, ako je teška za pelcanje ili održavanje, odmah zaboravi.
To ću ti tražiti za nekih 10-tak godina, kada budem iskusnija za sada imam samo jednostavno cvijeće...
Smile
Na vrh
baka View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 14 Rujan 2008
Status: Offline
Bodovi: 14388
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje baka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Kolovoz 2009 u 18:04

Uz terasu i vrtek, možeš ti nama pokazati i cijeli pogled s prozora (terase?) na Sljeme!Big%20smile

 

Na vrh
kat.rea View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 06 Studeni 2008
Status: Offline
Bodovi: 5433
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kat.rea Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Kolovoz 2009 u 18:38
Proljeće, naj plakati za uginulim cvijećem, pa kak bi to bilo da je sve opstalo, šta bi sada radila? a osim toga sada češ nabaviti nešto novo što će opet zasjati i radovati i tebe i nas Wink.
Ja sam doma pa mi je ove godine lodža nikakva, unatoč svakodnevnom zalijevanju jednostavno je sunce spržilo svo cvijeće....
Na vrh
proljeće View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 29 Veljača 2008
Status: Offline
Bodovi: 7005
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje proljeće Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Kolovoz 2009 u 21:30
Baka bude slika i ove "moje" prirode, koju sam dobila uz muža!!! 
Smile
 
Katice imaš pravo što zboriš!!!
 
Ali ja ove godine jednostavno nisam zadovoljna sa svojim cvijećem i ne mogu se s time još pomiriti. Samo kada se sjetim kakve surfinije imam godinama, pa pelargonije, zaista su bile prekrasne...
 
Surfinije sam morala baciti u srpnju, jer me srce boljelo kada bi ih pogledala, a pelargonije su blizu tog scenarija.
To je točno jer je ljeto bilo dosta vlažno pa ih je non-stop nešto napadalo.
No dobro, ima nekog cvijeća koje me oduševilo, recimo: gazanije, dalije, kana, lantana, sve je to prekrasno cvijeće koje ću sigurno imati  i druge godine...
Na vrh
niho View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 08 Siječanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 9297
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje niho Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Kolovoz 2009 u 21:38
Nemaš se šta da žališ nisam ni ja ali uvijek se nešto nađe da bude lijepo . Ja kad se sijetim cvijeća od prošle godine toliko mi je puta došlo da ovo pobacam ali evo izdržala sam . Doće novo ljeto i onda se polako pripremaj i ne sikiraj se
** Svaki miris novog cvijeta uljepša mi dan.**
Na vrh
smrcko View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Najljepši ljubimac u vrtu 2018

Pridružen: 17 Lipanj 2008
Lokacija: Teška planina
Status: Offline
Bodovi: 18305
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje smrcko Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Kolovoz 2009 u 23:32
Ma nisam ni mislila da si me slagala, ja već računam da je to sve tvojesmile105 . Bit će to pravi mali raj kad ga ti jednom urediš po svome guštu.

Ne tugij za cvjetićima, to se da zamjeniti, biljke imju i rok trajanja kao i mi. A mislim da ima i loših sadnica. Kupi nove, kad ti je nešto gušt daj si oduška. Ma vrijedi imati i komplicirano cvijeće, ali ga ja više neću. Ja sam imala azaleju i kameliju, obje propale, ali me tješi da su obje zajedno koštale u Njem. oko 8.5 eura. Već sam pola balkonskog cvijeća pobacala u smeće, a što imam žaliti. Imam druge umjesto njih.

Evo ti jedna za utjehu
Ne nasljeđujemo Zemlju od naših predaka, posuđujemo je od naše djece.
Na vrh
proljeće View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 29 Veljača 2008
Status: Offline
Bodovi: 7005
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje proljeće Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Kolovoz 2009 u 09:39
Šmrcko, eto uspjela si me malo utješiti i nasmijati....
 
Hvala ti...
 
A već sam ja bila na placu, da si malo dam oduška...na žalost nisam ništa našla što bi me bar malo razveselilo....
 
 
Na vrh
Lantana View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 31 Listopad 2008
Lokacija: Bol
Status: Offline
Bodovi: 6857
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Lantana Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Kolovoz 2009 u 10:04
Proljeće pa je li ja to vidim pesimizam na tvojoj temi, pa tu je uvijek bilo veselo... Wink Brzo kupi neki cvijet na placu i obraduj sebe, a i nas, naći ćeš ti već nešto.
život je more
Na vrh
proljeće View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 29 Veljača 2008
Status: Offline
Bodovi: 7005
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje proljeće Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Kolovoz 2009 u 14:26
Originalno poslano od člana Lantana Lantana napisao:

Proljeće pa je li ja to vidim pesimizam na tvojoj temi, pa tu je uvijek bilo veselo... Wink Brzo kupi neki cvijet na placu i obraduj sebe, a i nas, naći ćeš ti već nešto.
 
Moja Lantana već sam ja trčala na plac, ali nisam ništa našla!!!
 
Ma nije to pravi pesimizam, nego sam jednostavno žalosna, kako mi je cvijeće propalo u tih 16 dana....ali šta je tu je...
 
Jučer sam se zabavljala sakupljanjem sjemenja, zalijevanjem i odmah sam sretna čim sam u cvijeću....
 
A moram vam staviti sliku jer je moj Zamio konačno krenuo!!!
 
Par stranica unaprijed sam pisala kako on nije ni svjestan da će morati potjerati ....i eno ga potjerao!!!
 
Tako sam sretna radi toga....Smile
Na vrh
Triša View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 04 Siječanj 2008
Lokacija: Rijeka
Status: Offline
Bodovi: 19699
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Triša Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Kolovoz 2009 u 21:51
Prava si sretnica, sve je savršeno.
RIJEKA

"NEVERA S KVARNERA" odabrala "otok"
Na vrh
smrcko View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Najljepši ljubimac u vrtu 2018

Pridružen: 17 Lipanj 2008
Lokacija: Teška planina
Status: Offline
Bodovi: 18305
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje smrcko Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Kolovoz 2009 u 01:09
Prvo sam se pitala a što je Zamio, kad nađem slikicu od Zamio.
Hoćemo slikicu tvog Zamio
Ne nasljeđujemo Zemlju od naših predaka, posuđujemo je od naše djece.
Na vrh
proljeće View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 29 Veljača 2008
Status: Offline
Bodovi: 7005
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje proljeće Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Kolovoz 2009 u 21:16
Slikice sutra, danas sam sve poslikala....
Na vrh
kaća43 View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 26 Lipanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 3004
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kaća43 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Kolovoz 2009 u 22:33
Originalno poslano od člana proljeće proljeće napisao:

Slikice sutra, danas sam sve poslikala....

jedva cekamoClap,a do tada briši inboxBig%20smile
Na vrh
smrcko View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Najljepši ljubimac u vrtu 2018

Pridružen: 17 Lipanj 2008
Lokacija: Teška planina
Status: Offline
Bodovi: 18305
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje smrcko Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Kolovoz 2009 u 22:56
Ja ti se javim za tjedan dana , ako slučajno pitaš di sam idem kod mame, te neću biti kad staviš svoje krasne slikice.smile78
Ne nasljeđujemo Zemlju od naših predaka, posuđujemo je od naše djece.
Na vrh
proljeće View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 29 Veljača 2008
Status: Offline
Bodovi: 7005
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje proljeće Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Kolovoz 2009 u 23:12
Kaća uskoro će biti...
 
Šmrcko već sam se večeras pitala gdje si, kad ona već opet odlazi???!!!
 
Nema veze, slike će te čekati kada se vratiš.
 
Pozdravi mamu puno!!!
Moja mama se danas vratila a danas joj je rođendan...
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 3031323334 69>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,188 sekundi.